Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Xiaomi“ telefoną?

Kolegų, pažįstamų, draugų ir artimųjų kontaktai yra bene svarbiausias turtas, saugomas telefone. Kartais nutinka taip, kad įsigijus naują telefoną, dalis kontaktų kažkur prapuola. Tokios situacijos išties apsunkina mūsų kasdienybę, nes reikia gaišti laiką ir visus kontaktus susirinkti iš naujo. Apie tai, kaip perkelti kontaktus iš SIM kortelės į „Xiaomi“ telefoną, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Telefone susiraskite programėlę „Kontaktai“ ir ją atidarykite.
  • Spauskite „Taisyti ir valdyti“. Tada – „Importuoti iš SIM kortelės“.
  • Pažymėkite kontaktus, kuriuos norėsite perkelti iš SIM kortelės.
 

„Perkelti kontaktus iš SIM kortelės į „Xiaomi“ telefoną visai nesunku, tereikia žinoti kelis žingsnius. Apie tai pasakoju šioje instrukcijoje“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip iš SIM kortelės perkelti kontaktus į „Xiaomi“ telefoną?

Pirmiausia telefone susiraskite programėlę „Kontaktai“ ir ją atidarykite. Ši programėlė įdiegta visuose „Xiaomi“ telefonuose.

xiaomi-atsargine-kopija-1

Apačioje spauskite „Taisyti ir valdyti“. Tada – „Importuoti iš SIM kortelės“.

xiaomi-atsargine-kopija-2

Pažymėkite kontaktus, kuriuos norėsite perkelti iš SIM kortelės. Pasirinkę juos, viršuje spauskite „Importuoti“. Tada jūsų paklaus, ar norite ištrinti kontaktus iš SIM kortelės. Galite juos palikti spausdami „Palikti“ arba ištrinti spausdami „Pašalinti“.

xiaomi-atsargine-kopija-3

Galiausiai, atlikę šiuos veiksmus, apačioje matysite užrašą, kad kontaktai importuoti. Šie kontaktai bus importuoti į jūsų prijungtą „Google“ paskyrą.

xiaomi-atsargine-kopija-5

„Kaip matote, tereikia vos trijų žingsnių, kad jūsų kontaktai iš SIM kortelės atsidurtų „Xiaomi“ telefone. Kontaktų perkėlimas tuo pačiu yra ir proga „apsivalyti“, atsirinkti, kurie kontaktai jums jau nebereikalingi“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
 
BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.