„Bitės Profų“ apsauginių plėvelių gaminimo paslauga: galima apsaugoti net išmaniųjų įrenginių nugarėlę

„Bitės Profai“ teikia unikalią apsauginių plėvelių gaminimo paslaugą. Ji leidžia per kelias minutes pagaminti apsauginę plėvelę daugiau nei 1000 išmaniųjų įrenginių – nuo telefonų iki planšetinių kompiuterių ar išmaniųjų laikrodžių. „Bitės Profai“ gali pagaminti apsauginę plėvelę ne tik išmaniojo telefono priekiui, bet ir jo nugarėlei. Šią paslaugą „Bitės Profai“ teikia pirmieji iš Lietuvos operatorių, o ją išbandyti galima šiuose 5 „Bitės“ salonuose: Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „Akropoliuose“, Šiaulių prekybos centre „Saulės miestas“ bei Panevėžio prekybos centre RYO.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „Bitės Profai“ gali pagaminti apsaugines plėveles išmaniųjų telefonų, laikrodžių ir planšetinių kompiuterių ekranams;
  • Apsauginę plėvelę galima pagaminti ne tik išmaniojo telefono ekranui, bet ir nugarėlei, taip pat – bespalvę arba spalvotą;
  • „Bitės Profai“ visas pagamintas plėveles nemokamai ir kokybiškai iš karto užklijuos ant jūsų įrenginio.

Jeigu apie naująją „Bitės Profų“ apsauginių plėvelių išmaniesiems įrenginiams gaminimo paslaugą norite sužinoti daugiau, kviečiame toliau skaityti šį straipsnį.

„Didžiausiuose Lietuvos miestuose „Bitės Profai“ turi specialius apsauginių plėvelių išmaniesiems įrenginiams gaminimo aparatus. Jų dėka vos per kelias minutes galime pagaminti apsaugines plėveles daugeliui išmaniųjų telefonų bei populiariausiems išmaniesiems laikrodžiams ir planšetiniams kompiuteriams. Ši paslauga išskirtinė tuo, kad galime pagaminti plėveles ne tik telefonų ekranui, bet ir nugarėlei. Taip pat, norintiems, kad nugarėlės plėvelė būtų nepermatoma, galima rinktis iš spalvotų plėvelių“, – sako „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.
 
Apsauginės plėvelės – daugiau nei 1000 skirtingų įrenginių
 
Pasak K. Špiliausko, ši paslauga turėtų palengvinti gyvenimą ir tiems, kas turi senesnius ar rečiau sutinkamus išmaniuosius telefonus, kuriems apsauginės plėvelės jau nebegaminamos.

„Šiuo metu galime pagaminti apsaugines plėveles daugiau nei 1000 išmaniųjų įrenginių: išmaniesiems telefonams, populiariausiems planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems laikrodžiams. Įrenginių sąrašas, kuriems galime pagaminti apsauginę plėvelę, nuolat pildomas. Pačios plėvelės tampa vis aktualesnės, nes vienu metu jos siūlo dvigubą naudą: apsaugo nuo pirštų antspaudų bei nedidelių smūgių ar pabraižymų ir tuo pat metu neatima įprasto naudojimosi telefonu patogumo. Pavyzdžiui, apsauginės plėvelės leidžia ir toliau patogiai naudotis po ekranu įmontuotais piršto antspaudų jutikliais bei braukti pirštais telefono ekraną taip, tarsi ant jo nebūtų jokio apsauginio sluoksnio“, – teigia ekspertas.

Pasak „Bitės Profo“, klientų patogumui yra siūlomos 2 skirtingo storio apsauginės plėvelės ekranui. Standartinio storio plėvelė yra tokia, su kuria veiks piršto antspaudų jutiklis ekrane, taip pat gerai dengs lenktų ekranų kraštus. Kiek kitokia yra apsauginė plėvelė „Ultra“ – ji storesnė, todėl liečiant primena stiklą. Ši plėvelė yra daugiau nei dvigubai storesnė už standartinę, todėl ją rinktis reikėtų tiems, kas nori dar geresnės ekrano apsaugos.

Telefonas | BITĖ

Apsauga ne tik įrenginio priekiui, bet ir nugarėlei

K. Špiliauskas pastebi, kad dažniausiai parduodamos apsauginės plėvelės apsaugo tik įrenginių priekį, todėl naujoji paslauga bus ypač aktuali norintiems apsaugoti ir savo įrenginių nugarėles.

„Gamindami plėveles, mes galime iškirpti jas skirtingos formos. Todėl gaminame apsaugines plėveles ne tik įrenginių priekiui, bet ir nugarėlei. Tai pravers tiems, kas nori apsaugoti savo išmanųjį telefoną, bet nenori uždengti jo nugarėlės. Pavyzdžiui, įsigijus telefoną su gražia, spalvas keičiančia nugarėle ir tokį telefoną apsaugojus dėkliuku, nugarėle paslepiama. Tuo metu naudojant ant nugarėlės tokią pačią apsauginę plėvelę kaip ir ant priekio, visos nugarėlės spalvos išlieka. Lygiai taip pat tiek išmaniojo įrenginio priekį, tiek nugarėlę gali norėti apsaugoti tie, kurie įsigyja naują telefoną, bet nenori su dėkliuku dar labiau padidinti esamo dydžio“, – nurodo „Bitės Profas“.

Ekspertas atkreipia dėmesį į tai, kad galima rinktis įvairias išmaniųjų įrenginių nugarėlę apsaugančias plėveles su spalva. Jas taip pat galima pagaminti vos per kelias minutes, o rinktis galima iš skirtingų spalvų ar net skirtingos tekstūros bei rašto. Tokį pasirinkimą įvertins tie, kas nori, kad jų įrenginiai būtų mažiau slidūs, patogiau priglundantis prie delno. Būtent tai ir padės užtikrinti skirtingų tekstūrų apsauginės plėvelės įrenginių nugarėlėms. Pavyzdžiui, anglies pluošto imitacijos plėvelės.

Telefonas | BITĖ

Paslaugos kaina ir nemokamas užklijavimas

Priklausomai nuo to, kiek ir kokių apsauginių plėvelių rinksitės, priklauso ir jų kaina. Skaidri standartinė plėvelė laikrodžiams ir telefonų ekranams bei nugarėlėms kainuoja 14.99 eurų, o tokia pati planšetiniams kompiuteriams – 19.99 eurų. Tuo metu storesnė arba „Ultra“ apsauginė plėvelė išmaniesiems telefonams ir laikrodžiams kainuoja 19.99 eurų. Visos spalvotos plėvelės įrenginių nugarėlėms – 14.99 eurų. Apsaugoti plėvelėmis visą įrenginį – apsimoka, nes perkant plėveles ir ekranui, ir nugarėlei, antrajai plėvelei taikoma 35 proc. nuolaida.

Kartu su apsauginės plėvelės pagaminimu, galima pasinaudoti ir „Bitės Profų“ kokybiško plėvelės užklijavimo paslauga. Ši paslauga yra teikiama nemokamai ir yra labai pravarti, nes iš salono išeisite jau su pilnai apsaugotu įrenginiu.

Telefonas | BITĖ

BITĖ | PROFAI salonuose

Šį straipsnį parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.