Kaip aktyvuoti eSIM išmaniuosiuose „Samsung Galaxy Watch“ laikrodžiuose?

Technologijos ir inovatyvūs sprendimai šiandien gerokai palengvina kiekvieno kasdienybę. Vienas tokių – eSIM, kuri leidžia naudotis visomis telefono galimybėmis išmaniajame laikrodyje. Jei ant jūsų riešo yra „Samsung Galaxy Watch“, jums pravers „Bitės Profo“ Martyno instrukcija, nes ja vadovaudamiesi aktyvuoti eSIM šiame laikrodyje galėsite lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • eSIM – virtuali SIM kortelė, kuri išmaniesiems laikrodžiams suteikia telefonams būdingas funkcijas.
  • Tam, kad ją galėtumėte aktyvuoti, telefone turi veikti „Bluetooth“ ryšys.
  • Be to, jame turi veikti ir BITĖS mobiliojo ryšio paslauga.
  • eSIM aktyvuosite naudodami „Galaxy Wearable“ programėlę.

eSIM – virtuali SIM kortelė. Ji suteikia galimybę išmaniaisiais laikrodžiais skambinti, taip pat atsiliepti į skambučius, rašyti ir gauti žinutes, bendrauti socialiniuose tinkluose, mėgautis žaidimais ir klausytis muzikos. Svarbiausia, kad tuo metu telefonas gali būti saugiai paliktas namuose ar net išjungtas“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Ką reikia nustatyti, kad „Samsung Galaxy Watch“ laikrodyje veiktų eSIM?

Tam, kad eSIM aktyvuotumėte „Samsung Galaxy Watch“ laikrodyje, pirmiausia jį sujunkite su išmaniuoju telefonu.

„Kai tai padarysite, įsitikinkite, kad telefone įjungtas „Bluetooth“ ryšys ir veikia BITĖS mobiliojo ryšio paslauga. Tada šiame įrenginyje atverkite „Galaxy Wearable“ programėlę. Joje pasirinkite „Laikrodžio nustatymai“, o vėliau spauskite „Mobilieji planai“, – sako M. Vrubliauskas.

Atsidariusiame lange pasirinkite „Pridėti mob. ryšio planą“.

Po to spustelėkite mygtuką „Naudoti kodą“. Tada programėlei suteikite leidimą pasiekti įrenginio kamerą. Ją reikės naudoti tam, kad nuskenuotumėte eSIM sutartyje pateiktą QR kodą. Dabar tai ir padarykite.

Kitas žingsnis – spauskite „Naudoti planą“ ir šiek tiek luktelkite. Šiuo metu aktyvuojama eSIM ir nustatomas mobilusis ryšys.

„Kai šis procesas pasibaigs, ekrane išvysite tokį vaizdą. Sveikinu jus, nes išmaniajame „Samsung Galaxy Watch“ laikrodyje sėkmingai aktyvavote eSIM, – sako „Bitės Profas“.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: