Detali informacija apie garantinį aptarnavimą

Sugedus Jūsų mobiliam įrenginiui, kuris buvo įsigytas BITĖJE, ir įrenginio garantinis laikotarpis dar yra nepasibaigęs, patikrai pristatyti įrenginį galite į artimiausią mūsų saloną arba į vieną iš šių gamintojo įgaliotų techninės priežiūros centrų:

Pristatydami įrenginį su savimi turėkite:

– įrenginio įsigijimą patvirtinantį dokumentą (kasos čekį arba sutarties kopiją);

– visus priedus (įkroviklį, ausines ir kitus). Pageidautina ir dėžutė, tačiau ji neprivaloma.

Prieš pristatydami mobilųjį įrenginį į remonto servisą, įsitikinkite, ar turite atsarginę duomenų kopiją ir esate išsisaugoję svarbiausius kontaktus, programėles bei nuotraukas. Patikimiausia duomenis saugoti kitoje laikmenoje arba „debesų“ saugyklose, tokiose kaip „Google Drive“, „Apple iCloud“, „OneDrive“, „Dropbox“ ir kitose. Prisijungę prie interneto Jūs galėsite pasiekti savo duomenis kelių mygtukų paspaudimu.

Primename, kad už savo asmeninės informacijos saugumą esate atsakingi Jūs. Kiek tai neprieštarauja teisės aktams, BITĖ neatsako už įrenginyje esančius Jūsų asmeninius duomenis. Remontuojant ar keičiant įrenginį gali būti prarasti svarbūs jame saugomi duomenys, todėl rekomenduojame pasidaryti visų svarbių įrenginyje saugomų duomenų ir informacijos atsargines kopijas. Jei reikia, prieš palikdami įrenginį garantiniam aptarnavimui kreipkitės į mus – patarsime, kaip pasirūpinti informacijos saugumu.

Prieš pateikdami garantiniam aptarnavimui įrenginį, kuriame aktyvuota virtuali SIM kortelė (eSIM), prašome pasirūpinti tokios virtualios SIM kortelės deaktyvavimu.

Savo klientams visada stengiamės užtikrinti pakaitinio įrenginio galimybę. Pakaitinius įrenginius Jums suteikiame nemokamai iš turimų tuo metu salone. Laikinai pasinaudoti išduoti įrenginiai nėra apdrausti, todėl prašome saugoti juos ir nuo netyčinio sugadinimo. Laikinai pasinaudoti gauta įranga turi būti grąžinta į saloną tokios pat būklės, kokios buvo išduota.

Į saloną pristatyto įrenginio aptarnavimo eigą galite stebėti mūsų partnerio autorizuoto serviso centro UAB „Mobiliųjų telefonų techninis centras“ (MTTC) interneto svetainėje www.mttc.lt. Paieškos lauke INFORMACIJA APIE TAISOMĄ ĮRENGINĮ įveskite suteiktą remonto numerį ar Jūsų pristatyto įrenginio IMEI kodą.

Jei kyla bet kokių klausimų dėl Jūsų įrenginio, atvykite į BITĖS saloną ir BITĖS išmaniųjų ekspertai suteiks visą reikalingą informaciją bei padės išspręsti bet kurią problemą.


Detali informacija apie garantinį aptarnavimą:

Dažniausiai pasitaikantys įrenginių gedimai. Ką daryti?

Įrenginio veikimas priklauso nuo daugelio veiksnių. Jei pastebite, kad įrenginys neveikia taip sklandžiai, kaip turėtų, iš pradžių rekomenduojame atlikti paprastus, bet svarbius veiksmus, kurie gali pašalinti problemą:

– Pirmiausia, išjunkite įrenginį ir įjunkite iš naujo. Sistemos paleidimas iš naujo dažnai padeda įrenginiui vėl veikti tinkamai.

– Išbandykite kitą įrenginį. Norint atskirti ryšio problemas nuo įrenginio gedimų rekomenduojame SIM kortelę išbandyti kitame įrenginyje.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Gaukite pasiūlymą

Mane domina:

Palikite savo kontaktus ir mes jums atrašysime.