TOP 5 geriausi telefonai iki 500 eurų

Daug naudotojų renkasi būtent vidutinės klasės išmaniuosius telefonus. Nors jie neturi pačių moderniausių funkcijų, tačiau suteikiamomis galimybėmis mažai kuo nusileidžia patiems prabangiausiems įrenginiams. „Bitės Profai“ apžvelgė visus iki 500 eurų kainuojančius telefonų modelius ir atrinko 5 geriausius tam, kad būtų lengviau išsirinkti naują išmanųjį, labiausiai atitinkantį jūsų poreikius.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy A55 5G“ – puikus ekranas ir plačios fotografavimo galimybės.
  • Itin greitas „Poco X6 Pro 5G“ už prieinamą kainą.
  • Subtiliu dizainu išsiskiria „Honor Magic5 Lite 5G“.
  • „Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ stebina puikia triguba kamera.
  • Patrauklios kainos „Sony Xperia 10 V“ turi įspūdingus parametrus.
 

„Vidutinių telefonų klasėje yra daug puikių modelių. Vis dėlto pasirinkimas toks platus, kad nuo jo gali net pradėti skaudėti galvą. Mano patarimas – pirmiausia aiškiai apsibrėžkite kokios kainos kategorijos telefono ieškote ir kurios funkcijos jums yra svarbiausios bei bus dažniausiai naudojamos. Kiekvienas įrenginys turi savo privalumų ir trūkumų, tad aiškus savo prioritetų žinojimas, padės išsirinkti jums tinkamiausią variantą “, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Samsung Galaxy A55 5G“ – aukščiausiai klasei būdingos savybės

Visų „Samsung Galaxy A“ serijos telefonų, kurių pavadinimuose pirmas skaičius – 5, kainos ir kokybės santykis yra puikus. Dėl to, jei ieškote vidutinės klasės įrenginio, „A55 5G“ modelis jums yra vienas geriausių pasirinkimų.

„Visgi, būtent „A55 5G“ modelis gali stovėti kiek aukščiau nei vidutinės klasės išmanusis. Dabar šis telefonas turi metalinį korpusą. Taip pat išmanusis išsiskiria atsparumu vandeniui bei ekranu, galinčiu atvaizduoti itin sodrias spalvas. Jo vaizdo atnaujinimo dažnis yra toks pats kaip „Samsung“ flagmanuose – 120 Hz. Būtent ši ekrano savybė sudaro įspūdį, kad įrenginys veikia sklandžiau ir greičiau“, – komentuoja A. Archangelskis.

Telefonas, turintis didelę 5 000 mAh bateriją, už prieinamą kainą suteikia išties daug galimybių. Be puikaus ekrano jis taip pat turi trigubą kamerą, kuria galėsite užfiksuoti tiek miesto panoramą, tiek smulkų gėlės žiedą. Išmanusis puikiai tiks tiek norintiems aktyviai naršyti, tiek įamžinti kasdienes akimirkas.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A55 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Poco X6 Pro 5G“ – didelis greitis ir patraukli kaina

Tai išmanusis, kuris už patrauklią kainą siūlo gretai veikiantį įrenginį. Pavyzdžiui, jo procesorius „Dimensity 8300 Ultra“ puikiai tinka ne tik aktyviam naršymui, bet ir žaidimams.

„Nors telefono procesorius nėra flagmano lygio, tačiau jo veikimo greitį padeda užtikrinti pažangus gamybos procesas (4 nm), optimizuota „Poco“ programinė įranga ir papildoma aušinimo sistema. Patikėkite, įrenginys žaidimus „veža“ netgi geriau nei kiek senesni aukščiausios klasės išmanieji“, – sako A. Archangelskis.

„Poco X6 Pro 5G“ gali pasigirti didele 5 000 mAh baterija, palaikančią 67 W krovimą. Tai reiškia, kad baterija visiškai įsikraus per maždaug 45 min. Įrenginys patiks vietoje nenustygstantiems jaunuoliams, kuriems svarbu po ranka turėti ypač spartų telefoną.

Daugiau apie „Poco X6 Pro 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Honor Magic5 Lite 5G“ – elegantiškas dizainas

Į šį telefoną verta atkreipti dėmesį dėl jo ypatingo dizaino. Didelė tikimybė, kad aplinkiniai, išvydę įrenginio nugarėlę, jus palydės smalsiais žvilgsniais.

„Kitas svarbus aspektas – patogumas išmanųjį laikant rankoje. Tiksliau tariant, šiandien „Honor Magic5 Lite 5G“ yra vienas lengvesnių ir plonesnių telefonų. Beje, pastarąją savybę dar labiau išryškina jo lenkti kraštai“, – pastebi „Bitės Profas“.

Nors įrenginys yra plonas ir lengvas, tačiau turi net 5 100 mAh talpos bateriją. Ji, lyginant su kitų, šiame sąraše pateiktų, telefonų, yra pati didžiausia. Tokia baterija leis ilgai mėgautis kontrastingu AMOLED technologijos ekranu, kuris palaiko 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį.

Jeigu ieškote stilingo ir patogaus telefono, tada jums derėtų pasižiūrėti į „Honor Magic5 Lite 5G“ modelį.

Daugiau apie „Honor Magic5 Lite 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ – puiki kamera

Šis išmanusis turi 2 svarbiausius privalumus. Pirma, jo pagrindinis objektyvas – puikus. Antra, įrenginys veikia itin greitai dėl „Xiaomi“ optimizuotos programinės įrangos.

„Telefono nugarėlėje yra triguba kamera. Jos svarbiausias objektyvas, be abejo, yra pagrindinis, kurio raiška – 200 megapikselių (MP). Jis puikiai užfiksuoja kadrus ir prasto apšvietimo sąlygomis, kai naudojamas naktinis režimas. Be to, šiame išmaniajame rasite 8 MP itin plataus kampo objektyvą, skirtą fotografuoti panoramas, ir 5 MP makrofotografijos objektyvą, kuriuo įamžinti vaizdus galima iš itin arti“, – pasakoja A. Archangelskis.

„Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ rekomenduojamas tiems, kurie mėgsta fotografuoti ir nori, kad jų telefonas veiktų sparčiai.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Sony Xperia 10 V“ – japoniška kokybė už prieinamą kainą

„Sony“ yra gamintojas primenantis samurajų – jis sukoncentravęs visą savo dėmesį siekia tikslo. Būtent dėl to šio telefono dizainas yra įprastas.

„Išmanusis neturi jokių ekrano išpjovų, palaiko papildomą atminties kortelę ir suteikia galimybę naudoti laidines ausines (3,5 mm jungtis). Kiti puikūs modelio parametrai: OLED technologijos ekranas, triguba kamera, 5G ryšio palaikymas, didelė 5 000 mAh baterija ir IP65 / IP68 atsparumo vandeniui sertifikatai“, – vardija „Bitės Profas“.

„Sony“ gerai žino, kokios telefonų savybės patinka „Android“ naudotojams, tad savo išmaniuosiuose juos išlaiko. Tie, kurie ieško patikimo telefono, pasirinkę šį įrenginį bus patenkinti.

Daugiau apie „Sony Xperia 10 V“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti renkantis vidutinės klasės telefoną? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Ar visi vidutinės klasės telefonai turi 3,5 mm ausinių jungtį?
 

Ne visi vidutinės klasės telefonai turi 3,5 mm ausinių jungtį. Vis daugiau gamintojų jos atsisako. Tiesa, būtent „Sony“ gamintojo tiek vidutinės, tiek aukščiausios klasės išmaniuosiuose ausinių jungtį rasite. Jei jums svarbu, kad telefonas ją turėtų, atkreipkite dėmesį į įrenginio parametrus.

Laidinės ausinės itin praverčia žaidimų mėgėjams, nes jos užtikrina, kad garsas neatsiliktų. Tuo metu garso turinio mėgėjams šios ausinės naudingos tuo, kad išlaiko garso kokybę. Kitaip tariant, jos nesuprastina.

  • Ar spartusis krovimas kenkia išmaniojo baterijai?
 

Įprastai spartusis krovimas išmaniojo baterijai nekenkia. Gamintojai užtikrina, kad įrenginių baterijos krovimo metu neįkaistų per daug. Jei taip nutinka, telefonai krovimą sulėtina, taip apsaugodami savo baterijas nuo per didelio karščio. Tam, kad krovimo metu išmaniojo baterija mažiau kaistų, rekomenduoju juo paprasčiausiai nesinaudoti.

  • Ar visada telefonas, turintis keturgubą kamerą, geriau fotografuos už išmanųjį su dviguba kamera?
 

Telefonas, turintis keturgubą kamerą, ne visada fotografuos geriau už išmanųjį su dviguba kamera. Viskas priklauso nuo kamerų kokybės. Vienas telefonas gali turėti daugiau, tačiau nekokybiškų, o kitas mažiau, bet kokybiškų kamerų. Jei tokius išmaniuosius lygintume, pastarasis vaizdus fiksuotų geriau.

  • Ar fotografuodamas telefonas naudoja visus kameros objektyvus?
 

Išmanusis telefonas fotografuodamas nenaudoja visų kameros objektyvų, nes jie skiriasi. Pagrindinis objektyvas skirtas užfiksuoti nuotraukas prasto apšvietimo sąlygomis, o teleobjektyvas – kokybiškai įamžinti toliau esantį vaizdą, neprarandant nuotraukos kokybės. Tuo metu itin plataus matymo kampo objektyvas kadre leidžia sutalpinti kur kas daugiau vaizdo.

Dažniausiai telefone atidarius kameros programėlę, išmanusis leidžia pasirinkti objektyvą, kuriuo norite fotografuoti. Be abejo, kartais nuotraukos fiksuojamos naudojant hibridinius priartinimo režimus. Tada vienu metu veikia keli kameros objektyvai, kad nuotraukoje vaizdas būtų kokybiškesnis.

  • Ar visi šiuolaikiniai vidutinės klasės išmanieji telefonai yra atsparūs vandeniui?
 

Ne visi šiuolaikiniai vidutinės klasės išmanieji yra atsparūs vandeniui. Jei norite įsitikinti, kad įrenginys šia savybe pasižymi, atkreipkite dėmesį į jo parametrus. Ten turėtų būti nurodytas atsparumą vandeniui įrodantis sertifikatas, pavyzdžiui, IP68.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: