Kaip sukurti ir prijungti „Samsung“ paskyrą televizoriuje?

„Samsung“ išmanieji televizoriai – populiariausi pasaulyje, todėl jiems sukurta daug programėlių. Tam, kad galėtumėte jas atsisiųsti ar išnaudoti kitas išmanias funkcijas, televizoriuje reikia prijungti „Samsung“ paskyrą. Kaip tai padaryti pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išmaniesiems „Samsung“ televizoriams sukurta daugybė programėlių, kad jomis galėtumėte naudotis savo įrenginyje – būtina „Samsung“ programėlė.
  • „Samsung“ paskyrą sukursite lengviau, jei naudosite prisijungimą per „Google“.
 

„Tam, kad „Samsung“ išmaniame televizoriuje galėtumėte naudotis programėlėmis, pavyzdžiui, „Youtube“, „Spotify“ ar BITĖS televizija namams „Go3 BITĖ“, jums reikės televizoriuje prijungti „Samsung“ paskyrą. Atliekant šį procesą gali kilti papildomų klausimų, todėl „Bitės Profai“ parengė instrukciją, kurioje išsamiai aprašė kiekvieną žingsnį“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip prijungti „Samsung“ paskyrą televizoriuje?

Prašymą prijungti „Samsung“ paskyrą pamatysite atlikdami pradinę televizoriaus sąranką arba bandydami pirmą kartą įdiegti naują programėlę. Lange, siūlančiame prijungti paskyrą, pasirinkite „Naudoti esamą paskyrą“. „Bitės Profas“ rekomenduoja rinktis šį variantą net jei ir neturite paskyros, mat taip galėsite ją sukurti naujai.

Naujame lange pamatysite kodą bei nuorodą, į kurią reikia jungtis telefonu. Ekrane pamatysite šią nuorodą - https://signin.samsung.com/key. Įveskite ją savo telefono naršyklėje.

Atsidarius šį puslapį suveskite televizoriuje matomą prisijungimo kodą ir spauskite „Toliau“.

„Jei naudojate „Samsung“ telefoną ir jame esate prijungę „Samsung“ paskyrą, tuomet pasirinkite „Prisijunkite per „Galaxy“ įrenginį“ ir iškart galite keliauti prie žingsnių, kuriuos rodo televizoriaus ekrane. Kitu atveju spauskite „Prisijunkite su Jūsų paskyros ID“ ir toliau sekite šią instrukciją“, – aiškina „Bitės Profas“.

Dabar pamatysite prisijungimo langą. Kad prisijungtumėte lengviau, A. Archangelskis rekomenduoja spausti mygtuką „Prisijungti per „Google“. Jei neturite „Google“ paskyros, ją susikurti galite sekdami šią instrukciją.

Tai padarius ekrane matysite visų savo telefone prijungtų „Google“ sąrašą. Pasirinkite tą, su kuria norite susieti savo „Samsung“ paskyrą.

„Šiame žingsnyje gali pasirodyti langas su papildomu patvirtinimu, skirtu įsitikinti, ar prie paskyros jungiasi iš tiesų tas žmogus, kuriam priklauso ši paskyra. Jei pamatėte langą, pasirinkite „Taip“. Tuomet ekrane pamatysite šešių skaitmenų kodą, įsiminkite jį ir spauskite „Gerai“. Įveskite kodą kitame lange ir spauskite „Patikrinti“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Atlikus šiuos žingsnius savo telefono ekrane pamatysite „Prisijungta“. Tai reiškia, kad telefoną galite pasidėti į šoną ir pereiti prie televizoriaus ekrano.

Televizoriuje turėtumėte matyti užrašą, kuris nurodo, kad prisijungėte prie „Samsung“ paskyros. Šiame žingsnyje spauskite „Supratau“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: