Kaip atkurti tinklo nustatymus „Samsung“ televizoriuje?

Jeigu jūsų televizorius nebeprisijungia prie interneto ryšio, priežasčių gali būti daugybė. Viena iš jų – netinkamai nustatyti tinklo parametrai. Jei nežinote, kokie nustatymai parinkti klaidingai, tuomet galite atkurti tinklo parametrus. Kaip tai padaryti „Samsung“ televizoriuje pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Kuomet išmanusis televizorius neturi prieigos prie interneto ryšio, negalima išnaudoti visų įrenginio galimybių. Pavyzdžiui, atsisiųsti programėlių, kurios leidžia klausytis muzikos, žiūrėti mėgstamą turinį ar žaisti žaidimus. Tinklo parametrų atkūrimas gali padėti pašalinti įvairias tinklo problemas, o svarbiausia, kad tai padaryti itin lengva, tereikia atlikti keletą paprastų žingsnių“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atstatyti tinklo parametrus „Samsung“ televizoriuje?

Pirmiausia, norint atkurti tinklo nustatymus, įjunkite televizorių ir paspauskite namelio ikonėlę savo nuotolinio valdymo pultelyje. Taip sugrįšite į pagrindinį televizoriaus langą.

Tuomet nuotolinio valdymo pultelyje spauskite kairėn, kol atsidarys šoninė pasirinkimų juosta.

Pamačius pasirinkimų juostą nuotolinio valdymo pultelyje keliskart spustelėkite žemyn, kol pasieksite punktą „Nustatymai“. Tuomet spauskite vidurinį mygtuką pultelyje.

Tai padarius automatiškai bus parinktas punktas „Visi nustatymai“, todėl vėl spustelėkite vidurinį mygtuką pultelyje, kad užtvirtintumėte pasirinkimą. Tuomet atsivers pagrindinis nustatymų langas.

Nuotolinio valdymo pultelyje keliskart spauskite žemyn ir pasirinkite skiltį „Ryšiai“. Tai padarius spauskite vidurinį pultelio mygtuką.

Ekrane esančiame lange pasirinkite punktą „Tinklas“ ir vėl spauskite vidurinį pultelio mygtuką.

Tai atlikę pasirinkite „Nustatyti tinklą iš naujo“ ir užtvirtinkite pasirinkimą spustelėdami vidurinį pultelio mygtuką.

Atlikus šiuos žingsnius ekrane pamatysite patvirtinimo lentelę, joje pulteliu pasirinkite „Atstatyti“ ir spustelėkite vidurinį pultelio mygtuką.

„Štai ir viskas! Jei atlikote visus šiuos žingsnius, jūs sėkmingai atkūrėte tinklo nustatymus. Svarbu žinoti, kad nuo šiol jūsų televizorius „pamirš“ išsaugotus „Wi-Fi“ slaptažodžius, todėl reikės juos suvesti iš naujo. Taip pat visi kiti tinklo nustatymai bus tokie, lyg televizorių įjungus pirmą kartą. Todėl norint naudotis internetu, televizorių reikės iš naujo prijungti prie interneto“, – aiškina A. Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: