TOP 5 geriausi nešiojamieji kompiuteriai

Nešiojamasis kompiuteris tapo nepakeičiamu įrenginiu – kol vieniems tai pagrindinis darbo ar mokymosi įrankis, kiti – mėgaujasi žaidimais, filmais ir interaktyviomis galimybėmis bendrauti. Šiandien jų pasiūla kaip niekada gausi, todėl galite nesunkiai pasimesti rinkdamiesi tinkamiausią įrenginį. Tam, kad taip neatsitiktų, „Bitės Profai“ išskyrė šiuo metu penkis geriausius modelius – taip labiausiai poreikius atitinkantį kompiuterį išsirinksite lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple MacBook Pro 14“ (2023)“ užtikrins, kad be įkrovimo galėtumėte dirbti visą dieną.
  • „Lenovo IdeaPad Gaming 3“ – universalus įrenginys, tinkantis ir darbui, ir laisvalaikiui.
  • Lengvas ir mažas, tačiau galingas „Asus ZenBook UX3404VA“ – puikus pasirinkimas moksleiviams ir studentams.
  • „Lenovo IdeaPad 1“ – nepamainomas įrenginys daug rašantiems naudotojams.
  • „Lenovo LOQ 16“ – geriausias pasirinkimas kompiuterinių žaidimų mėgėjams.

„Rinkdamiesi kompiuterį pirmiausia įsivardykite, ką su juo veiksite. Žaidimų mėgėjams reikalingas įrenginys su geresne vaizdo plokšte, dirbantiems aktuali patogi klaviatūra, kuri galbūt dešinėje pusėje turi dar ir skaičius. Mėgstantiems daugiau keliauti reikėtų atkreipti dėmesį į baterijos veikimo laiką, nes ne visada turėsite galimybę pakrauti kompiuterį“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Apple MacBook Pro 14“ (2023)“ – patikimas kompiuteris visai darbo dienai

Nuo pat pirmojo „Apple“ kompiuterio, su jų pačių gamybos M procesoriais, šio gamintojo įrenginiai yra itin vertinami technologijų pasaulyje. Naujausi „Apple“ kompiuteriai turi jau trečiosios kartos – M3 procesorių, kuris stebina dar pažangesnėmis galimybėmis.

„Anot „Apple“, šis kompiuteris gali neišsikrovęs veikti net iki 22 valandų dirbant su pilnai įkrauta baterija. Nors naudojant kompiuterį realiomis sąlygomis tokį skaičių pasiekti yra sudėtinga, greičiausiai galime teigti, kad nėra tokio „Windows“ kompiuterio, kuris būtų toks plonas ir veiktų ilgiau“, – sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad specialius M3 procesorius yra ne tik itin efektyvus, bet ir galingas. Todėl su šiuo kompiuteriu galite lengvai ir be trikdžių dirbti net su 4K raiškos vaizdo įrašais. Jei ieškote kompiuterio, su kuriuo galėtumėte dirbti visą dieną, jo neįkraunant, tuomet šis įrenginys – būtent jums.

Daugiau apie „Apple Macbook Pro 14“ (2023)“ galite sužinoti kompiuterio aprašyme.

„Lenovo IdeaPad Gaming 3“ – tinkantis tiek pramogoms, tiek darbui

Jei kompiuterį planuojate naudoti ne tik žaidimams, bet ir darbui, šis įrenginys – puikus pasirinkimas. Į jį pažvelgę greičiausiai pagalvosite, kad šis kompiuteris labiau skirtas biurui, o ne pramogoms. Vis dėlto įdėmiau apžiūrėję jo ekraną, nuomonę pakeisite.

„Pajudinę valdymo pelę įsitikinsite, kad įrenginys nėra įprastas darbo kompiuteris. 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį turintis ekranas vaizdą rodo taip sklandžiai, kad iškart norisi žaisti. Nors šis kompiuteris nėra pats galingiausias, tačiau jo parametrų užteks tam, kad mėgautumėtės tokiais žaidimais kaip „League Of Legends“ ar „Counter-Strike 2“, – sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad šis kompiuteris puikus pasirinkimas ieškantiems įrenginio, su kuriuo galėtų ne tik dirbti, bet ir sklandžiai žaisti kompiuterinius žaidimus.

Daugiau informacijos apie „Lenovo IdeaPad Gaming 3“ ieškokite šio kompiuterio aprašyme.

Taip pat jums gali būti naudinga:

„Asus ZenBook UX3404VA“ – įspūdinga ekrano technologija

Šis kompiuteris labiausiai išsiskiria ekrano technologija, todėl įrenginys leis matyti sodrias ir ryškias spalvas. Be šio privalumo, įrenginys yra itin lengvas ir plonas – būtent dėl šios priežasties jis lengvai tilps į rankinę ar kuprinę.

„Pirma, „Asus ZenBook UX3404VA“ operacinė sistema – „Windows“. Tai didelis privalumas tiems, kurie jau įpratę ją naudoti. Kitas svarbus privalumas – ekrano technologija. Šiame įrenginyje išvysime OLED ekraną. Tai reiškia, kad galėsite matyti itin plačią spalvų gamą ir ypač sodrius juodus atspalvius. Beje, įrenginys turi USB-C jungtį ir per ją gali krautis. Dėl to, jeigu šalia nėra kištukinio lizdo, kompiuterį galite krauti naudodami atitinkamą išorinę bateriją (angl. power bank)“, – sako „Bitės Profas“.

Anot jo, dėl OLED ekrano kompiuteris puikiai tiks įvairiems dizaino darbams. Jei esate ar būsite tokios srities specialistas, šis įrenginys jums – puikus pasirinkimas.

Nori sužinoti, kokias galimybės suteikia „Asus ZenBook UX3404VA“? Informacijos ieškokite šio įrenginio aprašyme.

„Lenovo IdeaPad 1“ – patogiausias daug rašantiems

Šis kompiuteris savo galimybėmis nenusileidžia panašiai kainuojantiems konkurentams. Be to, jis turi ir daugiau privalumų, pavyzdžiui, itin patogią klaviatūrą.

„Lenovo“ sukuria vienas geriausių klaviatūrų rinkoje, todėl šis modelis -– ne išimtis. Su šiuo kompiuteriu itin malonu rašyti – jis turi patogią, ergonomišką ir pilną skaičių klaviatūrą. Be to, šis įrenginys išsiskiria ir patogiu bei tiksliai veikiančiu jutikliniu kilimėliu. Jis yra pakankamai didelis, todėl galite lengvai naudoti įvairias gestų kombinacijas ,pavyzdžiui, slinkti puslapį dviem pirštais“, – aiškina „Bitės Profas“.

Jo teigimu, dėl nedidelės kainos ir universalumo „Lenovo“ kompiuteris itin tiks mokiniams ir studentams, o stilingas dizainas patiks visiems.

Daugiau apie „Lenovo IdeaPad 1“ galite sužinoti kompiuterio aprašyme.

„Lenovo LOQ 16“ 82XU006DLT“ – kompiuteris su naujos kartos vaizdo plokšte

Šio įrenginio pažiba – 2023 m. metais pristatyta vaizdo plokštė RTX 4060. Būtent ji užtikrina, kad kompiuteriu galėsite žaisti bet kokį norimą žaidimą.

„Ši vaizdo plokštė kompiuteriui leidžia naudoti vieną naujausių žaidimų technologijų DLSS3. Ji padidina žaidimo kadrų per sekundę kiekį, tačiau nesumažina vaizdo kokybės. Jis turi ne tik galingą vaizdo plokštę, bet ir ypač spartų 7 kartos „AMD Ryzen“ procesorių bei DDR5 kartos darbinę atmintį. Visos šios įrenginio dalys užtikrina, kad net ir sudėtingiausi žaidimai jame veiktų“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jis priduria, kad vis daugiau žaidimų palaiko tokią technologiją. Tiems, kurie stengiasi neatsilikti nuo sparčiai besivystančių technologijų, turėti RTX 4000 serijos vaizdo plokštę – būtina.

Daugiau „Lenovo LOQ 16“ 82XU006DLT“ galimybių rasi šio kompiuterio aprašyme.

Ką dar reikia žinoti renkantis kompiuterį?

  • Ar brangiausi kompiuteriai atsparūs drėgmei ir vandeniui?
 

Ne, šia savybe nepasižymi net ir brangiausi įrenginiai. Nuo drėgmės ir vandens reikia saugoti visus nešiojamuosius kompiuterius.

  • Koks kompiuteris yra geriausias?
 

Nėra vienintelio, turinčio visus geriausius komponentus, todėl šių įrenginių asortimentas šiandien yra toks didelis. Vienas kompiuteris patogesnis nešiotis, kitas pasižymi ilgiau veikiančia baterija, trečias – galingesne vaizdo plokšte. Rinkdamiesi naują būtinai įsivardykite savo poreikius.

  • Ar pigesni kompiuteriai pajėgūs žaisti žaidimus?
 

Svarbiausia ne kompiuterio kaina, o parametrai. Pirmiausia reikia žinoti konkretaus žaidimo reikalavimus ir įvertinti, ar kompiuterio parametrai juos atitinka. Šiuo klausimu visada gali padėti „Bitės Profai“.

  • Ar yra kompiuterių su lengvai išimama baterija?
 

Taip, tačiau pastaraisiais metais tokių kompiuterių gaminama vis mažiau. Atsiranda daugiau su integruotomis baterijomis, kurias gali išimti tik technikas autorizuotame servise. Tokiu būdu gamintojai sukuria įrenginius su talpesniais akumuliatoriais arba integruoja neįprasto dizaino baterijas, pavyzdžiui, sudarytas iš dviejų dalių.

  • Ar svarbu, jog kompiuteris turėtų skaičių klaviatūrą?
 

Tai priklauso nuo naudotojo įpročių – vieni įpratę rašyti skaičius su klavišais, kuriuos randame virš raidžių, o kitiems būtina turėti skaičius dešinėje klaviatūros pusėje. Be skaičių klaviatūros paprastai išsirinksite lengvesnį ir mažesnį kompiuterį, tad jį patogiau nešiositės.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: