Kaip pradėti naudotis BITĖS 5G namų internetu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi?

Greitas ir stabilus namų internetas – ne svajonė, o lengvai įgyvendinama realybė. Tuo įsitikinti galite įsigiję BITĖS 5G namų internetą kartu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi. Visus žingsnius, reikalingus tam, kad jais galėtumėte sklandžiai pradėti naudotis, vaizdo instrukcijoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame susipažinti lengviau:
  • Vaizdo instrukcijoje išmaniųjų įrenginių ekspertas dalinasi, kaip BITĖS 5G namų internetu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi pradėti naudotis lengviau.
  • Naujos kartos ryšiu galėsite mėgautis atlikę 8 nesudėtingus žingsnius.
  • Būkite pasiruošę – jums reikės kryžminio atsuktuvo ir telefono, į kurį turėsite atsisiųsti „Nokia Wireless“ programėlę.
 

„BITĖS 5G namų interneto ir „Nokia FastMile 5G“ išorinio maršrutizatoriaus paleidimas – ne raketų mokslas, tad viską sugebėsite padaryti patys. Tam, kad šis procesas būtų sklandus ir greitas iš anksto pasiruoškite kryžminį atsuktuvą ir išmanųjį telefoną, į kurį reikės atsisiųsti „Nokia Wireless“ („Android“, „iOS“) programėlę. Ja naudodamiesi be didelių pastangų tinkamai nustatysite 5G ryšio imtuvą. Atlikę visus žingsnius galėsite mėgautis BITĖS 5G namų internetu, bet leiskite viską papasakoti nuo pradžių“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo instrukciją.

Jei planuojate ar jau pradėjote naudoti 5G namų internetą, išmaniųjų įrenginių ekspertai pasakoja, ką dar turėtumėte žinoti, kad jis veiktų sklandžiai. Be to, „Bitės Profai“ žvelgia toliau į ateitį ir pasakoja, kaip 5G ryšys gali pakeisti mūsų gyvenimus.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią instrukciją parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus, nes BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.