Kaip atkurti gamyklinius nustatymus „Samsung“ televizoriuje?

Televizorius rodo neaiškias spalvas ar turinio garsas kitoks nei įprastai? Taip gali nutikti dėl netyčia klaidingai nustatytų įrenginio parametrų. Tokias ir panašias problemas gali padėti išspręsti gamyklinių parametrų atkūrimas. „Bitės Profas“ Andrius dalijasi instrukcija, kuri padės atkurti gamyklinius nustatymus „Samsung“ televizoriuje.
 

„Kartais nutinka, kad bandydami pasirinkti sau tinkamiausius parametrus, netyčia kažką paspaudžiame ir taip sukonfigūruojame klaidingus nustatymus. Tai gali lemti suprastėjusią televizoriaus veiklą – blankesnes spalvas, nekokybišką garsą ar kai kurių programų neveikimą. Gamyklinių parametrų atkūrimas gali padėti išspręsti tokias problemas, o svarbiausia, kad tai padaryti itin paprasta. Svarbu žinoti, kad atkūrus gamyklinius nustatymus, televizorius veiks taip, lyg jį įjungus pirmą kartą, tad iš jo bus ištrintos visos anksčiau įrašytos programėlės ir prijungtos paskyros“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atkurti gamyklinius parametrus savo „Samsung“ televizoriuje?

Jei turite nuotolinio valdymo pultelį, kuris yra naujesnis ir neturi skaičių, pirmiausia paspauskite mygtuką, ant kurio pavaizduota namelio ikonėlė. Jeigu turite senesnės kartos pultelį su skaičiais, ateinančius žingsnius galite praleisti ir paspausti „Settings“ mygtuką.

Paspaudę namelio ikonėlę, atsidursite pagrindiniame lange, tuomet nuotolinio valdymo pultelyje keletą kartų spustelėkite kairėn, kol pamatysite pasirinkimų juostą.

Nuotolinio valdymo pultelyje paspauskite keletą kartų žemyn, kol bus pažymėtas pasirinkimas „Nustatymai“.

Nuotolinio valdymo pulteliu spustelėkite dešinėn ir tuomet spauskite vidurinį mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje.

„Atlikę šiuos žingsnius, pamatysite pagrindinį nustatymų langą. Jei naudojate pultelį su skaičiais, šis langas atsidarė iškart paspaudus „Settings“ mygtuką. Pamatę tokį vaizdą, pultelyje spustelėkite keletą kartų žemyn, kad būtų pažymėtas pasirinkimas „Bendroji informacija“ ir spauskite vidurinį mygtuką pultelyje“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Tuomet keliaukite apačion, kol pamatysite eilutę „Atstatyti“, norint ją pasirinkti, spustelėkite vidurinį pultelio mygtuką.

Tai padarius, jums reikės įvesti PIN kodą. Jei rankiniu būdu patys niekuomet nekeitėte šio kodo, tada jis bus 0000. Jei anksčiau keitėte kodą patys, tokiu atveju veskite savo sugalvotą PIN kodą.

Suvedus kodą, pamatysite naujai atsidariusį langą. Jame pasirinkite „Atstatyti“ ir spauskite vidurinį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką.

„Atlikus visus šiuos žingsnius, bus atkurti visi televizoriaus nustatymai – išsitrins programėlės ir paskyros. Kai įjungsite įrenginį, jis bus tarsi ką tik išpakuotas, todėl reikės atlikti pradinę sąranką – pasirinkti kalbą, prisijungti prie interneto ryšio, atsisiųsti mėgstamas programėles bei prisijungti prie savo paskyrų“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: