„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir patarimai išmaniesiems telefonams

„Bitės Profai“ sveikina jus įsigijus naująjį išmanųjį telefoną! Nekantraujate išpakuoti dėžutę ir pradėti juo naudotis? Kad patirtis būtų kuo sklandesnė, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.
 

„Nors naujojo telefono įjungimas – nesudėtingas procesas, kartais galime netyčia praleisti svarbų žingsnį ar nustatyti neteisingą parametrą. Taip pat, žinodami įvairias telefono gudrybes ir funkcijas, galėsite maksimaliai išnaudoti savo išmanųjį įrenginį, pritaikysite jį savo poreikiams ir kai kurias užduotis atliksite lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.
 

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „Android“ telefoną?


kaip-pirma-karta-nustatyti-android
 
Iš dėžutės išpakavę naują „Android“ telefoną dar negalėsite juo įprastai naudotis, nes turėsite atlikti pirminį mobiliojo nustatymą. Tam kad šis įvyktų sklandžiai, „Bitės Profai“ parengė instrukciją, tinkančią visiems „Android“ išmaniesiems. Ją peržiūrėti galite čia.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „iPhone“ telefoną?


pirmasis-android-nustatymas
 
Jei įsigijote naują „iPhone“ modelį, turėsite atlikti pirminį telefono nustatymą. Tam, kad šią užduotį atliktumėte lengviau, „Bitės Profai“ parengė detalią „iPhone“ aktyvavimo instrukciją, o ją peržiūrėti galite čia.

Kaip pradėti naudotis „iPhone“ telefonu?


kaip-pradeti-naudotis-iphone
 
Kaip ir prie kiekvieno įrenginio, taip ir prie „Apple“ išmaniųjų telefonų reikia priprasti. Jei įsigijote pirmąjį savo „iPhone“ telefoną, „Bitės Profai“ padės, kad paruošimo ir naudojimosi procesas būtų sklandus. Kaip lengvai pradėti naudotis „iPhone“ telefonu , skaitykite čia.

Kaip sklandžiai perkelti duomenis iš seno telefono į naują?


kaip-skalndziai-perkelti-duomenis
 
Mobiliuosiuose įrenginiuose, atrodo, yra visas mūsų gyvenimas. Ten gausu įvairiausių nuotraukų, vaizdo įrašų, svarbių failų ir kontaktų, kuriuos būtų gaila prarasti, nes nežinia, kada gali jų prireikti. „Bitės Profai“ čia pateikia išsamų gidą, kaip užtikrinti sklandų duomenų perkėlimą į naująjį telefoną.

Kaip padidinti šriftą išmaniajame telefone?


kaip-padidinti-srifta
 
Nenorite varginti akių bandydami įskaityti smulkų tekstą išmaniojo ekrane? Standartinį šriftą telefone galite pasikeisti vos keliais mygtukų paspaudimais, o kaip tai padaryti, detaliai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip perkelti adresų knygelės kontaktus iš vieno telefono į kitą?


kaip-perkelti-adresu-knygele-per-bluetooth
 
Pirmas dalykas, kurio nenorime prarasti pasikeitę išmanųjį telefoną – kontaktai. Vienas greičiausių ir lengviausių būdų – kontaktų perkėlimas, naudojant „Bluetooth“ ryšį. Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip įjungti „Bluetooth“ telefone?


kaip-ijungti-bluetooth-telefone
 
Šiandien „Bluetooth“ dažniausiai naudojame norėdami greitai ir lengvai prijungti prietaisus, tokius kaip ausinės ar garso kolonėlė, taip pat kitus įrenginius. Kaip įjungti „Bluetooth“ funkciją išmaniajame telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija telefone ir planšetiniame kompiuteryje?


kaip-pradeti-naudotis-go3
 
Jei esate išvykę iš namų ir mėgstamos laidos ar serialo negalite žiūrėti televizoriaus ekrane, naujos kartos televiziją „Go3 | BITĖ“ įsijungti galite ir naujajame telefone. Kaip pradėti naudotis išmania televizija telefone ar planšetiniame kompiuteryje, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip apsisaugoti nuo telefono pametimo, o pametus – lengvai surasti?


pamestas-telefonas
 
Išmaniojo praradimas gali sukelti tikrai daug streso. Ar įmanome apsisaugoti nuo telefono pametimo iš anksto? Kaip nuotoliniu būdu surasti jau prarastą išmanųjį? Į šiuos klausimus atsakys „Bitės Profai“ čia.

Perspėjimo pranešimai: kaip juos įjungti?


perspejimo-pranesimai
 
Norėdami būti tikri, kad naujajame telefone gausite visus svarbius valstybinius perspėjimo pranešimus apie artėjančius pavojus, patikrinkite žinučių nustatymus. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip telefoną lengvai paruošti kurtiesiems ar neregiams?


telefono-paruosimas-neigaliesiems
 
„Bitės Profai“ ir klausos bei regėjimo negalią turinčius asmenis vienijančios organizacijos dalijasi patarimais, kurie padės išmanųjį telefoną ne tik naudoti bendravimui, bet ir paversti jį nepamainomu pagalbininku. Skaitykite daugiau čia.

„Bitės Profų“ rekomenduojama apsauga naujam įrenginiui


bitesžprofu-rekomenduojama-apsauga
 
„Bitės Profai“ teikia unikalią apsauginių plėvelių gaminimo paslaugą. Ji leidžia per kelias minutes pagaminti apsauginę plėvelę daugiau nei 1000 išmaniųjų įrenginių. Daugiau apie šią paslaugą ir jos privalumus sužinokite paspaudę čia.

Kaip teisingai užklijuoti telefono apsauginį stiklą?


kaip-teisingai-uzklijuoti-apsaugini-stikla
 
Geriausias kelias apsaugoti naują įrenginio ekraną ilgam – apsauginis ekrano stiklas, tik šį užklijuoti nėra taip jau paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Detali apsauginio ekrano stiklo klijavimo instrukciją „Bitės Profai“ pateikė čia.

Kaip prailginti telefono baterijos gyvavimą?


kaip -prailgiti-baterijos-gyvavima
 
Kartais savo telefono baterija galite rūpintis netinkamai ir to net nesuprasti. Kad to išvengtumėte ir nekenktumėte telefono baterijai, „Bitės Profai“ dalijasi praktiškais patarimais, kaip kasdien sutaupyti energijos resursų ir neleisti baterijai greitai nusidėvėti čia.

Kaip taupyti telefono baterijos energiją?


kaip-taupyti-energija
 
Telefonų gamintojai vis didesnį dėmesį skiria telefonų baterijoms, kad įrenginių funkcijomis vartotojai be jokių rūpesčių galėtų mėgautis kiek įmanoma ilgiau. Pasirodo, baterijos veikimo laiką galima dar labiau prailginti, o kaip tai padaryti, „Bitės Profai“ pataria čia.

Ar galima telefonu naudotis jį kraunant?


ar-galima-telefonu-naudotis-kraunant
 
Daugeliui kyla šis klausimas, tačiau ar nuogąstavimai pagrįsti? Kaip turėtume elgtis, kad per paprastas klaidas nepablogintume savo įrenginių, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip ištrinti „virusus“ telefone?


kaip-istrinti-virusus
 
Jei naršant senajame telefone jus blaškė ir naršyklės veiklą lėtino įvairūs pranešimai ar kitos reklamos, apsaugokite nuo to savo naująjį telefoną. „Bitės Profai“ dalijasi patarimais, kaip užblokuoti nepageidaujamus pranešimus savo „Android“ operacinės sistemos išmaniajame telefone, kad šie jūsų daugiau nepersekiotų. Daugiau sužinokite čia.

Kaip lengvai užblokuoti nepageidaujamus numerius telefone?


kaip-uzblokuoti-numerius
 
Jei ne retai sulaukiate nemalonių ir nepageidaujamų skambučių, čia „Bitės Profai“ pataria, kaip jų atsikratyti ir blokuoti numerius ar kontaktus.

Kaip padaryti ekrano vaizdo įrašą „iPhone“ telefone?


kaip-padaryti-ekrano-irasa-iphone
 
Telefono ekrano nuotraukas daryti daugelis moka, tačiau ne visi žino, jog ekraną galima ir filmuoti. Detalia instrukcija, kaip padaryti ekrano vaizdo įrašą „iPhone“ telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip paprasčiausiai nufotografuoti matomą ekrano vaizdą?


kaip-nufotografuoti-ekrano-vaizda
 
Ekrano vaizdo fotografija palengvina komunikaciją, tačiau skirtingų gamintojų ir operacinių sistemų įrenginiuose veikia nevienodai. Čia „Bitės Profai“ apžvelgia, kaip užfiksuoti rodomą vaizdą skirtinguose telefonuose.

Kaip skenuoti dokumentus išmaniuoju telefonu?


kaip-skanuoti-dokumentus-telefonu
 
Jei jums dažnai prireikia nuskanuoti popierinį dokumentą ar išsaugoti pirkimo kvitą, lėtą ir nepatogų skenerį gali atstoti išmaniojo telefono kamera. Kaip sklandžiai nuskanuoti reikiamą dokumentą išmaniuoju, „Bitės Profai“ pataria čia.


Norėdami sužinoti, kaip pradėti naudotis kitais išmaniaisiais įrenginiais spauskite čia.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.