Kaip prijungti „Samsung“ televizorių prie interneto?

Kad išmanusis televizorius suteiktų kuo geriausią patirtį vartotojui, jį reikia prijungti prie interneto ryšio. Tai padarius į įrenginį galėsite siųstis įvairias programėles bei mėgautis patinkančiu turiniu. „Bitės Profas“ Andrius dalijasi instrukcija, kaip prie interneto prijungti „Samsung“ televizorių.
 

„Prijungus išmanųjį televizorių prie interneto galėsite atsisiųsti įvairias programėles, kurios ne tik leis žiūrėti daugiau filmų bei serialų, bet ir klausytis muzikos. Pavyzdžiui, „Youtube“, „Spotify“ ar „Go3“ ir kt. Tai leis naudotis visomis įrenginio galimybėmis, o svarbiausia, kad prijungti televizorių prie interneto itin lengva“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip prijungti „Samsung“ televizorių prie interneto ryšio?

Norint prijungti televizorių prie interneto, pirmiausia reikės jį įjungti ir nuotolinio valdymo pultelyje paspausti namelio ikoną. Taip būsite nukreipti į pagrindinį įrenginio langą.

Pamačius šį vaizdą nuotolinio valdymo pultelyje spustelėkite kairėn, kol pamatysite šoninę pasirinkimo juostą.

Tai padarius, nuotolinio valdymo pultelyje spustelėkite keletą kartų žemyn, kol pasirinksite punktą „Nustatymai“, tuomet pasirinkimą užtvirtinkite paspaudus vidurinį mygtuką pultelyje.

Atlikus šiuos žingsnius pamatysite naują pasirinkimų juostą ekrano apačioje – joje automatiškai bus pažymėtas pasirinkimas „Visi nustatymai“. Todėl dar kartą spustelėkite vidurinį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką.

Tai padarius atsidarys naujas pagrindinis nustatymų langas. Jame pasirinkite skiltį „Ryšys“ ir spustelėkite vidurinį mygtuką pultelyje.

Tuomet pasirinkite skiltį „Tinklas“ ir šį pasirinkimą užtvirtinkite paspausdami vidurinį mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje.

Šiame lange pasirinkite punktą „Atidaryti tinklo nustatymus“ ir paspauskite vidurinį mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje.

„Ekrane išvysite interneto sąrankos langą. Jei prie televizoriaus prijungėte LAN interneto laidą, tokiu atveju pasirinkite punktą „Kabelinė“ ir paspauskite vidurinį mygtuką pultelyje, tačiau jei norite prie interneto prisijungti „Wi-Fi“ ryšiu, sekite instrukciją toliau“, – aiškina „Bitės Profas“.

Norint prijungti išmanųjį prie „Wi-Fi“ ryšio, pasirinkite punktą „Belaidis“ ir spauskite vidurinį mygtuką pultelyje.

„Tuomet iš sąrašo pasirinkite savo „Wi-Fi“ tinklą. Mano atveju tai yra „Andrius_5G“. Jį pasirinkęs, paspaudžiau vidurinį mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Naujai atsidariusiame lange įveskite savo „Wi-Fi“ tinklo slaptažodį. Tam naudokite ekrane pasirodžiusią klaviatūrą. Suvedę slaptažodį, ekrane pasirinkite mygtuką „Eiti“, esantį apačioje klaviatūros.

Jei slaptažodį suvedėte teisingai, apie sėkmingai prijungtą interneto ryšį jus informuos ekrane pasirodžiusi varnelė ir užrašas „Pavyko!“.

„Štai ir viskas – jūs sėkmingai prisijungėte prie interneto. Nuo šiol galite mėgautis veikiančiu interneto ryšiu bei siųstis programėles į savo išmanųjį televizorių“, – sako A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: