TOP 5 geriausi telefonai žaidimams

Jeigu esate žaidimų telefone entuziastas, jums naudinga žinoti, kad pagrindiniai reikalavimai tokios paskirties išmaniajam – ryškus ekranas ir spartus procesorius. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė ir išskyrė 5 geriausius modelius tam, kad geriausiai poreikius atitinkantį įrenginį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Aušinimo sistema apginkluotas „Asus ROG Phone 8“ įveiks net ir karščiausias žaidimų sesijas.
  • Dėl itin spartaus procesoriaus „Apple iPhone 15 Pro Max“ galima žaisti net konsolių grafikos lygio žaidimus.
  • Greitai veikiantis „Samsung Galaxy S24 Ultra“ turi daug funkcijų, naudingų žaidimų mėgėjams.
  • „Poco X6 Pro 5G“ už patrauklią kainą leidžia mėgautis ir grafiškai sudėtingais žaidimais.
  • „Sony Xperia 5 V“ – kompaktiškas ir pakankamai galingas išbandyti naujausius žaidimus.

„Žaidimų mėgėjai žino, kad kiekvieno tam skirto telefono svarbiausia dalis yra procesorius. Jei jis spartus, net ir ypač sudėtingos grafikos žaidimai veikia sklandžiai. Įvertinti procesoriaus greitį leidžia „GeekBench“ testas, kurį išmaniuosiuose ne kartą atliko „Bitės Profai“. Be to, svarbu, kad žaidimams skirto telefono ekranas būtų pažangus ir ryškus. Tada jame galėsite lengvai pastebėti net menkiausias žaidimų detales ir dar labiau įsitraukti į veiksmą“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Asus ROG Phone 8“ – žaidimų „monstras“

Šio telefono dizainas iškart atskleidžia, kad įrenginys yra skirtas žaidimams. Be abejo, tai ne vienintelė priežastis, kodėl jis suteikia gerą žaidimų patirtį.

„Išmaniajame veikia itin spartus „Snapdragon 8 Gen 3“ procesorius ir papildoma speciali aušinimo sistema „GameCool 8“, kuri jam leidžia veikti visu pajėgumu net per ypač ilgas žaidimų sesijas. Be to, papildomi „AirTrigger“ mygtukai telefono kraštuose žaidimus leidžia valdyti patogiau“, – tvirtina „Bitės Profas“.

Įrenginio ekranas palaiko 165 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį, o į prisilietimą reaguoja net 720 Hz dažniu. Dėl to prieš konkurentus visada turėsite pranašumą. Išmanusis labiausiai džiugins tuos, kurie nori telefono, galinčio suteikti geriausią žaidimų patirtį.

Daugiau apie „Asus ROG Phone 8“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„iPhone 15 Pro Max“ – vienas sparčiausių procesorių

Ne paslaptis, kad jau keletą metų technologijų gamintojo „Apple“ išmanieji naudoja vienus sparčiausių procesorių.

„A17 Pro“ procesorius – našesnis nei tie, kuriuos turi daugelis „Android“ telefonų. Beje, šiame įrenginyje yra specialus „ProMotion“ ekranas. Jis vaizdą gali atkurti iki 120 kartų per sekundę, tad jis atrodo sklandžiau, o pats išmanusis į prisilietimus reaguoja greičiau“, – pastebi A. Archangelskis.

Išmaniuoju galėsite žaisti net konsolių grafikos lygio žaidimus, pavyzdžiui, „Resident Evil 4 Remake“ ir „Assasin‘s Creed Mirage“. Taigi įrenginys išties nustebins suteikiamomis žaidimų galimybėmis.

Daugiau apie „ Apple iPhone 15 Pro Max “ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“ – įspūdingas greitis ir papildomos funkcijos

„Apple“ konkurentas „Samsung“ taip pat stengiasi, kad jo išmanieji veiktų greitai. Dėl to šis gamintojas į naujus „Galaxy S“ serijos telefonus deda tuo metu sparčiausius procesorius, kuriuos gali pasirinkti.

Iš „S24“ telefonų serijos „Ultra“ modelis išsiskiria savo „Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, o būtent šis su žaidimais susitvarko itin gerai. Išbandęs išmanųjį galiu drąsiai teigti, kad grafiškai sudėtingi žaidimai, skirti telefonams, pavyzdžiui, „Genshin Impact“,šiame telefone veikia sklandžiai su aukščiausiais grafiniais nustatymais“, – pastebi A. Archangelskis.

Įrenginys patiks „Android“ gerbėjams, kurie nori itin spartaus telefono, turinčio daug naudingų funkcijų. Viena iš jų – žaidimo vaizdo filmavimo.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S24 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Poco X6 Pro 5G“ – patraukli kaina

Šis išmanusis yra kiek pigesnis už kitus, šiame sąraše pristatomus įrenginius, tačiau jis taip pat yra pajėgus daugeliui telefoninių žaidimų būtent dėl „Dimensity 8300 Ultra“ procesoriaus.

„Šiame telefone, kaip ir brangesniuose įrenginiuose, rasime 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį palaikantį ekraną. Jis į prisilietimą reaguoja net 2160 Hz dažniu arba, kitaip tariant, 2160 kartų per sekundę. Ši savybė žaidimo metu leis bent truputį anksčiau pradėti smūgiuoti ar iššauti“, – sako „Bitės Profas“.

Jei pagrindinis jūsų lūkestis telefonui yra gerai veikiantys žaidimai ir nenorite įrenginiui išleisti keturženklės sumos, tuomet šis telefonas – geras pasirinkimas.

Daugiau apie „ Poco X6 Pro 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Sony Xperia 5 V“ – aukštos kokybės žaidimai nedideliame ekrane

Nors žaidimų mėgėjams ypač naudingas didelis telefono ekranas, tačiau maži įrenginiai taip pat turi privalumų. Pavyzdžiui, juos naudojant kur kas greičiau galima pasiekti net ir atokiausias ekranų vietas.

„Būtent dėl to šį išmanųjį rekomenduoju tiems, kurie telefoną nori naudoti žaidimams. Jo viduje slepiasi šiuo metu vis dar vienas pažangiausių išmaniųjų telefonų procesorių „Snapdragon 8 Gen 2“. Be to, šio telefono ekrano kraštinių santykis yra kinematografiškas – 21:9. Žaidimai, palaikantys tokio ekrano formatą, šiame telefone atrodo itin įtraukiančiai ir taip pat leidžia pamatyti priešus lengviau, nes matomas vaizdo kampas yra didesnis“, – teigia A. Archangelskis.

Šis išmanusis patiks norintiems kompaktiško telefono, kuris leistų išbandyti ir pačius naujausius žaidimus.

Daugiau apie „Sony Xperia 5 V“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Ką dar reikėtų žinoti renkantis išmanųjį žaidimams? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Ar žaidimai geriausiai veiks tik brangiausiuose telefonuose?
 

Tai, kaip išmanusis leis mėgautis žaidimais, priklauso nuo jo procesoriaus greičio. Itin sparčius procesorius turi ne tik aukščiausios, bet ir didelė dalis vidutinės klasės įrenginių.

Sparčiausi šiuolaikiniai procesoriai: „Snapdragon 8 Gen 3“, „Snapdragon 8 Gen 2“, „Apple A17 Pro“, „Apple A16“ ir „Mediatek D9000+“. Jeigu telefono parametruose matote vieno iš jų pavadinimą, žinokite, kad išmaniajame sklandžiai veiks ir grafiškai sudėtingi žaidimai.

 

Grafiškai sudėtingiems žaidimams, pavyzdžiui, „Genshin Impact“ ar „Call Of Duty: Mobile“, visiškai pakanka 6 GB RAM ir šis kiekis neturėtų greitai pasikeisti. Tiesa, grafiškai sudėtingiems žaidimams prireiks ir spartaus procesoriaus.

  • Ar galima vienu metu ir krauti telefoną, ir žaisti žaidimą?
 

Vienu metu ir krauti išmanųjį, ir juo žaisti žaidimą galima. Vis dėlto to daryti nerekomenduoju, nes tada jūsų įrenginys lėčiau krausis, labiau kais, o maitinimo laidas greičiausiai trukdys telefoną patogiai laikyti rankose.

Verta paminėti, kad kai kurie išmanieji, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy S24 Ultra“, specialią funkciją, leidžiančią tik palaikyti baterijos įkrovą, o ne ją didinti. Taigi toks telefonas stipriai neįkais, o žaidimais galėsite mėgautis nesibaimindami, kad įrenginys greitai išsikraus.

  • Ar visi žaidimai visiškai išnaudoja telefonų ekranus, kurie palaiko 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį?
 

Ne visi žaidimai visiškai išnaudoja 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį palaikančius ekranus. Paprastai tariant, didelė dalis žaidimų vis dar pritaikyti būtent 60 Hz ekranams. Dėl to juos žaisdami 120 Hz ekranuose vaizdo skirtumų nepastebėsite.

Vis dėlto 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį palaikančių žaidimų daugėja, tad tikėtina, kad ateityje jų bus kur kas daugiau. Tai turint mintyje, verta pasvarstyti ir apie naują nešiojamąjį kompiuterį, kuris naujausiais žaidimais leistų mėgautis kur kas didesniame ekrane.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: