Mobilusis parašas: kaip juo naudotis?

Sprendimų, palengvinančių mūsų kasdienybę, ieškome visur. Vienas iš jų – mobilusis parašas, leidžiantis be papildomų įrankių prisijungti prie savo banko paskyros ar pasirašyti svarbią sutartį elektroniniu būdu. Kaip pradėti naudotis mobiliuoju parašu, prie kokių elektroninių sistemų galima prisijungti ir kaip tai padaryti, pasakoja „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Mobilusis parašas – įprasto parašo ir asmens tapatybės dokumento atitikmuo, turintis tą pačią juridinę galią
  • Mobilųjį parašą galima naudoti elektroniniuose bankuose, valstybinėse ir viešųjų įstaigų sistemose, taip pat pasirašyti dokumentus
  • Norint pradėti naudotis m. parašu, sudarykite mobilaus parašo sutartį su mobilaus ryšio operatoriumi bei atlikite vaizdo įraše minimus veiksmus
 

„Mobiliuoju parašu naudotis išties paprasta – identifikuoti savo asmenybę jungiantis prie platformos galite visur, kur yra mobilusis ryšys. Be to, jūsų mobilųjį parašą apsaugo du specialūs, tik jums žinomi, sPIN kodai. Pakaks tik juos prisiminti, kad prisijungtumėte prie jums reikalingos elektroninės sistemos ir atliktumėte reikiamą operaciją“ – pasakoja „Bitės Profas“ Mantvydas.

Įsigiję mobilaus parašo sutartį, gausite naują SIM kortelę, kuri gali turėti operatoriaus suteiktą PIN kodą, apsaugantį joje esančius duomenis. Jei norėtumėte tą kodą pakeisti, o galbūt įrenginiu naudotis be jo, reikalingas instrukcijas išsamiai pateikia „Bitės Profai“.

„Bitės Profai“ dalijasi būdais, kuriais šiandien galima pasirašyti dokumentus nuotoliniu būdu ir patarimais, kurie palengvis naudojimąsi elektroniniu parašu.

Nuotolinį darbą galite palengvinti ir išmaniojo telefono kamerą pasiverčiant į greitą ir patogų skenerį. „Bitės Profai“ sako, kad užtenka parsisiųsti vos vieną iš specialių programėlių ir galėsite lengvai kurti virtualias dokumentų kopijas.

Taip pat jums gali būti naudinga:

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: