TOP 5 puikiausi telefonai

Jei išmanusis yra brangiausias, tai dar nereiškia, kad jis jums – tinkamiausias sprendimas. Įrenginio kainą lemia ne tik jo parametrai, bet ir dizainas. Dėl to kartais moderniau atrodantis modelis gali kainuoti daugiau nei jo galingesnis konkurentas. „Bitės Profas“ Andrius įvertino daugybę telefonų ir išrinko 5 geriausius, kad labiausiai poreikius atitinkantį išmanųjį išsirinktumėte lengviau.

Taupydami Jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:

  • Vienas geriausiai fotografuojančių modelių – „Samsung Galaxy S24 Ultra“.
  • „Honor Magic5 Lite 5G“ privalumai: patrauklus dizainas, lengvumas ir patogus naudojimas.
  • „iPhone 15 Pro Max“ yra galingiausias kada nors sukurtas „Apple“ išmanusis.
  • Nors „Samsung Galaxy A54 5G“ priklauso vidutinei klasei, tačiau turi telefonams flagmanams būdingų savybių.
  • Kompaktiškas, bet apgaulingai greitas – „iPhone SE (2022)“.

„Yra daug telefonų, kurie kainuoja mažiau, tačiau turi, pavyzdžiui, talpesnes baterijas nei brangesni modeliai. Taip yra todėl, kad į pastarųjų vidų dedama daugiau komponentų, tad lieka mažiau vietos akumuliatoriui. Tiesa, jei jis yra talpesnis, tai gali reikšti įrenginio ne tik ilgesnį tarnavimo laiką, bet ir storesnį korpusą ar didesnį svorį. Dėl to renkantis naują išmanųjį svarbu atsižvelgti į savo prioritetus“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy S24 Ultra“ – gausių aplodismentų nusipelniusios kameros

Naujausias ir dar galingesnis „Samsung“ išmanusis kaip visuomet įkvepia itin profesionaliomis kameromis. Jos iš viso turi net 5 objektyvus, iš kurių pagrindinis yra stulbinančios 200 megapikselių (MP) raiškos.

„Šiame įrenginyje veikia specialus „Galaxy AI“ dirbtinis intelektas. Dėl jo praktiškai bet kokiu paros metu įamžintos fotografijos atrodo stulbinamai. Šviesiu paros metu rekomenduoju išbandyti ir 200 MP režimą. Jį naudojant užfiksuotos nuotraukos išlieka ypač detalios, jas net ir priartinus“, – pastebi „Bitės Profas“.

Šis telefonas skirtas tiems, kurie nori išsaugoti netikėtų situacijų, keisčiausių kampelių ir tolimų nuotykių prisiminimus. Išmaniojo kameros jūsų nenuvils, nepriklausomai nuo to, kokias užduotis joms skirsite.

Daugiau apie „Samsung Galaxy S24 Ultra“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Honor Magic5 Lite 5G“ – patraukli išvaizda ir patogus naudojimas

Šį išmanųjį derėtų tinkamai įvertinti, nes iš konkurentų jis išsiskiria akį traukiančiu dizainu. Pirma, galinėje dalyje kameros objektyvai išdėstyti neįprastai, t. y. ratu.

„Man asmeniškai tai sudaro prabangos įspūdį. Kitos telefono stiprybės – lengvumas ir patogus naudojimas. Šis išmanusis, lyginant su, pavyzdžiui, „Galaxy S23 Ultra“, yra netgi 1 mm plonesnis. Galbūt toks skirtumas skamba neįspūdingai, tačiau jis tikrai jaučiasi abu modelius laikant rankose“, – tvirtina „Bitės Profas“.

„Honor“ gamintojo išmanusis patiks ieškantiems patrauklaus, lengvo ir patogaus įrenginio.

Daugiau apie „Honor Magic5 Lite 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„iPhone 15 Pro Max“ – galingiausias „Apple“ gamintojo išmanusis

Žmonės, pradėję naudoti „iPhone“ telefonus, jų dažniausiai nebeišsižada. Ypač tie, kurie turi „Apple“ ekosistemą sudarančius įrenginius: laikrodžius, kompiuterius ir (arba) planšetes. Prie jų greitai prisiderina ir naujausias bei kol kas pajėgiausias „iPhone“ modelis.

„Naujajame „iPhone 15 Pro Max“ integruotas galingiausias ir efektyviausiai baterijos resursus paskirstantis procesorius „A17 Pro“. Be to, tai pirmasis „Apple“ gamintojo telefonas, kurio korpusas pagamintas iš titano. Dėl jo išmanusis ne tik tvirtas, bet ir kiek lengvesnis už savo pirmtaką. Svarbu ir tai, kad įrenginys atsparus vandeniui iki 6 m gylyje daugiausia 30 min.

Šis telefonas turi visas svarbiausias savybes: yra galingas, puikiai fotografuoja ir yra atsparus. Jis neabejotinai rekomenduojamas tiems, kurie jau naudoja kitus „Apple“ produktus.

Daugiau apie „iPhone 15 Pro Max“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy A54 5G“ – aukščiausiai klasei būdingos savybės

Visi „Galaxy A“ serijos įrenginiai, kurių pavadinimuose pirmas skaičius – 5, vertinant kainos ir kokybės santykį, yra bene patys geriausi pasirinkimai. „Samsung Galaxy A54 5G“ yra dar vienas vidutinės klasės telefonas, kuris už patrauklią kainą suteikia aukščiausią kokybę.

„Išmaniojo ekranas palaiko net 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį. Būtent šia savybe gali pasigirti prabangiausi „Samsung“ telefonai flagmanai. Dar noriu atkreipti dėmesį į tai, kad šis įrenginys nugarėlėje turi 3 objektyvus, o iš jų pagrindinio raiška yra 50 MP. Net ir prastesniame apšvietime juo padarytos fotografijos stebina“, – sako A. Archangelskis.

Žvelgiant į vidutinę išmaniųjų klasę, „Samsung Galaxy A54 5G“ ypatingas ir atsparumu vandeniui bei dulkėms. Jis nebijo būti panardintas į vandenį ne didesniame nei 1 m gylyje ir ne ilgiau nei 30 min. Tai reiškia, kad netikėtai pradėjus lyti jums nereikės baigti skambučio.

„Toks telefonas už patrauklią kainą suteikia išties daug. Jame rasite puikų ekraną, universalias kameras ir atsparumą vandeniui bei dulkėms – savybes, kurios jį išskiria iš panašią kainą turinčių konkurentų“, – teigia „Bitės Profas“.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A54 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„iPhone SE (2022)“ – aukštos kokybės „Apple“ išmanusis už prieinamą kainą

Naujausi „Apple“ telefonai įprastai kainuoja keturženkles sumas. „iPhone SE“ serija – išimtis. Būtent „iPhone SE (2022)“ nėra pirmasis šios serijos modelis, tad galima drąsiai teigti, kad ji jau turi savitą įvaizdį.

„Išmaniojo viduje slepiasi vis dar itin pažangus „Apple A15 Bionic“ procesorius. Tai reiškia, kad galėsite mėgautis net ir grafiškai sudėtingais žaidimais, nes jie įrenginyje veiks sklandžiai. Tai, beje, įrodo „GeekBench“ atlikti testai“, – sako A. Archangelskis.

Iš kitų, sąraše pateiktų, telefonų „iPhone SE 2022“ išsiskiria tuo, kad nugarėlėje turi tik 1 – pagrindinę – 12 MP kamerą. Pasak „Bitės Profo“, ji gerai atlieka užduotis įvairaus apšvietimo sąlygomis, tad išvydę fotografijas liksite maloniai nustebinti.

Išmanusis gali pasigirti itin galingu procesoriumi ir kiek nostalgiją keliančiu dizainu. Jei įrenginį planuojate naudoti žaidimams, bet tuo pačiu norite, kad jis būtų kompaktiškas, šis modelis – kaip tik jums.

Daugiau apie „iPhone SE (2022)“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti renkantis telefoną? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Ar 5G išmanusis veiks naudojant 4G ar 3G ryšį?
 

5G telefonas veiks naudojant 4G ar 3G ryšį. Toks įrenginys turi papildomą galimybę veikti 5G tinkle. Jei nepavyksta prisijungti prie šio ryšio, tuomet naudojama 4G arba 3G technologija.

  • Ar visada daugiau megapikselių turinti kamera fotografuoja kokybiškiau?
 

Daugiau megapikselių turinti kamera ne visada fotografuoja kokybiškiau. Nuotraukos kokybę lemia ir kameros jutiklio dydis, diafragma bei kameros vaizdo apdorojimo algoritmai. Daugiau megapikselių turinti fotografija gali geriau atrodyti vaizdą priartinus, tačiau tai tikrai nereiškia, kad bendra nuotraukos kokybė bus geresnė.

  • Ar didesnė telefono baterijos talpa reiškia, kad jis tarnaus ilgiau?
 

Didesnė išmaniojo baterijos talpa nebūtinai reiškia, kad jis tarnaus ilgiau. Gamintojai dažnai optimizuoja įrenginio baterijos veikimą įvairiais būdais, pavyzdžiui, tam tikrais sprendimais programinėje įrangoje ar vidiniais komponentais, labiau taupančiais akumuliatoriaus energiją. Baterijos tarnavimo laikas taip pat priklauso nuo vartotojo įpročių – kaip jis naudoja ir krauna įrenginį.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: