Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Samsung“ telefoną?

Kartais nutinka taip, jog įdėjus SIM kortelę į naują telefoną, dalis kontaktų kažkur prapuola. Kadangi artimųjų, kolegų, draugų ir pažįstamųjų kontaktai telefone yra bene svarbiausias turtas, tokios situacijos dažnai sukelia nemalonumų. Apie tai, kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Samsung“ telefoną, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Telefone atsidarykite programėlę „Adresatai“.
  • Spauskite ant trijų juostelių kairėje ekrano pusėje. Tada – ant mygtuko „Tvark. Adresat.“. Toliau spauskite „Importuot adresatus“.
  • Pasirinkite norimą SIM kortelę, iš kurios importuosite adresatus.
 

„Tereikia vos kelių žingsnių ir jūsų adresatai iš SIM kortelės atsidurs „Samsung“ telefone. Apie tai pasakoju šioje instrukcijoje“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Samsung“ telefoną?

Pirmiausia telefone atsidarykite programėlę „Adresatai“. Ji būna įdiegta visuose „Samsung“ telefonuose.

Spauskite ant trijų juostelių kairėje ekrano pusėje. Tada – ant mygtuko „Tvark. Adresat.“. Toliau spauskite „Importuot adresatus“.

Pasirinkite norimą SIM kortelę, iš kurios importuosite adresatus. Mano atveju, telefone yra tik viena kortelė, tad pažymiu „SIM 1“.

Pasirinkite kontaktus, kuriuos norėsite perkelti iš SIM kortelės. Jei norite perkelti visus, pažymėkite varnelę viršuje, kairėje. Tada apačioje spauskite „Atlikta“.

Dabar reikės pasirinkti, kur sukelti pasirinktus adresatus. Galite juos kelti į telefoną arba į vieną iš savo paskyrų. Pasirinkę spauskite mygtuką „Importuoti“.

Kai procesas bus baigtas, ekrane matysite varnelę. Galiausiai spauskite „Gerai“, kad uždarytumėte šį langą.

„Perkelti kontaktus iš SIM kortelės į „Samsung“ telefoną visai nesudėtinga. Tuo pačiu tai – ir galimybė „apsivalyti“, atsirinkti, kurie kontaktai jums jau nebereikalingi ir nebenaudojami“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: