Kaip prijungti išmanųjį „LG“ televizorių prie interneto ryšio?

Išmanusis televizorius pasižymi plačiomis galimybėmis – daugybė pasiekiamų programėlių leidžia mėgautis mėgstamu turiniu. Tam, kad galėtumėte išnaudoti visas išmaniojo televizoriaus funkcijas, jį reikia prijungti prie interneto. Kaip tai padaryti „LG“ televizoriuje pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Nesvarbu, ar mėgstate žiūrėti filmus, serialus, klausytis muzikos „Youtube“ ar „Spotify“, žaisti vaizdo žaidimus – visoms programėlėms reikia interneto. Laimei prijungti televizorių prie interneto itin lengva, o tai padarius galėsite siųstis įvairias programėles, pavyzdžiui, „Go3 | Bitė“, į savo LG televizorių “, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip prijungti „LG“ išmanųjį televizorių prie interneto?

Pirmiausia įjunkite televizorių ir paspauskite mygtuką su nustatymų ikona savo nuotolinio valdymo pultelyje. Tai padarius kairėje pusėje pamatysite greitų nustatymų juostą.

„Tuomet nuotolinio valdymo pulteliu spustelėkite kelis kartus žemyn, kol pasieksite gaublio ikonėlę, o šalia jo įsižiebs pasirinkimas „Tinklas“. Apie neprijungtą interneto ryšį prie įrenginio jūs būsite informuoti iškart – šalia ikonėlės matysite žodį „Neprisijungta“. Norint prisijungti, spauskite vidurinį mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje“, – aiškina „Bitės Profas“.

Atlikus šiuos žingsnius, atsidursite naujame lange. Jei prie televizoriaus prijungėte interneto laidą, tuomet jums tereikės pasirinkti pirmąjį punktą „Laidinė jungtis (eternetas)“ ir paspausti vidurinį pultelio mygtuką, tokiu būdu televizorius prisijungs prie interneto ryšio. Visgi, jei norite jungtis per „Wi-Fi“, sekite šią instrukciją toliau.

Naujame lange nuotolinio valdymo pulteliu spustelėkite žemyn, kol pasirinksite antrą punktą – „Wi-Fi jungtis“ ir paspauskite vidurinį pultelio mygtuką.

„Tuomet jūsų ekrane pasirodys langas su visais pasiekiamais „Wi-Fi“ tinklais. Iš sąrašo pasirinkite savo namų „Wi-Fi“ tinklą. Mano tinklas vadinasi „Bite Lietuva WiFi“, todėl norėdamas jį prijungti spaudžiu vidurinį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Tai padarius jums reikės įvesti savo „Wi-Fi“ tinklo slaptažodį. Jei pamiršote, jį galite rasti ant savo maršrutizatoriaus nugarėlės priklijuoto lipduko, slaptažodis parašytas eilutėje „Password“. Jį įveskite naudodamiesi ekrane pasirodžiusia klaviatūra. Kai slaptažodį suvesite, pasirinkite „Įvesti“ ir spauskite vidurinį mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje.

„Jei teisingai įvedėte slaptažodį, būsite sugrąžinti į tą patį langą su visais pasiekiamais „Wi-Fi“ tinklais. Šalia jūsų prijungto tinklo dešinėje pusėje turėtų atsirasti „X“ ženklas. Tai reiškia, kad internetas sėkmingai prijungtas, o paspaudus „X“ jį atjungsite“, – aiškina A. Archangelskis.

Atlikus visus šiuos žingsnius paspauskite grįžimo atgal mygtuką nuotolinio valdymo pultelyje. Jį atpažinsite iš rodyklės ikonos. Tai padarę ekrane pamatysite greituosius nustatymus, o šalia pasirinkimo „Tinklas“ – „Prisijungta prie belaidžio“.

„Štai ir viskas – jūs sėkmingai prijungėte savo išmanųjį televizorių prie interneto. Dabar galėsite mėgautis mėgstamu turiniu, siųstis programėles bei naršyti internete“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: