Kaip pradėti naudotis „Apple Watch“ laikrodžiu bei eSIM paslauga?

„Apple“ išmanieji laikrodžiai išsiskiria ne tik patogiu valdymu, akį traukiančiu dizainu ar naudingų funkcijų gausa. Vieni iš jų palaiko ir eSIM paslaugą. Tokie įrenginiai suteikia galimybę skambinti, rašyti žinutes, klausytis muzikos naudojant „Spotify“ ar kt. programėlę net tada, kai telefono nėra šalia ar jis išsikrovęs. Išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis pasakoja, kaip „Apple Watch“ susieti su telefonu ir jame aktyvuoti eSIM paslaugą lengviau.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Savarankiškai užsisakyti eSIM paslaugą galima „Mano BITĖ“ savitarnoje
  • Prieš susiedami „Apple Watch“ laikrodį su telefonu įsitikinkite, kad telefone yra prijungta „Apple ID“ paskyra ir veikia „Bluetooth“ ryšys
  • Be to, naudinga atkreipti dėmesį, ar laikrodis ir telefonas ‒ pakankamai įkrauti
  • Tam, kad aktyvuotumėte eSIM paslaugą, pirmiausia „Mobile Service Setup“ lange reikia spausti „Set Up Mobile Service“ ir prisijungti prie „Mano BITĖ“ savitarnos

Daugiau apie tai, kaip pradėti naudotis „Apple Watch“ laikrodžiu ir eSIM paslauga, sužinokite „Bitės Profo“ Žygio parengtoje vaizdo instrukcijoje:
 

„Įsigijus naują „Apple Watch“ išmanųjį laikrodį gali kilti nemažai klausimų, susijusių su naudojimu. Pavyzdžiui, kaip jį susieti su telefonu ir savarankiškai užsisakyti eSIM paslaugą. Tam, kad naujas išmanusis laikrodis būtų ne tik jus puošiantis aksesuaras, bet ir naudingas įrenginys, būtina atlikti vos keletą nesudėtingų žingsnių. Juos pristatau savo parengtoje vaizdo instrukcijoje“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia ją žiūrėti nieko nelaukiant.

Tiesa, tam, kad savarankiškai užsisakytumėte eSIM paslaugą, būtina turėti „Mano BITĖ“ („Android“, „iOS“) savitarnos paskyrą ir joje patvirtinti savo tapatybę mobiliuoju parašu („Mobile-ID“) ar per e. banką. Kaip į telefoną atsisiųsti „Mano BITĖ“ programėlę, joje užsiregistruoti ir apmokėti sąskaitas sužinokite kitame „Bitės Profų“ straipsnyje.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.