Kaip pradėti naudotis „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriumi?

Dažniausiai naudodami maršrutizatorių net nesusimąstome apie jo suteikiamas galimybes. Juk būtent dėl jo galime belaidžiu būdu mėgautis greitu internetu net keliuose išmaniuosiuose įrenginiuose. Jei ką tik įsigijote „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorių, kad ir jūsų namuose būtų greitas internetas, pravers lengvai suprantama įrenginio paruošimo naudoti instrukcija. Ją pateikia „Bitės Profas“ Andrius.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Pirmiausia „Huawei 4G CPE Pro 3“ ir jo maitinimo laidą išimkite iš pakuotės.
  • Tada į įrenginį įstatykite SIM kortelę.
  • Kitas žingsnis – prie maršrutizatoriaus prijunkite maitinimo laidą, o jo kitą galą įkiškite į el. kištukinį lizdą.
  • Šiek tiek luktelkite, kol įrenginys visiškai įsijungs – tada jo visos lemputės švies žalia spalva.

„Sveikinu jus įsigijus „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorių! Jau visai netrukus galėsite, pavyzdžiui, televizoriuje žiūrėti naujos kartos televizijos „Go3 | BITĖ“ vieną iš sierialų ir tuo pačiu jį aptarti su draugais, telefonu dalyvaujant vaizdo pokalbyje. Iškart turiu jums gerą žinią – naujuoju įrenginiu pradėti naudotis yra lengva, atidžiai vadovaujantis mano detalia instrukcija“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ką daryti, kad veiktų „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorius?

Tam, kad pradėtumėte naudotis „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriumi, pirmiausia jį ir įrenginio maitinimo laidą išimkite iš pakuotės.

kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-1

Tada į šį maršrutizatorių jums reikės įstatyti SIM kortelę. Tam apverskite įrenginį ir raskite dangtelį, ant kurio parašyta „Nano SIM Card“.

kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-2

Jį atidarykite ir į maršrutizatoriaus angą tinkamai, t. y. ant įrenginio korpuso nurodyta puse, iki galo, įstatykite SIM kortelę. Kai tai padarysite, dangtelį uždarykite.

kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-3
 
kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-4

Dabar vieną įrenginio maitinimo laido galą kiškite į maršrutizatoriaus galinėje dalyje esančią apvalią jungtį. Kitą laido galą įstatykite į namų el. kištukinį lizdą (rozetę).

kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-5
 
kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-6

„Kantriai palaukite apie 2 min. ir pažiūrėkite, kurios maršrutizatoriaus priekyje esančios lemputės šviečia. Jei jos visos 3 šviečia žalia spalva, sveikinu jus sėkmingai paruošus naudoti „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorių“, – sako „Bitės Profas“.

kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-7
 
kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-8

Ką dar reikėtų žinoti pradedant naudoti „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorių? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Įjungus „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorių, jo viršutinė lemputė šviečia raudona spalva. Ką tai reiškia?
kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-9

Jei viršutinė lemputė šviečia raudona spalva, tai reiškia, kad maršrutizatorius nepagauna interneto ryšio signalo.

Tokiu atveju pirmiausia įsitikinkite, kad į įrenginį tinkamai, t. y. iki galo, taip pat ant jo korpuso nurodyta puse, įstatėte SIM kortelę. Beje, jos dangtelis turi visiškai užsidaryti. Jei SIM kortelė įdėta teisingai, įsitikinkite, kad apmokėjote interneto sąskaitą. BITĖS klientai tai gali padaryti užsukę į savitarnos programėlę, interneto tinklalapį, taip pat saloną arba paskambinę į aptarnavimo liniją.

  • Įjungus „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatorių, žalia spalva šviečia tik jo apatinė lemputė. Ką tai reiškia?
kaip-pradeti-naudotis-huawei-4g-cpe-pro-3-marsrutizatoriumi-10

Vos įjungus maršrutizatorių, jo apatinė lemputė iškart pradeda šviesti žalia spalva. Tik po maždaug 2 min. pamatysite, kad šviečia ir kitos lemputės. Jei jos visos 3 šviečia žalia spalva, viską atlikote teisingai.

  • Mano telefono mobilusis ryšys veikia kur kas greičiau nei „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriaus skleidžiamas „Wi-Fi“. Kodėl taip yra?
 

Tai, koks stiprus „Wi-Fi“ ryšys priklauso nuo 2 veiksnių: maršrutizatoriaus vietos ir kiek prie jo prijungta įrenginių. Naudinga žinoti, kad maršrutizatorių geriausia laikyti prie lango. Jei jis jau ten yra, tačiau interneto ryšys prastas, šį įrenginį pabandykite pastatyti prie kitų langų. Beje, jo interneto greitį galite pamatuoti. Maršrutizatorių palikite ten, kur jis suteikia greičiausią „Wi-Fi“ interneto greitį.

Taip pat naudinga žinoti, kad prie „Wi-Fi“ tinklo prisijungti įrenginiai dalijasi interneto greičiu. Vadinasi, kuo jų yra daugiau, tuo kiekvieno įrenginio interneto greitis yra mažesnis.

  • Kaip pakeisti „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriaus skleidžiamo „Wi-Fi“ tinklo slaptažodį?

Maršrutizatoriaus skleidžiamo „Wi-Fi“ tinklo slaptažodį galite lengvai pakeisti vadovaudamiesi šia instrukcija.

  • Ką daryti, jei pamiršau savo „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ prisijungimo slaptažodį?

Tokiu atveju rekomenduoju atkurti maršrutizatoriaus gamyklinius parametrus. Po to visą reikalingą informaciją, pavyzdžiui, „Wi-Fi“ vartotojo varda ar jo prisijungimus, rasite lipduke, priklijuotame įrenginio apatinėje dalyje.

  • Kaip pasirinkti kitą ryšio prioritetą savo „Huawei 4G CPE Pro 3“ maršrutizatoriuje?

Pakeisti maršrutizatoriaus ryšio prioritetą galite lengvai vadovaudamiesi šia instrukcija.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: