Geriausi aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

Drėgmė, dulkės, temperatūros svyravimai ir atsitiktiniai smūgiai gali sutrikdyti išmaniojo telefono veikimą, todėl dirbant ar pramogaujant tokiomis sąlygomis, reikia atkreipti dėmesį į įrenginio atsparumą. „Bitės Profas“ Martynas apžvelgė visus rinkoje esančius išmaniuosius ir atrinko TOP 5 patvariausius telefonus, su kuriais liksite ramūs bet kokioje situacijoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • „CAT S62 Pro“ yra aukščiausių parametrų telefonas, kuris nebijo nei vandens, nei dulkių, nei kritimų.
  • „Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ ‒ patvarus ir grubus telefonas, kurio ekranas palaiko 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį.
  • Jei dirbate švarioje ir sterilioje aplinkoje, nesuklysite pasirinkę „CAT S42 H+“.
  • „CAT S75“ leidžia gauti ir siųsti SMS žinutes palydoviniu ryšiu, tad susisiekti su žmonėmis galėsite bene visur.
  • „Oukitel WP12“ skirtas tiems, kurie nori atsparaus įrenginio už prieinamą kainą.
 

„Įvairius atsparumo aplinkos poveikiui sprendimus šiandien siūlo daugelio gamintojų flagmanai, o dalis išmaniųjų kuriami su papildoma apsauga. Tokių telefonų korpusas papildomai sutvirtintas ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūros svyravimų. Mano sudarytame telefonų sąraše pateikti modeliai tiks tiek aktyviai pramogaujantiems, tiek pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis dirbantiems žmonėms“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2023 m. rugsėjį.

„CAT S62 Pro“ – aukščiausių parametrų telefonas su didesne apsauga

Ko gero, būtent šio gamintojo pavadinimas pirmiausia ateina į galvą, vos tik susimąstome apie papildomai sutvirtintus ir itin atsparius įrenginius. Kita vertus, ko dar galime tikėtis iš gamintojo, kuriam savo vardą paskolino žinomas statybinės technikos gigantas.

„CAT S62 Pro“ yra galingiausias CAT šeimos modelis, padengtas „Gorilla Glass 6“ grūdintu stiklu, kuris padeda apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų ir skilimo. Be to, telefono ekranas veikia net liečiant šlapiais pirštais ar mūvint pirštines, todėl tiek žiemą, tiek darbo metu telefonu galėsite naudotis lengvai. Šiam įrenginiui suteiktas IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui bei dulkėms sertifikatas“, – pasakoja „Bitės Profas“.

„CAT S62 Pro“ ‒ vienas atspariausių telefonų kritimams. Dėl papildomai sustiprinto korpuso „CAT S62 Pro“ nebijo nukristi ant betono iš 1,8 m aukščio. Visgi net ir žinodami, kad telefonas puikiai atlaiko kritimus, mėtyti jo nerekomenduojame.

„Įrenginys taip pat testuotas pagal JAV kariuomenės standartus (MIL-STD-810H), todėl purvas, dulkės, druska ir temperatūros svyravimai, kurie gali pakenkti kitiems telefonų modeliams, jam nebaisūs. Beje, šis telefonas iš savo brolių išsiskiria termovizorine kamera, kuria galima fiksuoti šilumos nuotėkį ir pastebėti šilumą skleidžiančius objektus“, – sako M. Vrubliauskas.

Verta paminėti, kad „CAT S62 Pro“ iš visų padidinto atsparumo aplinkos veiksniams telefonų išsiskiria savo specifikacijomis, kurios leis sklandžiai dirbti ir pramogauti.

„Dažniausiai didesnis telefono atsparumas pasiekiamas kitų išmaniojo techninių savybių sąskaita, todėl jie būna mažiau galingi ar su kiek prastesne kamera. Visgi „CAT S62 Pro“ ‒ tvirtas, o ir kiti parametrai tikrai nenuviliantys. Pavyzdžiui, kamera gali daryti kokybiškas nuotraukas net ir esant prastesniam apšvietimui“, ‒ sako „Bitės Profas“.

cat-s62-pro-pirkti

„Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ – aukšti parametrai ir atsparus korpusas

Šis telefonas į sąrašą pateko, be abejo, ne šiaip sau. Jis atsparus vandeniui ir dulkėms, o tai liudija IP68 sertifikatas (iki 1,5 m gylio, iki 35 min.). Taip pat „Samsung“ teigia, kad šis telefonas atsparus nukritimams ant betono iš daugiausia 1,5 m aukščio. Šios informacijos M. Vrubliauskas patikrinti nebandė, tačiau vien tai žinant galima jaustis saugiau.

„Galaxy Xcover6 Pro“ telefonas nėra tik patvarus ir grubus. Tokioje telefonų klasėje jis turi ir kitų aukštų parametrų. Pavyzdžiui, ekraną, palaikantį 120 Hz vaizdo atnaujinimo dažnį. Dėl šios priežasties įrenginys į prisilietimus reaguos itin greitai ir jį naudoti bus vienas malonumas“, ‒ tikina „Bitės Profas“.

Kalbant apie kameras, šis telefonas taip pat ne pėsčias. Įrenginio galinėje dalyje rasime 50 MP pagrindinį ir 8 MP itin plataus kampo objektyvus. Pastarasis padeda nufotografuoti platesnį vaizdą, o tai gali būti itin naudinga darbe. Be to, kaip įprasta „Xcover“ telefonams, baterija iš įrenginio yra lengvai išimama, tad telefonui išsikrovus galite paprasčiausiai įsidėti kitą visiškai įkrautą bateriją.

galaxy-XCover6-pro-pirkti

„CAT S42 H+“ – nebaisūs nei įvairūs dezinfekantai, nei reguliarūs plovimai

„CAT S42 H+“ – puikus pasirinkimas, kai darbo aplinka privalo būti švari ir sterili. Jam suteikti IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatai. Telefonas taip pat atitinka ir kariuomenės MIL SPEC 810H standartus, dėl kurių jis turėjo ištverti sudėtingus kritimo, dulkių ir vandens testus.

„CAT S42 H+“ ‒ pirmasis CAT telefonas, kurio korpuso gamyboje panaudoti sidabro jonai. Tai reiškia, kad ant šio įrenginio paviršiaus kaupiasi daug mažiau bakterijų. Korpusas sukurtas taip, kad jam nebūtų baisūs įvairūs dezinfekantai ar reguliarūs plovimai muilu. „CAT S42 H+“ bus puikus pasirinkimas ne tik dirbantiems atšiauriomis ir sudėtingomis sąlygomis, bet ir tiems, kurių darbo aplinka privalo būti švari ir sterili“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Telefono korpusą dengia guma, todėl įrenginiui nebaisūs kritimai net iš 1,8 m aukščio, o ir rankoje jį galima laikyti kur kas tvirčiau. Be to, įrenginys turi didžiausios talpos bateriją, kuri patikimai tarnaus dvi dienas. Būtent dėl šios priežasties telefonas yra vienas ilgiausiai neišsikraunančių ir išorės veiksniams atsparių išmaniųjų.

CAT-s42+-pirkti

„CAT S75“ – kone visur veikiantis palydovinis ryšys

CAT telefonų korpusai įprastai yra atsparesni nei kitų išmaniųjų. Tuo pasigirti gali ir „CAT S75“ – jis nebijo nei dulkių, nei smėlio, nei vandens. Be abejo, tai nėra vienintelis šio modelio privalumas.

„Gamintojo teigimu, jį naudodami niekada neliksite be ryšio. Išmanusis palydoviniu ryšiu, kuris veikia kone visur, gali siųsti ir gauti SMS žinutes. Vadinasi, net jei atvykę į poilsiavietę, kurioje nėra ryšio, po kurio laiko negalėsite užvesti automobilio, vis tiek turėsite galimybę apie tai kam nors pranešti išsiųsdami trumpąją žinutę, joje tuo pačiu nurodę savo buvimo vietos informaciją“, – sako M. Vrubliauskas.

Beje, vietose, kur ryšys yra stiprus, „CAT S75“ leis naudoti naujos kartos 5G ryšį. Išmanusis rekomenduojamas tiems, kurie nuolat keliauja ir nori su kitais susisiekti net būdami atokiausiuose kampeliuose.

CAT S75 išmanusis telefonas-pirkti

„Oukitel WP12“ – saugumas už prieinamą kainą

oukitel-w12-telefonas-pirkti
 
Šis telefonas yra gerokai pigesnis už kitus sąraše pristatytus įrenginius, tad tenka pripažinti, kad techninėmis savybėmis jis jiems nusileidžia. Išskyrus atsparumą! Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai CAT gamintojo įrenginys, nes jo korpusas storesnis nei daugelio, o kraštai paminkštinti, siekiant ekraną dar labiau apsaugoti.

„Oukitel WP12“ turi IP68 sertifikatą. Tai reiškia, kad jis atsparus dulkėms, nešvarumams, smėliui, o panardintas į vandenį ne daugiau nei 1 m gylyje gali išbūti iki 30 min. Be to, įrenginys gali pasigirti gavęs MIL-STD-810G karinį standartą, kuris, be abejo, dar labiau užtikrina jo atsparumą. Taigi kaina jo mažesnė nei daugelio, o patvarumas – vis dar aukščiausio lygio“, – pastebi „Bitės Profas“.

Tiesa, vienas nebrangaus telefono trūkumų ‒ „MicroUSB“ jungtis. Nors galima sakyti, kad jos laikai jau prabėgę, daugelis greičiausiai vis dar rastų tokį laidą stalčiuje. Jei ne – ne bėda, nes „Oukitel“ puikiai suvokdami situaciją kroviklį įdeda į telefono pakuotę.

„Šį įrenginį rekomenduoju ieškantiems saugaus ir atsparaus telefono, tačiau turintiems itin ribotą biudžetą. Vargu, ar rasite aplinkos veiksniams atsparų telefoną už dar mažesnę kainą“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Oukitel-WP12-pirkti