Kaip pakeisti „Huawei 4G CPE 3“ maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodį?

„Koks tavo „Wi-Fi“ slaptažodis?“ – šį klausimą dažnai užduoda namuose besilankantys svečiai. Tada dažniausiai seka ilgas ir sudėtingas raidžių bei skaičių kombinacijos diktavimas, kurio metu, kaip tyčia, dar ir pridaroma klaidų ir slaptažodį tenka suvesti iš naujo. Visada patogu susikurti nuosavą „Wi-Fi“ slaptažodį, tik kaip tą padaryti naudojantis „Huawei 4G CPE 3“ maršrutizatoriumi? Apie tai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Prisijungus prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.8.1“. Toks adresas yra būtent „Huawei 4G CPE 3“ modelio.
  • Šį adresą galite rasti šalia „IP“ užrašo ant lipduko, esančio maršrutizatoriaus nugarėlėje. Ant lipduko rasite ir esamą maršrutizatoriaus slaptažodį.
  • Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau.
 

„Pakeisti maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodį nėra taip sudėtinga kaip gali pasirodyti. Šioje instrukcijoje detaliai papasakojame, kaip tą padaryti naudojantis kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu. Nors instrukcijoje matote telefono ekrano vaizdus, tie patys žingsniai veiks ir naudojantis kompiuteriu“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip pakeisti „Wi-Fi“ slaptažodį turint „Huawei 4G CPE 3“ maršrutizatorių?

Pirmiausia prisijunkite prie maršrutizatoriaus telefonu arba kompiuteriu. Įsitikinkite, kad esate prisijungęs prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo. Jeigu nežinote arba neatsimenate savo maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ slaptažodžio, galite atkurti jame gamyklinius nustatymus – tuomet sugrąžinsite tą slaptažodį, kuris nurodytas ant maršrutizatoriaus nugarėlėje esančio lipduko.

Prisijungus prie maršrutizatoriaus „Wi-Fi“ tinklo, į naršyklės langą įveskite šį adresą: „192.168.8.1“. Jis reikalingas norint prisijungti prie šio maršrutizatoriaus valdymo sąsajos. Beje, šį adresą galite rasti šalia „IP“ užrašo ant lipduko, esančio maršrutizatoriaus nugarėlėje.

Jeigu naudojatės „Samsung“ išmaniuoju telefonu, prisijungti prie maršrutizatoriaus valdymo skydo galite lengviau – tereikia greituosiuose nustatymuose palaikius ant „Wi-Fi“ ikonos atsidaryti „Wi-Fi“ nustatymus, paspausti nustatymų simbolį greta savo „Wi-Fi“ tinklo ir spausti „Tvarkyti kelvedį“.

Išvysite tokį langą. Kad visiems įrenginiams instrukcija būtų vienoda, spaudžiame mėlynai pažymėtą tekstą – „Tinklalapį“.

Pamatysite slaptažodžio įvedimo laukelį. Jūsų slaptažodis ant maršrutizatoriaus lipduko pavadintas „Password“. Šiuo atveju jis yra „E96HMhng“. Įveskite slaptažodį ir spauskite „Prisijungti“.

Pasirodžiusiame naujinimo lange spauskite „Pirmyn“. Kitame lange pažymėkite „Sutinku“. Trečiajame pasirodžiusiame lange spauskite „Įjungti ir tęsti“.

Jums pasiūlys pakeisti „Wi-Fi“ tinklo pavadinimą bei slaptažodį. Jei norite, galite pakeisti į savo norimus prisijungimus ir spausti „Pirmyn“. Arba galite nieko nekeisti ir vis tiek spausti „Pirmyn“.

Tada jums pasiūlys pakeisti prieš tai naudotą maršrutizatoriaus valdymo skydo prisijungimo slaptažodį. Galite įrašyti savo norimą arba pasirinkti, kad šis slaptažodis būtų toks pats kaip ir „Wi-Fi“ tinklo slaptažodis. Pasirinkę pageidaujamus nustatymus, spauskite „Baigti“.

„Sveikiname pasikeitus „Wi-Fi“ slaptažodį! Dabar į namus užsukusiems svečiams nebereikės diktuoti ilgiausių kodų kombinacijų, o naują slaptažodį išmėginti galėsite prie tinklo prijungdami naują įrenginį“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: