Kaip pradėti naudotis BITĖS 5G namų internetu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi?

Greitas ir stabilus namų internetas – ne svajonė, o lengvai įgyvendinama realybė. Tuo įsitikinti galite įsigiję BITĖS 5G namų internetą kartu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi. Visus žingsnius, reikalingus tam, kad jais galėtumėte sklandžiai pradėti naudotis, vaizdo instrukcijoje pristato išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Vaizdo instrukcijoje išmaniųjų įrenginių ekspertas dalinasi, kaip BITĖS 5G namų internetu su „Nokia FastMile 5G“ išoriniu maršrutizatoriumi pradėti naudotis lengviau.
  • Naujos kartos ryšiu galėsite mėgautis atlikę 8 nesudėtingus žingsnius.
  • Būkite pasiruošę – jums reikės kryžminio atsuktuvo ir telefono, į kurį turėsite atsisiųsti „Nokia Wireless“ programėlę.

„BITĖS 5G namų interneto ir „Nokia FastMile 5G“ išorinio maršrutizatoriaus paleidimas – ne raketų mokslas, tad viską sugebėsite padaryti patys. Tam, kad šis procesas būtų sklandus ir greitas iš anksto pasiruoškite kryžminį atsuktuvą ir išmanųjį telefoną, į kurį reikės atsisiųsti „Nokia Wireless“ („Android“, „iOS“) programėlę. Ja naudodamiesi be didelių pastangų tinkamai nustatysite 5G ryšio imtuvą. Atlikę visus žingsnius galėsite mėgautis BITĖS 5G namų internetu, bet leiskite viską papasakoti nuo pradžių“, – sako išmaniųjų įrenginių ekspertas „Bitės Profas“ Žygis ir kviečia žiūrėti vaizdo instrukciją.

Detalią tekstinę instrukciją, kaip teisingai sujungti, surasti geriausią vietą, kokius nustatymus pasirinkti programėlėje, ir kokių įrankių reikės naujojo maršrutizatoriaus prijungimui rasite čia.

Jei planuojate ar jau pradėjote naudoti 5G namų internetą, išmaniųjų įrenginių ekspertai pasakoja, ką dar turėtumėte žinoti, kad jis veiktų sklandžiai. Be to, „Bitės Profai“ žvelgia toliau į ateitį ir pasakoja, kaip 5G ryšys gali pakeisti mūsų gyvenimus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: