Meniu

Internetinė parduotuvė

1. Ar reikės mokėti už siuntos pristatymą?

Ne. Prekes pristatysime nemokamai, nepriklausomai nuo to, kokį siuntos pristatymo būdą pasirinksite.
 

2. Per kiek laiko nuo užsakymo pristatote siuntą?

Jeigu prekes užsakėte ir apmokėjimą už prekes gavome darbo dieną iki 15:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 15:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Jeigu prekes užsakote savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, siuntą pristatysime per 2 darbo dienas.

Karantino metu: prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.
 

3. Kada gausiu sąskaitą faktūrą ir įrangos garantinį taloną?

Dokumentai bus pristatyti kartu su siunta.
 

4. Kaip atrodo BITĖS siunčiama sąskaita ir garantinis talonas?

Išrašytos sąskaitos pavyzdį rasite čia. Garantinio talono pavizdį rasite čia.
 

5. Kur galiu atsiimti prekes, kurias įsigijau bite.lt?

Prekes galime pristatyti Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje arba siuntą galite atsiimti artimiausiame BITĖS salone.
 

6. Ar gali siuntą atsiimti kitas asmuo, ne tas, kuris buvo nurodytas pirkimo metu?

Ne, siuntą gali atsiimti tik tas asmuo, kurio duomenys buvo nurodyti perkant įrenginį. Atvykus kurjeriui, reikės pateikti asmens dokumentą, todėl atsiimti prekę gali tik pats pirkėjas. Jeigu prekę įsigijo juridinis asmuo ir kurjeris perduos siuntą asmeniui, kurio duomenys buvo nurodyti perkant internetinėje parduotuvėje.
 

7. Kaip pirkti internetinėje parduotuvėje

Pasirinkite norimą prekę, išsirinkite vidinę atmintį, spalvą ir spauskite mygtuką „Į krepšelį“.
 

INTERNETU | BITĖ


Patikrinkite, ar prekių krepšelis yra teisingas. Įsitikinę, kad krepšelio informacija teisinga, spauskite mygtuką „Pirkti“.
 

Prekių krepšeis | BITĖ


Kitame lange užpildykite visus duomenis (žvaigždutėmis pažymėtus laukelius BŪTINA užpildyti). Susipažinkite su pirkimo BITĖS internetinėje parduotuvėje taisyklėmis (pažymėkite varnele, kad susipažinote ir sutinkate), toliau pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
 

Pristatymo informacija | BITĖ


Toliau pasirinkite mokėjimo būdą ir spauskite mygtuką „Apmokėti“
 

Pristatymo informacija | BITĖ


Sėkmingai atlikus mokėjimą pasirodys paskutinis langas, kuriame matysite visą užsakymo informaciją.

Jūsų užsakymas | BITĖ


8. Kokios yra pirkimo BITĖS internetinėje parduotuvėje taisyklės?

Taisykles galite rasti čia.
 

9. Kaip žinoti, kad prekės yra užsakytos ir užsakymas yra vykdomas?

Atlikus mokėjimą Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu išsiųsime laišką, kuriame informuosime, kad užsakymas priimtas. Perdavę siuntą kurjeriui, apie tai informuosime papildomu elektroniniu laišku. Siuntos pristatymo dieną Jūsų nurodytu kontaktiniu numeriu su Jumis susisieks kurjeris, kuris nurodys preliminarų siuntos pristatymo laiką.
 

10. Ar galiu pakeisti savo pateiktą užsakymą?

Jeigu supratote, kad užsakymas buvo pateiktas neteisingai, pasirinkote ne tą spalvą, nurodėte netikslų adresą arba kontaktinį numerį, kreipkitės el. paštu eshop@bite.lt ir Jūsų užsakymą pakoreguosime.
 

11. Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Taip, jeigu dėl tam tikrų priežasčių norite atšaukti užsakymą, kreipkitės į mus el. paštu eshop@bite.lt ir Jūsų užsakymas bus atšauktas.  
 

12. Ar galiu apžiūrėti prekes?

Taip, beveik visas prekes galite apžiūrėti BITĖS salonuose visoje Lietuvoje.
 

13. Kaip galima atsiskaityti?

Už įsigytas prekes galima atsiskaityti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas“, „Nordea Bank Lietuva“, „Paysera“ bei grynaisiais ar kortele kurjeriui pristačius prekę.
 

14. Ar nurodytos įrenginių kainos yra su PVM?

Taip.
 

15. Ar galiu grąžinti prekes, kurias įsigijau internetinėje parduotuvėje?

Taip. Prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo siuntos pristatymo dienos.
 

16. Jeigu prekę išpakavau ir išbandžiau, bet nepatiko ir noriu grąžinti, ar galiu?

Jūs turite teisę atsisakyti prekės, kurią įsigijote BITĖS internetinėje parduotuvėje per 14 dienų. Prekės pakuotė ir pati prekė turi būti nepažeista, sukomplektuota ir originalioje pakuotėje.
 

17. Gavau ne tą prekę, kurią buvau užsisakęs, ką daryti?

Pastebėję, kad gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte, kreipkitės į artimiausią BITĖS saloną arba susisiekite su mumis el. paštu eshop@bite.lt.
 

18. Gavau prekę su pažeista pakuote, ką daryti?

Pastebėję, kad gautos prekės pakuotė yra pažeista, grąžinkite ją kurjeriui, kuris pristatys prekę atgal į sandėlį. Pinigai už prekę (-es) bus pervesti į Jūsų sąskaitą kiek įmanoma greičiau.
 

19. Pirktas įrenginys atsiųstas sudaužytas, ką daryti?

Jeigu pristatyta įranga pažeista transportavimo metu, matomi pakuotės pažeidimai, prašome apie tai pranešti klientų aptarnavimo tel. 1501 (kitų operatorių klientams – tel. +370 699 23 230) arba skubiai kreiptis į artimiausią saloną. Taip pat, gavus pažeistą pakuotę, pažeidimus rekomenduojame nedelsiant nufotografuoti. Įranga bus pakeista į naują arba grąžinsime už prekę (-es) sumokėtus pinigus į Jūsų sąskaitą kiek įmanoma greičiau.

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Pirkimo UAB “Bitė Lietuva” interneto svetainėje taisyklės (Taisyklės)

 

Sąvokos:

1. Pardavėjas/Paslaugų teikėjas (toliau - BITĖ/Mes) - UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius, įmonės kodas 110688998, PVM kodas LT 106889917 (toliau – BITĖ), tel.: 8 ~ 656 00 656, faksas: 8 ~ 699 00 111

2. Pirkėjas (toliau – Jūs) - fizinis asmuo nuo aštuoniolikos metų; juridinis asmuo.

3. Prekė – www.bite.lt puslapyje siūloma įsigyti internetu telekomunikacijų įranga, išmanieji priedai, aksesuarai ir kitos prekės.

4. Paslaugos – www.bite.lt puslapyje siūlomos užsisakyti internetu BITĖS teikiamos elektroninių ryšių paslaugos. Bendrųjų paslaugų teikimo sąlygų bei konkrečių mokėjimo planų aprašymų ieškokite www.bite.lt.

5. Prekių/Paslaugų aprašymas (daikto/paslaugos pagrindinės savybės) – Prekių/Paslaugų, kurios parduodamos vadovaujantis šiomis Taisyklėmis aprašymas, pateiktas BITĖS interneto svetainėje www.bite.lt.

6. Prekių/Paslaugų kaina - BITĖS interneto svetainėje pirkimo metu skelbiama Prekių/Paslaugų įsigijimo kaina.

7. Prekių įsigijimo sutartis – pirkimo-pardavimo internetu sutartis, kuri laikoma sudaryta nuo apmokėjimo už Prekę (-es) gavimo į BITĖS sąskaitą momento.

8. Paslaugų teikimo sutartis – sutartis dėl BITĖS interneto svetainėje užsakytų Paslaugų.

9. Prekių įsigijimo kartu su Paslaugomis sutartis – tai sutartis dėl BITĖS teikiamų paslaugų, kurioje Prekės apmokėjimas išdėstomas dalimis per pasirinktą laikotarpį.

 

Prekių ir Paslaugų įsigijimo sąlygos

10. Pildydami BITĖS interneto svetainėje pasirinktos Prekės/Paslaugos/Prekės su Paslaugomis užsakymą privalote nurodyti tikslius savo asmens duomenis lietuviškais rašmenimis. Užsakymui būtini fizinio asmens duomenys: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, elektroninio pašto adresas; juridinio asmens duomenys: įmonės pavadinimas, kodas, PVM mokėtojo kodas, įgalioto asmens vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, kontaktinio asmens elektroninio pašto adresas. Pasirinkus prekes gauti per kurjerį, papildomai prašysime nurodyti šiuos duomenis: miestas, gatvė, namo nr., butas ir pašto kodas. Jeigu duomenys nurodyti neteisingai, BITĖ neatsako už tokius atvejus kaip siuntos nepristatymas, vėlavimas ir pan.

11. Prekės įsigijimo pilna kaina užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai Jūs atliekate mokėjimą už Prekę į BITĖS sąskaitą bankiniu pavedimu, per pasirinktą mokėjimo sistemą, arba pasirenkate sumokėti banko kortele kurjeriui Prekių pristatymo metu. BITĖ turi teisę susisiekti su Jumis užsakymo vykdymo tikslu Jūsų nurodytais kontaktais, siekdama informuoti apie Prekės būseną (kaip pvz.: pristatyta į saloną, perduota kurjeriui).

12. BITĖS internetinėje svetainėje užsisakant Paslaugas ar Prekes įsigyjant atidėto mokėjimo sąlygomis kartu su Paslaugomis, sutarties sudarymo tikslu su Jumis susisieks BITĖS vadybininkas, kad galėtumėte užbaigti pirkimą. Paslaugos bus pradedamos teikti per Bendrosiose Paslaugų teikimo sąlygose nurodytą terminą. Jei dėl tam tikrų objektyvių aplinkybių nepavyktų sudaryti Paslaugų teikimo sutarties ar Prekių įsigijimo kartu su Paslaugomis s utarties, galėsite atšaukti užsakymą arba pasinaudoti kitais Mūsų pasiūlymais.

sutikimas

13. Prekės ir/ar Paslaugų teikimo sutartys pasirašymui pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje Jūsų užsakyme nurodytu adresu arba į pasirinktą BITĖS klientų aptarnavimo saloną. Atsiimant Prekes/Pasirašant Paslaugų teikimo sutartį BITĖS klientų aptarnavimo salone ar kurjeriui pristačius siuntą Jūsų nurodytu adresu, būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį asmens dokumentą/atstovavimą patvirtinantį dokumentą (įgaliojimą), jei įmonę atstovauja ne vadovas. Jeigu Prekės/Paslaugos užsakomos ir apmokėjimas už Prekes (įsigyjant jas pilna kaina) gaunamas darbo dieną iki 15:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 15:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo, įsigyjant Prekę pilna kaina, ar pokalbio su BITĖS vadybininku kitais atvejais. . Jeigu Prekės/Paslaugos užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, siunta bus pristatyta per 2 darbo dienas.

14. Jūsų įsigytas Prekes, kartu su sąskaita, taip pat Paslaugų teikimo sutartį pasirašymui pristatome bendradarbiaudami su siuntų pervežimo tarnyba UAB „DPD Lietuva“, įm.k. 111639299, adresas - Liepkalnio g. 180, Vilniaus m., Vilniaus m. sav., LT-02121 (toliau – DPD) arba UAB „Baltic Post“, įm. k. 302544039, adresas - J. Jasinskio g. 16A, 03163 Vilnius (toliau - LP EXPRESS). Prieš pristatydamas siuntą DPD kurjeris su Jumis susisieks užsakyme nurodytu kontaktiniu telefono numeriu, kad suderintumėte tinkamą laiką siuntos pristatymui. LP EXPRESS kurjeriui patalpinus Prekes į savitarnos terminalą Jums išsiunčiama SMS žinutė ir/arba elektroninis laiškas su dviem PIN kodais, kurie reikalingi atsiimant Prekę/-es.

15. Prekių/Paslaugų teikimo sutarties pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėjus siuntos pažeidimą, būtina surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą ir atiduoti jį kurjeriui kartu su Preke/-ėmis. Jums savo parašu patvirtinus, kad siunta gauta, yra laikoma, kad siunta yra perduoda tinkamai ir pretenzijos dėl siuntos būklės nebus priimamos. Pastebėjus siuntos pažeidimus atsiimant ją LP EXPRESS savitarnos terminale, grąžinti siuntą galite artimiausiame BITĖS salone arba susitarsime kitaip Jums paskambinus BITĖS klientų aptarnavimo telefonu 1501 arba +37069923230, jeigu skambinama iš bet kurio kito mobiliojo ryšio operatoriaus.

 

Prekių grąžinimo/Paslaugų teikimo sutarties nutraukimo sąlygos ir garantija

16. Jūs turite teisę atsisakyti BITĖS interneto svetainėje įsigytos Prekės per keturiolika dienų nuo Prekės gavimo dienos, t.y. nuo tada, kai atvykus kurjeriui arba atsiimant Prekę BITĖS salone savo parašu patvirtinate, kad Prekė gauta. Jūs taip pat turite teisę nutraukti Paslaugų teikimo sutartį dėl BITĖS interneto svetainėje užsakytų Paslaugų per keturiolika dienų nuo Paslaugų teikimo sutarties sudarymo dienos. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įsigijus Prekę kartu su Paslaugomis kaip v ieną neatskiriamą pasiūlymą, atsisakius Prekės, turėsite nutraukti ir Paslaugų teikimo sutartį, o nutraukus Paslaugų teikimo sutartį, turėsite grąžinti ir Prekę.

17. Keturiolikos dienų terminas bus nepažeistas, jeigu prašymą atsisakyti Prekės/Pa slaugų pateiksite ne vėliau kaip keturioliktą dieną nuo siuntos gavimo dienos ar Paslaugų teikimo sutarties sudarymo dienos. Norėdami atsisakyti įsigytos Prekės, Jūs turite atvykti į artimiausią BITĖS saloną ir užpildyti Prekių grąžinimo prašymą bei pristatyti įsigytas Prekes. Visas tiesiogines Prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs. Nutraukti Paslaugų teikimo sutartį galite pateikdami Paslaugų teikimo sutarties nutraukimo prašymą artimiausiame BITĖS salone ar paskambinę BITĖS klientų aptarnavimo telefonu 1501. Pokalbio su konsultantu metu užpildytą Paslaugų teikimo sutarties nutraukimo prašymą išsiųsime Jums Jūsų nurodytu elektroniniu paštu.

18. Prekę galėsite grąžinti tik tuo atveju, jeigu:

– Prekė yra nesugadinta ir nenaudota (t.y. mobiliojo ryšio įrenginyje nebuvo įdėta SIM kortelė, nesukurta vartotojo paskyra ir pan.);

– Prekė yra nepraradusi prekinės išvaizdos (originali ir tvarkinga pakuotė, nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės mobiliojo ryšio įrenginio plėvelės ir pan.);

– Prekė yra pilnos komplektacijos, su visais gamintojo pridedamais priedais ir dokumentacija;

– Grąžinant Prekę bus pateiktas pirkimą patvirtinantis dokumentas (sąskaita) bei asmens tapatybę patvirtinantis asmens dokumentas/atstovavimą patvirtinantis dokumentas (įgaliojimas), jei įmonę atstovauja ne vadovas.

19 Jūs turite imtis racionalių priemonių apsaugoti Prekes, kol jas mums pristatysite.

20. Pinigus už Prekę pervesime į Prekių grąžinimo prašyme Jūsų nurodytą sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prašymo atsisakyti Prekės (-ių) pateikimo dienos, bet ne anksčiau nei Prekė bus grąžinta BITEI.

21. Lietuvos Respublikoje galiojantys teisės aktai visoms Prekėms nustato 24 mėn. garantinį laikotarpį, tačiau gamintojai tam tikrais atvejais gali nustatyti trumpesnį arba ilgesnį terminą (pvz., baterijoms, išmaniesiems priedams, aksesuarams). Tokiu atveju taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.

 

Kitos sąlygos

22. Prekių skaičius yra ribotas.

23. Draudžiama kopijuoti, platinti ar kitais būdais naudoti BITĖS interneto svetainėje esančią informaciją, nebent tokie veiksmai yra suderinti su BITE. Taip pat, netoleruosime kenkėjiško elgesio, nukreipto į pirkimo BITĖS interneto svetainėje sistemos sklandų veikimą.

24. BITĖ pasilieka teisę:

– Keisti BITĖS interneto svetainėje pateiktą informaciją; nauji Taisyklių punktai įsigalioja iškart po jų paskelbimo.

– Asmenis, kurie nesilaiko pateiktų Taisyklių ir vykdo kenkėjišką veiklą, nukreiptą į pirkimo BITĖS interneto svetainės veikimą, patraukti teisinėn atsakomybėn.

25. BITĖ siekia visus ginčus su klientais spręsti taikiai, greitai ir šalims priimtinomis sąlygomis, todėl iškilus ginčui maloniai kviečiame visų pirma kreiptis tiesiai į BITĘ (atvykti į artimiausią BITĖS saloną arba paskambinti BITĖS klientų aptarnavimo telefonu 1501 arba +37069923230, jeigu skambinama iš bet kurio kito mobiliojo ryšio operatoriaus, ar parašyti elektroniniu paštu bendraukime@bite.lt). Nepavykus ginčo išspręsti taikiai, Jūs galite kreiptis į Ryšių reguliavimo tarnybą (Mortos g. 14, LT-03219 Vilnius, www.rrt.lt), o dėl parduotos įrangos kokybės į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt), arba tiesiogiai į teismą. Vartotojai taip pat gali pateikti skundą per elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą čia.

26. BITĖ turi teisę perduoti Jūsų duomenis trečiosioms šalims Prekių pateikimo, pristatymo ar apmokėjimo už Prekes, pirkimo proceso ar vartotojo sąsajos tobulinimo tikslais, taip pat atskleisti Jūsų duomenis valstybinės valdžios ir valdymo, o taip pat teisėsaugos institucijoms įstatymų nustatyta tvarka. Daugiau apie asmens duomenų tvarkymą rasite BITĖS Privatumo ir slapukų politikoje.


Atnaujinta 2020 05 08

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

BITĖ siekia visus ginčus su klientais spręsti taikiai, greitai ir šalims priimtinomis sąlygomis, todėl iškilus ginčui maloniai kviečiame visų pirma kreiptis tiesiai į BITĘ (atvykti į artimiausią BITĖS saloną, paskambinti BITĖS klientų aptarnavimo telefonu 1501 arba +37069923230, jeigu skambinama iš bet kurio kito mobiliojo ryšio operatoriaus, ar galite užpildyti formą čia).

Nepavykus ginčo išspręsti taikiai, Jūs galite kreiptis į Ryšių reguliavimo tarnybą (Algirdo g. 27A, LT-03219 Vilnius, www.rrt.lt), o dėl parduotos įrangos kokybės į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt), arba tiesiogiai į teismą. Vartotojai taip pat gali pateikti skundą per elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą čia

Ar pateikta informacija Jums padėjo išspręsti problemą?

Gaukite pasiūlymą
Mane domina:

Neradote atsakymo į iškilusius klausimus? Parašykite mums