Kaip aktyvuoti eSIM išmaniuosiuose laikrodžiuose „Samsung Galaxy Watch“?

Technologijos ir inovatyvūs sprendimai šiandienos pasaulyje gerokai palengvina kasdienybę. Vienas tokių – eSIM – leidžia naudotis visomis telefono galimybėmis net kai jo nėra šalia ar jis išsikrovęs. Tam tereikia išmaniojo „Samsung Galaxy Watch“ laikrodžio ant rankos. Kaip aktyvuoti eSIM šiame įrenginyje, pasakoja „Bitės Profai“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • Prieš aktyvuodami eSIM, įsitikinkite, kad telefone įjungtas „Bluetooth“ ryšys
  • Telefonas taip pat turi būti „Bitės“ mobilusis ryšys
  • eSIM kortelę aktyvuosite atvėrę „Galaxy Wearable“ programėlę ir sekdami jos pateikiamas instrukcijas

Daugiau apie tai, kaip aktyvuoti eSIM išmaniuosiuose laikrodžiuose „Samsung Galaxy Watch“, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„eSIM – tai virtuali SIM kortelė, dėl kurios su išmaniaisiais laikrodžiais galima skambinti, atsiliepti, rašyti ir gauti žinutes, bendrauti socialiniuose tinkluose, žaisti žaidimus, klausytis muzikos ir kt. O telefonas tuo metu gali būti saugiai paliktas namuose ir net išjungtas“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Kaip aktyvuoti eSIM „Samsung Galaxy Watch“ laikrodyje?

Norėdami aktyvuoti eSIM kortelę, pirmiausia įjunkite „Samsung Galaxy Watch “ laikrodį, kuriame norite aktyvuoti savo eSIM. Tuomet išmaniajame telefone, kuriame turi būti įjungtas „Bluetooth“ ryšys, atidarykite „Galaxy Wearable“ programėlę ir sekite instrukcijas telefone.

Esim-prijungimas1

„Atidarę programėlę iš sąrašo pasirinkite savo išmaniojo laikrodžio modelį arba spustelėkite parinktį „Ieškoti netoliese esančių įrenginių“. Pasirinkus šį, laikrodis bus aptiktas automatiškai ir po kelių sekundžių telefono ekrane pamatysite aptikto išmaniojo laikrodžio pavadinimą. Spustelėkite ant jo, o laikrodžio ekrane – ant patvirtinimo piktogramos“, – sako „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Esim-prijungimas2

Patvirtinus įrenginių – išmaniojo laikrodžio ir telefono – susiejimą, ekrane atsiras užrašas „Telefonas nustatomas“, o puslapio apačioje – „Diegiama programa“. Jei naudojatės ne „Samsung“ išmaniuoju telefonu, šiame žingsnyje būsite paprašyti iš „Google Play“ parduotuvės atsisiųsti kelias susiejimui būtinas papildomas programėles.

Esim-prijungimas3

„Įdiegus programėles, bus tęsiamas telefono ir išmaniojo laikrodžio siejimo procesas. Jį galėsite stebėti telefono ekrane – tą iliustruos vis daugiau morkine spalva nusidažančių specialių taškelių. Proceso pabaigoje būsite pasveikinti įsigiję naują laikrodį. Tada spustelkite „Kitas“, patvirtinkite leidimą susieti laikrodį su programėle ir suteikite kitus prašomus leidimus. Tiesa, nebūtina patvirtinti visų – aš dažniausiai renkuosi pirmą „Rasti mano laikrodį ir Rasti mano telefoną“ ir antrą „Žemėlapių technologijos iš HERE“ variantus. Po to vėl spustelkite parinktį „Kitas“, – sako „Bitės Profas“.

Esim-prijungimas4

Kitas žingsnis – atsarginės duomenų kopijos sukūrimas. Kad galėtumėte ją sukurti, būtina „Samsung“ paskyra. Jei ji neprijungta, programėlė paprašys ją prijungti arba sukurti. Šį žingsnį galite ir praleisti, tačiau kuo anksčiau Samsung“ paskyrą sukursite, tuo greičiau galėsite išnaudoti visas laikrodžio funkcijas, pavyzdžiui, atsisiųsti programėles, rasti laikrodį žemėlapyje, sukurti atsargines duomenų kopijas ir kt.

Esim-prijungimas5

„Tolimesniame žingsnyje paprašys aktyvuoti eSIM paslaugą. Kad galėtumėte pradėti naudotis išmaniajame laikrodyje „Bitės“ eSIM paslauga, ir telefone turi veikti „Bitės“ mobilusis ryšys. Suteikite programėlei leidimą pasiekti jūsų telefono kamerą ir nuskenuokite jums suteiktą QR kodą, gautą su sutartimi eSIM paslaugos sutartimi. Tada telefono ekrane atsiras parinktis „Naudoti planą“. Spustelėkite ją“, – nurodo D. Jankauskas ir priduria, kad po to iškart pamatysite „Bitės“ pasisveikinimą – laikrodis persikraus. Spustelėkite „Kitas“ ir štai ir viskas – eSIM profilis sukurtas.

Esim-prijungimas6

Esim-prijungimas7

Norėdami aktyvuoti eSIM jau kurį laiką naudojamame laikrodyje, atverkite telefone „Samsung Wearable“ programėlę. Pasirinkite „Mobilieji tinklai“, tuomet kameros pagalba nuskenuokite QR kodą, gautą su eSIM paslaugos sutartimi. Iškart po to telefono ekrane atsiras parinktis „Naudoti planą“. Spustelėkite ją ir iškart pamatysite „Bitės“ pasisveikinimą. Tuomet pasirinkite „Kitas“ ir štai ir viskas – eSIM profilis laikrodyje sukurtas.

Esim-prijungimas8

Esim-prijungimas9

Išmanieji laikrodžiai tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Dabar jų išvaizda galima pritaikyti ir prie savęs – pavyzdžiui, laikrodžio ciferblatą prie drabužių. „Bitės Profai“ paruošė trumpą gidą, kaip pradėti naudotis šia funkcija.

Taip pat išmanieji laikrodžiai gali pakoreguoti mūsų gyvenimo įpročius (pavyzdžiui, primins plauti rankas ir nurodys, kiek laiko tai daryti) ar padėti sekti sveikatos rodiklius (pavyzdžiui, pasižiūrėti elektrokardiogramą ar pamatuoti spaudimą).

O jei įsigijote gamintojo „Samsung“ išmanųjį laikrodį, tačiau naudojate „Apple“ išmaniuosius, „Bitės Profai“ pasakoja kaip sėkmingai sujungti šiuos du įrenginius.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.