TOP 5 geriausi televizoriai iki 500 eurų

Televizorių gamintojai nuolat pristato daugybę kokybiškų modelių, kurių kainos neviršija nei pusės tūkstančio. Vieni iš jų patenkina filmų, kiti – sporto ar net žaidimų mėgėjų poreikius. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė populiariausius Lietuvoje parduodamus 500 eurų kainos segmento televizorius ir pristato 5 geriausius, kad labiausiai poreikius atitinkantį įrenginį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Išskirtinę vaizdo kokybę perteikia „LG 50" 4K UHD UR73 2023“.
  • „Samsung 55" UHD 4K AU7092“ – vienas populiariausių pasirinkimų.
  • „Hisense 55" LED 55A6K“ turi pažangias technologijas, kurios džiugina tiek kino, tiek žaidimų entuziastus.
  • Puikiu kainos ir kokybės santykiu pasižymi „eSTAR 50" LEDTV50A1T2“.
  • „Samsung 32" LED T4302“ namuose lengva rasti vietos, nes jis kompaktiškas.
 

„Dabar daugelyje iki 500 eurų vertės televizorių jau galima rasti 4K raišką, daug vaizdo režimų ir pažangią bei daugybę programėlių palaikančią operacinę sistemą. Mano sudarytame sąraše rasite modelius, kurie Lietuvoje kainuoja būtent tiek, mažiau nei pusę tūkstančio, tad galite atsipalaiduoti. Vis tik naudinga žinoti, kad televizoriaus kaina priklauso ir nuo jo ekrano įstrižainės dydžio. Vadinasi, tos pačios serijos, tačiau skirtingų dydžių įrenginių kainos nebus vienodos“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„LG 50" 4K UHD UR73 2023“ – tinka net kino režisieriams

Kino mėgėjams itin svarbu, kaip kokybiškai jo kūrėjų vizijas geba atkartoti televizorius. Dėl to LG šiame modelyje įdiegė kino režisieriaus režimą (angl. Filmmaker Mode), leidžiantį atkurti kuo originalesnes spalvas.

„Šeštos kartos „α5“ procesorius įrenginiui suteikia ne tik išmanumą, bet ir galimybę automatiškai pagerinti įvairų vaizdo turinį, kad jis atrodytų kiek įmanoma įspūdingiau aukštos 4K raiškos ekrane. Pastaroji funkcija, paremta dirbtiniu intelektu, kartu su kino režisieriaus režimu jūsų žiūrėjimo patirtį pakels į naują lygį“, – tvirtina „Bitės Profas“.

Šis modelis palaiko „WebOS“ operacinę sistemą, tad į jį, nenaudodami priedėlių, galėsite įdiegti daug papildomų programėlių, įskaitant ir naujos kartos televiziją „Go3 | BITĖ“.

Daugiau apie „LG 50“ 4K UHD UR73 2023“ sužinosite šio televizoriaus aprašyme.

„Samsung 55" UHD 4K AU7092“ – populiarus pasirinkimas

Dėl patogaus meniu ir kokybiško vaizdo „Samsung“ televizoriai Lietuvoje yra vieni populiariausių. Kone didžiausias būtent šio modelio privalumas – ryškus, kontrastingas vaizdas, kurį padeda perteikti to paties gamintojo sukurta „PurColor“ technologija ir „Crystal Processor 4K“ procesorius. Beje, tokiame kainos segmente jis yra vienas galingiausių.

„Įrenginyje veikia ypač patogi „Tizen“ operacinė sistema, kurios meniu gali būti lietuviškas. Turiu pasakyti, kad „Samsung“ televizoriai yra populiariausi pasaulyje. Jie palaiko daugybę puikiai žinomų programėlių, pavyzdžiui, „Youtube“, „Spotify“, taip pat naujos kartos televiziją „Go3|BITĖ“, ‒ sako A. Archangelskis.

Įsigiję šį televizorių rasite viską, ko gali reikėti tokiame išmaniajame įrenginyje. Modelis populiarus, tad didelė tikimybė, kad pažįstami jums galės lengvai padėti atrasti jo naudingas savybes ar funkcijas.

Daugiau apie „Samsung 55" UHD 4K AU7092“ sužinosite šio televizoriaus aprašyme.

„Hisense 55" LED 55A6K“ – pažangios technologijos

Tai televizorius, turintis ką pasiūlyti tiek serialų ar filmų, tiek žaidimų mėgėjams. Speciali „Hisense“ gamintojo sukurta VIDAA operacinė sistema aprūpinta pažangiomis funkcijomis.

„Kino mėgėjai įvertins vaizdo gerinimo technologijos „Dolby Vision“ palaikymą. Ši technologija, ją palaikančiame turinyje, padeda išryškinti detales. Tuo metu žaidimų mėgėjai įvertins kintamo vaizdo atnaujinimo dažnio (angl. Variable Refresh Rate, VRR) palaikymą. Jis, be abejo, užtikrina kuo sklandesnį vaizdą. Galiausiai kiekvienas žiūrovas džiaugsis platesnės spalvų gamos palaikymu, nes dėl jo įrenginys gali atvaizduoti kur kas sodresnius atspalvius nei įprasti televizoriai“, – pastebi „Bitės Profas“.

Modelis vertas dėmesio, nes suteikia naudingų funkcijų ir kino, ir žaidimų entuziastams. Jame naujos kartos „Go3|BITĖ“ televiziją galima žiūrėti be papildomo priedėlio.

Daugiau apie „Hisense 55“ LED 55A6K“ sužinosite šio televizoriaus aprašyme.

„TCL 43” 4K UHD QLED C645“ – didelis ekranas už prieinamą kainą

Įrenginys išsiskiria itin patrauklia kaina – įprastai už tokią sumą galima įsigyti nedidelius 32 colių (81 cm) ekrano įstrižainės televizorius. Tuo metu šio itin kokybišką vaizdą perteikiančio modelio dydis yra net 43 colių (109 cm).

„Įrenginio raiška – „4K“ – yra gerokai didesnė nei mažesnių televizorių. Be to, modelis palaiko „Android TV“ operacinę sistemą, tad į jį lengvai įdiegsite įvairias programėles iš „Google Play“ parduotuvės, kurios suteiks dar geresnę patirtį ir didesnį turinio pasirinkimą“, – aiškina A. Archangelskis.

Tiems, kurie ieško nebrangaus, tačiau didelio išmaniojo televizoriaus, šį įrenginį derėtų tinkamai apsvarstyti.

Daugiau apie „TCL 43” 4K UHD QLED C645“ sužinosite šio televizoriaus aprašyme.

„Samsung 32" LED T4302“ – kompaktiškas įrenginys

Tai televizorius, kuriam savo namuose lengvai rasite vietos. Be to, jį galėsite patys patogiai parsigabenti, išpakuoti ir pastatyti ten, kur norisi.

„Įrenginys perteikia „Full HD“ raiškos vaizdą ir nors ji nėra pati didžiausia, tačiau tokio dydžio ekrane filmai, serialai ir kitas turinys atrodo išties gerai. Gera žinia – šiame modelyje veikia „PurColor“ technologija. Tai reiškia, kad jis gali atvaizduoti šiek tiek sodresnius atspalvius, kurie labiau traukia akį“, – pasakoja „Bitės Profas“.

„Samsung“ gamintojo išmanusis įrenginys rekomenduojamas žmonėms, kurie nedideliame ekrane nori žiūrėti ne tik įprastą televiziją.

Daugiau apie „Samsung 32" LED T4302“ sužinosite šio televizoriaus aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti renkantis televizorių iki 500 Eur? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

  • Ar 4K televizoriai, kainuojantys iki 500 eurų, yra pakankamai pažangūs?
 

Šiuo metu jau galima įsigyti pakankamai gerą ir poreikius patenkinantį televizorių. Beveik visi naujesni modeliai turi gan kokybiškus garsiakalbius ir kitas funkcijas, kurios reikalingos užtikrinti kokybišką vaizdą.

  • Kokios įstrižainės televizorių galiu įsigyti už mažiau nei 500 eurų?
 

Tai priklauso nuo gamintojo, ekrano technologijos ir funkcijų gausos. Vis dėlto įstrižainė gali būti 50 ar daugiau colių.

  • Ar 4K televizoriai, kainuojantys iki 500 eurų, yra tinkami žaidimams?
 

Taip. Didžioji dalis televizorių turi specialiai žaidimams skirtus režimus, dėl kurių vaizdas mažiau atsilieka.

  • Ar galima iki 500 eurų kainuojantį televizorių prijungti prie kompiuterio ir naudoti kaip monitorių?
 

Taip. Visus televizorius prie kompiuterio galite prijungti per HDMI jungtį, o didžiąją dalį išmaniųjų televizorių – ir belaidžiu būdu.

  • Ar galiu įsigyti QLED televizorių už mažiau nei 500 eurų?
 

Įprastai QLED ekrano technologiją turinčių modelių kaina prasideda nuo daugiau nei 500 eurų. Jei šie įrenginiai dar turi pažangesnių funkcijų, suma gali būti gerokai didesnė. Nepaisant to, šiandien įmanoma rasti su nuolaida ar mažesnio dydžio QLED televizorių už mažiau nei 500 eurų.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: