TOP 5 geriausi išmanieji laikrodžiai iki 400 eurų

Šiuo metu išmanieji laikrodžiai suteikia galimybę ne tik analizuoti užfiksuotus sporto ir sveikatos duomenis, bet ir padeda kasdienėse situacijose ar net atstoja telefoną. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė iki 400 eurų kainuojančius išmaniuosius įrenginius ir išrinko 5 geriausius, kad tinkamiausią laikrodį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple Watch SE (2023)“ prijungę prie „iPhone“ telefono, SMS žinutes galėsite ne tik peržiūrėti, bet ir išsiųsti.
  • „Samsung Galaxy Watch6“ veikia su „Android“ išmaniaisiais ir turi pažangią operacinę sistemą, dėl kurios jame apstu programėlių.
  • „Garmin Instinct 2S Solar“ – rekordine veikimo trukme pasižymintis išmanusis laikrodis, kuris įsikrauna nuo saulės šviesos.
  • „Xiaomi Watch 2“ po klasikine išvaizda slepiasi funkcionalus „sportininkas“, leidžiantis rinktis iš daugiau nei 160 specializuotų sporto režimų.
  • Ilgai neišsikraunantis „Huawei Watch GT4“ stebina greičiu ir akį traukiančiu dizainu.
 

„Tie, kurie vis dar dairosi į įprastus laikrodžius, dažnai teigia, kad tokių įrenginių išvaizda yra kur kas patrauklesnė ir įdomesnė nei išmaniųjų. Drįsčiau su tuo nesutikti, nes yra išmaniųjų laikrodžių, turinčių klasikinio stiliaus ciferblatus. Pasirinkus tokį įrenginį galima puikiai suderinti klasikinio laikrodžio dizainą su funkcionalumu. Pavyzdžiui, eSIM paslaugą palaikantys išmanieji laikrodžiai gali atlikti nemažai telefono funkcijų“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Apple Watch SE (2023)“ – puikus pasirinkimas „iPhone“ telefonų naudotojams

„Apple“ gamintojo išmanieji įrenginiai tarpusavyje sudaro ekosistemą. Tai reiškia, kad jie vienas kitą papildo. Jau seniai daugeliui tapo įprasta naudoti „iPhone“ telefonus kartu su „AirPods“ ausinėmis, nes tai daryti itin patogu. Tiesa, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie „iPhone“ bei „Apple Watch“ laikrodžius.

Gamintojo „Apple“ išmanieji įrenginiai lengvai sinchronizuojasi dėl jiems sukurtos vieningos ekosistemos. Tai reiškia, kad jie vienas kitą papildo. Jau seniai daugeliui tapo įprasta naudoti „iPhone“ telefonus kartu su „AirPods“ ausinėmis, nes tai daryti itin patogu. Tiesa, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie „iPhone“ bei „Apple Watch“ laikrodžius.

„Apple Watch“ – vieninteliai išmanieji laikrodžiai, galintys ne tik parodyti, bet ir siųsti SMS žinutes, kai yra susieti su „iPhone“. Žinoma, tokiame laikrodyje rekomenduojama aktyvuoti eSIM paslaugą. Tada įrenginyje galėsite naudoti pagrindines telefono funkcijas, net kai jo nebus šalia. Papildomų „Apple Watch“ laikrodžių gudrybių rasite čia.

Jei mėgstate „Apple“ telefonus, greičiausiai pamėgsite ir „Apple Watch SE (2023)“ išmanųjį laikrodį. Tiesa, jis veikia tik su to paties gamintojo išmaniaisiais.

Daugiau apie „Apple Watch SE (2023)“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Samsung Galaxy Watch6“ – vienas geriausių pasirinkimų „Samsung“ telefonų naudotojams

Šis laikrodis, skirtingai nei anksčiau minėtas „Apple Watch SE (2022)“, veikia tik su „Android“ telefonais, o geriausią naudojimo patirtį suteikia naudojant būtent „Samsung“ išmaniuosius.

„Taip yra dėl to, nes ir šio gamintojo įrenginiai sudaro savo ekosistemą. Štai „Samsung“ telefono ir laikrodžio programėlės sinchronizuojasi, tad viename įrenginyje sukūrę priminimą, jį matysite ir kitame. Beje, laikrodis turi pažangią „Wear OS“ operacinę sistemą, kuri pateikia itin platų programėlių pasirinkimą“, – sako A. Archangelskis.

Jis toliau pasakoja, kad įrenginyje rasite, pavyzdžiui, iš anksto įdiegtą „Google Maps“. Norint naudoti navigacijos funkciją, adresą galima įvesti į laikrodį arba su juo susietą „Android“ išmanųjį.

„Galaxy Watch6“ ilgaamžiškumą užtikrina įbrėžimams atsparus safyro kristalo stiklas, kuris dengia didesnį nei „Galaxy Watch5“ modelio ekraną. Be to, vienas geriausių išmaniųjų laikrodžių turi retą, kūno sudėties analizės, funkciją ir yra atsparus vandeniui (atitinka 5 ATM standartą).

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch6“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Garmin Instinct 2S Solar“ – neįtikėtinai ilgai veikianti baterija

Vieni išmanieji laikrodžiai pilnai įkrauti veikia keletą parų, kiti – keletą savaičių. O štai „Garmin Instinct 2S Solar“ vienu įkrovimu gali veikti net iki 51 dienos. Toks ištvermingumas pakelia šį laikrodį ant baterijos veikimo trukmės podiumo.

Kaip taip įmanoma? Laikrodis turi ne tik visas pagrindines išmaniųjų laikrodžių funkcijas, tokias kaip širdies ritmo nustatymas, miego ir sporto sekimai, bet ir slaptą savybę – krovimąsi nuo saulės šviesos. Būtent tai jam leidžia veikti taip ilgai. Taip pat jo specialus nespalvotas ekranas sueikvoja itin mažai energijos.

Jeigu jums svarbu itin ilga laikrodžio veikimo trukmė, šis modelis tikrai yra vertas jūsų dėmesio. Be to, jis veikia tiek su „Android“, tiek su „iOS“ telefonais.

Daugiau apie „Garmin Instinct 2S Solar“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Xiaomi Watch 2“ – klasikinio dizaino išmanusis įrenginys

Šis gamintojo „Xiaomi“ išmanusis laikrodis veikia tik su „Android“ telefonais, nes po klasikiniu korpusu slepiasi „Google“ sukurta „Wear OS“ operacinė sistema.

„Šio laikrodžio privalumas – klasikinis dizainas. Dėl jo įrenginį lengvai priderinsite prie savo aprangos. Be to, tai ne tik išvaizdus, bet ir funkcionalus laikrodis. Jis matuoja net virš 160 skirtingų specializuotų sporto režimų, o dėl minėtos jo operacinės sistemos jame lengvai rasite tokias programėles, kaip „Google Maps“, – teigia A. Archangelskis.

„Xiaomi Watch 2“ greičiausiai patiks tiems, kurie nori funkcionalaus, bet klasikinės išvaizdos išmaniojo laikrodžio.

Daugiau apie „Xiaomi Watch 2“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Huawei Watch GT4“ – išmanusis laikrodis, kurį krauti galima retai

Šis išvaizdus išmanusis laikrodis išties stebina. Pavyzdžiui, visiškai įkrautas 46mm modelis gali veikti net iki 2 savaičių.

„Pasirodžius pirmiesiems „Huawei“ laikrodžiams su „HarmonyOS“ operacine sistema galėjau pagirti jų spartą ir funkcijas. Vis dėlto, tuo metu sistema turėjo 1 trūkumą – „AppGallery“ parduotuvėje buvo mažas programėlių pasirinkimas. Džiugu, kad gamintojas atsižvelgė į naudotojų lūkesčius ir parduotuvę papildė įvairiomis sporto, žaidimų bei kitomis kasdien naudojamomis programėlėmis“, – pastebi „Bitės Profas“.

„Huawei Watch GT4“ yra spartus, išvaizdus, ilgai neišsikrauna ir veikia su „Android“ bei „Apple“ telefonais. Ieškant išmaniojo laikrodžio, išties verta atkreipti dėmesį į šį modelį.

Daugiau apie „Huawei Watch GT4“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: