Geriausi telefonai, palaikantys 5G ryšį

Naujausias 5G ryšys atveria iki šiol neregėtas technologijų galimybes. Tai lemia jo maža delsa ir didelis interneto greitis. Vis dėlto šiais privalumais gali mėgautis tik tie, kurie turi tinkamus, t. y. 5G ryšį palaikančius ir reikiamus atnaujinimus instaliavusius, įrenginius. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ pristato TOP 5 telefonus, kuriuose galite naudotis „Bitės“ 5G privalumais.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy S23 Ultra“ – 200 megapikselių kamera vaizdus įamžina kokybiškai net prietemoje.
  • „iPhone 14 Pro Max“ ‒ lengvai valdoma „iOS“ operacinė sistema ir „A16 Bionic“ procesorius.
  • „Samsung Galaxy A14 5G“ – standartinė ausinių jungtis leis patogiai mėgautis muzika, naudojant ausines.
  • CAT S53 ‒ tvirtas, atsparus vandeniui ir nuo smūgių apsaugotas išmanusis.
  • „Apple iPhone SE (2022)“ ‒ telefoną patogiai laikykite kišenėje, nes jo ekrano įstrižainė siekia tik 4,7 colius.
 

„Šiuo metu 5G ryšį palaikančių išmaniųjų yra daug. Šį privalumą galime rasti ne tik pačiuose brangiausiuose telefonuose, bet ir tuose, kurie kainuoja vos kelis šimtus eurų. Kartu su „Bitės Profų“ komanda apžvelgiau įrenginius, kurie palaiko naujos kartos ryšį ir išrinkau 5, kad išsirinkti sau tinkamiausią būtų lengviau“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2023 m. liepą.

„Samsung Galaxy S23 Ultra“ – iki smulkiausių detalių nugludintas deimantas

Iš pirmo žvilgsnio šis 5G ryšį palaikantis telefonas yra panašus į savo pirmtaką, tačiau neapsigaukite. Jis – patobulintas, tad viduje slepia tikrą žvėrį.

„Įrenginio pagrindinio objektyvo raiška yra net 200 megapikselių (MP). Skamba įspūdingai, tačiau palaukite, kol pamatysite nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę, nes ji – dar geresnė. Beje, dabar būtent šis objektyvas, lyginant su kitų „Samsung“ telefonų, geriausiai įamžina vaizdus. Juo prieblandoje užfiksuotoje nuotraukoje vis tiek matysime itin daug detalių“, – tikina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jis pabrėžia, kad „Samsung“ flagmanas puikiai ne tik fotografuoja, bet ir filmuoja. Tai lemia kone didžiausias atnaujinimas – naujos kartos optinis vaizdo stabilizavimas. Dėl jo nufilmuotas, pavyzdžiui, bėgimo metu, vaizdas įraše atrodys stabiliai.

„Šis aukščiausios klasės kameras turintis telefonas – išties puikus pasirinkimas. Rekomenduoju jį rinktis tiems, kuriems svarbios būtent šios savybės. Beje, noriu atkreipti dėmesį, kad Europoje parduodamose modeliuose pagaliau yra „Snapdragon“ procesoriai. Dėl jo galėsite mėgautis dar greitesniu 5G ryšiu“, – sako „Bitės Profas“.

samsung-galaxy-ultra23-pirkti-baneris

„iPhone 14 Pro Max“ – galingiausias „Apple“ telefonas

Patikimi įrenginiai sinchronizuojasi vartotojams naudingoje ekosistemoje, o „Apple“ pirkėjai garantuoti, kad naujasis „iPhone“ pasižymės aukštos kokybės dalimis, patogia „iOS“ operacine sistema ir palaikys naujos kartos ryšį.

„Šiame telefone integruotas galingiausias ir efektyviausiai baterijos resursus paskirstantis procesorius ‒ „A16 Bionic“, kurį kada nors turėjo „iPhone“ išmanieji. Be to, telefonas turi „ProMotion“ ekraną, kuris priklausomai nuo to, kaip naudojate išmanųjį, automatiškai pritaiko vaizdo atnaujinimo dažnį, kuris gali siekti iki 120 Hz. Dėl jo vaizdas įrenginio ekrane bus sklandesnis ir malonesnis akims. Galiausiai dėl kintamo dažnio telefonas taupo baterijos resursus“, ‒ sako A. Archangelskis.

Išmaniojo nugarėlėje rasime tris itin kokybiškus objektyvus: pagrindinį, itin plataus kampo ir teleobjektyvą. Pirmas iš jų nusipelno atskiro pagyrimo, nes tai pirmasis 48 MP turintis pagrindinis objektyvas, kurį turi „iPhone“ telefonas. „Apple“ išmanieji daug metų įamžindavo įspūdingas nuotraukas, naudodami 12 MP objektyvus, o su naujuoju 48 MP objektyvu šis gamintojas savo fotografijos lygį pakelia į aukštesnį lygį.

„Tiesa, visi šio išmaniojo objektyvai dabar yra patobulinti „Photonic Engine“ funkcija. „Apple“ teigimu, ji pagerina vaizdo apdorojimą tamsesniu paros metu. Išbandęs „iPhone 14 Pro Max“ šį teiginį patvirtinu. Įspūdį paliko ir kur kas geriau fotografuojantis itin plataus kampo objektyvas“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dėl patogios ekosistemos šis telefonas labiausiai tinka tiems, kurie jau turi kitų „Apple“ įrenginių, taip pat ieškantiems puikiai fotografuojančio ir vandeniui itin atsparaus modelio. Dėl 5G ryšio palaikymo galite džiaugtis visais įrenginio privalumais.

iphone-promax-14-pirkti

„Samsung Galaxy A14 5G“ – kelis malonius siurprizus slepiantis išmanusis

Šio telefono kaina itin patraukli ‒ galima įsigyti vieną prabangų flagmaną arba net penkis tokius išmaniuosius. Vis dėlto pažvelgę į įrenginio parametrus rasite keletą malonių siurprizų.

„Jau iš pavadinimo aišku, kad „Samsung“ išmanusis palaiko 5G ryšį. Vadinasi, galima mėgautis itin sparčiu interneto greičiu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra ir naujos kartos ryšio nepalaikanti šio telefono versija. Ji taip pat turi šiek tiek prastesnį ekraną. Jeigu norite būti tikri, kad renkatės būtent 5G versiją, spauskite ant mūsų pateiktos nuorodos“, – rekomenduoja A. Archangelskis.

„Samsung Galaxy A14 5G“ turi itin didelę 5000 mAh bateriją, kuri ilgai veikia. Tokio dydžio baterijomis puikuojasi ir prabangiausi flagmanai, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy S23 Ultra“ ar „Sony Xperia 1 IV“.

„Dar vienas malonus siurprizas ‒ 3,5 mm ausinių jungtis, kurios daugelis gamintojų jau seniai atsisakė. Su šiuo išmaniuoju galite naudoti ausines ir mėgautis geriausia garso kokybe be jokio atsilikimo. Jį rekomenduoju tiems, kurie už prieinamą kainą nori gauti gerą 5G ryšį palaikančio išmaniojo patirtį“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

samsung-galaxy-a14-pirkti-ban

CAT S53 – pirmasis CAT išmanusis, palaikantis 5G ryšį

CAT-s53-telefonas
 
Jeigu manote, kad tvirtas ir nuo smūgių apsaugotas išmanusis turės mažiau funkcijų, klystate. CAT S53 ‒ pirmasis CAT telefonas, palaikantis naujos kartos 5G ryšį, kuris leidžia mėgautis įvairiu turiniu, pavyzdžiui, tiesiogiai transliuojamomis krepšinio rungtynėmis, su itin menku atsilikimu.

„Ties 5G ryšio palaikymu šio telefono privalumai nesibaigia. Jis taip pat turi garsiakalbį, kurio skleidžiamas garsas gali pasiekti net 107 dB. Jis pašnekovą leidžia girdėti net ir triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, statybvietėje. Be abejo, gerai girdint pašnekovą norisi ir pačiam būti išgirstam – didelio našumo mikrofonai tai užtikrins. Išmanusis automatiškai patildys fono triukšmą, o pašnekovui suteiks galimybę aiškiai išgirsti jūsų balsą“, ‒ pasakoja „Bitės Profas“.

CAT S53, žinoma, turi sertifikatus IP68 ir IP69, kurie garantuoja, kad telefonas atsparus vandeniui. Šis išmanusis taip pat turi vieną didžiausių baterijų dabartinėje telefonų rinkoje, kurios talpa siekia net 5500 mAh. Ji telefonu su 5G ryšiu leis naudotis visą parą.

„CAT S53 turi ir belaidžio įkrovimo palaikymą. Jis itin naudingas tuo, kad dirbant nešvarioje aplinkoje leidžia išvengti dulkių USB jungtyje. Šis telefonas skirtas tiems, kurie nori atsparaus įrenginio, palaikančio 5G ryšį“, ‒ teigia A. Archangelskis.

cat-s53-pirkti

„Apple iPhone SE (2022)“ – 5G ryšys mažame korpuse

„Apple iPhone SE (2022)“ yra nedidelis telefonas, turintis flagmanams būdingus parametrus. Vienas iš jų – 5G ryšio palaikymas. Dėl jo įrenginys galės suteikti interneto itin didelį greitį ir mažą delsą.

„Šis išmanusis turi 4,7 colių įstrižainės ekraną. Lyginant „iPhone SE (2022)“ su kitais telefonais, galime teigti, kad jį itin patogu nešioti kišenėse. Be to, mažu ekranu naudotis ‒ paprasta, nes visus jo kampus pasiekti galima viena ranka“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„iPhone SE (2022)“ – flagmano lygio telefonas. Jis turi vieną, tačiau kokybišką 12 MP pagrindinį objektyvą, kuris puikiai atlieka savo funkciją ir prasto apšvietimo sąlygomis. Dėl kokybiško objektyvo ir spartaus „Apple A15 Bionic“ procesoriaus šiame išmaniajame naktinio režimo funkcija ženkliai pagerina užfiksuotų nuotraukų kokybę tamsiu paros metu.

„Apple iPhone SE (2022)“ rekomenduoju tiems, kurie ieško į kišenę telpančio ir viena ranka patogiai valdomo išmaniojo“, ‒ sako „Bitės Profas“.

SE-iphone-2022

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.