TOP 5 geriausi išmanieji laikrodžiai iki 400 eurų

Šiandien išmanieji laikrodžiai suteikia galimybę ne tik analizuoti užfiksuotus sporto ir sveikatos duomenis, bet ir padeda kasdienėse situacijose. Pavyzdžiui, parduotuvėje primena, ką reikia nusipirkti. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė iki 400 eurų kainuojančius išmaniuosius įrenginius ir išrinko 5 geriausius, kad tinkamiausią laikrodį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Apple Watch SE (2022)“ prijungę prie „iPhone“ telefono SMS žinutes galėsite ne tik peržiūrėti, bet ir išsiųsti.
  • „Samsung Galaxy Watch6“ veikia su „Android“ išmaniaisiais ir turi pažangią operacinę sistemą, dėl kurios jame apstu programėlių.
  • „Garmin Venu Sq 2“ išsiskiria keturkampiu ekranu ir susisieja su telefonais, turinčiais „Android“ arba „iOS“ operacinę sistemą.
  • „Xiaomi Watch S1 Pro“ dizainas yra klasikinis, tad jį lengva priderinti tiek prie sportinės, tiek prie proginės aprangos.
  • Ilgai neišsikraunantis „Huawei Watch GT3 Pro“ stebina greičiu ir akį traukiančiu dizainu.
 

„Tie, kurie vis dar dairosi į paprastus laikrodžius, dažnai teigia, kad tokių įrenginių išvaizda yra kur kas patrauklesnė ir įdomesnė nei išmaniųjų. Dabar su tuo drįsčiau nesutikti, nes yra išmaniųjų laikrodžių, turinčių klasikinio stiliaus ciferblatus. Pasirinkus vieną iš jų naudotojo stilius iškart tampa elegantiškesnis. Žinoma, aš asmeniškai žiūriu tik į išmaniuosius laikrodžius, nes jie suteikia daug galimybių, pavyzdžiui, palaiko eSIM paslaugą. Pradėjus ja naudotis, laikrodis gali atlikti nemažai telefono funkcijų“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Apple Watch SE (2022)“ – puikus pasirinkimas „iPhone“ telefonų naudotojams

„Apple“ gamintojo išmanieji įrenginiai tarpusavyje sudaro ekosistemą. Tai reiškia, kad jie vienas kitą papildo. Jau seniai daugeliui tapo įprasta naudoti „iPhone“ telefonus kartu su „AirPods“ ausinėmis, nes tai daryti itin patogu. Tiesa, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie „iPhone“ bei „Apple Watch“ laikrodžius.

„Apple Watch“ – vieninteliai išmanūs laikrodžiai, galintys ne tik parodyti, bet ir siųsti SMS žinutes, kai yra susieti su „iPhone“. Žinoma, tokiame laikrodyje rekomenduoju aktyvuoti eSIM paslaugą. Tada įrenginyje galėsite naudoti pagrindines telefono funkcijas, net kai jo nebus šalia. Dar noriu paminėti ir „Apple Pay“ mokėjimų sistemą, kuri naudojant laikrodį leidžia greitai ir patogiai bekontakčiu būdu atsiskaityti už prekes ir paslaugas“, – sako „Bitės Profas“.

„Apple Watch SE (2022)“ neabejotinai yra puikus „iPhone“ priedas. Jei mėgstate „Apple“ telefonus, greičiausiai pamėgsite ir šį išmanųjį laikrodį. Tiesa, jis veikia tik su to paties gamintojo išmaniaisiais.

Daugiau apie „Apple Watch SE (2022)“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Samsung Galaxy Watch6“ – vienas geriausių pasirinkimų „Samsung“ telefonų naudotojams

Šis laikrodis, skirtingai nei anksčiau minėtas „Apple Watch SE (2022)“, veikia tik su „Android“ telefonais, o geriausią naudojimo patirtį suteikia naudojant būtent „Samsung“ išmaniuosius.

„Taip yra dėl to, nes ir šio gamintojo įrenginiai sudaro savo ekosistemą. Štai „Samsung“ telefono ir laikrodžio programėlės sinchronizuojasi, tad viename įrenginyje sukūrę priminimą, jį matysite ir kitame. Beje, laikrodis turi pažangią „Wear OS“ operacinę sistemą, kuri pateikia itin platų programėlių pasirinkimą“, – sako A. Archangelskis.

Jis toliau pasakoja, kad įrenginyje rasite, pavyzdžiui, iš anksto įdiegtą „Google Maps“. Norint naudoti navigacijos funkciją, adresą galima įvesti į laikrodį arba su juo susietą „Android“ išmanųjį.

„Galaxy Watch6“ ilgaamžiškumą užtikrina įbrėžimams atsparus safyro kristalo stiklas, kuris dengia didesnį nei „Galaxy Watch5“ modelio ekraną. Be to, vienas geriausių išmaniųjų laikrodžių turi retą, kūno sudėties analizės, funkciją ir yra atsparus vandeniui (atitinka 5 ATM standartą).

Daugiau apie „Samsung Galaxy Watch6“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Garmin Venu Sq 2“ – keturkampį ekraną turintis išmanusis laikrodis

Dauguma šiame sąraše pateiktų įrenginių atrodo panašūs į paprastus laikrodžius, nes turi apvalius ekranus. Tuo metu „Garmin Venu Sq 2“ išsiskiria būtent keturkampiu ekranu. Tiesa, dizainas toli gražu nėra vienintelis šio įrenginio privalumas.

„Išmaniojo laikrodžio stiprioji pusė – baterija. Jei ją visiškai įkrausite, įrenginį galėsite naudoti iki 11 d. Be to, šis „Garmin“ laikrodis gerai sutaria tiek su „Android“, tiek su „iOS“ operacines sistemas turinčiais telefonais, tad jį galite rinktis drąsiai“, – sako „Bitės Profas“.

„Garmin Venu Sq 2“, kaip ir kiti išmanieji laikrodžiai, fiksuoja nueitus žingsnius, kalorijas, miegą ir turi sporto režimus, kuriuos pasirinkus vėliau išsaugotus duomenis galima analizuoti telefone. Jei jums nusibodo dėvimieji įrenginiai su apvaliais ekranais, šis išmanusis laikrodis – kaip tik jums.

Daugiau apie „Garmin Venu Sq 2“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Xiaomi Watch S1 Pro“ – klasikinio dizaino išmanusis įrenginys

„Xiaomi“ gamintojo išmanusis laikrodis iš dalies panašus į „Garmin Venu Sq 2“, nes taip pat veikia su telefonais, turinčiais „Android“ arba „iOS“ operacinę sistemą. Vis dėlto būtent šis visiškai įkrautas įrenginys gali veiki net iki 14 d.

„Kitas laikrodžio privalumas – klasikinis dizainas. Dėl jo įrenginį lengvai priderinsite prie savo aprangos. Beje, įjungę „Always On Display“ funkciją kartu su klasikinio stiliaus ciferblatu galite net trumpam pamiršti, kad nešiojate išmanųjį laikrodį. Žinoma, netrukus pažangios funkcijos jums primins, kas iš tiesų yra ant jūsų riešo“, – sako A. Archangelskis.

„Xiaomi Watch S1 Pro“ kone labiausiai patiks tiems, kurie nori ilgai tarnaujančio klasikinės išvaizdos išmaniojo laikrodžio.

Daugiau apie „Xiaomi Watch S1 Pro“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

„Huawei Watch GT3 Pro“ – išmanusis laikrodis, kurį krauti galima retai

Šis išvaizdus išmanusis laikrodis išties stebina. Pavyzdžiui, visiškai įkrautas jis gali veikti net iki 2 savaičių. Be to, nuo 0 iki 100 proc. įkrauti įrenginį galima per vos daugiau nei 1 val.

„Pasirodžius pirmiesiems „Huawei“ laikrodžiams su „HarmonyOS“ operacine sistema galėjau pagirti jų spartą ir funkcijas. Vis dėlto tuo metu sistema turėjo 1 trūkumą – „AppGallery“ parduotuvėje buvo mažas programėlių pasirinkimas. Džiugu, kad gamintojas į tai atsižvelgė ir trūkumą pašalino. Dabar minėtoje parduotuvėje galima atsisiųsti tiek sporto, tiek žaidimų, tiek kasdien naudojamų programėlių“, – pastebi „Bitės Profas“.

„Huawei Watch GT3 Pro“ yra spartus, išvaizdus, ilgai neišsikrauna ir veikia su „Android“ bei „Apple“ telefonais. Ieškant išmaniojo laikrodžio, į jį išties verta atkreipti dėmesį.

Daugiau apie „Huawei Watch GT3 Pro“ sužinosite šio išmaniojo laikrodžio aprašyme.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: