Kaip pradėti naudotis „ZTE MC888“ maršrutizatoriumi?

Gyventi namuose išties patogu, kai juose veikia greitas „Wi-Fi“ internetas. Juk tada vienu metu galima mėgautis jo suteikiamomis galimybėmis naudojant net kelis išmaniuosius įrenginius, pavyzdžiui, telefoną ir kompiuterį. „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kokius žingsnius reikia atlikti, kad namuose pradėti naudotis internetu su „ZTE MC888“ maršrutizatoriumi, būtų lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Pirmiausia, kad pradėtumėte naudotis „ZTE MC888“ maršrutizatoriumi, į jį įdėkite SIM kortelę.
  • Tada vieną įrenginio maitinimo laido galą įkiškite į maršrutizatorių, o kitą – į el. kištukinį lizdą.
  • Po to palaukite bent 2 min.
  • Jei bent 3 apatinės įrenginio lemputės šviečia, vadinasi, jis visiškai įsijungė.

„Suprantu, kad ką tik įsigijus naują maršrutizatorių gali kilti įvairių klausimų, pavyzdžiui, kaip jį įjungti. Dėl to parengiau itin išsamią instrukciją, kaip pradėti naudotis „ZTE MC888“ maršrutizatoriumi. Galiu jus iškart nudžiuginti, kad vadovaujantis šiais keliais žingsniai, tai padaryti – vieni juokai. Būkite atidūs ir jau po kelių akimirkų galėsite džiaugtis internetu visuose namuose“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Ką daryti, kad pradėtų veikti „ZTE MC888“ maršrutizatorius?

Tam, kad pradėtumėte naudotis „ZTE MC888“ maršrutizatoriumi, pirmiausia jį ir maitinimo laidą išimkite iš įrenginio pakuotės.

Tada į maršrutizatorių jums reikės įdėti SIM kortelę. Dėl to jo apatinėje dalyje raskite nuimamą dangtelį.

Dabar jį atidarykite paprasčiausiai pirštu ar naudodami patogų įrankį, pavyzdžiui, SIM kortelės smeigtuką. Po to į įrenginį įdėkite SIM kortelę ta puse, kuri nurodyta šalia dangtelio. Kai tai padarysite, dangtelį uždarykite.

Dabar maršrutizatoriaus galinėje dalyje raskite apvalią jungtį. Į ją įkiškite atitinkamą įrenginio maitinimo laido galą.

„Kitą maitinimo laido galą įstatykite į el. kištukinį lizdą (rozetę) ir ramiai palaukite bent 2 min. Kai maršrutizatorius visiškai įsijungs, pradės šviesti jo bent 3 apatinės lemputės. Trys viršutinės lemputės rodo mobiliojo ryšio stiprumą. „Network“ lemputė maršrutizatoriaus korpuso priekyje rodo prie kokio ryšio šiuo metu yra prisijungęs maršrutizatorius. Balta šviesa reiškia, kad prisijungta prie 5G ryšio, o mėlyna, kad prie 4G.“ – sako „Bitės Profas“.

Jei „ZTE MC888“ maršrutizatoriaus visos 6 lemputės šviečia, sveikiname jus sėkmingai pradėjus juo naudotis. Vis dėlto, jei taip nėra, žemiau pateikiami patarimai, kaip situaciją galite pagerinti.

Ką dar reikėtų žinoti pradedant naudoti „ZTE MC888“ maršrutizatorių? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Mano „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje šviečia ne visos „Signal“ lemputės. Ką daryti?
 

Šios lemputės nurodo, koks stiprus yra mobilusis ryšys. Geriausia, kai jos šviečia visos. Jei taip nėra, pirmiausia maršrutizatorių pastatykite arčiau lango. Jei jį ten jau laikote, įrenginį pabandykite pastatyti šalia kitų langų, kad jis pagautų stipresnį signalą.

Beje, interneto greitį galite pamatuoti ir prisijungę prie „Wi-Fi“ tinklo. Maršrutizatoriaus geriausia laikymo vieta namuose yra ten, kur jis gali suteikti didžiausią „Wi-Fi“ interneto greitį.

 
  • Įjungus „ZTE MC888“ maršrutizatorių šviečia tik jo apatinė lemputė. Ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad maršrutizatorių ką tik įjungėte arba jis ką tik persikrovė (pavyzdžiui, dėl atnaujinimo). Tokiu atveju tereikia palaukti keletą minučių, kol pradės šviesti ir kitos įrenginio lemputės.

 
  • Kaip galiu pakeisti savo „ZTE MC888“ maršrutizatoriaus slaptažodį?
 

Maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodį galite lengvai pakeisti, vadovaudamiesi šia instrukcija.

 
  • Pamiršau savo „ZTE MC888“ maršrutizatoriaus slaptažodį. Ką daryti?
 

Pamiršę maršrutizatoriau „Wi-Fi“ slaptažodį, galite atkurti įrenginio gamyklinius parametrus. Tada visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, „Wi-Fi“ vartotojo vardą ar jo prisijungimus, rasite ant įrenginio apatinėje dalyje priklijuoto lipduko.

 
  • Noriu pasirinkti kitą ryšio prioritetą savo „ZTE MC888“ maršrutizatoriuje. Kaip tą padaryti?
 

Informaciją apie tai, kaip pasirinkti kitą ryšio prioritetą maršrutizatoriuje, rasite šioje instrukcijoje.

  • Kodėl maršrutizatoriaus „Network“ lemputė šviečia mėlynai?
 

Jei „Network“ lemputė esanti maršrutizatoriaus korpuso priekyje šviečia mėlynai, tai reiškia, kad maršrutizatorius yra prisijungęs prie 4G ryšio. Jei lemputė šviečia baltai – prie 5G ryšio.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: