Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija kompiuteryje?

Kompiuteris – ne tik darbo įrankis, bet ir pramogų šaltinis. Įsijunkite televiziją „Go3 | BITĖ“ savo kompiuteryje ir mėgaukitės tiesioginiais televizijos kanalais, filmais, sporto varžybomis bei kitu turiniu. O kaip pradėti naudotis televizija „Go3 | BITĖ“ kompiuteryje, pataria „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • Išmanioji televizija „Go3“ yra didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse
  • Norėdami prisijungti prie televizijos kompiuteryje, naudokite el. pašto adresą, kurį nurodėte užsakydami paslaugą
  • Žiūrėti išmaniąją televiziją kompiuteryje galite prisijungę prie svetainės www.go3.lt

Daugiau apie tai, kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija kompiuteryje, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

 

 
„Sekti televizijos kanalų naujienas, žiūrėti filmus, serialus, sporto varžybas ar specialų turinį vaikams galite įrenginiuose su skirtingo dydžio ekranais. Visgi daugelis mūsų vaizdo turiniu dažniausia mėgaujamės kompiuteryje. Todėl papasakosiu, kaip lengvai ir greitai pradėti naudotis televizija „Go3 | BITĖ“ būtent jame“, – sako „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.

Pirmiausia susikurkite slaptažodį. Tą padarysite atvėrę savo el. pašto dėžutę, kurios adresą nurodėte užsakydami paslaugą. Čia rasite laišką iš „Go3 Lietuva“ su tema „Sveikiname prisijungus prie „Go3“.

Atidarę šį laišką, spauskite mygtuką „Sukurti slaptažodį“.

Pasirodžiusiame lange įveskite ir po to pakartokite savo sugalvotą paskyros slaptažodį. Jo jums reikės jungiantis prie išmaniosios televizijos „Go3 | BITĖ“. Kai suvesite slaptažodį, spauskite mygtuką „Siųsti“.

„Susikūrę slaptažodį, galite pradėti naudotis televizija. Kompiuteryje užeikite į svetainę www.go3.lt ir spauskite ekrano viršuje, dešinėje pusėje, esančią žmogeliuko ikoną. Atsidariusiame lange suveskite savo duomenis“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Pirmajame laukelyje įveskite savo el. paštą, kurį nurodėte paslaugos užsakymo metu. O į antrąjį – ką tik sugalvotą slaptažodį ir spauskite „Prisijungti“. Štai ir viskas – galite naudotis didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.