Kaip nuimti ar pakeisti SIM kortelės PIN kodą telefone?

Nauja SIM kortelė, kurią įdeda į telefoną, gali turėti operatoriaus suteiktą PIN kodą, apsaugantį joje esančius duomenis. Dalis vartotojų nusprendžia PIN kodą pasikeisti ir sugalvoti savo, dar kitiems patogiau įrenginiu naudotis be jo. Kad ir ką su savo kortelės PIN kodu nusprendėte daryti jūs, visas reikalingas instrukcijas išsamiai pateikia „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Kiekvienos SIM kortelės PIN kodą galima pakeisti arba visiškai panaikinti
  • PIN kodą pakeisti ar panaikinti galėsite telefono nustatymų paieškos laukelyje įrašę „Sim užraktas“
  • Pamiršus Sim kortelės PIN kodą, turėsite suvesti PUK kodą, kurį galite rasti ant jums išduotos Sim kortelės rėmelio

„Kad ir kokio gamintojo išmanųjį telefoną naudotumėte, SIM kortelės PIN kodą galite pakeisti keliais žingsniais. Toliau pateikiame detalias instrukcijas, kaip PIN kodą pakeisti „Android“ įrenginių ir „iPhone“ naudotojams. Be to, straipsnyje patarsime ką daryti pamiršus Sim kortelės PIN kodą“, – sako „Bitės Profas“ Vytis Vaitkunskas, dirbantis Vilniuje, Žemaitės g. 15, įsikūrusiame „Bitės“ salone.

Kaip SIM kortelės PIN kodą pakeisti „Samsung“ telefonuose?

Nustatymuose suraskite skiltį „Biometriniai duomenys ir sauga“.

Spauskite meniu punktą „Kiti saugos nustatymai“.

 Atsidariusiame naujame lange pasirinkite „Nustatyti SIM kortelės užraktą“.

Galite išjungti arba įjungti SIM kortelės PIN kodą (1) arba jį pakeisti (2).

Kaip SIM kortelės PIN kodą pakeisti „Huawei“ telefonuose?

Atidarę „Nustatymų“ programėlę spauskite „Saugumas“.

Atsidariusiame meniu pasirinkite „Papildomos nuostatos“, o tuomet – „Šifravimas ir kredencialai“.

Jei norite išjungti arba įjungti Sim kortelės PIN kodą, spauskite „Užrakinti Sim kortelę“ ir įveskite esamą Sim kortelės PIN kodą.

Jei norite pakeisti SIM kortelės PIN kodą, spauskite „Pakeisti SIM kortelės PIN kodą“ ir, suvedę esamą Sim kortelės PIN kodą, du kartus suveskite naują sugalvotą Sim kortelės PIN kodą.

Kaip SIM kortelės PIN kodą pakeisti „Xiaomi“ telefonuose?

Atidarę „Nustatymų“ programėlę spauskite „Slaptažodis ir saugumas“.

Atsidariusiame meniu pasirinkite „Privatumas“, o tuomet –„Bitės“ arba kito operatoriaus, kurio paslaugomis naudojatės, pavadinimą.

Jei norite išjungti arba įjungti Sim kortelės PIN kodą, spauskite „Užrakinti SIM kortelę“ ir įveskite esamą SIM kortelės PIN kodą.

Jei norite pakeisti SIM kortelės PIN kodą, spauskite „Pakeisti SIM kortelės PIN kodą“ ir, suvedę esamą SIM kortelės PIN kodą, du kartus suveskite naują sugalvotą SIM kortelės PIN kodą.

Koks yra greičiausias būdas pakeisti SIM kortelės PIN kodą „Android“ įrenginių savininkams?

Nustatymuose suraskite paieškos parinktį.

Viršuje į paieškos lauką įvedus „sim“ kiek žemiau rasite pasirinkimą „Nustatyti SIM kortelės užraktą“. Jį paspaudus būsite nukreipti į reikiamą langą, kur galėsite pasikeisti ar išjungti kortelės PIN kodą.

Kaip SIM kortelės PIN kodą pakeisti „iPhone“ naudotojams?

Skiltyje „Settings“ (nustatymai) pasirinkite parinktį „Mobile data“ (mobilūs duomenys).

Pasirinkite meniu punktą „SIM PIN“.

Čia galite pakeisti PIN kodą ( „Change PIN“), jį išjungti arba įjungti.

„Kaip matote, SIM kortelės PIN kodą galite pakeisti lengvai nepriklausomai nuo to, kokio gamintojo išmanųjį telefoną naudojate. Jei nusprendėte PIN kodą panaikinti, nepamirškite, kad esant poreikiui jį galėsite nesunkiai nustatyti iš naujo“, – sako „Bitės Profas“ Vytis Vaitkunskas.

Ką daryti, jei pamiršote SIM kortelės PIN kodą?

  • Po 3 neteisingų SIM PIN kodo įvedimų telefonas paprašys jūsų įvesti PUK kodą. PUK kodą galima rasti ant savo operatoriaus išduotos SIM kortelės rėmelio.
  • Jei SIM korteles rėmelį turite ir radote PUK kodą, suveskite PUK kodą, o tada – naują savo sugalvotą PIN kodą ir jį patvirtinkite.
  • „Jei kortelės neturite, galite kreiptis į savo operatorių ir, patvirtinę tapatybę, sužinoti PUK kodą. Žinoma, tai galėsite padaryti tik tada, kai numeris priklauso jums – sutartis yra sudarytą jūsų vardu. Priešingu atveju reikės numerio savininko įgaliojimo“, – priduria“ V.Vaitkunskas.
  • Jokiu būdu neveskite bet kokio PUK kodo, nes jam turite 10 bandymų, o po 10 nepavykusių bandymų SIM kortelė užsiblokuos.
 

Mūsų išmaniuosiuose yra gausybė privačios informacijos, o PIN kodas jos apsaugoti negalės. Todėl įjungto telefono ir jame esančios informacijos sauguma gali pasirūpinti ekrano užraktas. Kaip nustatyti ekrano užraktą ar jį pakeisti „Samsung“ telefone, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Prireikė SIM kortelę įdėti į naują telefoną ir norite perkelti savo surinktus kontaktinius duomenis? Kaip greitai perkelti adresatus iš telefono į SIM kortelę „Android“ telefonuose ir kaip juos išsaugoti debesyse „iOS“ išmaniuosiuose, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: