Kokios „YouTube“ subtitrų galimybės?

Socialinis tinklas „YouTube“ leidžia tam tikrą turinį žiūrėti su subtitrais. Ši itin naudinga funkcija veikia įvairiuose išmaniuosiuose įrenginiuose, tad pagrindinių veikėjų dialogą galėsite lengviau suprasti, pavyzdžiui, tiek telefone, tiek televizoriuje. „Bitės Profas“ Žygis vaizdo apžvalgoje pristato „YouTube“ subtitrų galimybes.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

 • „YouTube“ subtitrus galima labiau pritaikyti savo poreikiams.
 • Jei vaizdo įrašas turi subtitrus, juos įjungsite spustelėję atitinkamą ikoną.
 • Pakeisti subtitrų šriftą, jo spalvą, dydį, taip pat fono spalvą, nepermatomumą ir kitus nustatymus galite paspaudę dantračio simbolį, o po to pasirinkę „Subtitrai“ ir „Parinktys“.

  „Nors daugelis žino, kad kai kuriuos „YouTube“ vaizdo įrašus galima žiūrėti su subtitrais, tačiau retas gali pasigirti tuo, kad juos yra nusistatęs pagal save. Norėdami pakeisti subtitrų, pavyzdžiui, šriftą, spauskite dantračio simbolį. Tada spustelėkite „Subtitrai“, „Parinktys“ ir „Šriftų grupė“. Štai čia galite pasirinkti šriftą, kuris jums patinka labiausiai“, – sako „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo apžvalgą, kurioje pristato ir kitas „YouTube“ subtitrų galimybes.

  Dalinkis straipsniu:

  Gaukite pasiūlymą

  Mane domina: