Kaip „Samsung“ išmaniajame laikrodyje įdiegti „Spotify“?

Kas gali būti patogiau kaip išeiti pasivaikščioti ar pabėgioti su mylima muzika? Nebent daryti tai kišenėje nesinešiojant didelio ir sunkaus telefono. Tokie išmanieji laikrodžiai kaip „Samsung Galaxy Watch 3“ leidžia išvengti šio nepatogumo, tereikia įdiegti „Spotify“. Pateikiame detalų „Bitės Profų“ gidą kaip tai padaryti.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • „Spotify“ įdiegimui laikrodyje reikės susieto telefono, paties laikrodžio ir „Samsung“ paskyros
  • Muzikos galėsite klausyti tik suteikę programėlei norimus leidimus
  • Svarbu tai, jog instaliavus „Spotify“ galėsite tik valdyti platformą telefone, bet ne leisti muziką pačiu laikrodžiu – tai galite pakeisti programėlės nustatymuose

„Išmanieji laikrodžiai sukurti taip, jog daugeliu atvejų leistų telefoną palikti gulėti namie, nes svarbiausias jo funkcijas ir taip galite atlikti laikrodžiu. Be abejo, tai galioja ir muzikos klausymui – tereikia keleto minučių ir daugiau norint mėgautis grojaraščiais nebereikės su savimi neštis telefono“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip „Samsung Galaxy Watch“ laikrodžiuose įdiegti „Spotify“?

1.Susiraskite „Spotify“ programėlę.

Kaip ir visas programėles, „Spotify“ galite atsisiųsti per laikrodyje esančią „Samsung Store“ prisijungę prie Wi-Fi tinklo arba naudojate eSIM per mobilųjį ryšį Jei turite su laikrodžiu susietą „Samsung“ telefoną, jame atsidarę „Samsung Store“ taip pat matysite skiltį „Laikrodžiui“ – tai antras galimas kelias. Abiem atvejais teks prisiregistruoti prie savo „Samsung“ paskyros.

Kiti „Android“ bei „iOS“ telefonai diegti programėles leidžia per laikrodžio „Galaxy Wearable“ aplikaciją. „Galaxy Store“ parduotuvėje laikrodyje esančiame paieškos lange suveskite „Spotify“. O telefono „Galaxy Wearable“ programėlėje tą patį padarykite ekrano apačioje.

2.Telefone įdiekite programėlę.

Radę programėlę paspauskite atsisiuntimo mygtuką ir kitame lange patvirtiname pasirinkimą „Įdiegti“. Po to iššokančiame lange suteikite prašomus leidimus naudotis telefono informacija.

Po šių pasirinkimų programėlė bus perkelta į laikrodį ir tolesnis diegimas vyks jau nebe telefono, bet paties laikrodžio ekrane.

3.Suteikite programėlei leidimus.

„Spotify“ atsiras visų programėlių gale ir paprašys jūsų suteikti vietovės leidimą. Suteikę leidimus galite programėlę perkelti ten, kur patogu.

Visgi atsidarę ją pamatysite, kad kol kas galite ja tik valdyti „Spotify“ savo telefone. Jei norite klausyti patogiau, nustatymuose „Settings“ raskite kategoriją „Playback“. Pasirinkę vietoje „Remote“ (grojamos muzikos kontroliavimas telefone) „Standalone“ (muzikos grojimas iš laikrodžio) galėsite „Spotify“ mėgautis tiesiog laikrodžiu.

4.Telefone susiekite įrenginius.

Veiksmas ir vėl turėtų keltis į telefono ekraną, kuriame atsidarys „Spotify“ programėlė, prašanti susieti įrenginius (ir, jei anksčiau to padarę nebuvote, prisiregistruoti). Kai tai padarysite – galėsite tiesiai iš telefono leisti ir matyti visus savo grojaraščius ir klausyti muzikos. Bet kur ir bet kada! Tiesa, tam būtina mokama „Premium“ programėlės versija.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: