Kaip atkurti gamyklinius nustatymus „LG“ televizoriuje?

Jei jūsų mėgstamus filmus, laidas ar serialus apkartina sutrikusi televizoriaus veikla – išblukusios spalvos ar prastas garsas, to priežastis gali būti netinkamai sukonfigūruoti nustatymai. Tokias problemas gali padėti išspręsti gamyklinių parametrų atkūrimas. „Bitės Profas“ Andrius dalijasi instrukcija, kaip tai padaryti „LG“ televizoriuje.
 

„Kartais pasitaiko, kad netyčia sukonfigūruojame klaidingus parametrus, o galbūt nuotolinio valdymo pultelį nugvelbė mažasis šeimos narys ir pakeitė įrenginio nustatymus, dėl kurių suprastėjo jo veikla. Tokioms ir panašioms problemoms išspręsti gali padėti gamyklinių parametrų atkūrimas. Tai padaryti itin lengva, tačiau svarbu žinoti, kad juos atkūrus išsitrins visi jūsų duomenys – atsiųstos programėlės bei prijungtos paskyros“, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Kaip atkurti gamyklinius parametrus savo „LG“ televizoriuje?

Norint atkurti gamyklinius nustatymus, pirmiausia įjunkite televizorių ir paspauskite nustatymų ikonėlę nuotolinio valdymo pultelyje. Tai padarius kairėje pusėje turėtumėte matyti greitų nustatymų juostą.

Tuomet keletą kartų pultelyje spauskite žemyn, kol žymeklis atsidurs ant „Visi nustatymai“ pasirinkimo. Tai padarius spustelėkite vidurinį mygtuką pultelyje taip užfiksuodami pasirinkimą.

Naujai atsidariusiame meniu eikite žemyn tol, kol pasirinksite skiltį „Bendra“, tuomet paspauskite vidurinį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką ir užfiksuokite pasirinkimą.

Pamatysite naują pasirinkimų lentelę, joje spustelėkite kelis kartus žemyn, kol pasirinksite „Sistema“. Tai padarė vėl spauskite vidurinį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką.

Atlikus šiuos žingsnius, ekrane pamatysite dar vieną pasirinkimo meniu. Pulteliu spustelėkite žemyn, kol prieisite pasirinkimą „Pradinių nustatymų atkūrimas“ ir spustelėkite vidurinį nuotolinio pultelio mygtuką.

Buvęs vaizdas pasikeis ir visame ekrane pasirodys naujas langas. Norėdami atkurti pradinius parametrus, spauskite vidurinį nuotolinio valdymo pultelio mygtuką.

Anot išmaniųjų įrenginių eksperto, jei norite atkurti gamyklinius parametrus, tačiau nenorite, kad pasikeistų tinklo nustatymai. Pasirinkite antrąjį pasirinkimą „Išskyrus tinklo nustatymus“. Tai užtikrins, kad išliktų visi prie įrenginio prijungti „Wi-Fi“ tinklai, todėl atkūrus parametrus, nereikės iš naujo vesti „Wi-Fi“ slaptažodžių.

„Štai ir viskas – atkūrėte gamyklinius nustatymus savo televizoriuje. Atkreipkite dėmesį, kad nuo šiol jūsų televizorius veiks taip, lyg būtų pirmą kartą išpakuotas, todėl reikės atlikti pradinę sąranką bei atsisiųsti jūsų naudojamas programėles“, – tvirtina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: