Kaip „Huawei Watch 4“ laikrodį prijungti prie „iPhone“ telefono?

Jei ką tik išpakavote naują „Huawei Watch 4“ arba „Huawei Watch 4 Pro“ išmanųjį laikrodį, greičiausiai juo norite pradėti naudotis nedelsdami. Žinoma, šio įrenginio suteikiamas galimybes galėsite išbandyti tada, kai jį susiesite su išmaniuoju telefonu. „Bitės Profas“ Andrius pasakoja, kaip tai padaryti lengviau, jei naudojate būtent „iPhone“ telefoną.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Tam, kad galėtumėte gauti visavertę „Huawei Watch 4“ arba „Huawei Watch 4 Pro“ laikrodžio patirtį, jį reikia susieti su išmaniuoju telefonu.
  • Pirmiausia įjunkite laikrodį – įspaudę palaikykite jo apatinį mygtuką.
  • Tiesa, „Apple“ gamintojo įrenginyje reikės atsisiųsti „Huawei Health“ programėlę ir sekti jos pateikiamas instrukcijas.
 

„Sveikinu jus įsigijus puikų išmanųjį laikrodį! Jei jį naudosite kartu su „iPhone“ telefonu, turiu gerą naujieną – juos susiesite itin lengvai. Tam tereiks į išmanųjį atsisiųsti vieną programėlę. Tikiu, kad sekdami šią instrukciją jau visai netrukus galėsite pasigirti ir tuo pačiu pademonstruoti draugams ir artimiesiems, ką suteikia naujas įrenginys“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip išmanųjį „Huawei Watch 4“ laikrodį susieti su „Apple“ gamintojo telefonu?

Tam, kad „Huawei Watch 4“ įrenginį prijungtumėte prie „iPhone“ telefono, pirmiausia įjunkite laikrodį. Tai padarysite trumpai palaikę įspaustą jo apatinį mygtuką. Jei ekrane matote pranešimą, kad senka baterija, laikrodį įkraukite. Kitas žingsnis – šiame įrenginyje išvydę kalbų sąrašą pasirinkite „Lietuvių“.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-2

Tada laikrodžio ekrane išvysite informaciją apie jo susiejimą. Dabar jums reikės telefono, o tiksliau, į jį atsisiųsti „Huawei Health“ programėlę.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-3

„iPhone“ išmaniajame eikite į programėlių parduotuvę „App Store“. Jos paieškos laukelyje įveskite „Huawei Health“ ir spauskite mygtuką „Paieška“. Radę šią programėlę spustelėkite „Get“, o po kiek laiko ją atidarykite paspaudę „Open“.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-4

„Kai programėlė atsidarys, spauskite „Allow“. Taip jai suteiksite leidimą pasiekti telefono pranešimus ir juos perduoti į laikrodį. Tada susipažinkite su programėlės naudojimo sąlygomis ir spustelėkite „Pirmyn“. Po to atsidarys dar vienas naudojimo sąlygų langas. Perskaitę šias sąlygas, su jomis sutikite spausdami „Sutinku“, – sako A. Archangelskis.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-5

Šiuo metu telefono ekrane matote pagrindinį „Huawei Health“ programėlės langą. Spauskite ekrano apačioje esantį mygtuką „Įreng.“. Tada spustelėkite ekrano viršuje pateiktą pasirinkimą „Įtraukti“ ir ekrane išvydę savo laikrodžio pavadinimą, spauskite šalia esantį mygtuką „Susieti“.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-6

„Sunkiausią dalį jau įveikėte. Dabar programėlė jums siūlo sveikatos duomenis sinchronizuoti su „HealthKit“. Rekomenduoju taip ir padaryti, nes tada savo sveikatos ir sporto duomenis matysite ir „iPhone“ programėlėje „Health“. Jei to norite, spauskite „Pirmyn“, tada pasirinkite „Turn On All“ ir „Allow“. Jei vis dėlto duomenų sinchronizuoti nenorite, paspaudę „Pirmyn“ pasirinkite mygtuką „Don’t Allow“, – sako „Bitės Profas“.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-7

Po to telefono ekrane išvysite vaizdą, kurio centre parašyta „Patvirtinkite susiejimą dėvimajame įrenginyje“. Tuo metu savo laikrodyje paspauskite mėlyną varnelę.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-8

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-9

„Telefone iššoks lentelė. Joje paspauskite „Pair“, kad įrenginiai susisietų. Antroje iššokusioje lentelėje jūsų prašys suteikti leidimą laikrodžiui, kad jis galėtų pasiekti telefono pranešimus. Jei to norite, spauskite „Allow“, o jei ne – „Don’t Allow“. Galiausiai programėlė jūsų prašys leidimo, kad galėtų pasiekti telefono adresatus ir juos rodyti laikrodyje. Rekomenduoju jį suteikti, t. y. spausti „Ok“. Jei tokio leidimo suteikti nenorite, pasirinkite „Don’t Allow“, – sako A. Archangelskis.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-10

Dabar perskaitę papildomą informaciją apie įrenginių prijungimą spauskite „Atlikta“. Tada programėlė jūsų prašys leidimo, kad ji galėtų naudoti jūsų buvimo vietą. Jei norite, kad ši programėlė ir laikrodis veiktų sklandžiai, spauskite „Allow While Using App“. Galiausiai kitoje lentelėje pasirinkite „Gerai“.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-11

Sveikiname! Savo išmanųjį „Huawei Watch 4“ įrenginį sėkmingai prijungėte prie „iPhone“ telefono. Beje, dabar laikrodyje galite lengvai aktyvuoti eSIM paslaugą.

kaip prijungti huawei laikrodi prie iphone telefono-12

 
BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams – nemokamai.