„Samsung Q77C“ apžvalga

Ieškantiems aukštos vaizdo kokybės technologijų gamintojas „Samsung“ turi, ką pasiūlyti – Q77C išmaniųjų televizorių serija ypatinga būtent dėl šios savybės. Negana to, šių įrenginių kainos ir kokybės santykis yra puikus. Plačiau apie „Samsung Q77C“ televizorių, pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Tiems, kurie ieško aukštos išmaniųjų televizorių vaizdo kokybės, „Samsung“ serija Q77C turi puikų kainos ir kokybės santykį.
  • Prie tokio televizoriaus prijungus „Soundbar“ garso sistemą ir pasirinkus „Q-Symphony“ išgirsite itin įtraukiančius garsus, nes vienu metu veiks abiejų įrenginių garsiakalbiai.
  • Prie šių televizorių pridedami „SolarCell“ pulteliai, turintys saulės bateriją.
  • Kiekvienas šios serijos televizorius turi 4 naujos kartos HDMI 2.1 jungtis, kurios leidžia prijungti daugiau įrenginių ir visiškai išnaudoti jų galimybes.

„Samsung“ išmaniųjų televizorių serija Q77C verta dėmesio vos pažvelgus į QLED technologijos 4K raiškos ekranus. Jie tobulai perteikia vaizdą, nes jų ryškumas didesnis, o spalvos ryškesnės nei įprastų televizorių. Be to, šie ekranai itin šviesūs, o tai reiškia, kad vaizdą gerai matysite net ir saulėtame kambaryje. Malonią naudojimo patirtį suteikia ir televizorių funkcijų gausa.“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti „Samsung Q77C“ apžvalgą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: