Kaip susikurti ir prijungti paskyrą „LG“ televizoriuje?

Įsigijus naują išmanųjį televizorių dažnas nekantrauja išbandyti viskas jo teikiamas galimybes. Tačiau neretai kylą keblumų, mėginant susikurti naują paskyrą, būtiną įrenginio naudojimui, arba aktyvuoti jau turimą. „Bitės Profai“ dalinasi patarimais, kurie padės jums lengvai prijungti LG paskyrą ir sėkmingai naudotis televizoriumi.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Pasirinkite vieną iš trijų patogių būdų, kaip aktyvuoti paskyrą naujame išmaniajame LG televizoriuje.
  • Įjungus LG televizorių, nuskanuokite QR kodą telefonu ir naršyklėje atsidarykite lt.lgtvlink.com tinklalapį.
  • Jei LG paskyros neturite, ją galite sukurti greitai ir lengvai.
  • Norint greičiau susikurti LG paskyrą, prie jos prisijunkite naudodami savo „Facebook“ profilį.
 

„Norint naudotis ką tik įsigytu LG televizoriumi, iš pradžių jame būtina aktyvuoti turimą arba susikurti naują vartotojo paskyrą. Svarbu atkreipti dėmesį į kelis patarimus, kuriais vadovaujantis prisijungimas prie naujo įrenginio bus ne tik paprastas, bet ir nepareikalaus daug jūsų laiko“, – sako „Bitė Profas“ A. Archangelskis.

Prisijunkite naudodami naršyklę telefone

LG paskyra televizoriuje reikalinga tam, jog galėtumėte išnaudoti visas įrenginio galimybes. Tačiau pirmą kartą naudojantis šiuo įrenginiu, gali kilti daug klausimų dėl paskyros aktyvavimo. A. Archangelskis teigia, jog tam galima pasitelkti netgi 3 būdus. Pirmasis – naudojant „ThinQ“ programėlę kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ programėlių parduotuvių. Antrasis – per naršyklę telefone, o trečiasis – suvedant prisijungimo duomenis televizoriuje. „Bitės Profas“ rekomenduoja pasirinkti antrąjį variantą.

„Pasirinkus antrąjį variantą, ekrane pamatysite QR kodą su nuoroda bei prisijungimo kodu. Todėl telefonu nuskaitykite QR kodą arba telefono naršyklėje suraskite svetainę lt.lgtvlink.com ir joje įveskite televizoriuje parodytą prisijungimo kodą“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Toliau instrukcijoje „Bitė Profas“ pateikia išsamias instrukcijas, kaip 2 skirtingais būdais susikurti naują LG paskyrą.

1. LG paskyros sukūrimas

Jei LG paskyrą jau turite ir žinote prisijungimo vardą bei slaptažodį, įveskite juos bei spauskite „Prisijungti“. Kitu atveju paskyrą reikės susikurti. Tai padaryti galite paspausdami mygtuką „Sukurti paskyrą“.

„Norint susikurti LG paskyrą jums reikės sutikti su naudojimo sąlygomis bei būti vyresniu nei 18 metų amžiaus. Atidžiai perskaitę sąlygas pažymėkite prašomas varneles ir spauskite „Gerai“. Tuomet kitame lange įveskite savo elektroninį paštą bei sugalvokite slaptažodį. Viską įvedę spauskite „Gerai“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dabar gausite laišką į savo nurodytą elektroninį paštą – nueikite į savo el. pašto dėžutę ir susiraskite šį laišką. Jame paspauskite raudoną mygtuką „Patvirtinti“.

Jei viską atlikote teisingai, matysite užrašą „LG paskyros kūrimas baigtas“.

2. LG paskyros sukūrimas naudojant „Facebook“ profilį

Sukurti naują LG paskyrą galite ne tik naudojant el. Pašto adresą, bet ir pasirinkti vieną iš pateiktų greitų prisijungimo būdų apačioje. A. Archangelskis rekomenduoja naudoti prisijungimą per „Facebook“.

Pasirinkus „Facebook“ būdą tereikia suteikti leidimus LG paskyrai – ekrano apačioje keletą kartų spustelėkite „Tęsti“.

Suteikus leidimus pamatysite langą su naudojimo sąlygomis. Spustelėkite ant rodyklės šalia kiekvienos eilutės ir atidžiai jas perskaitykite. Tuomet, jei sutinkate, pažymėkite varnele. Viską atlikę apačioje spustelėkite „Gerai“.

„Dabar jums reikės sugalvoti norimą slaptažodį savo LG paskyrai. Įveskite jį ir spauskite „Gerai“. Apie tai, kad jūsų sugalvotas slaptažodis atitiko visus reikalavimus, jus informuos pranešimas, kad jūsų „Facebook“ ir LG paskyros yra sujungtos. Dar kartą spustelėkite „Gerai“, kol pamatysite langą su užrašu „Prisijungta!“, – pasakoja A. Archangelskis.

Paskyra sėkmingai sukurta, todėl metas grįžti prie televizoriaus ekrano. Jame turėtumėte pamatyti langą, kuriame siūloma pasikeisti savo slapyvardį. BITĖS Profo teigimu, to daryti nebūtina, todėl galite palikti jau esamą. Tuomet nuotolinio valdymo pultelio spauskite mygtuką „Gerai“, esantį ekrano apačioje ir pradėkite naudojimąsi įrenginiu. Prijungę paskyrą galėsite sėkmingai siųstis programėles į savo televizorių.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: