„Bitės Profai“ pataria: išsamios naudojimo instrukcijos ir patarimai išmaniesiems telefonams

„Bitės Profai“ sveikina jus įsigijus naująjį išmanųjį telefoną! Nekantraujate išpakuoti dėžutę ir pradėti juo naudotis? Kad patirtis būtų kuo sklandesnė, „Bitės Profai“ paruošė išsamų instrukcijų sąrašą, kurios padės nustatyti naują telefoną pirmą kartą ir atrasti įvairias funkcijas, palengvinsiančias jūsų kasdienybę.
 

„Nors naujojo telefono įjungimas – nesudėtingas procesas, kartais galime netyčia praleisti svarbų žingsnį ar nustatyti neteisingą parametrą. Taip pat, žinodami įvairias telefono gudrybes ir funkcijas, galėsite maksimaliai išnaudoti savo išmanųjį įrenginį, pritaikysite jį savo poreikiams ir kai kurias užduotis atliksite lengviau“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „Android“ telefoną?

Iš dėžutės išpakavę naują „Android“ telefoną dar negalėsite juo įprastai naudotis, nes turėsite atlikti pirminį mobiliojo nustatymą. Tam kad šis įvyktų sklandžiai, „Bitės Profai“ parengė instrukciją, tinkančią visiems „Android“ išmaniesiems. Ją peržiūrėti galite čia.

Kaip pirmą kartą nustatyti naują „iPhone“ telefoną?

Jei įsigijote naują „iPhone“ modelį, turėsite atlikti pirminį telefono nustatymą. Tam, kad šią užduotį atliktumėte lengviau, „Bitės Profai“ parengė detalią „iPhone“ aktyvavimo instrukciją, o ją peržiūrėti galite čia.

Kaip pradėti naudotis „iPhone“ telefonu?

Kaip ir prie kiekvieno įrenginio, taip ir prie „Apple“ išmaniųjų telefonų reikia priprasti. Jei įsigijote pirmąjį savo „iPhone“ telefoną, „Bitės Profai“ padės, kad paruošimo ir naudojimosi procesas būtų sklandus. Kaip lengvai pradėti naudotis „iPhone“ telefonu , skaitykite čia.

Kaip sklandžiai perkelti duomenis iš seno telefono į naują?

Mobiliuosiuose įrenginiuose, atrodo, yra visas mūsų gyvenimas. Ten gausu įvairiausių nuotraukų, vaizdo įrašų, svarbių failų ir kontaktų, kuriuos būtų gaila prarasti, nes nežinia, kada gali jų prireikti. „Bitės Profai“ čia pateikia išsamų gidą, kaip užtikrinti sklandų duomenų perkėlimą į naująjį telefoną.

Kaip padidinti šriftą išmaniajame telefone?

Nenorite varginti akių bandydami įskaityti smulkų tekstą išmaniojo ekrane? Standartinį šriftą telefone galite pasikeisti vos keliais mygtukų paspaudimais, o kaip tai padaryti, detaliai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip perkelti adresų knygelės kontaktus iš vieno telefono į kitą?

Pirmas dalykas, kurio nenorime prarasti pasikeitę išmanųjį telefoną – kontaktai. Vienas greičiausių ir lengviausių būdų – kontaktų perkėlimas, naudojant „Bluetooth“ ryšį. Plačiau apie tai pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip įjungti „Bluetooth“ telefone?

Šiandien „Bluetooth“ dažniausiai naudojame norėdami greitai ir lengvai prijungti prietaisus, tokius kaip ausinės ar garso kolonėlė, taip pat kitus įrenginius. Kaip įjungti „Bluetooth“ funkciją išmaniajame telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip apsisaugoti nuo telefono pametimo, o pametus – lengvai surasti?

Išmaniojo praradimas gali sukelti tikrai daug streso. Ar įmanome apsisaugoti nuo telefono pametimo iš anksto? Kaip nuotoliniu būdu surasti jau prarastą išmanųjį? Į šiuos klausimus atsakys „Bitės Profai“ čia.

Perspėjimo pranešimai: kaip juos įjungti?

Norėdami būti tikri, kad naujajame telefone gausite visus svarbius valstybinius perspėjimo pranešimus apie artėjančius pavojus, patikrinkite žinučių nustatymus. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip telefoną lengvai paruošti kurtiesiems ar neregiams?

„Bitės Profai“ ir klausos bei regėjimo negalią turinčius asmenis vienijančios organizacijos dalijasi patarimais, kurie padės išmanųjį telefoną ne tik naudoti bendravimui, bet ir paversti jį nepamainomu pagalbininku. Skaitykite daugiau čia.

Kaip teisingai užklijuoti telefono apsauginį stiklą?

Geriausias kelias apsaugoti naują įrenginio ekraną ilgam – apsauginis ekrano stiklas, tik šį užklijuoti nėra taip jau paprasta, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Detali apsauginio ekrano stiklo klijavimo instrukciją „Bitės Profai“ pateikė čia.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Kaip lengvai užblokuoti nepageidaujamus numerius telefone?

Jei ne retai sulaukiate nemalonių ir nepageidaujamų skambučių, čia „Bitės Profai“ pataria, kaip jų atsikratyti ir blokuoti numerius ar kontaktus.

Kaip padaryti ekrano vaizdo įrašą „iPhone“ telefone?

Telefono ekrano nuotraukas daryti daugelis moka, tačiau ne visi žino, jog ekraną galima ir filmuoti. Detalia instrukcija, kaip padaryti ekrano vaizdo įrašą „iPhone“ telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip paprasčiausiai nufotografuoti matomą ekrano vaizdą?

Ekrano vaizdo fotografija palengvina komunikaciją, tačiau skirtingų gamintojų ir operacinių sistemų įrenginiuose veikia nevienodai. Čia „Bitės Profai“ apžvelgia, kaip užfiksuoti rodomą vaizdą skirtinguose telefonuose.

Kaip skenuoti dokumentus išmaniuoju telefonu?

Jei jums dažnai prireikia nuskanuoti popierinį dokumentą ar išsaugoti pirkimo kvitą, lėtą ir nepatogų skenerį gali atstoti išmaniojo telefono kamera. Kaip sklandžiai nuskanuoti reikiamą dokumentą išmaniuoju, „Bitės Profai“ pataria čia.

Skubios pagalbos funkcija telefone: kaip ją nusistatyti?

Iš anksto pasiruoškite kritinėms situacijoms – tinkamai nustatę savo telefoną įvykus nelaimei išsikviesti pagalbą galėsite lengviau. Kaip aktyvuoti skubios pagalbos funkcijas tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinę sistemą turinčiuose išmaniuosiuose, sužinokite „Bitės Profų“ straipsnyje, kurį rasite čia.

Kaip telefone pradėti naudotis elektroniniu paštu?

 

Telefoną daugelis naudoja ne tik pramogoms, bet ir darbui, kuriam dažnu atveju reikalingas el. paštas. Tam, kad jame galėtumėte sklandžiai skaityti ir rašyti laiškus, peržiūrėti gautus dokumentus ir pan., „Bitės Profai“ paruošė išsamią instrukciją, kaip išmaniajame pradėti naudotis elektroniniu paštu, kurią galite rasti čia.

Kaip „Gmail“ paštą naudoti „iPhone“ telefone?

Vienas populiariausių el. paštų – „Gmail“, kurį patogu naudoti ne tik asmeniniame kompiuteryje, bet ir telefone. „iPhone“ išmaniųjų naudotojai šioje programėlėje gali lengvai susikurti automatinį parašą, pasikeisti slaptažodį, kalbą ir pan. Kaip tai tiksliai padaryti, „Bitės Profai“ pasakoja čia.

Kaip pakeisti klaviatūrą išmaniajame telefone?

Nesvarbu, kokiu išmaniuoju telefonu mėgstate rašyti, jūs galite pakeisti jo klaviatūrą. Tai ypač naudinga, jei ieškote būdo, kuris žinutes, laiškus ar užrašus leistų kurti greičiau, sklandžiau ir be jokių klaidų. Veiksmus, kuriuos būtina atlikti, norint išbandyti naują klaviatūrą, „Bitės Profai“ pristato čia.

Kaip pradėti naudotis „Google Pay“?

Jūsų išmanusis gali atlikti ne tik telefono, bet ir piniginės funkciją. Tai itin patogu, nes, pavyzdžiui, su savimi turėdami tik vieną įrenginį, „Android“ telefoną ar išmanųjį „Wear OS“ laikrodį, juo lengvai galėsite atsiskaityti už prekes ir paslaugas. „Bitės Profai“ paaiškina, kaip pradėti naudotis „Google Pay“ čia.

Kaip pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslauga „Apple Pay“?

Palengvinkite savo kasdienybę – jei jūsų telefonas yra „iPhone“, galite naudotis skaitmenine pinigine „Apple Pay“. Tiesa, tam jums reikės turėti bekontaktę mokėjimo kortelę ir prieigą prie savo banko išmaniosios programėlės. Visus žingsnius, kuriuos būtina atlikti, norint pradėti naudotis išmaniųjų atsiskaitymų telefonu paslauga, „Bitės Profai“ detaliai pateikia čia.

Patarimai, kaip pasinaudoti išskirtinėmis „iOS 16“ galimybėmis.

Manote, kad esate įgudęs „iPhone“ telefono naudotojas ir žinote visas jo funkcijas? Net jei atsakėte „taip“, savo žinias naudinga pasitikrinti. Tai galima padaryti čia, nes „Bitės Profai“ pasakoja, kaip pasinaudoti išskirtinėmis „iOS 16“ galimybėmis, pavyzdžiui, nustatyti užrakinimo ekrano gylį.

Kaip „iPhone“ telefone įjungti „Roaming“ funkciją?

Kad keliaujant užsienyje neliktumėte be mobilaus interneto ryšio, būtina įjungti tarptinklinio ryšio (angl. Roaming) funkciją. Kaip tai padaryti „iPhone“ telefone, dalijasi „Bitės Profai“ čia.

Kaip „Samsung“ telefone įjungti „Roaming“ paslaugą?

Daug keliaujantiems užsienyje viena svarbiausių funkcijų yra „Roaming“ (liet. Tarptinklinis ryšys), užtikrinanti galimybę prisijungti prie mobilaus interneto kitoje šalyje. Kaip įjungti šią funkciją „Samsung“ telefone, pataria „Bitės Profai“ čia.

Kaip įjungti „VoiceOver“ funkciją „iPhone“ telefone?

Žmonės su regos negalia taip pat aktyviai naudojasi išmaniaisiais telefonais. „Bitės Profai“ pasidalina, kaip įjungti „VoiceOver“ funkciją ir „Siri“ išmanųjį asistentą „iPhone“ telefone. Detali instrukcija čia.

Kaip įjungti „VoWiFi“ paslaugą „Samsung“ telefonuose?

Skambinti galima ne tik mobiliu, bet ir „Wi-Fi“ ryšiu, tam tereikia aktyvuoti „VoWiFi“ (angl. „Voice over WiFi“) skambučių technologiją. Kaip tai padaryti „Samsung“ telefone, detaliai paaiškina „Bitės Profai“ čia.

Kaip „Xiaomi“ telefonuose įjungti „VoWiFi“?

Itin gerą skambučių kokybę užtikrinanti „VoWiFI“ skambučių technologija leidžia skambinti naudojantis „Wi-Fi“ ryšiu. Kaip aktyvuoti šią funkciją „Xiaomi“ telefone, pataria „Bitės Profai“ čia.

Kaip „iPhone“ telefone nustatyti lietuvių kalbą?

„iPhone“ telefonai nepalaiko lietuvių kalbos kaip pagrindinės, tad norint naudotis išmaniuoju lietuvių kalba, teks koreguoti jo nustatymus. Kaip nustatyti lietuvių kalbą „iPhone“ telefone, paaiškina „Bitės Profai“ čia.

Kaip „Samsung“ telefone pakeisti programėlės kalbą?

Įvairios programėlės dažniausiai veikia gamintojo nustatyta kalba. Tačiau yra galimybė naudotis programėlėmis ir lietuvių kalba – kaip tai padaryti, detalioje instrukcijoje pateikia „Bitės Profai“ čia.

Kaip naują „iPhone“ paruošti naudojimui ir į jį perkelti duomenis iš „Android“ telefono?

Jei prieš tai buvote „Android“ telefono vartotojas ir pasirinkote naują „iPhone“, greičiausiai norėsite perkelti duomenis iš senojo įrenginio. Kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip naują „Xiaomi“ telefoną paruošti naudojimui ir į jį perkelti duomenis iš „iPhone“?

Įsigijus naują „Xiaomi“ telefoną, jei prieš tai naudojote kitų gamintojų įrenginius, reikės jį paruošti naudojimui. „Bitės Profai“ pataria, kaip perkelti į „Xiaomi“ telefoną savo duomenis iš „iPhone“, čia.

Kaip perkelti duomenis iš „iPhone“ į naujai įsigytą „Samsung“ išmanųjį telefoną?

Keičiant telefonus viskas paprasta, kai renkamės to paties gamintojo įrenginius. Jei įsigijote „Samsung“ išmanųjį telefoną, o prieš tai naudojote „iPhone“, jums pravers „Bitės Profų“ patarimai, kaip lengvai perkelti savo duomenis į naują telefoną, čia.

Kaip nustatyti naują „Xiaomi“ telefoną naudojimui ir į jį perkelti duomenis iš „Android“ išmaniojo?

Įsigijus naują išmanųjį telefoną, norisi jį naudoti kuo greičiau. Vis dėlto pirma reikia jį paruošti ir perkelti duomenis iš seno telefono. Kaip perkelti duomenis iš „Android“ į „Xiaomi“ telefoną, pataria „Bitės Profai“ čia.

Kaip perkelti duomenis iš „Android“ į naujai įsigytą „Samsung“ išmanųjį telefoną?

Nors gali atrodyti, kad „Samsung“ telefonai su „Android“ operacine sistema yra identiški kitiems „Android“ OS turintiems įrenginiams, viskas yra gerokai kitaip. Jei įsigijote naują „Samsung“ telefoną ir norite perkelti duomenis iš „Android“, jums pravers „Bitės Profų“ instrukcija. Ją rasite čia.

Kaip naują „iPhone“ paruošti naudojimui ir į jį perkelti duomenis iš senojo „Apple“ telefono?

Jei jūsų rankose – naujas „iPhone“ telefonas, kai prieš tai naudojote senesnį „Apple“ išmanųjį, jums pravers „Bitės Profų“ detali instrukcija, kaip perkelti senus duomenis į naują įrenginį. Patarimus rasite čia.

Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „iPhone“ telefoną?

Telefonas be kontaktų – tik internetui naršyti ar žaisti. Įsigijus naują telefoną, pirmiausia rūpinamės, kaip į jį perkelti turimus kontaktus iš seno įrenginio. „Bitės Profai“ pataria, kaip perkelti kontaktus iš SIM kortelės į „iPhone“ telefoną, čia.

Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Xiaomi“ telefoną?

Jei draugų, artimųjų ir kolegų kontaktus saugote SIM kortelėje, paprasta juos perkelti į naują išmanųjį telefoną. Sužinokite, kaip tai padaryti su „Xiaomi“ telefonu – „Bitės Profų“ patarimus rasite čia.

Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Samsung“ telefoną?

Kartais nutinka taip, jog įdėjus SIM kortelę į naują telefoną, dalis kontaktų pradingsta. „Bitės Profai“ pataria, kaip perkelti kontaktus iš SIM kortelės į „Samsung“ telefoną. Instrukciją rasite čia.

Kaip perkelti duomenis į „Xiaomi“ telefoną, naudojant „Mi Mover“ programėlę?

Įsigijote naują „Xiaomi“ išmanųjį telefoną? Duomenis perkelti galite ne tik rankiniu būdu, o pasitelkiant specialią programėlę „Mi Mover“. Kaip greitai perkelti duomenis, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip perkelti duomenis į „Samsung“ išmanųjį naudojant „Smart Switch“?

Jei norite perkelti svarbius duomenis iš „Android“ telefono į naują „Samsung“ išmanųjį, tai galite padaryti su programėle „Smart Switch“. Kaip ji veikia, pasakoja „Bitės Profai“ čia.

Kaip pakeisti telefono kalbą į lietuvių?

Natūralu, kad populiariausių gamintojų išmanieji telefonai palaiko daugybę kalbų, taip pat ir lietuvių. Jei norite telefonu naudotis lietuvių kalba, tai galite nesunkiai aktyvuoti. Kaip tai padaryti, skaitykite „Bitės Profų“ instrukcijoje čia.

Kaip pradėti naudotis „iCloud Photos“?

Jei mėgstate daug fotografuoti ir filmuoti, galite susidurti su vidinės telefono atminties trūkumu. Kaip atlaisvinti vietą savo „iPhone“ telefone ir pradėti naudotis „iCloud Photos“, sužinosite paskaitę „Bitės Profų“ patarimus čia.

Norėdami sužinoti, kaip pradėti naudotis kitais išmaniaisiais įrenginiais spauskite čia.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: