Geriausi televizoriai iki 500 eurų

Televizorių gamintojai nuolat pristato daugybę kokybiškų televizorių, kurių kainos neviršija nė 500 eurų. Vieni iš jų patenkina filmų, kiti sporto, o dar kiti žaidimų mėgėjų poreikius. „Bitės Profai“ apžvelgė populiariausius Lietuvoje parduodamus 500 Eur kainos segmento televizorius ir sudarė TOP 5 sąrašą, kad išsirinkti būtų lengviau.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Vienas populiariausių pasirinkimų – „Samsung 43"“.
  • „LG 50“ UHD 4K“ – televizorius, perteikiantis išskirtinę vaizdo kokybę.
  • Ieškantiems paprasto valdymo ir aukštos raiškos vaizdo, puikiai tiks „Xiaomi TV A2“.
  • Ne tik televizorius, bet ir interjero detalė – „Samsung 32" The Frame“.
  • „eSTAR LEDTV“ televizorius pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.
 

„Dabar daugelyje iki 500 eurų kainuojančių televizorių jau galima rasti 4K raišką, daug vaizdo režimų ir pažangią bei daugybę programėlių palaikančią operacinę sistemą. Mūsų sudarytame televizorių TOP 5 sąraše yra modeliai, kurie Lietuvoje kainuoja mažiau nei 500 Eur. Vis dėlto, verta atkreipti dėmesį, kad televizoriaus kaina priklauso ir nuo įstrižainės dydžio, todėl tos pačios serijos skirtingų dydžių televizorių kainos skirsis“, – pastebi „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.
 
Topas atnaujintas: 2023 metų birželį.

„Samsung 43" UHD 4K CU8072“ – populiarus pasirinkimas

samsung-tv-UHD-4K-CU8072
 
Dėl patogaus ir paprastai valdomo meniu bei kokybiško vaizdo „Samsung“ televizoriai yra vieni populiariausių Lietuvoje. Pavyzdžiui, vienas didžiausių šio modelio privalumų – ryškus ir kontrastingas vaizdas.

Jį padeda perteikti „Samsung“ sukurta „Dynamic Crystal Color“ technologija ir vienas galingiausių procesorių šiame kainos segmente ‒ „Crystal Processor 4K“.

„Šis televizorius veikia su viena patogiausių operacinių sistemų ‒ „Tizen“. Be to, šios operacinės sistemos meniu pasiekiamas ir lietuvių kalba. „Samsung“ išmanieji televizoriai yra populiariausi pasaulyje ir palaiko daugybę populiariausių programėlių, tokias kaip „Youtube“, „Spotify“, naujos kartos televizija „Go3|BITĖ“ ir kt.“, ‒ sako A. Archangelskis.

Samsung-cu8072-televizorius

„LG 50“ UHD 4K NANO763“ – televizorius, kuris tiktų net kino režisieriams

lg-televizorius-nanocell
 
Kino mėgėjams itin svarbu, kaip kokybiškai televizorius geba atkartoti kino kūrėjų viziją. Todėl gamintojai šiame modelyje įdiegė „Kino režisieriaus“ režimą (angl. Filmmaker mode), kuris leidžia atkurti kuo originalesnes spalvas.

„Šiame televizoriuje esanti „NanoCell“ technologija leidžia atvaizduoti daugiau atspalvių nei įprasti „LG“ ar kitų gamintojų televizoriai. Minėta technologija suteikia efektą, panašų į „Samsung QLED“ technologiją, todėl įrenginys perteikia dar daugiau spalvų ‒ tai leidžia džiaugtis dar įspūdingesniu turiniu“, – aiškina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Anot A. Archangelskio, šis modelis palaiko „WebOS“ operacinę sistemą, kuri leidžia nenaudojant priedėlių į įrenginį įdiegti daug papildomų programėlių, įskaitant ir naujos kartos televiziją „Go3 | BITĖ“.

LG-UHD-NANO

„Xiaomi TV A2“ – vienas prieinamiausių „Android“ televizorių

xiaomi-a2-televizorius
 
Šis televizorius palaiko visiems gerai pažįstamą „Android“ operacinę sistemą, dėl kurios įrenginyje galima įdiegti gerokai daugiau programėlių nei kitų gamintojų televizoriuose. Anot išmaniųjų įrenginių eksperto, „Google Play“ parduotuvėje rasite ne tik tokias programėles kaip „YouTube“ ar „Spotify“, bet ir įvairių žaidimų. Kai kuriuos iš jų žaisti galėsite papildomai prie televizoriaus prisijungę pelę, klaviatūrą ar žaidimų vairalazdę.

„Bent vieną šio gamintojo įrenginį išbandę naudotojai sutiks, kad „Xiaomi“ siūlo gerą kokybę už prieinamą kainą. Ne išimtis ir šis televizorius, kuris palaiko „Dolby Vision“ technologiją, kuri leidžia mėgautis ne tik itin kokybišku vaizdu, bet ir turiniu iš pačių įvairiausių vaizdo įrašo platformų“, ‒ sako A. Archangelskis.

Pasak „Bitės Profo“, „Xiaomi TV A2“ televizorius puikiai tiks ieškantiems itin funkcionalaus įrenginio už nedidelę kainą. Beje, su šiuo modeliu jums nereikės papildomo priedėlio norint žiūrėti naujos kartos „Go3|BITĖ“ televiziją, pakaks atsisiųsti programėlę ir mėgautis turiniu.

Xiaomi-A2-televizorius

„Samsung 32" The Frame QLED FHD QE32LS03CBUXXH“ – norintiems mažesnio išmanaus televizoriaus

samsung-the-frame-televizorius
 
QLED ekranas stilingame paveikslo rėmų formos korpuse už prieinamą kainą skamba iš tiesų patraukliai. Be to, šis televizorius yra ypač greitas ir į kiekvieną paspaudimą sureaguoja kiek greičiau, nes kaip ir visi QLED ekraną turintys televizoriai pasižymi spartesniu procesoriumi.

„Televizorius perteikia „Full HD“ raiškos vaizdą, o mažesnės raiškos turinį automatiškai optimizuoja, kad jis prilygtų aukščiausios kokybės vaizdui. Svarbu paminėti, kad dėl didesnio kontrasto ir ekrano šviesumo HDR turinio atvaizdavimas šiame televizoriuje yra geresnis nei paprastuose LED LCD tipo „Samsung“ televizoriuose“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Pasak A. Archangelskio, šis gaminys ne tik puikiai veikia kaip televizorius, bet ir puošia jūsų namus. Dėl stilingo rėmų formos korpuso, televizorius yra itin modernus, o įjungus nejudantį paveikslą, atstoja interjero detalę.

„Dėl išskirtinio televizoriaus dizaino „Samsung“ papildomai įdiegė „Ambient“ režimą, kuris leidžia atvaizduoti įvairius fonus ar meno kūrinius, kai televizorius nerodo jokių vaizdo įrašų ir taip sukuria efektą, jog ant sienos kaba ne televizorius, tačiau paveikslas“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Samsung-the-frame-qled

„eSTAR LEDTV43D3T2“ – didelis ekranas už prieinamą kainą

Xiaomi-Mi-P1
 
Šis televizorius išsiskiria itin maža kaina. Įprastai už tokią sumą galima įsigyti nedidelius 32" (81 cm) įstrižainės televizorius, tačiau šio dydis siekia net 43" (109 cm) bei perteikia itin kokybišką vaizdą.

„Gaminys pasižymi didesne raiška nei kiti mažesni televizoriai. Šio įrenginio ekranas atkuria „Full HD“ raišką. Be to, televizorius palaiko „Android TV“ operacinę sistemą, todėl į jį lengvai įdiegsite įvairias programėles iš „Google Play“ parduotuvės, kurios suteiks dar geresnę patirtį ir didesnį turinio pasirinkimą“, – aiškina „Bitės Profas“.

Pasak jo, šis televizorius – puikus pasirinkimas, ieškantiems nebrangaus, tačiau didelio išmanaus gaminio, kuris gali suteikti kuo geriausią išmaniojo televizoriaus patirtį.

eStar-televizorius-LEDTV

Ką dar reikėtų žinoti renkantis televizorių iki 500 Eur?

  • Ar 4K televizoriai, kainuojantys iki 500 eurų, yra pakankamai pažangūs?

Taip, šiuo metu jau galima įsigyti pakankamai gerą ir poreikius patenkinantį televizorių. Beveik visuose naujesniuose modeliuose televizoriai pasižymi pakankamai gerais garsiakalbiais bei visomis kitomis kokybiškam vaizdui užtikrinti reikalingomis funkcijomis.
  • Kokios įstrižainės televizorių galiu įsigyti iki 500 eurų?

Tai priklauso nuo gamintojo, ekrano technologijos ir funkcijų gausos. Vis tik šios sumos užtenka įsigyti ir didesnį, net iki 60 colių ekrano įstrižainės televizorių.
  • Ar 4K televizoriai, kainuojantys iki 500 eurų, yra tinkami žaidimams

Taip. Didžioji dalis televizorių turi specialiai žaidimams skirtus režimus, kurie pamažina vaizdo vėlavimą.
  • Ar galima iki 500 eurų kainuojantį televizorių prijungti prie kompiuterio ir naudoti kaip monitorių?

Taip, visus televizorius galite prijungti prie kompiuterio per HDMI jungtį. O dabar nemažą dalį išmaniųjų televizorių galima prijungti ir belaidžiu būdu.
  • Ar galiu įsigyti QLED TV iki 500 eurų?

Paprastai QLED ekrano technologiją turinčių modelių kaina prasideda nuo daugiau nei 600 eurų, o jei televizoriai turi pažangesnių funkcijų, įprastai kainuoja ir gerokai daugiau. Visgi šiandien galima rasti įvairių akcijų ar mažesnio dydžio QLED televizorių iki 500 eurų.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.