Kaip pakeisti APN nustatymus „Xiaomi“ telefone?

APN (angl. Access Point Name) – nustatymas, kuris nurodo įrenginiui, kaip jungtis prie interneto ryšio. Skirtingiems ryšio operatoriams dažniausiai reikia konkrečios šio parametro reikšmės. Todėl, jei pakeitus SIM kortelę, neveikia internetas, rekomenduojama patikrinti APN nustatymus. Kaip tai padaryti „Xiaomi“ telefone, pasakoja „Bitės Profas“ Andrius.
 

„Jei į išmanųjį įdėjote naują SIM kortelę, gali būti, kad susidūrėte su neveikiančiu internetu. Kai kuriais atvejais įrenginys automatiškai nepakeičia APN reikšmės, todėl ją nustatyti reikia rankiniu būdu. Tai padaryti visai nesudėtinga, tik reikėtų žinoti, kad ši instrukcija tiks „Bitės“ SIM kortelę turintiems naudotojams“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip nustatyti APN parametrus „Xiaomi“ telefone?

Norint pakeisti APN parametrus, pirmiausia reikia atsidaryti telefono nustatymus ir pasirinkti skiltį „SIM kortelės ir mobilieji tinklai“. Tuomet spustelėkite ant kortelės, kurios APN nustatymus norite pakeisti.

Tuomet naujai atsidariusiame puslapyje pasirinkite „Prieigos taškų pavadinimai“.

 

Šiame puslapyje matysite visus esamus APN. Tuomet jums reikės sukurti naują APN, todėl spauskite pliuso ikonėlę ekrano apačioje.

 

„Bitės“ SIM kortelės naudotojams naujai atsidariusiame lange reikės užpildyti tik du laukelius – į pavadinimo eilutę suveskite bet ką, o į APN laukelį parašykite „internet“. Užpildžius šias dvi skiltis, spauskite ekrano apačioje esantį „Daugiau“ ir „Išsaugoti“.

 

„Atlikę šiuos žingsnius, būsite sugrąžinti į savo APN sąrašą. Jūsų naujai suvestas APN turėtų būti mėlynos spalvos – tai signalizuoja, kad jis yra aktyvus. Jei ateityje reikėtų ištrinti APN, tuomet spauskite rodyklę, esančią dešinėje pusėje šalia jo pavadinimo. Tuomet iššokusiame lange pasirinkite „Daugiau“ ir spauskite „Ištrinti APN“, – aiškina A. Archangelskis.

 

Štai ir viskas – jūs sėkmingai pridėjote naują APN reikšmę. Nuo šiol savo „Xiaomi“ telefone galėsite lengvai naudotis „Bitės“ mobiliuoju internetu.

 

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: