„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

Drėgmė, dulkės, temperatūros svyravimai ir atsitiktiniai smūgiai gali sutrikdyti išmaniojo telefono veikimą, todėl dirbant ar pramogaujant tokiomis sąlygomis, reikia atkreipti dėmesį į įrenginio atsparumą. „Bitės Profai“ apžvelgė visus rinkoje esančius išmaniuosius ir atrinko TOP 5 patvariausius telefonus, su kuriais liksite ramūs bet kokioje situacijoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su turiniu susipažinti lengviau:
  • „CAT S62 Pro“ yra aukščiausių parametrų telefonas, kuris nebijo nei vandens, nei dulkių, nei kritimų
  • „Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ ‒ patvarus ir grubus telefonas, turintis ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu
  • Jei dirbate švarioje ir sterilioje aplinkoje, nesuklysite pasirinkę CAT S42 H+
  • Vienas tvirčiausių modelių „Samsung Galaxy XCover 5“ savo tvirtumą įrodė JAV karinių specifikacijų bandymuose
  • „Oukitel WP12“ skirtas tiems, kurie nori atsparaus įrenginio, tačiau jam nenori skirti daug lėšų

Daugiau apie aplinkos veiksniams atsparius išmaniuosius sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Įvairius atsparumo aplinkos poveikiui sprendimus šiandien siūlo daugelio gamintojų flagmanai, o dalis išmaniųjų kuriami su papildoma apsauga. Tokių telefonų korpusas papildomai sutvirtintas ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūros svyravimų. Mūsų sudarytame telefonų TOP 5 parinkti modeliai tiks tiek aktyviai pramogaujantiems, tiek pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis dirbantiems žmonėms“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2022 m. rugsėjį.

„CAT S62 Pro“ – aukščiausių parametrų telefonas su didesne apsauga

Ko gero, būtent šio gamintojo pavadinimas pirmiausia ateina į galvą, vos tik susimąstome apie papildomai sutvirtintus ir itin atsparius įrenginius. Kita vertus, ko dar galime tikėtis iš gamintojo, kuriam savo vardą paskolino žinomas statybinės technikos gigantas.

„CAT S62 Pro“ yra galingiausias CAT šeimos modelis, padengtas „Gorilla Glass 6“ grūdintu stiklu, kuris padeda apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų ir skilimo. Be to, telefono ekranas veikia net liečiant šlapiais pirštais ar mūvint pirštines, todėl tiek žiemą, tiek darbo metu telefonu galėsite naudotis lengvai. Šiam įrenginiui suteiktas IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui bei dulkėms sertifikatas“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„CAT S62 Pro“ ‒ vienas atspariausių telefonų kritimams. Dėl papildomai sustiprinto korpuso „CAT S62 Pro“ nebijo nukristi ant betono iš 1,8 m aukščio. Visgi net ir žinodami, kad telefonas puikiai atlaiko kritimus, mėtyti jo nerekomenduojame.

„Įrenginys taip pat testuotas pagal JAV kariuomenės standartus (MIL-STD-810H), todėl purvas, dulkės, druska ir temperatūros svyravimai, kurie gali pakenkti kitiems telefonų modeliams, jam nebaisūs. Beje, šis telefonas iš savo brolių išsiskiria termovizorine kamera, kuria galima fiksuoti šilumos nuotėkį ir pastebėti šilumą skleidžiančius objektus“, – sako M. Vrubliauskas.

Verta paminėti, kad „CAT S62 Pro“ iš visų padidinto atsparumo aplinkos veiksniams telefonų išsiskiria savo specifikacijomis, kurios leis sklandžiai dirbti ir pramogauti.

„Dažniausiai didesnis telefono atsparumas pasiekiamas kitų išmaniojo techninių savybių sąskaita, todėl jie būna mažiau galingi ar su kiek prastesne kamera. Visgi „CAT S62 Pro“ ‒ tvirtas, o ir kiti parametrai tikrai nenuviliantys. Pavyzdžiui, kamera gali daryti kokybiškas nuotraukas net ir esant prastesniam apšvietimui“, ‒ sako ekspertas.

cat-s62-pro-pirkti

„Samsung Galaxy Xcover6 Pro“ – aukšti parametrai ir atsparus korpusas

Šis telefonas į sąrašą pateko, be abejo, ne šiaip sau. Jis atsparus vandeniui ir dulkėms, o tai liudija IP68 sertifikatas (iki 1,5 m gylio iki 35 min). Taip pat „Samsung“ teigia, kad šis telefonas atsparus nukritimams ant betono iki 1,5 m aukščio. Šios informacijos nebandėme patikrinti, tačiau vien tai žinant galima jaustis saugiau.

„Patvarus ir grubus nėra vieninteliai „Galaxy Xcover6 Pro“ telefoną apibūdinantys žodžiai. Tokioje telefonų klasėje jis turi ir kitų aukštų parametrų. Pavyzdžiui, ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Dėl šios priežasties įrenginys į prisilietimus reaguos itin greitai ir juo naudotis bus vienas malonumas“, ‒ tikina „Bitės Profas“.

Kalbant apie kameras, šis telefonas taip pat ne pėsčias. Įrenginio galinėje dalyje rasime 50 MP pagrindinį objektyvą ir 8 MP itin plataus kampo kamerą, kuri padeda nufotografuoti platesnį vaizdą, o tai gali būti itin naudinga darbe. Be to, kaip įprasta „Xcover“ telefonams, baterija iš įrenginio yra lengvai išimama, tad telefonui išsikrovus galite paprasčiausiai įsidėti kitą pilnai įkrautą bateriją.

galaxy-XCover6-pro-pirkti

CAT S42 H+ – nebaisūs nei įvairūs dezinfekantai, nei reguliarūs plovimai

CAT S42 H+ – puikus pasirinkimas, kai darbo aplinka privalo būti švari ir sterili. Jam suteikti IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatai. Telefonas taip pat atitinka ir kariuomenės MIL SPEC 810H standartus, dėl kurių jis turėjo ištverti sudėtingus kritimo, dulkių ir vandens testus.

„CAT S42 H+ ‒ pirmasis CAT telefonas, kurio korpuso gamyboje panaudoti sidabro jonai. Tai reiškia, kad ant šio įrenginio paviršiaus kaupiasi daug mažiau bakterijų. Korpusas sukurtas taip, kad jam nebūtų baisūs įvairūs dezinfekantai ar reguliarus plovimas muilu. CAT S42 H+ bus puikus pasirinkimas ne tik dirbantiems atšiauriomis ir sudėtingomis sąlygomis, bet ir tiems, kurių darbo aplinka privalo būti švari ir sterili“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Telefono korpusą dengia guma, todėl įrenginiui nebaisūs kritimai net iš 1,8 m aukščio, o ir rankoje jį galima laikyti kur kas tvirčiau. Be to, įrenginys turi didžiausios talpos bateriją, kuri patikimai tarnaus dvi dienas. Būtent dėl šios priežasties telefonas yra vienas ilgiausiai neišsikraunančių ir išorės veiksniams atsparių išmaniųjų. Visgi CAT S42 H+ savo greičiu ir kamera nusileidžia „CAT S62 Pro“ ir CAT S52.

CAT-s42+-pirkti

„Samsung Galaxy XCover 5“ – atsparus ir neskriaudžiantis piniginės

Vienas tvirčiausių „Samsung“ telefonų yra išlaikęs JAV karinių specifikacijų bandymus, kuriuose buvo tikrinamas įrenginio atsparumas temperatūrai, dulkėms, smūgiams, vibracijai, žemam slėgiui ir kitiems veiksniams. Jis pasižymi atsparumu vandeniui (IP68), tad gali būti panardintas į 1,5 m gylį 30 min, ir turi lengvai išimamą bateriją, kurią gali pasikeisti patys naudotojai.

„Telefonas sukurtas su papildomu „XCover“ mygtuku, kurio funkcionalumą galite nustatyti pagal savo poreikius, pavyzdžiui, žibintuvėlio naudojimui arba skambučių atsiliepimui. Jo ekranas reaguoja į lietimus net ir dėvint pirštines. Šiame stipruolyje įdiegtas ir radijo imtuvas, kurio neturi dauguma kitų išmaniųjų. Gera žinia, kad klausyti radiją galite neprisijungę prie interneto“, – pabrėžia išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dėl efektyvaus „Exynos 850“ procesoriaus naujausias „XCover“ modelis ne tik veikia greičiau, bet ir taupiau naudoja baterijos energiją. Į įrenginį galima įdiegti daugiau programėlių ar atsisiųsti daugiau muzikos, kadangi jo vidinė atmintis padidinta iki 64 GB.

„Už nedidelę kainą „Samsung XCover 5“ leidžia naudotis visomis svarbiausiomis patikimo ir tvirto mobiliojo funkcijomis. Jei įsigysite papildomą bateriją, jums svarbiu metu galėsite nekrauti telefono, o per kelias akimirkas pasikeisti jau įkrautą akumuliatorių. Be to, papildomai apsaugotas korpusas išgelbės įrenginį krentant net ir ant itin kieto paviršiaus“, ‒ sako M. Vrubliauskas.

Galaxy-Xcover-5-pirkti

„Oukitel WP12“ – saugumas už prieinamą kainą

Šis telefonas yra gerokai pigesnis už kitus sąraše pristatytus įrenginius, tad tenka pripažinti, kad techninėmis savybėmis jis jiems nusileidžia. Išskyrus atsparumą! Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai CAT gamintojo įrenginys, nes jo korpusas storesnis nei daugelio, o kraštai paminkštinti, siekiant ekraną dar labiau apsaugoti.

„Oukitel WP12“ turi IP68 sertifikatą. Tai reiškia, kad jis atsparus dulkėms, nešvarumams, smėliui, o panardintas į vandenį ne daugiau nei 1 m gylyje gali išbūti iki 30 min. Be to, įrenginys gali pasigirti gavęs MIL-STD-810G karinį standartą, kas, be abejo, dar labiau užtikrina jo atsparumą. Taigi, kaina jo mažesnė nei daugelio, o patvarumas – vis dar aukščiausio lygio“, – pastebi „Bitės Profas“.

Tiesa, vienas nebrangaus telefono trūkumų ‒ „MicroUSB“ jungtis. Nors jos laikai jau, galima sakyti, prabėgę, daugelis greičiausiai vis dar rastų tokį laidą stalčiuje. Jei ne – ne bėda, nes „Oukitel“, puikiai suvokdami situaciją, kroviklį įdeda į telefono pakuotę.

„Šį įrenginį rekomenduoju ieškantiems saugaus ir atsparaus telefono, tačiau turintiems itin ribotą biudžetą. Vargu, ar rasite aplinkos veiksniams atsparų telefoną už dar mažesnę kainą“, ‒ sako ekspertas.

Oukitel-WP12-pirkti

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

top-5-geriausi-telefonai

top-5-geriausi-telefonai-kameros

top-5-geriausi-telefonai-zaidimams

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.