Kaip pradėti naudotis „Go3 | BITĖ“ televizija kompiuteryje?

Kompiuteris – ne tik darbo įrankis, bet ir pramogų šaltinis. Įsijunkite televiziją „Go3 | BITĖ“ savo kompiuteryje ir mėgaukitės tiesioginiais televizijos kanalais, filmais, sporto varžybomis bei kitu turiniu. O kaip pradėti naudotis televizija „Go3 | BITĖ“ kompiuteryje, pataria „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmanioji televizija „Go3“ yra didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse
  • Norėdami prisijungti prie televizijos kompiuteryje, naudokite el. pašto adresą, kurį nurodėte užsakydami paslaugą
  • Žiūrėti išmaniąją televiziją kompiuteryje galite prisijungę prie svetainės www.go3.lt

„Sekti televizijos kanalų naujienas, žiūrėti filmus, serialus, sporto varžybas ar specialų turinį vaikams galite įrenginiuose su skirtingo dydžio ekranais. Visgi daugelis mūsų vaizdo turiniu dažniausia mėgaujamės kompiuteryje. Todėl papasakosiu, kaip lengvai ir greitai pradėti naudotis televizija „Go3 | BITĖ“ būtent jame“, – sako „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.

Pirmiausia susikurkite slaptažodį. Tą padarysite atvėrę savo el. pašto dėžutę, kurios adresą nurodėte užsakydami paslaugą. Čia rasite laišką iš „Go3 Lietuva“ su tema „Sveikiname prisijungus prie „Go3“.

Atidarę šį laišką, spauskite mygtuką „Sukurti slaptažodį“.

Pasirodžiusiame lange įveskite ir po to pakartokite savo sugalvotą paskyros slaptažodį. Jo jums reikės jungiantis prie išmaniosios televizijos „Go3 | BITĖ“. Kai suvesite slaptažodį, spauskite mygtuką „Siųsti“.

„Susikūrę slaptažodį, galite pradėti naudotis televizija. Kompiuteryje užeikite į svetainę www.go3.lt ir spauskite ekrano viršuje, dešinėje pusėje, esančią žmogeliuko ikoną. Atsidariusiame lange suveskite savo duomenis“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Pirmajame laukelyje įveskite savo el. paštą, kurį nurodėte paslaugos užsakymo metu. O į antrąjį – ką tik sugalvotą slaptažodį ir spauskite „Prisijungti“. Štai ir viskas – galite naudotis didžiausia vaizdo turinio platforma Baltijos šalyse.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: