Bitės Profai rekomenduoja: TOP 5 telefonai iki 150 eurų

Maža kaina dar nereiškia, jog išmanusis telefonas yra prastas. Dauguma gamintojų kuria ir nebrangius įrenginius tik su mažiau galimybių. Gamintojai siūlo nemažai išmaniųjų iki 150 eurų, tad „Bitės Profai“ apžvelgė visus ir išrinko penkis geriausius modelius tam, kad išsirinkti įrenginį, labiausiai atitinkantį poreikius, būtų lengviau.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „Samsung A02s“ turi milžinišką bateriją, kurią iškrauti per dieną tikras iššūkis net ir aktyviems naudotojams
  • Neblogai fotografuojantis „Alcatel 1S“ modelis yra dar ir patogus nešiotis
  • Erdviame „Xiaomi Redmi 9C“ ekrane patogu skaityti įvairias naujienas ir ieškoti informacijos internete
  • „Nokia 2.4“ modelis sulaukia programinės įrangos atnaujinimų greičiau už savo konkurentus
  • „Xiaomi Redmi 9A“ kamera su dirbtiniu intelektu fotografuoja kokybiškas nuotraukas dienos šviesoje

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamus ekonominius telefonus, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų“ tekstą.

„Gamintojai stengiasi sukurti pakankamai gerą telefoną už nedidelę kainą, todėl į ekonominius išmaniuosius neįtraukia flagmanams būdingų savybių. Pavyzdžiui, dauguma jų neturi atsparumo vandeniui ir dulkėms arba belaidžio krovimo funkcijos. Dažniausiai jų korpusai pagaminti ne iš stiklo, o plastiko – dėl to jie netgi kiek atsparesni kritimams bei įbrėžimams už daugiau kainuojančius modelius“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2021 m. balandį.

„Samsung A02s“ – geriausias kainos ir kokybės santykis

Šis išmanusis pasižymi elegantišku dizainu. Jo korpusas papuoštas moderniu raštu, padedančiu neišslysti telefonui net ir iš drėgnų rankų. Be to, ant šio paviršiaus nesikaupia pirštų atspaudai.

„Įrenginio kamera pasižymi didesnėmis galimybėmis negu kitos panašios kainos konkurentų. „Galaxy A02s“ turi ne tik labai ilgai laikančią bateriją (5000 mAh), bet ir greitojo krovimo funkcija ir universalią jungtį USB-C. Be to, ši jungtis greičiau leidžia laidu perkelti nuotraukas iš telefono į kompiuterį, – privalumus vardija „Bitės Profas“.

Dėl „ONE UI“ vartotojo sąsajos šio telefono meniu atrodo beveik identiškai kaip ir brangiausių „Samsung“ įrenginių. Sąsaja leidžia ne tik patogiai valdyti mobilųjį viena ranka, bet ir išnaudoti nemažai naudingų funkcijų, kurias įprastai turi tik daugiau kainuojantys išmanieji. Tai universaliausias išmanusis telefonas šiame kainos rėžyje, todėl puikiai atlieps vartotojų, ieškančių patikimo ir lengvai naudojamo įrenginio, poreikius.

Daugiau apie „Samsung Galaxy A02s“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Alcatel 1S“ – patogu nešiotis kišenėje

Alcatel-1s- patogu-nesiotis
 
Įrenginys turi ryškų 5,5 colio ekraną, užimantį beveik visą išmaniojo priekį. Dar prieš kelerius metus tai buvo nemažas ekranas, visgi lyginant su dauguma dabartinių telefonų, šiandien tokio dydžio ekranas yra vienas mažiausių. Kartu tai yra ir vienas mažiausių panašios kainos telefonų, todėl nesunkiai ras vietą kišenėje ar net nedidelėje rankinėje.

„Šis modelis gali kokybiškai fotografuoti gero apšvietimo sąlygomis. Tiek galinė, tiek priekinė kameros turi ryškias LED blykstes, todėl nuotraukos bus ryškesnės ir šviesesnės fotografuojant ir prastesnio apšvietimo sąlygomis“, – pabrėžia „Bitės Profas“.

„Alcatel 1S“ turi pirštų atspaudų jutiklį patogioje vietoje ant nugarėlės, palaiko dvi SIM korteles vienu metu bei pasižymi patikima baterija. Jis patiks norintiems patogaus išmaniojo, kurį nesunku valdyti viena.

Daugiau apie „Alcatel 1S“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi Redmi 9C“ – žaismingas stilius ir funkcijos jauniems vartotojams

Xiaomi-Redmi-9C-stilius
 
Šį jaunatviškos išvaizdos telefoną galima rinktis iš įvairių ryškių spalvų, pavyzdžiui, oranžinės ar mėlynos. Per itin erdvų 6,53 colio (16,6 cm) ekraną malonu naršyti socialiniuose tinkluose arba žiūrėti vaizdo turinį.

„Xiaomi Redmi 9C“ savo nugarėlėje turi trigubą kamerą, kurios pagrindinis objektyvas gerai fotografuoja gerame apšvietime. Antrasis objektyvas – gylio jutiklis, leidžiantis fotografuoti populiariąsias portretines nuotraukas su išplaukusiu fonu. Trečiasis, makro objektyvas suteikia galimybę iš labai arti įamžinti išskirtinius kadrus“, – paaiškina A. Archangelskis.

Prie jaunatviško gyvenimo tempo prisitaiko ir talpi baterija. Jos krauti dažnai nereikės, tad tai yra vienas geriausių pasirinkimų, jeigu ieškote ekonominio išmaniojo jaunuoliui.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi 9C“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Nokia 2.4“ – itin lengva naudotis

nokia-2-4-lengva-naudotis
 
Lengviau, greičiau, saugiau. Tai, turbūt, tiksliausi žodžiai, nusakantys šio išmaniojo valdymą. Meniu neapkrautas galybe funkcijų ar galbūt ne visiems aktualiomis programomis – dėl šios priežasties telefonas veikia sklandžiau. Be to, išmanusis saugumo atnaujinimus gauna dažniau, lyginant su konkurentų modeliais.

„Telefono priekinėje dalyje beveik visą korpusą užima didelis ir erdvus 6,5 colio (16,5 cm) ekranas, o nugarėlėje įtaisytas piršto atspaudo skaitytuvas greitam atrakinimui. Be to, išmanusis turi laidinių ausinių jungtį ir FM radiją, kuriam klausyti nereikia interneto“, – sako „Bitės Profas“.

„Nokia 2.4“ pasižymi talpia baterija ir efektyvia operacine sistema, kurios nevargina įvairios funkcijos. Baterijos energiją tinkamai paskirsto dirbtinis intelektas, todėl „Nokia 2.4“ telefono nereikės krauti itin dažnai. Šis telefonas patiks visiems, vertinantiems itin lengvą ir paprastą valdymą, puikiai tiks ieškantiems pirmojo išmaniojo telefono.

Daugiau apie „Nokia 2.4“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Xiaomi Redmi 9A“ – pigus ir patikimas pasirinkimas

pigus-ir-patikimas-pasirinkimas
 
Šiame sąraše „Xiaomi Redmi 9A“ yra pigiausias telefonas, kurio kaina nesiekia net 100 eurų. Vis dėlto tai nėra prastas įrenginys – tekstūruotas paviršius užtikrina, kad ant korpuso neliktų pirštų atspaudai ar kitos dėmės bei būtų patogu jį laikyti rankoje.

„Išmaniojo ekranas yra pakankamai didelis – 6,5 coliai (16,5 cm). Taip pat ekranas turi naktinio skaitymo funkciją bei tamsųjį režimą, kai baltą foną pakeičia juodas, o tai mažiau vargina akis. Taip pat „Redmi 9A“ fotografuoja detalias ir spalvingas nuotraukas. Gero apšvietimo sąlygomis jų kokybė mažai skiriasi už kelis kartus brangesnių telefonų nuotraukų kokybę“, – pabrėžia A. Archangelskis.

Akumuliatoriaus energijos resursai paskirstomi išmaniai, todėl telefonas neišsikraus visą darbo dieną. „Xiaomi Redmi 9A“ – geriausias pasirinkimas ieškantiems itin pigaus išmaniojo, kuris nekainuoja net 100 eurų.

Daugiau apie „Xiaomi Redmi 9A“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-telefonai-iki-500

geriausi-telefonai-iki-400

geriausi-ismanieji-telefonai

Ką dar reikėtų žinoti renkantis ekonominį išmanųjį telefoną?

  • Ar ekonominiai telefonai patikimi? 

Taip. Jie yra lygiai tiek pat patikimi kiek ir gerokai brangesni telefonai. Visiems telefonams galioja 24 mėnesių garantija.
  • Ar nedaug kainuojantys telefonai gali nukritę lengvai sudužti?

Iki 150 eurų kainuojančių telefonų nugarėlės dažniausiai yra net tvirtesnės už brangesnių telefonų, tačiau ekranai yra mažiau apsaugoti nuo kritimų ir susibraižymų. Tam, kad telefonas būtų ilgaamžiškesnis, rekomenduojame įsigyti dėkliuką ir ekrano apsauginę plėvelę. Daugiau apie „Bitės Profų“ gaminamas ekrano apsaugas, galite sužinoti šiame straipsnyje.
  • Ar su ekonominės klasės telefonais veikia išmanieji priedai?

Taip. Jeigu turite belaides ausines, išmanųjį robotą – dulkių siurblį ar kitą išmanųjį įrenginį, kuris yra prijungtas prie jūsų išmaniojo telefono, galėsite juo naudotis lygiai taip pat sėkmingai kaip ir su brangesniais įrenginiais.
  • Ar įsigijus nebrangų telefoną, reikia jo baterija krauti per naktį?

Ne. Nesvarbu, kokį išmanųjį įsigysite, jie iškart bus paruošti naudotis. Tai reiškia, kad jokių baterijos „grūdinimų“ daryti nereikia. Telefoną kraukite tol, kol jis pasikraus.

BITĖ | PROFAI

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal iškilo išmaniosios įrangos problema, kurią jie galėtų išspręsti? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus. Nes pagalba ir konsultacijos nemokamos, net jei naudojatės kito tinklo operatoriaus paslaugomis.