TOP 5 geriausi išmanieji laikrodžiai iki 400 eurų

Šiandien išmanieji laikrodžiai suteikia galimybę ne tik analizuoti užfiksuotus sporto ir sveikatos duomenis, bet ir padeda kasdienėse situacijose. Pavyzdžiui, parduotuvėje primena, ką reikia nuspipirkti. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė iki 400 eurų kainuojančius išmaniuosius įrenginius ir išrinko 5 geriausius, kad tinkamiausią laikrodį išsirinktumėte lengviau.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „Apple Watch SE (2022)“ prijungę prie „iPhone“ telefono galėsite ne tik peržiūrėti, bet ir išsiųsti SMS žinutes.
  • „Samsung Galaxy Watch6“ veikia su „Android“ išmaniaisiais ir turi pažangią operacinę sistemą, dėl kurios jame apstu programėlių.
  • „Huawei Watch D“ gali net matuoti kraujospūdį, nes vidinėje apyrankės pusėje turi oro pagalves.
  • „Xiaomi Watch S1 Pro“ dizainas yra klasikinis, tad jį lengva priderinti tiek prie sportinės, tiek prie proginės aprangos.
  • „Huawei Watch GT3 Pro“ stebina greičiu, ilgai neišsikraunančia baterija ir akį traukiančiu dizainu.
 

„Tie, kurie vis dar dairosi į paprastus laikrodžius dažnai teigia, kad jų išvaizda yra kur kas patrauklesnė ir įdomesnė nei išmaniųjų. Dabar su tuo drįsčiau nesutikti, nes yra įrenginių, turinčių klasikinio stiliaus ciferblatus. Juos pasirinkus naudotojo stilius iškart atrodo elegantiškesnis. Žinoma, aš asmeniškai renkuosi išmaniuosius laikrodžius dėl jų suteikiamų galimybių. Pavyzdžiui, eSIM paslaugos palaikymo, dėl kurio laikrodis gali atlikti namažai telefono funkcijų“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2023 m. rugpjūtį.

„Apple Watch SE (2022)“ – puikus pasirinkimas „iPhone“ telefonų naudotojams

„Apple“ gamintojo išmanieji įrenginiai tarpusavyje sudaro ekosistemą. Tai reiškia, kad jie vienas kitą papildo. Jau seniai daugeliui tapo įprasta naudoti „iPhone“ telefonus kartu su „AirPods“ ausinėmis, nes tai daryti itin patogu. Tiesa, lygiai tą patį galima pasakyti ir apie „iPhone“ bei „Apple Watch“ laikrodžius.

„Šie įrenginiai yra vieninteliai išmanūs laikrodžiai, galintys ne tik parodyti, bet ir siųsti SMS žinutes, kai yra susieti su „iPhone“. Žinoma, aš rekomenduoju juose aktyvuoti eSIM paslaugą. Tada laikrodyje galėsite naudoti telefono funkcijas, net kai jo nebus šalia. Dar noriu paminėti ir „Apple Pay“ mokėjimų sistemą, kuri naudojant laikrodį leidžia greitai ir patogiai bekontakčiu būdu atsiskaityti už prekes ir paslaugas“, – sako „Bitės Profas“.

„Apple Watch SE (2022)“ neabejotinai yra puikus „iPhone“ priedas. Jei mėgstate „Apple“ telefonus, greičiausiai pamėgsite ir šį išmanųjį laikrodį. Tiesa, jis veikia tik su to paties gamintojo išmaniaisiais.

Apple-Watch-SE-2022-laikrodis-pirkti

„Samsung Galaxy Watch6“ – vienas geriausių pasirinkimų „Samsung“ telefonų naudotojams

Šis laikrodis, skirtingai nei anksčiau minėtas „Apple Watch SE (2022)“, veikia tik su „Android“ telefonais, o geriausią naudojimo patirtį suteikia naudojant būtent „Samsung“ išmaniuosius.

„Taip yra dėl to, nes šio gamintojo įrenginiai sudaro atskirą ekosistemą. Kitaip tariant, jie vienas kitą papildo. Pavyzdžiui, „Samsung“ telefono ir laikrodžio programėlės sinchronizuojasi, tad viename įrenginyje sukūrę priminimą, jį matysite ir kitame. Be to, laikrodis turi turi pažangią „Wear OS“ operacinę sistemą. Ji pateikia itin platų programėlių pasirinkimą. Pavyzdžiui, laikrodyje rasite iš anksto įdiegtą „Google Maps“. Norėdami naudoti navigacijos funkciją, įveskite adresą telefone ir laikrodis automatiškai parodys kelią į nurodytą tikslą arba paprasčiausiai įveskite adresą į patį paikrodį“, – sako A. Archangelskis.

„Galaxy Watch6“ ilgaamžiškumą užtikrina įbrėžimams atsparus safyro kristalo stiklas, kuris dengia didesnį nei „Galaxy Watch5“ modelio ekraną. Be to, vienas geriausių išmaniųjų laikrodžių turi retą, kūno sudėties analizės, funkciją ir yra atsparus vandeniui (atitinka 5ATM standartą).

Samsung-Watch6-40mm-laikrodis-pirkti

Samsung-Watch6-44mm-laikrodis-pirkti

„Huawei Watch D“ – išmanusis laikrodis, galintis matuoti net kraujospūdį

Bet koks išmanusis laikrodis dažniausiai fiksuoja nueitus žingsnius, kalorijas, miegą ir turi sporto režimų, kuriuos pasirinkus vėliau užfiksuotą informaciją galima analizuoti. Be abejo, tai rasite ir šiame įrenginyje.

„Vis dėlto jis turi ir išskirtinę savybę – gali matuoti kraujospūdį. Tiesa, laikrodis tai daro naudodamas ne įmantrius jutiklius, o seniai patikrintą būdą, t. y. išpūsdamas apyrankės vidinėje pusėje esančias pagalvėles ir tokiu būdu šiek tiek suspausdamas riešą, kad duomenys būtų kuo tikslesni. Tai išties primena įprastą kraujospūdžio matuoklį“, – sako „Bitės Profas“.

„Huawei Watch D“ meta iššūkį anksčiau pristatytiems įrenginiams, nes jis veikia tiek su „Android“, tiek su „iPhone“ telefonais. Išmanusis laikrodis rekomenduojamas tiems, kuriems svarbu žinoti savo sveikatos ir sporto duomenis.

Huawei-Watch-D-laikrodis-pirkti

„Xiaomi Watch S1 Pro“ – klasikinio dizaino išmanusis įrenginys

Šis išmanusis laikrodis iš dalies panašus į „Huawei Watch D“, nes taip pat veikia su telefonais, turinčiais „Android“ arba „iOS“ operacinę sistemą. Vis dėlto būtent jis gali pasigirti tuo, kad visiškai įkrautas gali veiki net iki 14 dienų.

„Kitas įrenginio privalumas yra klasikinis dizainas. Dėl jo laikrodį lengvai priderinsite prie savo aprangos. Beje, įjungę „Always On Display“ funkciją kartu su klasikinio stiliaus ciferblatu galite net trumpam pamiršti, kad mūvite išmanų įrenginį. Žinoma, netrukus pažangios funkcijos jums primins, kas iš tiesų yra ant jūsų riešo“, – sako A. Archangelskis.

„Xiaomi Watch S1 Pro“ kone labiausiai patiks tiems, kurie nori ilgai tarnaujančio klasikinės išvaizdos išmaniojo laikrodžio.

Xiaomi-s1-pro-laikrodis-pirkti

„Huawei Watch GT3 Pro“ – išmanusis laikrodis, kurį krauti galima retai

Šis išvaizdus išmanusis laikrodis išties stebina. Pavyzdžiui, visiškai įkrovus jo bateriją, įrenginys gali veikti net iki 2 savaičių. Be to, visiškai iškrautą laikrodį galima įkrauti iki 100 proc. per vos daugiau nei valandą.

„Pasirodžius pirmiesiems „Huawei“ laikrodžiams su „HarmonyOS“ operacine sistema galėjau pagirti jų spartą ir funkcijas. Vis dėlto tuo metu sistema turėjo 1 trūkumą – „AppGallery“ parduotuvėje buvo mažas programėlių pasirinkimas. Džiugu, kad gamintojas į tai atsižvelgė ir trūkumą pašalino. Dabar minėtoje parduotuvėje galima atsisiųsti tiek sporto, tiek žaidimų, tiek kasdien naudojamų programėlių“, – pastebi „Bitės Profas“.

„Huawei Watch GT3 Pro“ yra spartus, išvaizdus, ilgai neišsikrauna ir veikia su „Android“ bei „Apple“ telefonais. Ieškant išmaniojo laikrodžio, į jį išties verta atkreipti dėmesį.

Huawei-Watch-GT3-Pro-pirkti