5 funkcijos leidžiančios dar patogiau naudotis „Galaxy Watch“ serijos laikrodžiu

„Samsung Galaxy Watch“ – viena populiariausių išmaniųjų laikrodžių serijų rinkoje. Juos naudojant galima ne tik priimti skambučius, bet ir atsiskaityti už pirkinius parduotuvėse. Tačiau tai toli gražu ne visos funkcijos, kurias atlieka šie įrenginiai. „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis dalinasi 5 patarimais, kaip dar labiau pagerinti „Galaxy Watch“ serijos laikrodžių naudojimo patirtis.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Vos keliais mygtuko paspaudimais įjunkite norimą programėlę „Galaxy Watch“ laikrodyje.
  • Esant poreikiui pasirinktoms programėlėms išjunkite perspėjamuosius garso ir vibracijos signalus.
  • Žiemos metu naudokitės „Galaxy Watch“ serijos laikrodžiais net ir mūvėdami pirštines.
  • „Galaxy Watch“ serijos laikrodžiuose stebėkite išmanaus telefono ir „Galaxy Buds“ įkrovos lygį.
  • Pagal poreikį keiskite šrifto dydį įrenginyje.
 

„Nešiojantiems „Galaxy Watch“ serijos išmaniuosius laikrodžius svarbu pasitelkti, kuo daugiau jų turimų funkcijų, jog naudojimo patirtys būtų dar geresnės. Tad net keletas naujų galimybių jums gali padėti iš naujo atrasti įrenginio teikiamus patogumus, palengvinančius kasdieninį įrenginio naudojimą“, – sako „Bitės Profas“ A. Archangelskis.

Greitai įjunkite norimą programėlę

Greitas programėlės įjungimas – viena iš patogiausių „Galaxy Watch“ serijos laikrodžių funkcijų, leidžiančių dar patogiau atlikti tam tikrus veiksmus. Jeigu turite dažnai naudojamą programėlę – ją galite aktyvuoti vos keliais mygtuko paspaudimais.

„Jei laikrodyje turite programėlę, kurią nuolat naudojate, ir norite ją atidaryti dar lengviau – ne bėda. Laikrodžio nustatymuose suraskite parinktį „Išplėstinės funkcijos“, toliau spauskite „Pritaikyti mygtukus“, tuomet „Paspausti dukart“ ir galiausiai pasirinkite norimą programėlę“, – pasakoja A. Archangelskis.

Atlikus šiuos veiksmus, laikrodį nustatysite taip, jog dviem greitais viršutinio šoninio mygtuko paspaudimais įjungsite norimą programėlę. Kaip įžvelgia „Bitės Profas“, tai itin patogu naudojant „Wallet“ programėlę, skirtą apmokėjimams laikrodžiu.

Nustatykite socialinių tinklų pranešimams tylųjį stilių

„Galaxy Watch“ serijos laikrodžiai apie visus į telefoną gaunamus pranešimus kaskart įspėja vibracijos ar garso signalais. Tačiau neretai nutinka, jog dažnas pranešimų gavimas ima erzinti ir net trukdo susikaupti. „Bitės Profas“ pasakoja, jog „Samsung“ laikrodžiai pasižymi neeiline funkcija – suteikia galimybę įrenginyje ne ignoruoti gaunamus pranešimus, o išjungti papildomą garso ar vibracijos signalą.

„Tai unikali funkcija, kuria pasižymi „Galaxy Watch“ serijos laikrodžiai. Ją galite įjungti savo išmaniajame telefone atsidarydami „Wearable“ programėlę“, – pataria A. Archangelskis.

Programėlėje pasirinkite savo laikrodį ir nueikite į „Laikrodžio nustatymai“ parinktį. Toliau spauskite ant „Pranešimai“, „Programos pranešimai“ ir pasirinkite, pavyzdžiui, „Messenger“ programėlę. Galiausiai spustelkite ant „Pasir. Laikrod. Praneš. Stilius.“ ir pasirinkite „Tylusis“ rėžimą.

„Bitės Profas“ pataria atkreipti dėmesį, jog ne kiekviena programėlė gali turėti atskirą pranešimų stilių laikrodyje: „Visos populiariausios susirašinėjimo programos, tokios kaip „Messenger“ ar „Whatsapp“, pasitelkus šią funkciją, puikiai veiks ir siųs į laikrodį pranešimus be garsinio ar vibracinio signalo. Deja, tačiau su kai kuriomis programėlėmis tai gali ir neveikti.“

Valdykite laikrodį su pirštinėmis

Jau kuris laikas daug išmaniųjų telefonų turi lietimo jautrumo nustatymą, pagerinantį telefono naudojimą mūvint pirštines. Tuo taip pat pasižymi ir „Galaxy Watch“ serijos laikrodžiai, o šią funkciją galite įjungti netgi dviem būdais.

„Pirmasis būdas – per „Wearable“ programėlę. Atsidarę ją pasirinkite savo laikrodį ir tada eikite į „Laikrodžio nustatymai“, toliau rinkitės „Ekranas“ ir aktyvuokite jungiklį šalia „Lietimo jautrumas“ funkcijos“, – nurodo „Bitės Profas“.

Antrasis būdas – visą tai atlikti tiesiai per „Galaxy Watch“. Braukite iš ekrano viršaus į apačią. Atsiradusiame greitųjų nustatymų meniu ieškokite piršto su dvejais apskritimais ikonos.

Jeigu jos nematote, tuomet ją rasite paskutiniame meniu puslapyje.

Matykite telefono baterijos įkrovos lygį laikrodyje

„Bitės Profas“ išskiria dar vieną itin naudingą „Galaxy Watch“ serijos laikrodžių funkciją. Mūvint laikrodį ir palikus krauti telefoną kitame kambaryje, nebūtina kaskart eiti tikrinti baterijos pakrovimo lygio. Jį galite sekti savo laikrodžio ekrane. Taip tausosite telefono bateriją bei neleisite jai būti per ilgai prijungtai prie elektros lizdo.

„Norėdami matyti telefono baterijos įkrovos lygi laikrodyje, pagrindiniame ekrane eikite į dešinę kol pastebėsite užrašą „Pridėkite plytelių“ ir jį spustelkite. Dabar atsidariusiame lange ieškokite „Akumuliatorius“ parinkties. Paspauskite ant šios plytelės ir ją pridėsite į pagrindinį ekraną“, – pasakoja A. Archangelskis.

„Bitės Profas“ priduria, jog pasirinkę šią parinktį taip pat galėsite matyti ir prijungtų „Galaxy Buds“ ausinių baterijos įkrovos lygį.

Keiskite šrifto dydį laikrodyje

„Bitės Profas“ pristato dar vieną funkciją, kurią esate pratę matyti išmaniuosiuose telefonuose. „Galaxy Watch“ serijos laikrodžiuose be vargo galima reguliuoti šrifto dydį. Tą padaryti galite dviem būdais.

Pirmasis būdas – per „Wearable“ programėlę. Pasirinkę savo laikrodį spauskite ant „Laikrodžio nustatymai“ toliau rinkitės „Pasiekiamumas“, tada spauskite ant „Matomumo patobulinimai“ ir „Šrifto dydis“.

Antruoju būdu – viską nusistatykite tiesiai per patį laikrodį. Eikite į laikrodžio nustatymus, tada pasirinkite „Pasiekiamumas“, spustelkite ant „Matomumo patobulinimai“ ir „Šrifto dydis“. Tuo metu tik beliks pasirinkti norimą teksto dydį.

„Didesnis šriftas gali padėti turintiems regos problemų lengviau perskaityti gaunamus pranešimus. Taip pat sumažintas šriftas bus pravartus tiems, kurie vienu metu ekrane nori matyti daugiau teksto“, – priduria „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: