Geriausi maži televizoriai

Mažas televizorius – puikus pasirinkimas, jei jį planuojate žiūrėti nedideliu atstumu. Be to, šie įrenginiai dažniausiai yra pigesni nei tie, kurių ekranai turi didelę įstrižainę. „Bitės Profas“ Andrius apžvelgė visus šiuo metu rinkoje esančius mažus televizorius ir atrinko 5 geriausius tam, kad labiausiai lūkesčius atitinkantį įrenginį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Dėl OLED ekrano technologijos „LG C2“ modelis rodo kontrastingą vaizdą ir itin sodrius juodus atspalvius.
  • „eStar 4K LED TV 50A1T2“ palaiko daug programėlių ir suteikia galimybę jose naršyti sparčiai.
  • Dėl „α5“ procesoriaus „LG UHD 4K 43UQ7500“ programėlės veikia greitai, o vaizdo kokybė – geresnė.
  • „Samsung UHD AU7092“ palaiko „Filmmaker“ režimą, kurį naudojant spalvos atrodo taip, kaip jas stengėsi pateikti filmų, serialų ar kito vaizdo turinio režisieriai.
  • „Hisense A4KA“ turi „Android TV“ operacinę sistemą, tad į jį galėsite atsisiųsti daug programėlių.

„Daugeliui televizoriaus dydžio pasirinkimą palengvina formulė. Ji išvesta remiantis tuo, kad geriausią žiūrėjimo patirtį suteikia įrenginys, kurio ekranas užima 40 laipsnių žiūrovo regėjimo lauko. Rekomenduoju pirmiausia pamatuoti, kokiu atstumu dažniausiai žiūrėsite į televizorių. Tada pakeiskite matavimo vienetą į colius ir gautą skaičių padalinkite iš 1,2. Taip apskaičiuosite geriausiai jums tinkančio įrenginio dydį, t. y. ekrano įstrižainę. Pavyzdžiui, jei į televizorių dažniausiai norite žiūrėti 1,3 metrų (apie 51 colio) atstumu, tai jums derėtų rinktis 43 colių įstrižainės ekraną turintį įrenginį. Tiesa, ši rekomendacija praverčia tiems, kurie į televizorių dažnai žiūri iš tokio pačio atstumo. Jei jūs tokios vietos neturite, jo dydį įsivertinkite patys. Beje, šiame straipsnyje rasite televizorius, kurių ekranų įstrižainė – iki 55 colių. Šiandien tokie įrenginiai jau laikomi mažais”, – sako „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

Topas atnaujintas 2023 m. spalį.

„LG OLED C2“ – vienas mažiausių OLED televizorių

Šio modelio ekrano įstrižainė gali būti vos 42 colių. Būtent tokio dydžio OLED televizorių rinkoje yra nedaug – dažniausiai jie būna didesni.

„Lyginant televizorius, kurių ekranai yra OLED technologijos, „LG C2“ modelis – aukso vidurys dėl savo kainos ir galimybių santykio. Šio ir pačio brangiausio OLED televizoriaus skirtumus pastebės ne kiekvienas, bet kainų skirtumą tikrai pajus. Dėl minėtos ekrano technologijos įrenginys gali rodyti ypač kontrastingą vaizdą ir itin sodrią juodą spalvą. Be to, šis televizorius palaiko 120 Hz ir kintamą vaizdo atnaujinimo dažnį bei turi HDMI 2.1 jungčių. Vadinasi, galėsite išnaudoti visas naujausių konsolių – „PlayStation 5“ ir „Xbox Series X / S“, galimybes“, – sako „Bitės Profas“.

Jei ieškote mažo televizoriaus, rodančio kokybišką vaizdą, laisvalaikiui ir žaidimams, šis įrenginys jums – vienas geriausių pasirinkimų.

lg-c2-televizorius

„LG UHD 4K 43UQ7500“ – vienas populiariausių iš nedidelių LG televizorių

Įrenginio aukštos 4K raiškos ekrane žiūrėdami vaizdo turinį galėsite pastebėti net smulkiausias jo detales.

„Modelyje veikia 5 kartos „α5“ procesorius. Tai reiškia, kad, pirma, televizoriuje įdiegę tokias programėles kaip „Go3 | BITĖ“ ar „Spotify“, jos veiks greitai ir itin sklandžiai. Antra, galėsite mėgautis geresnės kokybės vaizdu. Kitaip tariant, televizorius puikiai atvaizduoja aukštos raiškos vaizdo turinį, o tuo atveju, jeigu jo raiška yra prastesnė, įrenginys ją automatiškai pagerina. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šis televizorius išsiskiria iš savo kainos konkurentų“, – sako A. Archangelskis.

Būtent dėl to šis nedidelis LG modelis rekomenduojamas tiems, kurie vertina vaizdo kokybę ir greitą įrenginio veikimą.

LG UHD 4K 43UQ7500 televizorius

„eStar 4K LED TV 50A1T2“ – didžiausias programėlių, kurias galima atsiųsti, kiekis

Daug gamintojų į televizorius diegia savo sukurtas operacines sistemas. Nors tai įrenginiams suteikia išskirtinumų, tačiau jie kai kuriose vietose nusileidžia konkurentų sukurtoms sistemos. Pavyzdžiui, prieinamų programėlių kiekiu.

„Būtent šiame televizoriuje veikia „Android TV“ operacinė sistema. Tai reiškia, kad jame programėlių pasirinkimas yra didžiausias iš visų išmaniųjų televizorių. Tiesa, pirmą kartą įjungę šį įrenginį, jo ekrane išvysite žingsnius, kuriuos reikia atlikti, norint pridėti „Google“ paskyrą. Sėkmingai prisijungę galėsite iškart eiti į televizoriaus „Google Play“ programėlių parduotuvę, o ten jūsų lauks daugybė įvairių žaidimų ir programėlių. Kai kurios iš jų televizoriui suteiks visiškai naujų galių“, – sako „Bitės Profas“.

Modelis rekomenduojamas tiems, kurie nori nebrangaus, bet daug galimybių dėl naudingų programėlių suteikiančio televizoriaus.

eStar 4K LED TV 50A1T2 televizorius

„Samsung UHD CU8072“ – vienas patogiausių ir lengviausiai valdomų televizorių

„UHD CU8072“ – „Samsung“ vidutinės klasės modelis, turintis 4K raiškos ekraną. Jame aukštos raiškos vaizdo turinys atrodys itin detaliai, tad įsijungę, pavyzdžiui, laidą apie liūtus, galėsite įžiūrėti net jų kailį sudarančius plaukelius.

„Įrenginys turi itin patogią operacinę sistemą „Tizen“. Dėl jos keliais valdymo pultelio mygtukų paspaudimais galėsite atlikti ne tik įprastus veiksmus, bet net perjungti garso įrenginį arba pakeisite ekrano režimą. Kitaip sakant, viskas kaip ant delno. Be to, ši operacinė sistema leidžia mėgautis tokiomis pagrindinėmis programėlėmis kaip „YouTube“ ar naujos kartos televizija „Go3 | BITĖ“. Taigi televizorių galima ne tik patogiai valdyti – juo galite patogiai mėgautis laisvalaikiu“, – sako A. Archangelskis.

Jei ieškote mažo, bet itin patogiai ir lengvai valdomo televizoriaus, paiešką tūrėtumėte pradėti nuo šio modelio.

Samsung UHD CU8072 televizorius

„Hisense A4KA“ – vienas mažiausių televizorių su „Android TV“ operacine sistema

Dabar vos 32 colių įstrižainės ekraną turintis „Hisense A4KA“ – vienas mažiausių šiuolaikinių televizorių. Be to, jo kaina taip pat nėra didelė.

„Žinoma, tokią įrenginio kainą iš dalies lemia jo ekrano dydis. Tiesa, šis televizorius be kompaktiškumo dar turi, kuo pasigirti. Jame rasite „Android TV“ operacinę sistemą. Būtent dėl jos į įrenginį tiesiai iš „Google Play“ parduotuvės galėsite atsisiųsti daugybę žaidimų ir programėlių. Pavyzdžiui, „Spotify“, „Youtube“ ar „Go3 | BITĖ“, – sako „Bitės Profas“.

Šis modelis gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogiai žiūrėti televizorių nedideliu atstumu, pavyzdžiui, virtuvėje ar sodo namelyje. Iš pažangių ir funkcionalių televizorių, šis įrenginys – vienas mažiausių ir tuo pačiu pigiausių.

hisense-a4ka televizorius

 

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: