Kaip pradėti naudotis „iCloud Photos“?

Jei savo išmaniuoju mėgstate daug fotografuoti ir filmuoti, tikriausiai teko susidurti su vidinės telefono atminties trūkumu. Kad atlaisvintumėte vidinę atmintį, „Bitės Profai“ „Apple“ naudotojams rekomenduoja visas nuotraukas ir vaizdo įrašus perkelti į „iCloud Photos“ saugyklą.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Norint atlaisvinti vietą telefone, verta pasinaudoti „iCloud Photos“ saugykla.
  • „Apple“ visiems naudotojams siūlo nemokamus 5 GB „iCloud“ saugyklos, tačiau visų pirma, reikėtų įsivertinti, kiek vietos saugykloje jums reikės.
  • Pradėti naudotis „iCloud Photos“ saugykla nesudėtinga – tereikia atlikti kelis paprastus žingsnius.
 

„Naudojantis „iCloud Photos“ saugykla, visus ten kaupiamus duomenis pasieksite pasinaudoję interneto naršykle ir su „Apple ID“ paskyra prisijungę bet kuriame kitame „iPhone“, „iPad“ ar „Macbook“ . Tokiu būdu saugykla suteikia galimybę ne tik saugiai laikyti savo duomenis, bet ir atlaisvinti įrenginio vidinę atmintį bei kaupti naujas įamžintas akimirkas“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kiek „iCloud Photos“ vietos man reikia?

„Apple“ visiems naudotojams siūlo nemokamus 5 GB „iCloud“ saugyklos, tad, visų pirma, reikėtų įsivertinti, kiek vietos saugykloje jums reikės. Tai padaryti galite patikrinę, kiek vietos užima jūsų įrenginyje esančios nuotraukos ir vaizdo įrašai.

„Įrenginio nustatymuose susiraskite „General“, tuomet pasirinkite „iPhone Storage“. Atsidariusiame puslapyje susiraskite „Photos“, šalia piktogramos esantys skaičiai nurodo, kiek vietos užima jūsų turimos nuotraukos, vaizdo įrašai ar kiti failai, esantys „Photos“ albume. Taip sužinosite, kokios talpos saugyklos jums reikia“, – sako „Bitės Profas“.

Jei nemokamų 5 GB saugykloje jums neužtenka, „Apple“ siūlo įsigyti papildomos vietos nuo 50 GB iki 2 TB. Visų papildomų GB kainas galite rasti oficialioje „Apple“ interneto svetainėje.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Kaip pradėti naudotis „iCloud Photos“?

Pasak išmaniųjų įrenginių eksperto, pradėti naudotis „iCloud Photos“ saugykla ir ten perkelti visas savo nuotraukas, lengva. Tereikia atlikti kelis paprastus žingsnius.

„Tam, kad pradėtumėte naudotis „iCloud Photos“, „iPhone“ telefone ar „iPad“ planšetėje atverkite nustatymus, spustelėkite ant savo vardo, po to – „iCloud“, „Photos“ ir įjunkite „iCloud Photos“, – aiškina A. Archangelskis.

Pasak išmaniųjų įrenginių specialisto, siekiant optimizuoti vidinę telefono atmintį, „iCloud“ siūlo galimybę į saugyklą perkelti originalias, didelės raiškos nuotraukas ir vaizdo įrašus, o telefone palikti sumažintos kokybės failus. Norėdami pasinaudoti šia galimybe, reikėtų pasirinkti „Optimise iPhone Storage“, taip jūsų telefone laikomos nuotraukos bus mažesnės raiškos, tačiau užims gerokai mažiau vietos.

Kompiuteryje šis procesas labai panašus – iš pradžių keliaukite į „Apple“ meniu, pasirinkite „System Preferences“, „Apple ID“, „iCloud“ ir galiausiai – „Photos“. Jei turite senesnės versijos kompiuterį, spustelėję „iCloud“, šalia parinkties „Photos“ spustelėkite „Photos“ ir tuomet – „iCloud Photos“, – nurodo „Bitės Profas“.

A. Archangelskis atkreipia dėmesį, kad priklausomai nuo to, kokį kiekį duomenų norite perkelti, procesas gali kiek užtrukti, tačiau užbaigus sinchronizavimą, visos nuotraukos ir vaizdo įrašai bus išsaugoti „iCloud Photos“, o naujai nufotografuoti ir nufilmuoti vaizdai automatiškai persikels į saugyklą.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: