TOP 5 geriausi aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

Drėgmė, dulkės, temperatūros svyravimai ir atsitiktiniai smūgiai gali sutrikdyti išmaniojo veikimą, todėl dirbant ar pramogaujant tokiomis sąlygomis, reikia atkreipti dėmesį į įrenginio atsparumą. „Bitės Profas“ Martynas apžvelgė visus rinkoje esančius telefonus ir iš jų atrinko 5 patvariausius, su kuriais liksite ramūs bet kokioje situacijoje.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ tvirtas korpusas atsparus vandeniui ir dulkėms.
  • „HAMMER Construction“ turi jutiklį, kuris leidžia nustatyti atstumą iki reikiamo objekto.
  • „CAT S75“ leidžia gauti ir siųsti SMS žinutes palydoviniu ryšiu, tad susisiekti su žmonėmis galėsite bene visur.
  • „HAMMER Iron 4“ – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori atsparaus telefono už nedidelę kainą.
  • „CAT S62 Pro“ yra aukštų parametrų telefonas, kuris nebijo nei vandens, nei dulkių, nei kritimų.

„Įvairius atsparumo aplinkos poveikiui sprendimus šiandien siūlo daugelio gamintojų telefonai flagmanai. Tiesa, dalies išmaniųjų korpusai papildomai sutvirtinti ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūros svyravimų. Mano sudarytame sąraše esantys modeliai tiks tiek aktyviai pramogaujantiems, tiek pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis dirbantiems žmonėms“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ – atsparus korpusas ir aukšti parametrai

Šis telefonas į sąrašą pateko, be abejo, ne šiaip sau. Jis atsparus vandeniui ir dulkėms, o tai liudija IP68 sertifikatas (iki 1,5 m gylyje, iki 35 min.). Taip pat „Samsung“ teigia, kad šis išmanusis atsparus nukritimams ant betono iš daugiausia 1,5 m aukščio. Šios informacijos M. Vrubliauskas patikrinti nebandė, tačiau vien tai žinant galima jaustis saugiau.

„Galaxy Xcover6 Pro“ modelis nėra tik patvarus – jis turi ir kitų aukštų parametrų. Pavyzdžiui, šio telefono ekranas palaiko 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį. Dėl šios priežasties įrenginys į prisilietimus reaguoja itin greitai ir jį naudoti yra vienas malonumas“, ‒ tikina „Bitės Profas“.

Atkreipus dėmesį į kameras, „Samsung“ išmanusis taip pat ne pėsčias. Jo galinėje dalyje rasite 50 MP pagrindinį ir 8 MP itin plataus kampo objektyvus. Pastarasis padeda nufotografuoti platesnį vaizdą, o tai gali būti itin naudinga darbe. Be to, kaip įprasta „Xcover“ telefonams, baterija iš įrenginio yra lengvai išimama, tad išmaniajam išsikrovus, į jį galite paprasčiausiai įdėti kitą visiškai įkrautą bateriją.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„HAMMER Construction“ – patikimas kompanjonas statybų aikštelėje

Tai telefonas, kurio pavadinimas iškart atskleidžia, kad įrenginys nebijo statybų aikštelės (angl. „hammer“ reiškia „plaktuką“). Be abejo, šią savybę įrodo ir grubus dizainas – korpuso kraštai išsikišę, kad kuo labiau sugertų kritimo smūgį. Tai itin naudinga, siekiant apsaugoti ekraną.

„Šio išmaniojo parametruose nurodyta, kad jis atitinka IP69 ir MIL-STD-810G standartus. Pirmas iš jų reiškia, kad telefonas nebijo dulkių ir jį netgi galima panardinti į vandenį. Tuo metu antras standartas reiškia, kad įrenginys išlaikė testus itin sudėtingomis sąlygomis“, – sako M. Vrubliauskas.

„HAMMER Construction“ turi atstumo jutiklį, kuris praverčia statybų aikštelėse. Jis gali nustatyti iki 40 m atstumą tarp objekto ir telefono, tad galėsite lengvai apskaičiuoti reikiamą plotą ir turį. Dirbantiems statybose šis išmanusis taps geriausiu kompanjonu.

Daugiau apie „HAMMER Construction“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Taip pat jums gali būti naudinga:

„CAT S75“ – kone visur veikiantis palydovinis ryšys

CAT telefonų korpusai įprastai yra atsparesni nei kitų išmaniųjų. Tuo pasigirti gali ir „CAT S75“ – jis nebijo nei dulkių, nei smėlio, nei vandens. Be abejo, tai nėra vienintelis šio modelio privalumas.

„Gamintojo teigimu, jį naudodami niekada neliksite be ryšio. Įrenginys palydoviniu ryšiu, kuris veikia kone visur, gali siųsti ir gauti SMS žinutes. Vadinasi, net jei atvykę į poilsiavietę, kurioje nėra ryšio, po kurio laiko negalėsite užvesti automobilio, vis tiek turėsite galimybę apie tai kam nors pranešti išsiųsdami trumpąją žinutę, joje tuo pačiu nurodę savo buvimo vietos informaciją“, – sako „Bitės Profas“.

Beje, vietose, kur ryšys yra stiprus, „CAT S75“ leis naudoti naujos kartos 5G ryšį. Išmanusis rekomenduojamas tiems, kurie nuolat keliauja ir nori su kitais susisiekti net būdami atokiausiuose kampeliuose.

Daugiau apie „CAT S75“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„HAMMER Iron 4“ – atsparumas už prieinamą kainą

Nors šis telefonas yra pigesnis, lyginant su kitais sąrašo įrenginiais, tačiau atsparumu jiems nenusileidžia. Iš pirmo žvilgsnio dėl storesnio korpuso ir jo paminkštintų kampų net gali susidaryti įspūdis, kad išmaniojo gamintojas – CAT.

„Neapsigaukite, nes iš tiesų ovacijų nusipelnė HAMMER. Šiam modeliui suteiktas IP69 sertifikatas, o tai reiškia, kad telefonas atsparus smėliui, dulkėms ir kitiems nešvarumams, o panardintas į vandenį ne daugiau nei 1,5 m gylyje gali išbūti iki 30 min. Beje, išmanusis gali pasigirti stereogarsiakalbiais, galinčiais skleisti net iki 94 decibelų garsą“, – pastebi M. Vrubliauskas.

Įrenginys rekomenduojamas norintiems už nedidelę pinigų sumą įsigyti atsparų telefoną. Pasak „Bitės Profo“, vargu, ar įmanoma rasti tokia savybe pasižymintį išmanųjį už dar mažesnę kainą.

Daugiau apie „HAMMER Iron 4“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„CAT S62 Pro“ – aukštų parametrų telefonas su didesne apsauga

Ko gero, būtent šio gamintojo pavadinimas pirmiausia ateina į galvą, susimąsčius apie papildomai sutvirtintus, t. y. itin atsparius, įrenginius. Kita vertus, ko dar galima tikėtis iš gamintojo, kuriam savo vardą paskolino žinomas statybinės technikos gigantas.

„CAT S62 Pro“ yra vienas galingiausių CAT šeimos modelių, padengtas „Gorilla Glass 6“ grūdintu stiklu, kuris padeda apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų ir skilimo. Be to, telefono ekranas veikia, jį liečiant su pirštine ar šlapiais pirštais. Šiam išmaniajam suteikti IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui bei dulkėms sertifikatai“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Įrenginys taip pat testuotas pagal JAV kariuomenės standartą (MIL-STD-810H), todėl purvas, dulkės, druska ir temperatūros svyravimai, kurie gali pakenkti kitiems telefonams, jam nebaisūs. Beje, šis išmanusis iš savo brolių išsiskiria termovizorine kamera, kuria galima fiksuoti šilumos nuotėkį ir pastebėti šilumą skleidžiančius objektus.

„Dažniausiai didesnis telefono atsparumas pasiekiamas kitų išmaniojo techninių savybių sąskaita, todėl įrenginys būna mažiau galingas ar su kiek prastesne kamera. Visgi „CAT S62 Pro“ ‒ tvirtas, o jo kiti parametrai tikrai nenuvilia. Pavyzdžiui, kamera gali daryti kokybiškas nuotraukas net ir ten, kur prastesnis apšvietimas“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Daugiau apie „CAT S62 Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: