„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 telefonai iki 150 eurų

Maža kaina dar nereiškia, jog išmanusis telefonas yra prastas. Dauguma gamintojų kuria ir nebrangius įrenginius tik su mažiau galimybių. Gamintojai siūlo nemažai išmaniųjų iki 150 eurų, tad „Bitės Profai“ apžvelgė visus ir išrinko penkis geriausius modelius tam, kad išsirinkti įrenginį, labiausiai atitinkantį poreikius, būtų lengviau.
 
Taupydami Jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „Samsung Galaxy A13“ išsiskiria kameros galimybėmis ir itin talpia baterija
  • „Nokia G11“ pasižymi lengvu valdymu, jis neapkrautas ne visiems naudingomis programomis ar funkcijomis
  • Erdviame „Xiaomi Redmi 9C“ ekrane patogu skaityti įvairias naujienas ir ieškoti informacijos internete
  • „Realme C21-Y“ gražus dizainas, turi trigubos kameros komplektą, didelę bateriją ir 3,5 mm ausinių jungtį
  • „Xiaomi Redmi 9A“ kamera su dirbtiniu intelektu fotografuoja kokybiškas nuotraukas dienos šviesoje

Jei norite daugiau sužinoti apie rekomenduojamus ekonominius telefonus, kviečiame toliau skaityti šį „Bitės Profų“ tekstą.

„Gamintojai stengiasi sukurti pakankamai gerą telefoną už nedidelę kainą, todėl į ekonominius išmaniuosius neįtraukia flagmanams būdingų savybių. Pavyzdžiui, dauguma jų neturi atsparumo vandeniui ir dulkėms arba belaidžio krovimo funkcijos. Dažniausiai jų korpusai pagaminti ne iš stiklo, o plastiko – dėl to jie netgi kiek atsparesni kritimams ir įbrėžimams už daugiau kainuojančius modelius“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2022 m. rugpjūtį.

„Samsung Galaxy A13“ – geriausias kainos ir kokybės santykis

Paprasto, bet tvarkingo dizaino išmanusis, kuris dailiai atrodo dėl to, nes yra vienspalvis. Įprastoje plastikinėje nugarėlėje randame net 4 objektyvų komplektą. Be to, ant telefono beveik nesikaupia pirštų antspaudai. Tai mažos detalės, kurios puikiai atskleidžia, koks yra „Samsung Galaxy A13“.

„Nuo konkurentų, kurie kainuoja panašiai, išmanųjį skiria kameros galimybės. Visų pirma, pagrindinis 50 MP objektyvas. Telefono baterija itin talpi (net 5000 mAh) ir greitai įkraunama universalia USB-C jungtimi. Viskas šiame įrenginyje sukurta taip, kad būtų kuo daugiau naudingų funkcijų už prieinamą kainą“, – aiškina A. Archangelskis.

Dėl ONE UI vartotojo sąsajos telefono meniu atrodo beveik kaip pas brangiausius „Samsung“ flagmanus. Sąsaja leidžia ne tik patogiai valdyti įrenginį viena ranka, bet ir išnaudoti daugybę papildomų funkcijų. Jei ieškote nebrangaus, patikimo ir lengvai valdomo išmaniojo – „Samsung Galaxy A13“ yra būtent jums.

Samsung-Galaxy-A13

„Nokia G11“ – išmanusis telefonas, pasižymintis paprastumu

Lengvas, greitas, saugus ‒ toks šio išmaniojo valdymas. Meniu neapkrautas funkcijomis ar ne visiems aktualiomis programomis. Dėl šios priežasties telefonas veikia sklandžiau. Be to, išmanusis saugumo atnaujinimus gauna dažniau nei konkurentų modeliai.

„Šiame telefone veikia „Android“ sąsaja su minimaliomis gamintojo modifikacijomis. Įsijungus „Nokia G11“ nereikės nieko papildomai pašalinti. Efektyvi operacinė sistema leidžia šiam telefonui išlikti spartesniam ir tausoti baterijos energiją“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Be to, šis telefonas turi ir puikių parametrų: 5050 mAh talpos bateriją, platų 6,5 colių ekraną su 90 Hz ekrano atnaujinimo dažniu, kuris leis telefonu naudotis sklandžiau, ir trigubą kamerą telefono nugarėlėje. Jei norite išmaniojo, kuris būtų bus neapkrautas papildomomis programėlėmis, jį ką tik įjungus, „Nokia G11“ jums puikiai tiks.

Nokia-G-11

„Xiaomi Redmi 9C“ – žaismingas stilius ir funkcijos jauniems naudotojams

xiaomi-redmi-9-c
 
Šį jaunatviškos išvaizdos telefoną galima rinktis iš įvairių ryškių spalvų, pavyzdžiui, oranžinės ar mėlynos. Per itin erdvų 6,53 colio (16,6 cm) ekraną malonu naršyti socialiniuose tinkluose arba žiūrėti vaizdo turinį.

„Xiaomi Redmi 9C“ savo nugarėlėje turi trigubą kamerą, kurios pagrindinis objektyvas gerai fotografuoja gerame apšvietime. Antrasis objektyvas – gylio jutiklis, leidžiantis fotografuoti populiariąsias portretines nuotraukas su išplaukusiu fonu. Trečiasis, makro objektyvas suteikia galimybę iš labai arti įamžinti išskirtinius kadrus“, – paaiškina A. Archangelskis.

Prie jaunatviško gyvenimo tempo prisitaiko ir talpi baterija. Jos krauti dažnai nereikės, tad tai yra vienas geriausių pasirinkimų, jeigu ieškote ekonominio išmaniojo jaunuoliui.

Redmi-9-C

„Realme C21-Y“ – telefonas, kurio baterija nenuvils

Realme-c21-y
 
Didelėje išmaniųjų telefonų minioje būtent šis modelis iš kitų išsiskiria pirmiausia savo nugarėlės dizainu. Nevientisos spalvos nugarėlė atrodo gražiai, o priedas ‒ trigubos kameros komplektas.

„Realme C21-Y“ yra „ištvermingas“ telefonas, nes jame įmontuota itin didelė 5000 mAh baterija. Pamirškite apie telefoną, išsikraunantį ne laiku ir ne vietoje. Žiūrėti filmus, naršyti internete ar žaisti žaidimus su šiuo telefonu galėsite ilgai. Prie puikios baterijos laikymo savybės prisideda ne daug energijos naudojantis telefono ekranas su HD+ raiška“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Viena iš retesnių savybių telefonuose šiais laikais – 3,5 mm ausinių jungtis. „Realme C21-Y“ šią jungtį turi, tad su juo galėsite naudoti savo mėgstamas ausines ar ausinukus be kokybės praradimo ar garso atsilikimo. Telefonas rekomenduojamas tiems, kurie ieško ilgai neišsikraunančio išmaniojo.

Realme-C21-Y

„Xiaomi Redmi 9A“ – pigus ir patikimas pasirinkimas

xiaomi-redmi-9-a
 
Šiame sąraše „Xiaomi Redmi 9A“ yra pigiausias telefonas, kurio kaina nesiekia net 100 eurų. Vis dėlto tai nėra prastas įrenginys – tekstūruotas paviršius užtikrina, kad ant korpuso neliktų pirštų atspaudų ar kitos dėmės ir jį būtų patogu laikyti rankoje.

„Išmaniojo ekranas yra pakankamai didelis – 6,5 coliai (16,5 cm). Taip pat ekranas turi naktinio skaitymo funkciją ir tamsųjį režimą, kai baltą foną pakeičia juodas, o tai mažiau vargina akis. Taip pat „Redmi 9A“ fotografuoja detalias ir spalvingas nuotraukas. Gero apšvietimo sąlygomis jų kokybė mažai skiriasi už kelis kartus brangesnių telefonų nuotraukų kokybę“, – pabrėžia A. Archangelskis.

Akumuliatoriaus energijos resursai paskirstomi išmaniai, todėl telefonas neišsikraus visą darbo dieną. „Xiaomi Redmi 9A“ – geriausias pasirinkimas ieškantiems itin pigaus išmaniojo, kuris nekainuoja net 100 eurų.

Redmi-9-A

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-telefonai-iki-500-2

geriausi-telefonai-iki-4002

geriausi-ismanieji-telefonai

Ką dar reikėtų žinoti renkantis ekonominį išmanųjį telefoną?

  • Ar ekonominiai telefonai patikimi? 

Taip. Jie yra lygiai tiek pat patikimi kiek ir gerokai brangesni telefonai. Visiems telefonams galioja 24 mėnesių garantija.
  • Ar nedaug kainuojantys telefonai gali nukritę lengvai sudužti?

Iki 150 eurų kainuojančių telefonų nugarėlės dažniausiai yra net tvirtesnės už brangesnių telefonų, tačiau ekranai yra mažiau apsaugoti nuo kritimų ir susibraižymų. Tam, kad telefonas būtų ilgaamžiškesnis, rekomenduojame įsigyti dėkliuką ir ekrano apsauginę plėvelę. Daugiau apie „Bitės Profų“ gaminamas ekrano apsaugas, galite sužinoti šiame straipsnyje.
  • Ar su ekonominės klasės telefonais veikia išmanieji priedai?

Taip. Jeigu turite belaides ausines, išmanųjį robotą – dulkių siurblį ar kitą išmanųjį įrenginį, kuris yra prijungtas prie jūsų išmaniojo telefono, galėsite juo naudotis lygiai taip pat sėkmingai kaip ir su brangesniais įrenginiais.
  • Ar įsigijus nebrangų telefoną, reikia jo baterija krauti per naktį?

Ne. Nesvarbu, kokį išmanųjį įsigysite, jie iškart bus paruošti naudotis. Tai reiškia, kad jokių baterijos „grūdinimų“ daryti nereikia. Telefoną kraukite tol, kol jis pasikraus.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.