Kaip padidinti šriftą telefono ekrane?

Dalis išmaniųjų telefonų naudotojų, ypač vyresnio amžiaus, skundžiasi, kad jiems sunku įskaityti smulkų tekstą nedideliame išmaniojo telefono ekrane. Tiesa, standartinį šriftą telefone galite pakeisti vos keliais mygtukų paspaudimais. Kaip tai padaryti, detaliai pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Didesnis šriftas telefono ekrane leidžia patogiau naudotis išmaniuoju ir nevarginti akių
  • Nustatymuose galite pakeisti ne tik šrifto dydį, bet ir jį paryškinti ar pakeisti jo stilių
  • Visų išmanių telefonų savininkai šrifto nustatymus ras paieškos langelyje įrašę žodį „šriftas“
  • Pasirinkus didžiausią šriftą kai kuriose programose vaizdas ar tekstas gali būti iškraipytas

Daugiau apie tai, kaip pakeisti šriftą išmaniame įrenginyje, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Telefono ekranuose rodomą šriftą, kaip ir daugelį kitų parametrų, galima pritaikyti pagal savo poreikius. Didesnis šriftas daugeliui vartotojų leidžia įrenginiu naudotis patogiau ir nevarginti akių, todėl pateikiame detalias instrukcijas, kaip jį pasikeisti savo telefone. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus patį didžiausią šriftą kai kuriose programose vaizdas ar tekstas gali išsikraipyti, todėl galite nematyti dalies informacijos“, – pastebi „Bitės Profas“ Rokas Račialis.

Žemiau paaiškiname, kaip pasikeisti šriftą „Samsung“ naudotojams, o kitų įrenginių savininkai tai galės padaryti nustatymų paieškos langelyje įrašę žodį „šriftas“ (angl. font).
 
Telefono ekrane suraskite „Nustatymų“ ikoną ir ją paspauskite.

padidinti-srifta1

Atsidariusiame meniu pasirinkite „Ekranas“.

padidinti-srifta2
 
Paspauskite „Šrifto dydis ir stilius“.

padidinti-srifta3
 
Atsidariusiame meniu galite padidinti ar paryškinti šriftą bei pakeisti šrifto stilių.

padidinti-srifta4
 
„Kaip matote, šriftą telefone pakeisti nėra sudėtinga. Naudojantis telefonu suprasite, koks šrifto stilius ir dydis bus patogiausias jums. Jei ekrane matomas vaizdas vis dar jūsų netenkina, šriftą galite ir vėl nesunkiai pakeisti“, – pataria R. Račialis.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.