Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija telefone ir planšetiniame kompiuteryje?

Televizija „Go3 | Bitė“ galima mėgautis įrenginiuose su įvairaus dydžio ekranais. Taigi, tiesioginius televizijos kanalus, filmus, sporto varžybas ir daugybę kitų dalykų galite žiūrėti net ir išvykę iš namų. O kaip pradėti naudotis televizija „Go3 | BITĖ“ savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, sužinokite iš „Bitės Profų“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Go3“ yra didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse
  • Norėdami prisijungti prie televizijos telefone ar planšetėje, naudokite el. pašto adresą, kurį nurodėte užsakydami paslaugą
  • Žiūrėti išmaniąją televiziją telefone ar planšetėje galėsite parsisiuntę išmaniąją programėlę „Go3 Lietuva“

„Go3 | Bitė“ siūlo daugybę populiarių kanalų, filmų ir serialų, bet tuo pačiu ir galimybę juos žiūrėti bet kuriame turimame prietaise jums patogiu metu. Todėl išvykus su draugais į gamtą nebereikės jaudintis dėl praleistų sporto varžybų ar mėgstamos televizijos laidos“, – sako „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.

Tam, kad galėtumėte pradėti naudotis išmaniąją televizija, pirmiausia reikia sukurti slaptažodį. Užsukite į el. pašto dėžutę, kurią nurodėte paslaugos užsakymo metu. Ten jūsų lauks laiškas iš „Go3 Lietuva“ su tema „Sveikiname prisijungus prie „Go3“.

Atidarę šį el. laišką, spauskite mygtuką „Susikurti slaptažodį“. Atsidariusiame lange sugalvokite ir pakartokite savo paskyros slaptažodį ir spauskite „Siųsti“. Slaptažodžio reikės jungiantis prie išmaniosios televizijos „Go3 | BITĖ“.

„Susikūrę slaptažodį į savo įrenginį atsiųskite „Go3 Lietuva“ programėlę. Ją rasite tiek „Android“, tiek „iOS“ operacinę sistemą turinčių telefonų ar planšetinių kompiuterių programėlių parduotuvėse“, – teigia „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Atidarę „Google Play“, jei naudojatės „Android“ įrenginiu, arba „App Store“, jei „iOS“ įrenginiu, į paieškos laukelį suveskite „Go3 Lietuva“. O suradę šią programėlę, spauskite „Atsisiųsti“.

„Atidarykite atsisiųstą programėlę. Pirmą kartą programėlė paprašys kelių leidimų, kurių reikia tam, kad ji galėtų veikti. O tada viršutiniame kairiajame kampe spauskite tris brūkšnelius ir pasirinkite „Prisijungti“, – sako L. Endriukaitis.

Atsidariusiame lange suveskite savo prisijungimo duomenis: el. paštą, kurį nurodėte paslaugos užsakymo metu, ir ką tik susikurtą slaptažodį ir spauskite „Prisijungti“.

Štai ir viskas – galite naudotis didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: