„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 aplinkos veiksniams atsparūs telefonai

Drėgmė, dulkės, temperatūros svyravimai ir atsitiktiniai smūgiai gali sutrikdyti išmaniojo telefono veikimą, todėl dirbant ar pramogaujant tokiomis sąlygomis, reikia atkreipti dėmesį į įrenginio atsparumą. „Bitės Profai“ apžvelgė visus rinkoje esančius išmaniuosius ir atrinko TOP 5 patvariausius telefonus, su kuriais liksite ramūs bet kokioje situacijoje.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „CAT S62 Pro“ yra aukščiausių parametrų telefonas, kuris nebijo nei vandens, nei dulkių, nei kritimų
  • „Samsung Galaxy XCover Pro“ turi 14 val. tarnaujančią keičiamą bateriją
  • Vienas tvirčiausių modelių „Samsung Galaxy XCover 5“ savo tvirtumą įrodė JAV karinių specifikacijų bandymuose
  • „CAT S52“ yra vienas ploniausių ir patogiausių išorės veiksniams atsparių išmaniųjų
  • Pigiausias, bet tikrai ne prasčiausias – „Blackview BV4900s“

Daugiau apie atsparius aplinkos veiksniams išmaniuosius sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Įvairius atsparumo aplinkos poveikiui sprendimus šiandien siūlo daugelio gamintojų flagmanai, o dalis išmaniųjų kuriami su papildoma apsauga. Tokių telefonų korpusas papildomai sutvirtintas ir suteikia apsaugą nuo smūgių ar temperatūrų svyravimų. Mūsų sudarytame telefonų TOP 5 parinkti modeliai tiks tiek aktyviai pramogaujantiems, tiek pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis dirbantiems žmonėms“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2022 m. kovą.

„CAT S62 Pro“ – aukščiausių parametrų telefonas su didesne apsauga

Ko gero, būtent šio gamintojo pavadinimas pirmiausia ateina į galvą, vos tik susimąstome apie papildomai sutvirtintus ir itin atsparius įrenginius. Kita vertus, ko dar galime tikėtis iš gamintojo, kuriam savo vardą paskolino žinomas statybinės technikos gigantas.

„CAT S62 Pro“ yra galingiausias „CAT“ šeimos modelis, padengtas „Gorilla Glass 6“ grūdintu stiklu, kuris padeda apsaugoti įrenginio ekraną nuo įbrėžimų ir skilimo. Be to, telefono ekranas veikia net liečiant šlapiais pirštais ar mūvint pirštines. Todėl tiek žiemą, tiek mūvėdami darbines pirštines lengvai galėsite naudotis telefonu. Šiam įrenginiui suteiktas IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui bei dulkėms sertifikatas“, – pasakoja „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„CAT S62 Pro“ yra vienas atspariausių telefonų kritimams. Dėl papildomai sustiprinto korpuso „CAT S62 Pro“ nebijo nukristi ant betono iš 1,8 m aukščio. Visgi net ir žinodami, kad telefonas puikiai atlaiko kritimus, mėtyti jo nerekomenduojame. Įrenginys taip pat testuotas pagal JAV kariuomenės standartus (MIL-STD-810H), todėl purvas, dulkės, druska ir temperatūrų svyravimai, kurie gali pakenkti kitiems telefonų modeliams, jam nebaisūs.

„Šis telefonas iš savo brolių išsiskiria išskirtine termovizorine kamera, kuria galima fiksuoti šilumos nuotėkį ir pastebėti šilumą skleidžiančius objektus“, – priduria M. Vrubliauskas.

Verta paminėti, kad „CAT S62 Pro“ iš visų padidinto atsparumo aplinkos veiksniams telefonų išsiskiria savo specifikacijomis, kurios leis sklandžiai dirbti ir pramogauti. Dažniausiai didesnis telefono atsparumas pasiekiamas kitų išmaniojo techninių savybių sąskaita, todėl jie būna mažiau galingi ar su kiek prastesne kamera. Visgi, „CAT S62 Pro“ yra tvirtas, o ir kiti parametrai – tikrai nėra nuviliantys. Pavyzdžiui, kamera, kuri gali daryti kokybiškas nuotraukas net ir esant prastesniam apšvietimui.

Daugiau apie „CAT S62 Pro“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Samsung Galaxy XCover 5“ – atsparus ir neskriaudžiantis piniginės

Vienas tvirčiausių „Samsung“ telefonų yra išlaikęs JAV karinių specifikacijų bandymus, kuriuose buvo tikrinamas įrenginio atsparumas temperatūrai, dulkėms, smūgiams, vibracijai, žemam slėgiui ir kitiems veiksniams. Jis pasižymi atsparumu vandeniui (IP68) – gali būti panardintas 1,5 m gylyje 30 minučių ir lengvai išimama baterija, kurią gali pasikeisti patys naudotojai.

„Telefonas sukurtas su papildomu „XCover“ mygtuku, kurio funkcionalumą galite nustatyti pagal savo poreikius, pavyzdžiui, žibintuvėlio naudojimui arba skambučių atsiliepimui. Jo ekranas reaguoja į lietimus net ir dėvint pirštines, todėl jų nereikės nusiimti naudojant telefoną lauke šaltu metų laiku. Šiame stipruolyje įdiegtas ir radijo imtuvas, kurio neturi dauguma kitų išmaniųjų. Gera žinia, kad klausyti radiją galite neprisijungę prie interneto“, – pabrėžia „Bitės Profas“.

Dėl efektyvaus „Exynos 850“ procesoriaus naujausias „XCover“ modelis ne tik veikia greičiau, bet ir taupiau naudoja baterijos energiją. Į įrenginį galima įdiegti daugiau programėlių ar atsisiųsti daugiau muzikos, kadangi jo vidinė atmintis padidinta iki 64 GB.

Už nedidelę kainą „Samsung XCover 5“ leidžia naudotis visomis svarbiausiomis patikimo ir tvirto mobiliojo funkcijomis. Jei įsigysite papildomą bateriją, jums svarbiu metu galėsite nekrauti telefono, o per kelias akimirkas pasikeisti jau įkrautą akumuliatorių. Be to, papildomai apsaugotas korpusas išgelbės įrenginį krentant net ir ant itin kieto paviršiaus.

Daugiau apie „Samsung Galaxy Xcover 5“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„CAT S52“ – vienas ploniausių ir patogiausių atsparių aplinkos veiksniams išmaniųjų

„CAT S52“ apsaugą nuo vandens bei smėlio patvirtina IP68 ir IP69 sertifikatai. O savo tvirtumą „CAT S52“ įrodė atlikdamas daugybę patvarumo testų ir atitikdamas JAV kariuomenės standartų reikalavimus (MIL-STD-810G).

„Telefonas nebijo vandens, dulkių ir kritimo iš 1,5 m aukščio. Jis taip pat atsparus druskingoms, drėgnoms aplinkos sąlygoms bei dideliems temperatūros svyravimams. Svarbu paminėti, kad „CAT S52“, priešingai nei daugelis kitų telefonų, atlaiko net ir 4 kategorijos vibraciją. Todėl šis telefonas ypač tiktų žmonėms, dirbantiems su sunkiąja technika“, – sako M. Vrubliauskas.

Telefonas turi dar vieną ypatybę – tai yra vienas iš ploniausių tokių atsparių išmaniųjų. Šis išmanusis turi piršto antspaudo skaitytuvą ir gali gerai susitvarkyti su visomis kasdienėmis užduotimis. Be to, telefonas turi tokią pat kamerą, kaip ir brangesnis „CAT S62 Pro“, tik be termovizoriaus galimybių, todėl juo galima ir sklandžiai fotografuoti“, – atskleidžia „Bitės Profas“.

Daugiau apie „CAT S52“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„CAT S42 H+“ – nebaisūs įvairūs dezinfekantai ar reguliarus plovimas

„CAT S42 H+“ – puikus pasirinkimas, kai darbo aplinka privalo būti švari ir sterili

„CAT S42 H+“ suteikti IP68 ir IP69 atsparumo vandeniui ir dulkėms sertifikatai. Jis taip pat atitinka ir kariuomenės MIL SPEC 810H standartus, dėl kurių telefonas turėjo ištverti sudėtingus kritimo, dulkių ir vandens testus.

„CAT S42 H+“ yra pirmasis „CAT” telefonas, kurio korpuso gamyboje panaudoti sidabro jonai. Tai reiškia, kad ant šio telefono paviršiaus kaupiasi daug mažiau bakterijų. Korpusas sukurtas taip, kad būtų nebaisūs įvairūs dezinfekantai ar reguliarus plovimas muilu. Todėl „CAT S42 H+“ bus puikus pasirinkimas ne tik dirbantiems atšiauriomis ir sudėtingomis sąlygomis, bet ir tiems, kurių darbo aplinka privalo būti švari ir sterili“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Telefono korpusą dengia guma, todėl įrenginiui nebaisūs kritimai net iš 1,8 m aukščio, o ir rankoje jis guli kur kas tvirčiau. Be to, įrenginys turi didžiausios talpos bateriją, kuri patikimai tarnaus ir dvi dienas. Būtent dėl šios priežasties telefonas yra vienas ilgiausiai laikančių, išorės veiksniams atsparių išmaniųjų. Visgi „CAT S42 H+“ savo greičiu ir kamera nusileidžia „CAT S62 Pro“ ir „CAT S52“.

Daugiau apie „CAT S42 H+“ sužinosite šio telefono aprašyme.

„Blackview BV4900s“ – saugumas už prieinamą kainą

Kadangi šis telefonas yra gerokai pigesnis už kitus sąrašo narius, tenka pripažinti, kad techninėmis savybėmis jis jiems nusileidžia. Tačiau tikrai nenusileidžia atsparumu.

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai „CAT“ gamintojo įrenginys. Telefono korpusas storesnis nei daugelio, o jo kraštai paminkštinti norint ekraną dar labiau apsaugoti.

„BV4900s“ turi IP68 sertifikatą – tai reiškia, kad jis atsparus dulkėms, nešvarumams bei smėliui ir panardinimui į vandenį iki vieno metro gylio ir iki trisdešimties minučių. Be to, įrenginys gali pasigirti praėjęs „MIL-STD-810G“ karinį standartą, kas, be abejo, dar labiau garantuoja jo atsparumą. Tad kaina mažesnė, o patvarumas – vis dar aukščiausio lygio“, – pastebi „Bitės Profas“.

Tiesa, vienas mažos kainos trūkumų yra tai, kad telefonas vis dar naudoja „MicroUSB“ jungtį. Nors jos laikai jau, galima sakyti, prabėgę, daugelis greičiausiai vis dar turime stalčiuose tokį laidą. O jei ne – taip pat ne bėda, nes puikiai suvokdami situaciją, „Blackview“ kroviklį įdeda į telefono pakuotę. Beje, kaip būdinga ištvermingiems telefonams, šis dar ir talpus – jo viduje laukia net 5580mAh baterija.

Rekomendacija ieškantiems saugaus bei atsparaus telefono, bet norintiems įtilpti į gana mažą biudžetą. Vargu, ar rasite aplinkos veiksniams atsparų telefoną už dar mažesnę kainą.

Daugiau apie „Blackview BV4900s“ sužinosite šio telefono aprašyme.

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

top-5-geriausi-telefonai

top-5-geriausi-telefonai-kameros

top-5-geriausi-telefonai-zaidimams

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.