Geriausi telefonai, palaikantys 5G ryšį

Naujausias 5G ryšys atveria iki šiol neregėtas technologijų galimybes. Tai lemia jo maža delsa ir didelis interneto greitis. Vis dėlto, šiais privalumais gali mėgautis tik tie, kurie turi tinkamus, t. y. 5G ryšį palaikančius įrenginius. Išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“ pristato TOP 5 telefonus, kuriuose galite naudotis „Bitės“ 5G privalumais.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy S24 Ultra“ 200 megapikselių kamera vaizdus įamžina kokybiškai net prietemoje.
  • „iPhone 15 Pro Max“ ‒ telefonas su galingiausiu procesoriumi, kurį kada nors turėjo „iPhone“ išmanieji.
  • „Samsung Galaxy A15 5G“ standartinė ausinių jungtis leis mėgautis muzika, naudojant ausines.
  • „Samsung Galaxy XCover6 Pro“ išsiskiria atsparumu smūgiams ir vandeniui bei keičiama baterija.
  • „Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ ‒ 200 MP kamera ir itin spartus įkrovimas už prieinamą kainą.
 

„Šiuo metu 5G ryšį palaikančių išmaniųjų yra daug. Šį privalumą galime rasti ne tik pačiuose brangiausiuose telefonuose, bet ir tuose, kurie kainuoja vos kelis šimtus eurų. Vis dėlto, išsirinkti gali būti sunku, jei nežinome, kokie yra kiti telefonų privalumai be 5G palaikymo. Kviečiu susipažinti su geriausiais šiuo metu rinkoje esančiais telefonais, palaikančiais 5G ryšį, bei jų privalumais“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“ – iki smulkiausių detalių nugludintas deimantas

Tikriausiai ne kartą šalia šio telefono esate matę užrašą „Galaxy AI“, kuris apibūdina jo dirbtinio intelekto sugebėjimus. Tačiau tai nėra vienintelis jo privalumas, išmanusis dar turi itin kokybiškų objektyvų komplektą.

„Įrenginio pagrindinio objektyvo raiška yra net 200 megapikselių (MP). Skamba įspūdingai, tačiau palaukite, kol pamatysite nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybę, nes ji – dar geresnė. Beje, dabar būtent šis objektyvas, lygintant su kitų „Samsung“ telefonų, geriausiai įamžina vaizdus. Juo prieblandoje užfiksuotoje nuotraukoje vis tiek matysime itin daug detalių“, – tikina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jis pabrėžia, kad „Samsung“ flagmanas puikiai ne tik fotografuoja, bet ir filmuoja. Tai lemia kone didžiausias atnaujinimas – naujos kartos optinis vaizdo stabilizavimas. Dėl jo nufilmuotas vaizdas įraše atrodys itin stabiliai, net jei filmuosite bėgdami.

„Šis aukščiausios klasės kameras turintis telefonas – išties puikus pasirinkimas. O jo įmontuotas S-Pen rašiklis dar pasitarnaus kaip nuotolinis fotoaparato užrakto mygtukas“, – sako A. Archangelskis.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S24 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„iPhone 15 Pro Max“ – galingiausias „Apple“ telefonas

„Apple“ įrenginiai sinchronizuojasi vartotojams patogioje ir naudingoje ekosistemoje, o naujasis „iPhone“ neabejotinai papildo ją ne tik galingumu, tačiau ir naujos kartos 5G ryšiu.

„Šiame telefone integruotas galingiausias ir efektyviausiai baterijos resursus paskirstantis procesorius ‒ „A17 Pro“, kurį kada nors turėjo „iPhone“ išmanieji. Be to, telefonas turi „ProMotion“ ekraną, kuris priklausomai nuo to, kaip naudojate išmanųjį, automatiškai pritaiko vaizdo atnaujinimo dažnį, kuris gali siekti iki 120 Hz. Dėl jo vaizdas įrenginio ekrane bus sklandesnis ir malonesnis akims“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Išmaniojo nugarėlėje rasime tris itin kokybiškus objektyvus: pagrindinį, itin plataus kampo ir teleobjektyvą. Pirmas iš jų nusipelno atskiro pagyrimo, nes gali fotografuoti labai kokybiškai įvairiausio apšvietimo sąlygomis. Tikiu, kad šis objektyvas nenuvils nė vieno.

Dėl patogios ekosistemos šis telefonas labiausiai tinka tiems, kurie jau turi kitų „Apple“ įrenginių, taip pat ieškantiems puikiai fotografuojančio ir spartaus telefono. Dėl 5G ryšio palaikymo galite džiaugtis visais įrenginio privalumais dar sklandžiau.

Daugiau apie „iPhone 15 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A15 5G“ – kelis malonius siurprizus slepiantis išmanusis

Šio telefono kaina itin patraukli ‒ galima įsigyti vieną prabangų flagmaną arba net penkis tokius išmaniuosius. Vis dėlto pažvelgę į įrenginio parametrus rasite keletą malonių siurprizų.

„Jau iš pavadinimo aišku, kad šis „Samsung“ išmanusis palaiko 5G ryšį. Vadinasi, galima mėgautis itin sparčiu interneto greičiu. Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra ir naujos kartos ryšio nepalaikanti šio telefono versija. Ji taip pat turi šiek tiek prastesnį ekraną. Jeigu norite būti tikri, kad renkatės būtent 5G versiją, spauskite ant mūsų pateiktos nuorodos“, – rekomenduoja A. Archangelskis.

„Samsung Galaxy A15 5G“ turi itin didelę 5000 mAh bateriją, kuri ilgai veikia. Tokio dydžio baterijomis puikuojasi ir prabangiausi flagmanai, pavyzdžiui, „Samsung Galaxy S24 Ultra“ ar „Sony Xperia 1 VI“.

„Dar vienas malonus siurprizas ‒ 3,5 mm ausinių jungtis, kurios daugelis gamintojų jau seniai atsisakė. Su šiuo išmaniuoju galite naudoti ausines ir mėgautis geriausia garso kokybe be jokio atsilikimo. Jį rekomenduoju tiems, kurie už prieinamą kainą nori gauti gerą 5G ryšį palaikančio išmaniojo patirtį“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A15 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy XCover6 Pro“ – naujos kartos ryšys atspariame telefone

Jeigu manote, kad tvirtas ir nuo smūgių apsaugotas išmanusis turės mažiau funkcijų, klystate. „Galaxy Xcover 6 Pro“ ‒ tai atsparus telefonas, palaikantis naujos kartos 5G ryšį.

Ties 5G ryšio palaikymu šio telefono privalumai nesibaigia. Vienas jo išskirtinumų yra keičiama baterija. Galbūt šiuo metu tokia savybė jau kiek užmiršta telefonų naudotojų, tačiau jei turite atsarginę bateriją, o esama netikėtai išsikrovė, tai gali praversti ‒ tiesiog ištraukite išsikrovusią ir įstatykite įkrautą bateriją.

Be to, „Galaxy Xcover 6 Pro“ yra atsparus vandeniui, tai paliudija ir turimas IP68 sertifikatas. Taip pat vos pažvelgę į jo korpusą pastebėsite, kad šis telefonas yra atsparesnis ir smūgiams nei įprasti įrenginiai.

Šis išmanusis dar turi itin jautrų liečiamą ekraną, kurį galima valdyti ir su pirštinėmis. Tai naudinga dirbant nešvarioje aplinkoje, kur įprastai mūvimos pirštinės. Šis telefonas puikiai tiks tiems, kurie nori atsparaus įrenginio, palaikančio 5G ryšį“, ‒ teigia A. Archangelskis.

Daugiau apie „Samsung Galaxy XCover6 Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ – 5G ryšys, kokybiška kamera, maža kaina

Tai telefonas, turintis daug privalumų už prieinamą kainą.

„Telefono privalumai akivaizdūs. Visų pirma, tai ‒ šio telefono puikus pagrindinis objektyvas, kurio raiška siekia net 200 MP. Didelės raiškos objektyvas užtikrina gerą nuotraukų kokybę fotografuojant tiek dieną, tiek tamsesniu paros metu. Dar vienas privalumas ‒ itin greitas 67 W baterijos krovimas. Su blokeliu, esančiu pakuotėje, galėsite per 44 minutes pilnai įkrauti didelę 5100 mAh talpos bateriją“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Visos pavardintos savybės prilygsta telefonui flagmanui. Tad šio išmaniojo savininkai tikrai turės kuo didžiuotis nepermokėdami.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: