Kaip išmaniuoju laikrodžiu surasti telefoną?

Skubate išeiti iš namų, tačiau neprisimenate, kur padėjote telefoną? Negaiškite laiko bevaisėms paieškoms, pasitelkite į pagalbą savo išmanųjį laikrodį! Trumpoje apžvalgoje BITĖS Profai parodo, kaip naudotis programėle „Find My Phone“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Wearable“ programėlės pagalba telefonu galite surasti išmanųjį laikrodį.
  • Laikrodžio „Meniu“ skiltyje pasirinkite funkciją – rasti mano telefoną. Spustelėjus mygtuką – paleisti, netoliese esantis telefonas, susietas su išmaniuoju laikrodžius „Bluetooh“ ryšiu, pradės vibruoti ir skambėti, net tuo atveju, jei įjungta begarsė aplinka
  • Telefonas nustos skambėti, kai mobiliajame patvirtinsite, kad paiešką baigėte
 

„Tikriausiai visi esame bent kartą kažkur namuose padėję telefoną ir po to niekaip negalėję jo surasti. Jeigu turite išmanųjį laikrodį, su šia problema galite nebesusidurti, nes jis gali lengvai surasti jūsų telefoną“, – teigia „Bitės Profas“ Linas.

Jūsų daiktų saugumu net ir jiems nutolus gali pasirūpinti išmanusis daiktų sekiklis „Samsung Galaxy SmartTag“. Šis įrenginys padeda nuolat sekti, o prireikus – ir rasti įvairius daiktus ar net naminius gyvūnus. Apie šio įrenginio funkcijas ir naudojimo galimybes, pasakoja „Bitės Profai“.

Išmaniųjų laikrodžių pasirinkimas stebina praktiškomis galimybėmis, o įrenginių galimybės, dizainas ir specifikos – skiriasi. Kad išsirinkti labiausiai atitinkantį jūsų poreikius būtų lengviau, „Bitės Profai“ apžvelgė visus išmaniuosius laikrodžius ir išrinko penkis geriausius.

Tačiau jei vis dar negalite apsispręsti, kuris įrenginys jums tinkamiausias, kviečiame peržiūrėti išsamias „Bitės Profų“ įrenginių apžvalgas:

Išmanieji laikrodžiai „Galaxy Watch 4“ ir „Watch 4 Classic“ – puikus „Samsung“ ir „Google“ bendradarbiavimo pavyzdys, lėmęs didžiausią laikrodžių patobulėjimą per pastaruosius metus. „Bitės Profas“ Mantvydas apžvelgia, kokias funkcijas talpina šie įrenginiai.

Ilgai laikanti baterija, estetiškas ir klasikinis dizainas, funkcijos, padedančios rūpintis savo sveikata – visa tai ir dar daugiau vartotojams suteikia gamintojo „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch 3“. „Bitės Profas“ Mantvydas pasakoja, kokios funkcijos palengvins jūsų kasdienybę ir kodėl verta rinktis šį laikrodį.

„Bitės Profas“ Linas nurodo, kokios stilingo išmaniojo laikrodžio „Samsung Galaxy Watch Active 2“ savybės – įdomiausios ir naudingiausios.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: