Kaip pirmąjį kartą įjungus televizorių sukurti „Samsung“ paskyrą?

Kadangi „Samsung“ išmanieji televizoriai yra populiariausi pasaulyje, jiems sukurta ir daug programėlių. Tam, kad galėtumėte jų atsisiųsti ar išnaudoti kitas išmanias funkcijas, turite televizoriuje turėti „Samsung“ paskyrą. Kaip ją sukurti, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Pirmą kartą įjungus televizorių ir nustačius pradinius parametrus, kitą kartą įjungus televizorių išsaugoti parametrai bus aktyvuojami automatiškai
  • Televizorių prie interneto galima prijungti LAN interneto laidu arba per belaidį „Wi-Fi“ ryšį
  • Prisijungę arba susikūrę „Samsung“ paskyrą, į televizorių galėsite atsisiųsti programėlių ir naudotis kitomis išmaniomis televizoriaus funkcijomis

Daugiau apie tai, kaip pirmąjį kartą įjungus televizorių sukurti „Samsung“ paskyrą, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Samsung“ išmaniame televizoriuje galima įdiegti tokias programėles, kaip „Youtube“, „Spotify“ ar naujos kartos televizijos „Go3|BITĖ“. Taigi nieko nelaukę prijunkite televizorių prie elektros lizdo ir naudodamiesi pulteliu jį įjunkite. Tuomet ekrane pasirodys nustatymų vedlys, kuris padės nustatyti įvairius parametrus. O kai kitą kartą įjungsite televizorių, visi išsaugoti nustatymai bus aktyvuojami automatiškai“, – sako „Bitės Profas“ Konstantin Musijčiuk, dirbantis Klaipėdos „Akropolyje“ įsikūrusiame „Bitės“ salone.

Kaip sukurti „Samsung“ paskyrą pirmąjį kartą įjungus televizorių?

Pasirinkimų meniu valdydami aukštyn žemyn mygtukus, nustatykite norimą kalbą. Spustelėkite „Enter“ mygtuką ir išsaugokite pasirinkimą.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-1

Kitame meniu lange paspauskite aukštyn arba žemyn mygtuką ir pasirinkite norimą šalį. Paspauskite „Enter“ ir išsaugokite pasirinkimą.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-2

Kitame meniu lange pasirinkite signalo tipą: AIR (antena) arba CABLE (kabelinė televizija). Tuomet spustelėkite „Enter“ ir išsaugokite pasirinkimą.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-3

Nepasirinkę nė vieno signalo tipo ir paspaudę „Toliau“, matysite žemiau esančioje nuotraukoje matomą vaizdą. Spustelėkite „Taip“.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-4

„Kitame žingsnyje jums bus pasiūlyta prisijungti prie belaidžio „Wi-Fi“ tinklo. Pasirinkus tinklą, reikės įvesti jo slaptažodį ir prisijungimas bus patvirtintas. Norėdami praleisti šį žingsnį, televizoriaus pultelyje spauskite į dešinę mygtuką“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-5

Jei bus prijungtas LAN tinklo kabelis, į kitą langą būsite perkelti automatiškai.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-6

Gerai susipažinkite su kitame puslapyje pateikta informacija ir patvirtinkite sąlygas bei privatumo politiką. Spustelėkite „Gerai“.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-7

Prisijunkite prie savo „Samsung“ paskyros. Jei neturite – susikurkite. Šį žingsnį galite ir praleisti, tačiau tokiu atveju negalėsite atsisiųsti programėlių ir veiks ne visos televizoriaus išmanios funkcijos.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-8

„Norėdami sukurti paskyrą, spauskite „Kurti paskyrą“ ir patvirtinkite, kad jums yra ne mažiau kaip 18 metų. Sutikite su „Samsung“ paskyros sąlygomis ir privatumo politika ir susikurkite norimą „Samsung“ ID ir slaptažodį“, – pasakoja K. Musijčiuk.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-9

samsung-tv-pradinis-nustatymas-10

Įveskite profilio duomenis ir spauskite „Toliau“.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-11

samsung-tv-pradinis-nustatymas-12

Pamatę patvirtinimą, kad paskyra sukurta, spauskite „Toliau“.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-13

Paskutiniame lange matysite atliktų nustatymų santrauką, o paspaudę „Toliau“ – patvirtinimą, kad televizorius paruoštas naudoti. Spauskite „Atlikta“.

samsung-tv-pradinis-nustatymas-14

samsung-tv-pradinis-nustatymas-15

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.