Kaip „Samsung“ telefone pakeisti ekrano užraktą?

Mūsų išmaniuosiuose yra gausybė informacijos apie mus – nuo trumpųjų žinučių turinio iki prieigos prie socialinių tinklų ar banko. Asmeninę informaciją patartina apsaugoti kaip įmanoma labiau, o geriausiai jos saugumu pasirūpina ekrano užraktas jūsų telefone. Kaip nustatyti ekrano užraktą ar jį pakeisti „Samsung“ telefone, išsamiai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Telefonus galima apsaugoti kodu, pirštų atspaudų ar veido atpažinimo funkcijomis
  • „Android“ telefonuose ekrano užraktą galėsite uždėti ar pakeisti nustatymų paieškos laukelyje įrašę „užraktas“

„Visus išmaniuosius telefonus galime apsaugoti ir atrakinti savo sugalvotu kodu, o naujesniuose modeliuose papildomai siūloma įrenginius atrakinti pirštų atspaudu ar veido atpažinimu. Kad ir kokį telefono užrakto būdą išsirinkote, pateikiame detalias instrukcijas, kaip jį pakeisti telefono nustatymuose“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip „Samsung“ telefone pakeisti ekrano užraktą?

Telefono nustatymuose pasirinkite „Užrakinimo ekrano“ parinktį.

Jeigu norite telefono duomenis apsaugoti kodu, spauskite „Ekrano užrakto tipas. Kiek žemiau matysite ir kitas parinktis – veido atpažinimo ir pirštų atspaudų (jei jūsų įrenginys jas palaiko).

„Visuose telefonuose, kuriuos galima atrakinti pirštų atspaudais ar naudojant veido atpažinimą, yra atsarginis atrakinimo variantas – PIN kodas, slaptažodis ar šablonas. Jį įprastai reikia sukurti pirštų atspaudų ar veido atpažinimo funkcijos nustatymo metu. Atsarginio atrakinimo varianto vertėtų nepamiršti, nes jį turėsite naudoti visuomet, kai telefoną paleisite iš naujo“, – priduria M.Vrubliauskas.

Toliau galite pasirinkti, kokį telefono atrakinimo būdą norite pridėti.

„Uždėjus ekrano užraktą jūsų telefone esanti asmeninė informacija bus apsaugota. Jeigu naudojate ne „Samsung“, o kito gamintojo „Android“ telefoną, užraktą galėsite pasikeisti nustatymų paieškos laukelyje įrašę „užraktas“ ir pasirinkę atitinkamą meniu punktą“, – sako „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: