TOP 5 geriausi telefonai iki 400 eurų

Jei ieškote naujo išmaniojo už patrauklią kainą, turime gerų žinių – vidutinėje klasėje puikių modelių netrūksta. Kai kurių iš jų parametrai pasižymi net aukščiausiai klasei būdingomis savybėmis. „Bitės Profas“ Martynas apžvelgė visus iki 400 eurų kainuojančius telefonus ir pristato 5 geriausius, kad labiausiai poreikius atitinkantį įrenginį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

 • „Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ vertas dėmesio dėl fotografavimo galimybių ir spartaus veikimo.
 • Jei ieškote telefono, kurį būtų galima itin lengvai valdyti, „Samsung Galaxy A34 5G“ – kone geriausias pasirinkimas.
 • „Poco X5 Pro 5G“ turi didelės raiškos pagrindinį objektyvą ir ypač greitą procesorių, tad sužavės tiek fotografijos, tiek žaidimų mėgėjus.
 • „Honor Magic5 Lite 5G“ gali pasigirti ne tik itin didele baterija, bet ir akį traukiančiu dizainu.
 • „HAMMER Construction“ korpusas papildomai apsaugotas nuo smūgių. Dėl to šį išmanųjį galėsite drąsiai naudoti nors ir statybvietėje.
 

„Dažniausiai flagmanams, t. y. aukščiausios klasės išmaniesiems, vidutinės klasės telefonai nusileidžia dizainu ir medžiagomis, iš kurių jie pagaminti. Vis dėlto šie įrenginiai turi visas reikalingiausias funkcijas, o kartais nustebina puikiais parametrais, prilystančiais tiems, kuriuos turi patys prabangiausi telefonai. Žinokite, kad vidutinėje klasėje išties galite rasti efektyvų ir patikimą išmanųjį“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ – įspūdingos fotografijos ir didelė sparta

Šio telefono didžiausi privalumai – fotografavimo galimybės ir sparta. Vadinasi, jis greitai atliks įvairias užduotis, pavyzdžiui, užkraus žaidimą, ir leis užfiksuoti amą atimančius vaizdus.

„Išmaniojo nugarėlėje išvysime 3 objektyvus. Iš jų svarbiausias – pagrindinis, kurio raiška yra net 200 megapikselių (MP). Jis gerai fotografuoja ir prastesnio apšvietimo sąlygomis, kai naudojamas naktinis režimas. Kitas objektyvas – itin plataus matymo kampo, skirtas panoraminėms nuotraukoms. Galiausiai makrofotografijos 2 MP objektyvas suteikia galimybę vaizdus įamžinti iš labai arti“, – sako „Bitės Profas“.

Įrenginys rekomenduojamas tiek tiems, kurie mėgsta fotografuoti, tiek telefono spartą vertinantiems naudotojams. Išmanusis veikia ypač sklandžiai dėl „Xiaomi“ optimizuotos programinės įrangos.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A34 5G“ – patogus ir lengvas valdymas

„Samsung“ telefonai turi itin patogią ir pažangią „One UI“ vartotojo sąsają. Šis išmanusis – neišimtis, tad suteikia malonią naudojimo patirtį.

„Įrenginį valdyti ypač lengva, nes mygtukai pateikiami ekrano apačioje, be to, galima naudoti gestus. Malonu ir tai, kad telefonas suteikia daug funkcijų – nuo „Always On Display“, kuri užrakintame ekrane leidžia matyti aktualią informaciją, iki „Bixby Routines“. Dėl pastarosios išmanusis reikiamu laiku automatiškai įjungia ar išjungia pasirinktas funkcijas. Pavyzdžiui, vos įžengus į namus įjungia „Wi-Fi“ ryšį“, – sako „Bitės Profas“.

Dar vienas telefono privalumas – atsparumas vandeniui ir dulkėms (IP67 sertifikatas). Išmanusis rekomenduojamas tiems, kurie ieško lengvai ir patogiai valdomo įrenginio.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A34 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Poco X5 Pro 5G“ – aplodismentų vertos nuotraukos

„Poco“ telefonų kainos yra patrauklios, o dalis įrenginių parametrų itin džiugina. Būtent šis modelis gali pasigirti dar ir itin aukštos 108 MP raiškos pagrindiniu objektyvu.

„Tokį objektyvą turi tikrai ne kiekvienas išmanusis. Nors didelis megapikselių skaičius skamba įspūdingai, tai dar ne viskas – objektyvas turi ypač didelį jutiklį. Tai reiškia, kad prastesnio apšvietimo sąlygomis jis gali fotografuoti geriau. Įprastai šis objektyvas užfiksuoja 12 MP nuotraukas, o tai naudinga, nes jos užima mažiau telefono vidinės atminties. Be abejo, esant geram apšvietimui galima naudoti ir 108 MP režimą“, – pasakoja M. Vrubliauskas.

Jis įrenginį rekomenduoja norintiems išmaniuoju užfiksuoti kokybiškas nuotraukas. Be to, telefonas turėtų patikti ir žaidimų mėgėjams dėl ypač greito „Snapdragon 778G“ procesoriaus.

Daugiau apie „Poco X5 Pro 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Honor Magic5 Lite 5G“ – didelė baterija ir išskirtinis dizainas

Išmanusis turi vieną didžiausių baterijų, kurios talpa – 5 100 mAh. Ji didesnė nei tos, kurias rasime šiuolaikiniuose telefonuose flagmanuose.

„Įrenginio baterija palaiko 40 W krovimą. Tai reiškia, kad vos per 30 min. ją įkrausite daugiau nei 50 proc. Be to, ši didelė baterija nedaro įtakos telefono išvaizdai – jis net vienas ploniausių vidutinės klasės išmaniųjų. Kalbant apie išvaizdą, privalau paminėti ir išskirtinį dizainą. Įrenginio nugarėlėje objektyvai išdėstyti ratu, o geriausias iš jų, t. y. 64 MP pagrindinis, kokybiškai užfiksuoja vaizdus ne tik dieną, bet ir vakare“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Galite būti tikri, kad šis telefonas itin greitai neišsikraus. Dėl to jis rekomenduojamas tiems, kurie išmanųjį nori krauti kuo rečiau.

Daugiau apie „Honor Magic5 Lite 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„HAMMER Construction“ – pasitikėjimo vertas patvarumas

Šis telefonas yra tvirtesnis nei įprasti išmanieji. Vos iš pirmo žvilgsnio akivaizdu, kad jis papildomai apsaugotas nuo smūgių.

„HAMMER Construction“ modelis yra atsparus vandeniui ir dulkėms (IP69 sertifikatas). Jis išskirtinis ir tuo, kad turi įmontuotą atstumo matuoklį. Su juo galima nustatyti įvairių objektų dydį, kurie yra nutolę ne daugiau nei 40 m. Dar noriu paminėti ir telefono milžinišką 6 000 mAh talpos bateriją, kuri pasirūpins, kad jis greitai neišsikrautų“, – sako M. Vrubliauskas.

Įrenginys skirtas norintiems išmanųjį drąsiai naudoti bet kur, pavyzdžiui, statybvietėje ar autoservise.

Daugiau apie „HAMMER Construction“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Ką dar reikėtų žinoti renkantis telefoną iki 400 eurų? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

 • Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį renkantis vidutinės klasės išmanųjį?
 

Renkantis vidutinės klasės telefoną svarbiausia žinoti, kokios įrenginio savybės jums yra aktualiausios. Tai gali būti, pavyzdžiui, ilgai neišsikraunanti baterija ar kokybiškai nuotraukas užfiksuojanti kamera. Vidutinės klasės išmanieji dažniausiai turi 2 ar 3 parametrus, prilygstančius geriausiems įrenginiams, o kitus – šiek tiek prastesnius.

 • Ar galima įsigyti telefoną su gerai fotografuojančia kamera iki 400 eurų?
 

Didžioji dalis vidutinės klasės išmaniųjų gerame apšvietime gali fotografuoti itin panašiai kaip brangiausi telefonai.

Dėmesį derėtų atkreipti į tai, ar įrenginys, kainuojantis iki 400 eurų, turi naktinio fotografavimo režimą – be jo prastame apšvietime užfiksuotos nuotraukos atrodys prasčiau. Tiesa, prieblandoje kur kas geriau fotografuoja ir išmanieji, turintys naktinio fotografavimo funkciją.

 • Ar vidutinės klasės telefonai palaiko 2 SIM korteles?
 

Beveik visi vidutinės klasės išmanieji vienu metu gali palaikyti 2 SIM korteles. Ar konkretus modelis pasižymi šia savybe, sužinosite pažiūrėję į jo parametrus. Beje, dažniausiai telefonai nepalaiko 2 SIM kortelių kartu su papildoma atminties kortele. Dėl to gali tekti pasirinkti, ko labiau reikia.

 • Ar vidutinės klasės išmanieji tinkami žaidimams?
 

Vidutinės klasės telefonuose veikia praktiškai visi žaidimai. Tiesa, dalis jų gali neleisti nustatyti geriausių grafikos nustatymų. Be to, juos pasirinkus grafiškai sudėtinguose žaidimuose, pavyzdžiui, „Genshin Impact“, jie gali strigti.

 • Ar vidutinės klasės išmanieji atsparūs dulkėms ir vandeniui?
 

Ar vidutinės klasės telefonas atsparus dulkėms ir vandeniui, priklauso nuo jo gamintojo. Išmaniojo parametruose ieškokite IP67 arba IP68 sertifikatų. Jie reiškia, kad įrenginys atsparus minėtiems veiksniams.

 • Ar visų vidutinės klasės telefonų baterijos prastesnės už brangesnių akumuliatorius?
 

Ne visų vidutinės klasės išmaniųjų baterijos prastesnės už brangesnių akumuliatorius. Baterijos veikimas priklauso nuo kelių veiksnių: jos dydžio, programinės įrangos optimizacijos ar procesoriaus efektyvumo. Vidutinės klasės telefonų baterijos tarnauja panašiai, o kai kuriais atvejais netgi geriau, nei brangiausių išmaniųjų.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: