Kaip padidinti šriftą telefono ekrane?

Dalis išmaniųjų telefonų naudotojų, ypač vyresnio amžiaus, skundžiasi, kad jiems sunku įskaityti smulkų tekstą nedideliame išmaniojo telefono ekrane. Tiesa, standartinį šriftą telefone galite pakeisti vos keliais mygtukų paspaudimais. Kaip tai padaryti, detaliai pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Didesnis šriftas telefono ekrane leidžia patogiau naudotis išmaniuoju ir nevarginti akių
  • Nustatymuose galite pakeisti ne tik šrifto dydį, bet ir jį paryškinti ar pakeisti jo stilių
  • Visų išmanių telefonų savininkai šrifto nustatymus ras paieškos langelyje įrašę žodį „šriftas“
  • Pasirinkus didžiausią šriftą kai kuriose programose vaizdas ar tekstas gali būti iškraipytas

„Telefono ekranuose rodomą šriftą, kaip ir daugelį kitų parametrų, galima pritaikyti pagal savo poreikius. Didesnis šriftas daugeliui vartotojų leidžia įrenginiu naudotis patogiau ir nevarginti akių, todėl pateikiame detalias instrukcijas, kaip jį pasikeisti savo telefone. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus patį didžiausią šriftą kai kuriose programose vaizdas ar tekstas gali išsikraipyti, todėl galite nematyti dalies informacijos“, – pastebi „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Žemiau paaiškiname, kaip pasikeisti šriftą „Samsung“ naudotojams, o kitų įrenginių savininkai tai galės padaryti nustatymų paieškos langelyje įrašę žodį „šriftas“ (angl. font).

Telefono ekrane suraskite „Nustatymų“ ikoną ir ją paspauskite.

Atsidariusiame meniu pasirinkite „Ekranas“.

Paspauskite „Šrifto dydis ir stilius“.

Atsidariusiame meniu galite padidinti ar paryškinti šriftą bei pakeisti šrifto stilių.

„Kaip matote, šriftą telefone pakeisti nėra sudėtinga. Naudojantis telefonu suprasite, koks šrifto stilius ir dydis bus patogiausias jums. Jei ekrane matomas vaizdas vis dar jūsų netenkina, šriftą galite ir vėl nesunkiai pakeisti“, – pataria M. Vrubliauskas.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: