Kaip „Samsung“ televizoriuje įrašyti naują programėlę?

Telefone ar laikrodyje žongliruoti programėlėmis jau esame įpratę. Tačiau gerokai mažiau vartotojų pratę tą patį daryti išmaniuosiuose televizoriuose. Taigi, kaip įsirašyti savo „Samsung“ televizoriuje naują programėlę – atsako „Bitės Profas“ Evaldas.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmanieji televizoriai, kaip ir telefonai ar laikrodžiai, leidžia atsisiųsti daugybę įvairiausių programėlių bei žaidimų
  • Didelė dalis vartotojų visų funkcijų neišnaudoja, nes paprasčiausiai apie jas nepagalvoja
  • Įsirašyti naujas programėlėje „Samsung“ televizoriuje – itin paprasta

„Dažnai net nesusimąstome apie tai, kad išmanieji televizoriai, kaip ir visi kiti išmanieji įrenginiai, turi labai platų programėlių pasirinkimą. Juk taip, kaip telefonu galime ne vien skambinti, bet ir žaisti, naršyti bei daryti daugybę kitų dalykų, taip ir televizoriaus neprivalome naudoti vien serialų ar filmų žiūrėjimui“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Svarbu – prieš pradedant diegti naujas programėles, „Samsung“ televizoriuje reikės prisijungti prie savo „Samsung“ paskyros. Jei tokios neturite, ją susikurti galite čia. Detalesnę instrukciją kaip imti naudotis nauju „Samsung“ televizoriumi rasite čia.

Kaip įdiegti į „Samsung“ televizorių naują programėlę:

1.Įsijunkite televizoriaus Meniu – tai padarysite paspaudę mygtuką, kuriame pavaizduotas namukas.

2.Ekrano apačios juostoje suraskite kategoriją „APPS“.

Joje galėsite rasti ir atsisiųsti daugybę siūlomų programėlių.

3.Suraskite norimą kategoriją ar programėlę.

„Ekrane turėtumėte pamatyti kategorijas, pagal kurias suskirstytos programėlės, arba pasinaudoti paieškos langu (dešinys viršutinis ekrano kampas), kuriame galite susirasti būtent tai, ko ieškote“, – sako A. Archangelskis.

Pavyzdyje matote pasirinktą „Naujienos ir orai“ skiltį.

4.Išsirinkite iš siūlomų programų.

Jei pasirinkote vieną siūlomų skilčių, prieš save turėtumėte matyti pluoštą skirtingų programėlių – belieka išsirinkti, kurios ar kurių iš jų norite. Rekomenduojame atkreipti dėmesį į programėlių reitingus – taip lengviau įvertinsite, ar siunčiatės kokybišką pasirinkimą.

5.Pasirinkite norimą programą.

„Pavyzdyje naudojame programėle „AccuWeather“ – ją pasirinkus užtenka paspausti „Diegti“ ir palaukti, kol programėlė atsisiųs, lygiai taip, kaip diegiant ką nors išmaniajame telefone“, – instruktuoja „Bitės Profas“.

6.Perkelkite programėlę ten, kur patogiau.

Jei atsisiuntus programėlę pasirinksite ją perkelti į pradžios ekraną, ji bus matoma pagrindinio ekrano juostoje. Jei atsisiųsdami nepasirinkote programėlės įtraukti į pradžios ekraną, ją matysite įjungę Meniu (namuko mygtukas) ir „Apps“.

Štai ir viskas – esate pasiruošę į savo „Samsung“ televizorių atsisiųsti tiek programėlių, kiek tik norite!

Taip pat, prie išmaniųjų televizorių galite prijungti ir kompiuterius. Tai patogu daryti norint žiūrėti filmus per didesnį ekraną, žaisti vaizdo žaidimus ar net dalyvauti nuotoliniuose pokalbiuose. Tam tikrai nebūtinas kabelis – užtenka atlikti kelis nesudėtingus veiksmus. Detalią instrukciją, kaip prijungti kompiuterį prie televizoriaus, pateikia „Bitės profai“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: