TOP 5 geriausios belaidės garso kolonėlės

Šiandien belaidžių garso kolonėlių pasirinkimas – kaip niekad platus. Tai, be abejo, kelia iššūkių, nes kiekvienas įrenginys pasižymi skirtingomis savybėmis, pavyzdžiui, dideliu garsu ir atsparumu ar patraukliu dizainu bei lengvumu. „Bitės Profas“ Andrius, taupydamas jūsų brangų laiką, nuodugniai įvertino visas belaides garso kolonėles ir iš jų pristato 5 geriausias, kad sau tinkamiausią išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Didelį garsą galinti skleisti belaidė garso kolonėlė „JBL Boombox 3“ yra apsaugota nuo dulkių ir vandens, tad ją galima drąsiai naudoti net ir prie vandens telkinių.
  • Kokybišku garsu pasižyminti „Harman Kardon Onyx Studio 8“ išsiskiria ir dizainu, tad ji papuoš namų erdvę.
  • Renkite karaokės vakarėlius su „JBL PartyBox Encore“ – prie šios garso kolonėlės galima prijungti belaidžius mikrofonus.
  • Dėl išskirtinių išmanių funkcijų „Bose Portable Smart“ gali, pavyzdžiui, paleisti muziką naudojant „Wi-Fi“ ryšį.
  • „JBL Charge 5“ yra lengva, tad ją ypač patogu nešiotis su savimi.
 

„Kone svarbiausia, kad belaidės garso kolonėlės suteikia laisvę – joms nereikia laidų, taip pat iš anksto numatyti laikymo vietų. Naudinga ir tai, jog šiuos įrenginius ypač lengva naudoti. Pristatau jums 5 belaides garso kolonėles, iš kurių kiekviena nusipelno aplodismentų už tam tikrus sugebėjimus. Esu įsitikinęs, kad atsižvelgę į savo poreikius tinkamiausią garso įrenginį išsiriksite tiesiog akimirksniu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„JBL Boombox 3“ – didelis garsas nors ir viduryje ežero

Tai belaidė kolonėlė, galinti skleisti didelį garsą. Be to, ji papildomai apsaugota nuo vandens ir dulkių. Dėl tokių savybių „JBL Boombox 3“ taps puikia kompanjone tiek namuose, tiek lauke.

„Pasakysiu atvirai, namuose, kur akustika yra daug geresnė nei lauke, ši garso kolonėlė gali atskleisti savo tikrąją galią. Be to, kai ji kraunasi, skleidžiamas garsas dar stipresnis. Na, o nusprendę pažvejoti viduryje ežero, garso kolonėlę, turinčią IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą, drąsiai pasiimkite į valtį“, – sako „Bitės Profas“.

Visiškai įkrovę „JBL Boombox 3“, garso turiniu be pertraukų galėsite mėgautis net iki 24 val. Taigi, jeigu kelioms dienoms vykstate į kelionę su garso kolonėle, tikėtina, kad jos nereikės krauti. Įrenginys rekomenduojamas tiems, kurie nori daug garso bet kokioje vietoje.

Daugiau apie „JBL Boombox 3“ sužinosite šios garso kolonėlės aprašyme.

„Harman Kardon Onyx Studio 8“ – elegantiškas dizainas ir kokybiškas garsas

Daugumos belaidžių garso kolonėlių išvaizda niekuo nestebina. Tuo metu „Harman Kardon Onyx Studio 8“ dizainas – elegantiškas, tad traukia žvilgsnį.

„Toks dizainas išties primena žiedus turinčią planetą – Saturną. Įrenginį gaubia švelni medžiaga, o jo korpusą juosia apskritimo formos anoduoto aliuminio rankena. Ji garso kolonėlę leidžia nešioti ir pastatyti norimoje vietoje. Beje, „Harman Kardon Onyx Studio 8“ ne tik išvaizdi, bet ir gali atkurti itin galingą, švarų garsą“, – sako A. Archangelskis.

Įrenginys skirtas norintiems tiek klausyti muziką, tinklalaides ar kitą garso turinį, tiek papuošti gyvenamąją erdvę.

Daugiau apie „Harman Kardon Onyx Studio 8“ sužinosite šios garso kolonėlės aprašyme.

„JBL PartyBox Encore“ – karaokės mėgėjų atradimas

Ši kolonėlė suteikia ne vien galimybę prisijungti „Bluetooth ryšiu“ – ji taip pat gali groti garso įrašus iš USB atmintinės arba būti prijungta prie norimo įrenginio AUX laidu.

„Nors skirtingos prisijungimo galimybes itin patogios, visgi, pagrindinis šios kolonėlės privalumas – karaokė. Prie šios kolonėlės galima prijungti net du belaidžius mikrofonus. Specialūs mikrofonai turi itin mažą garso delsą, todėl pasijusite tarsi profesionaliame karaokės vakarėlyje. Be to, mikrofono garsą galima reguliuoti – valdykite žemus ir aukštus dažnius bei aido skambesį, kad pagyvintumėte savo dainavimo sugebėjimus. Mikrofonams išsikrovus juos galėsite akimirksniu paruošti naudojimui tiesiog įstatydami naujas AA dydžio baterijas“, – sako „Bitės Profas“.

Jis atkreipia dėmesį, kad šis garso įrenginys – nepakeičiamas tiems, kurie mėgsta rengti vakarėlius skirtingose vietose.

Daugiau apie „JBL PartyBox Encore“ sužinosite šios garso kolonėlės aprašyme.

„Bose Portable Smart“ – išskirtinės išmanios funkcijos

Tai gan patogi nešioti belaidė kolonėlė, kurios įspūdingą skambesį lemia gamintojo „Bose“ specialūs sprendimai. Būtent dėl jų garsas gali sklisti 360 laipsnių kampu.

„Bose Portable Smart“ turi ir išskirtinių išmanių savybių. Pavyzdžiui, ji palaiko „Apple AirPlay 2“ technologiją. Tai reiškia, kad paleisti pasirinktą garso turinį galima ne tik įprastu „Bluetooth“, bet ir „Wi-Fi“ ryšiais. Be to, būtent prie pastarojo prijungus įrenginį, jį valdyti galėsite tiesiog balsu“, – sako A. Archangelskis.

Garso kolonėlę patogu valdyti ir „Bose Music“ programėle. Jei garso įrenginys, jūsų nuomone, turėtų suteikti kuo daugiau išmaniųjų funkcijų, tada šis – skirtas būtent jums.

Daugiau apie „Bose Portable Smart“ sužinosite šios garso kolonėlės aprašyme.

„JBL Charge 5“ – muzika visur ir visada

Ši belaidė garso kolonėlė yra galinga ir lengva – sveria mažiau nei vieną kilogramą. Vadinasi, ją nešdami rankoje ar kuprinėje tikrai nepavargsite.

„Įrenginys turi IP67 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatą. Dėl jo „JBL Charge 5“ be dvejonių galėsite pasiimti į, pavyzdžiui, baidarę. Net jei netyčia apvirsite, garso kolonėlė iškils į vandens paviršių, tad su ja nereikės atsisveikinti. Tiesa, patariu iš anksto įsitikinti, kad krovimo jungties dangtelis visiškai uždarytas“, – sako „Bitės Profas“.

„JBL Charge 5“ grodama be pertraukų neišsikrauna net iki 20 val., o vėliau jos baterijos atsargas galėsite papildyti pasitelkę telefono įkroviklį su USB-C jungtimi. Garso įrenginys rekomenduojamas norintiems jį visada turėti šalia.

Daugiau apie „JBL Charge 5“ sužinosite šios garso kolonėlės aprašyme.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: