„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir patarimai išmaniesiems telefonams

„Bitės Profai“ sveikina jus įsigijus naująjį išmanųjį telefoną! Nekantraujate išpakuoti dėžutę ir pradėti juo naudotis? Kad patirtis būtų kuo sklandesnė, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.
 

„Nors naujojo telefono įjungimas – nesudėtingas procesas, kartais galime netyčia praleisti svarbų žingsnį ar nustatyti neteisingą parametrą. Taip pat, žinodami įvairias telefono gudrybes ir funkcijas, galėsite maksimaliai išnaudoti savo išmanųjį įrenginį, pritaikysite jį savo poreikiams ir kai kurias užduotis atliksite lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „Android“ telefoną?

Iš dėžutės išpakavę naują „Android“ telefoną dar negalėsite juo įprastai naudotis, nes turėsite atlikti pirminį mobiliojo nustatymą. Tam kad šis įvyktų sklandžiai, „Bitės Profai“ parengė instrukciją, tinkančią visiems „Android“ išmaniesiems. Ją peržiūrėti galite čia.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „iPhone“ telefoną?

Jei įsigijote naują „iPhone“ modelį, turėsite atlikti pirminį telefono nustatymą. Tam, kad šią užduotį atliktumėte lengviau, „Bitės Profai“ parengė detalią „iPhone“ aktyvavimo instrukciją, o ją peržiūrėti galite čia.

Kaip pradėti naudotis „iPhone“ telefonu?

Kaip ir prie kiekvieno įrenginio, taip ir prie „Apple“ išmaniųjų telefonų reikia priprasti. Jei įsigijote pirmąjį savo „iPhone“ telefoną, „Bitės Profai“ padės, kad paruošimo ir naudojimosi procesas būtų sklandus. Kaip lengvai pradėti naudotis „iPhone“ telefonu , skaitykite čia.

Kaip sklandžiai perkelti duomenis iš seno telefono į naują?

Mobiliuosiuose įrenginiuose, atrodo, yra visas mūsų gyvenimas. Ten gausu įvairiausių nuotraukų, vaizdo įrašų, svarbių failų ir kontaktų, kuriuos būtų gaila prarasti, nes nežinia, kada gali jų prireikti. „Bitės Profai“ čia pateikia išsamų gidą, kaip užtikrinti sklandų duomenų perkėlimą į naująjį telefoną.

Kaip padidinti šriftą išmaniajame telefone?

Nenorite varginti akių bandydami įskaityti smulkų tekstą išmaniojo ekrane? Standartinį šriftą telefone galite pasikeisti vos keliais mygtukų paspaudimais, o kaip tai padaryti, detaliai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip perkelti adresų knygelės kontaktus iš vieno telefono į kitą?

Pirmas dalykas, kurio nenorime prarasti pasikeitę išmanųjį telefoną – kontaktai. Vienas greičiausių ir lengviausių būdų – kontaktų perkėlimas, naudojant „Bluetooth“ ryšį. Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip įjungti „Bluetooth“ telefone?

Šiandien „Bluetooth“ dažniausiai naudojame norėdami greitai ir lengvai prijungti prietaisus, tokius kaip ausinės ar garso kolonėlė, taip pat kitus įrenginius. Kaip įjungti „Bluetooth“ funkciją išmaniajame telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip apsisaugoti nuo telefono pametimo, o pametus – lengvai surasti?

Išmaniojo praradimas gali sukelti tikrai daug streso. Ar įmanome apsisaugoti nuo telefono pametimo iš anksto? Kaip nuotoliniu būdu surasti jau prarastą išmanųjį? Į šiuos klausimus atsakys „Bitės Profai“ čia.

Perspėjimo pranešimai: kaip juos įjungti?

Norėdami būti tikri, kad naujajame telefone gausite visus svarbius valstybinius perspėjimo pranešimus apie artėjančius pavojus, patikrinkite žinučių nustatymus. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip telefoną lengvai paruošti kurtiesiems ar neregiams?

„Bitės Profai“ ir klausos bei regėjimo negalią turinčius asmenis vienijančios organizacijos dalijasi patarimais, kurie padės išmanųjį telefoną ne tik naudoti bendravimui, bet ir paversti jį nepamainomu pagalbininku. Skaitykite daugiau čia.

Kaip teisingai užklijuoti telefono apsauginį stiklą?

Geriausias kelias apsaugoti naują įrenginio ekraną ilgam – apsauginis ekrano stiklas, tik šį užklijuoti nėra taip jau paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Detali apsauginio ekrano stiklo klijavimo instrukciją „Bitės Profai“ pateikė čia.

Kaip lengvai užblokuoti nepageidaujamus numerius telefone?

Jei ne retai sulaukiate nemalonių ir nepageidaujamų skambučių, čia „Bitės Profai“ pataria, kaip jų atsikratyti ir blokuoti numerius ar kontaktus.

Kaip padaryti ekrano vaizdo įrašą „iPhone“ telefone?

Telefono ekrano nuotraukas daryti daugelis moka, tačiau ne visi žino, jog ekraną galima ir filmuoti. Detalia instrukcija, kaip padaryti ekrano vaizdo įrašą „iPhone“ telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip paprasčiausiai nufotografuoti matomą ekrano vaizdą?

Ekrano vaizdo fotografija palengvina komunikaciją, tačiau skirtingų gamintojų ir operacinių sistemų įrenginiuose veikia nevienodai. Čia „Bitės Profai“ apžvelgia, kaip užfiksuoti rodomą vaizdą skirtinguose telefonuose.

Kaip skenuoti dokumentus išmaniuoju telefonu?

Jei jums dažnai prireikia nuskanuoti popierinį dokumentą ar išsaugoti pirkimo kvitą, lėtą ir nepatogų skenerį gali atstoti išmaniojo telefono kamera. Kaip sklandžiai nuskanuoti reikiamą dokumentą išmaniuoju, „Bitės Profai“ pataria čia.

Skubios pagalbos funkcija telefone: kaip ją nusistatyti?

Iš anksto pasiruoškite kritinėms situacijoms – tinkamai nustatę savo telefoną įvykus nelaimei išsikviesti pagalbą galėsite lengviau. Kaip aktyvuoti skubios pagalbos funkcijas tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinę sistemą turinčiuose išmaniuosiuose, sužinokite „Bitės Profų“ straipsnyje, kurį rasite čia.

Kaip telefone pradėti naudotis elektroniniu paštu?

 

Telefoną daugelis naudoja ne tik pramogoms, bet ir darbui, kuriam dažnu atveju reikalingas el. paštas. Tam, kad jame galėtumėte sklandžiai skaityti ir rašyti laiškus, peržiūrėti gautus dokumentus ir pan., „Bitės Profai“ paruošė išsamią instrukciją, kaip išmaniajame pradėti naudotis elektroniniu paštu, kurią galite rasti čia.

Kaip „Gmail“ paštą naudoti „iPhone“ telefone?

Vienas populiariausių el. paštų – „Gmail“, kurį patogu naudoti ne tik asmeniniame kompiuteryje, bet ir telefone. „iPhone“ išmaniųjų naudotojai šioje programėlėje gali lengvai susikurti automatinį parašą, pasikeisti slaptažodį, kalbą ir pan. Kaip tai tiksliai padaryti, „Bitės Profai“ pasakoja čia.

Kaip pakeisti klaviatūrą išmaniajame telefone?

Nesvarbu, kokiu išmaniuoju telefonu mėgstate rašyti, jūs galite pakeisti jo klaviatūrą. Tai ypač naudinga, jei ieškote būdo, kuris žinutes, laiškus ar užrašus leistų kurti greičiau, sklandžiau ir be jokių klaidų. Veiksmus, kuriuos būtina atlikti, norint išbandyti naują klaviatūrą, „Bitės Profai“ pristato čia.

Kaip pradėti naudotis „Google Pay“?

Jūsų išmanusis gali atlikti ne tik telefono, bet ir piniginės funkciją. Tai itin patogu, nes, pavyzdžiui, su savimi turėdami tik vieną įrenginį, „Android“ telefoną ar išmanųjį „Wear OS“ laikrodį, juo lengvai galėsite atsiskaityti už prekes ir paslaugas. „Bitės Profai“ paaiškina, kaip pradėti naudotis „Google Pay“ čia.

Kaip pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslauga „Apple Pay“?

Palengvinkite savo kasdienybę – jei jūsų telefonas yra „iPhone“, galite naudotis skaitmenine pinigine „Apple Pay“. Tiesa, tam jums reikės turėti bekontaktę mokėjimo kortelę ir prieigą prie savo banko išmaniosios programėlės. Visus žingsnius, kuriuos būtina atlikti, norint pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslauga, „Bitės Profai“ detaliai pateikia čia.

Patarimai, kaip pasinaudoti išskirtinėmis „iOS 16“ galimybėmis.

Manote, kad esate įgudęs „iPhone“ telefono naudotojas ir žinote visas jo funkcijas? Net jei atsakėte „taip“, savo žinias naudinga pasitikrinti. Tai galima padaryti čia, nes „Bitės Profai“ pasakoja, kaip pasinaudoti išskirtinėmis „iOS 16“ galimybėmis, pavyzdžiui, nustatyti užrakinimo ekrano gylį.

Norėdami sužinoti, kaip pradėti naudotis kitais išmaniaisiais įrenginiais spauskite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: