Kaip išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį išmanųjį?

Išmanusis telefonas – kasdienis mūsų palydovas, todėl atėjus laikui jį atnaujinti, svarbu įrenginio paieškoms skirti užtektinai dėmesio. Kad išsirinktumėte labiausiai jūsų poreikius atitinkantį išmanųjį, „Bitės Profai“ pasakoja į kokias ekonominės ir vidutinės klasės įrenginių bei flagmanų savybes naudinga atkreipti dėmesį.
 

„Svarbu žinoti, kad kiekvienas išmaniojo modelis turi savo pirkėją, vieni išmanieji – puikiai fotografuoja, kiti – veikia nepaprastai greitai, o treti – išsiskiria moderniu dizainu. Todėl pirmiausia svarbu įsivardinti, kokias užduotis deleguosite savo išmaniajam ir tuomet pagal savo poreikius rinktis labiausiai jums tinkantį modelį“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

TOP 5 išmanieji, atitinkantys skirtingus poreikius

Įrenginio kainą lemia ne tik jo parametrai, bet ir dizainas. Dėl to kartais moderniau atrodantis modelis gali kainuoti daugiau nei galingesnis jo konkurentas. Svarbiausia įsivardinti, ko reikia jums – galbūt tai elegantiškas dizainas, nepriekaištinga kamera ar itin galingas procesorius? O kai suprasite, ko ieškote, su „Bitės Profų“ atrinktais geriausiais skirtingų parametrų telefonais galėsite susipažinti šiame straipsnyje.

Geriausi telefonai skirtingose kainų kategorijose

Nusprendus įsigyti naują išmanųjį telefoną, svarbu apgalvoti, kokį biudžetą galite skirti įrenginiui. Tik įsivardijus sumą, kurią norite išleisti, ieškokite telefono, funkcijomis labiausiai atliepiančio jūsų poreikius. „Bitės Profai“ paruošė straipsnį, padėsiantį surasti geriausią įrenginį jums pagal kainos kategoriją.

TOP 5 geriausi telefonai iki 150 eurų

Maža kaina nereiškia, kad išmanusis telefonas yra prastas. Dauguma gamintojų kuria nebrangius, tačiau kokybiškus įrenginius, kurie paprasčiausiai suteikia mažiau galimybių. Geriausius išmaniuosius telefonus iki 150 eurų rasite štai čia.

TOP 5 geriausi telefonai iki 500 eurų

Telefonai iki 500 eurų priklauso vidutinės klasės išmaniesiems. Nors jie neturi pačių inovatyviausių funkcijų, tačiau suteikiamomis galimybėmis mažai kuo nusileidžia patiems prabangiausiems įrenginiams.  „Bitės Profai“ apžvelgė visus šios klasės telefonus ir sudarė 5 geriausiųjų sąrašą.

TOP 5 geriausias kameras turintys išmanieji telefonai

Jei jūsų aistra – įamžinti geriausius prisiminimus ir vėliau džiaugtis nuostabiomis nuotraukomis, jums reikia išmaniojo su itin kokybiškai fotografuojančia kamera. Vienas telefonas gali padėti užfiksuoti save puikiose asmenukėse, kitas – tolumoje esančius objektus, o dar kitas leis džiaugtis itin detaliu vaizdu, fotografuojant ar filmuojant ypač prasto apšvietimo sąlygomis. „Bitės Profai“ apžvelgė visų išmaniųjų kamerų parametrus ir išrinko 5 geriausiai fotografuojančius išmaniuosius.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: