Naudingos „Apple Watch“ išmaniojo laikrodžio programėlės

Išmanieji laikrodžiai gali atlikti daug naudingų funkcijų. Vis dėlto tam, kad šie įrenginiai patenkintų mūsų individualius poreikius, dalį programėlių reikia atsisiųsti patiems. Kurias iš jų naudinga turėti savo „Apple Watch“ laikrodyje pasakoja išmaniųjų įrenginių ekspertai „Bitės Profai“.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Programėlė „Cloud Battery“ leidžia sužinoti „Apple“ įrenginių baterijų įkrovimo lygius ir praneša, kai juos reikia pakrauti ar kai šie įrenginiai jau yra visiškai įkrauti.
  • Įdiegę „Youtube Music“ šioje platformoje galėsite patogiai rasti savo grojaraščius ir juos papildyti.
  • „Audible“ iš itin didelio archyvo leidžia klausytis įvairių garsinių knygų ir tinklalaidžių.
  • Programėlė „Lens for Watch“ leidžia matyti socialiniame tinkle „Instagram“ gautas žinutes, draugų įrašus ir istorijas.
 

„Net jei manote, kad jūsų „Apple Watch“ laikrodžiui nieko netrūksta, į jį verta įdiegti kelias programėles. Tokiu būdu galėsite ne tik pakeisti, pavyzdžiui, įrenginio ciferblatą ir taip jį atnaujinti, bet ir būsite užtikrinti, kad laisvą minutę visada galėsite praleisti įdomiai“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas, „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis.

„Cloud Battery“ – išmanusis „Apple“ įrenginių baterijos stebėjimas

 

Cloud Battery“ ‒ baterijos valdymo sprendimai ant jūsų riešo. Naudodamiesi šia programėle matysite savo visų „Apple“ įrenginių: „Mac“, „iPad“, „iPhone“, „AirPods“ ir netgi „Apple Pencil“ bei „Magic Mouse“, baterijų įkrovimo lygius.

„Tai, kad galima matyti visų įrenginių įkrovimo lygį, yra tik viena iš daugelio „Claud Battery“ suteikiamų funkcijų. Ši programėlė informuos, kai, pavyzdžiai, jūsų planšetė visiškai įsikraus. Taip galėsite ją iškart atjungti nuo įkrovimo. Tokiu būdu papildomai saugosite įrenginių baterijas“, ‒ tvirtina išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Į „Apple Watch“ įdiegę „Claud Battery“ programėlę, laikrodis jus taip pat informuos apie tai, kad vieną iš turimų įrenginių jau reikia krauti.

„Un:safe - pop the lock“ – žaiskite sukdami laikrodžio karūnėlę

Kone kiekvienas yra matęs filmą, kuriame veikėjas bandė atrakinti seifą įdėmiai klausydamasis jo sukamo užrakto trakštelėjimo garsų. Išbandyti savo seifo atrakinimo įgūdžius galėsite įsidiegę paprastą „Apple Watch“ laikrodžiams skirtą žaidimą „Un:safe - pop the lock“.

„Žaisdami šį žaidimą naudosite „Apple“ laikrodžio karūnėlę ir bandysite įsiklausyti net į menkiausius jos sukimo garsus. Svarbu ant riešo pajausti įrenginio skleidžiamą vibraciją. Tai ženklas, kad laikrodžio karūnėlės daugiau sukti nereikia“, ‒ pasakoja „Bitės Profas“.

Žaidime „Un:safe - pop the lock“ yra 50 lygių, o kiekviename iš jų žaidėjas turi 3 bandymus. Ar laikrodžio karūnėlę pasukote taip, kaip reikia, sužinosite tik pabandę atrakinti seifą ‒ paspaudę ekraną.

„YouTube Music“ – muzikos saugykla ant jūsų riešo

„Apple“ laikrodžiuose muzikos klausymo platformų pasirinkimas ‒ išties didelis. Jeigu savo televizoriuje, kompiuteryje ar telefone dažnai naudojate „YouTube“, greičiausiai turite bent vieną muzikos grojaraštį.

„Laikrodyje naudodami „YouTube Music“ visada galėsite patogiai rasti savo grojaraštį ir jį papildyti naujai atrastomis dainomis. Be to, jei įsigysite vieną „YouTube Premium“ prenumeratą, šia platforma galėsite naudotis visuose įrenginiuose be reklamų ir atsisiųsti vaizdo ar garso įrašus tam, kad juos pasiektumėte ir be interneto“, ‒ sako A. Archangelskis.

„Watchsmith“ ‒ dar labiau personalizuokite savo laikrodžio ekrano vaizdą

Programėlė „Watchsmith“ jūsų „Apple Watch“ laikrodžiui suteikia papildomų ciferblatų. Jie ypatingi tuo, nes atlieka automatizuotas funkcijas.

„Pavyzdžiui, galite nustatyti, kad ryte jūsų laikrodžio ekranas rodytų tos dienos orą, o vidurdienį toje vietoje, kurioje buvo orai, automatiškai rodytų trumpą jūsų dienotvarkę ar artėjantį įvykį. Taip pat galite nustatyti, kad dieną laikrodžio ekranas būtų vienoks, o vakare kitoks. Taigi įrenginio ekrano vaizdą galite prisitaikyti pagal savo poreikius“, ‒ teigia išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„Audible“ ‒ knygos ir tinklalaidės vienoje vietoje

Audible“ ‒ programėlė, kuri iš itin didelio archyvo leidžia klausytis įvairių garsinių knygų ir tinklalaidžių. Ją „Bitės Profai“ rekomenduoja ne pirmą kartą, tačiau šiame sąraše ji yra dėl to, nes šią programėlę galima naudoti su „Apple“ laikrodžiu ir „AirPods“ ausinėmis.

„Be to, „Audible“ įsijungę garsinę mokomąją knygą tuo pačiu metu galite bandyti atlikti veiksmus, kurie pristatomi įrašuose. Tokiu būdu ši programėlė jums gali padėti išmokti, pavyzdžiui, programuoti arba užsienio kalbas“, ‒ sako „Bitės Profas“.

Jo teigimu, iš „iPhone“ telefono į „Apple Watch“ laikrodį perkėlę garsines knygas ar tinklalaides, jas galėsite klausytis bet kur – važiuodami viešuoju transportu, laukdami parduotuvės eilėje ir pan.

„Ping Pong – Watch Retro Game“ – klasikinis žaidimas, kurį galima žaisti naudojant tiek laikrodį, tiek telefoną

Ping Pong – Watch Retro Game“ ‒ vienas seniausių ir paprasčiausių žaidimų. Jį kūrėjai pirmą kartą oficialiai išleido dar 1972-aisiais metais. Šio žaidimo tikslas itin paprastas ‒ atmušti skriejantį kamuoliuką.

„Kai tai padarysite, jūsų priešininkas turės atmušti kamuoliuką jums atgal. Pralaimi tas, kuriam to padaryti nepavyksta. „Ping Pong – Watch Retro Game“ žaidimas laikrodyje patogiai valdomas naudojant įrenginio karūnėlę, tačiau viena smagiausių funkcijų ‒ keleto žaidėjų režimas“, ‒ sako A. Archangelskis.

Anot „Bitės Profo“, šį režimą galima pasirinkti naudojant „iPhone“ telefoną ir „Apple Watch“ laikrodį. Taigi kai norėsite greitai pasivaržyti su draugu, jam duokite savo telefoną, o patys žaiskite naudodamiesi laikrodžiu. Tokiu būdu galėsite išsiaiškinti, kuris iš jūsų yra taiklesnis.

„Lens for Watch“ – socialinis tinklas jūsų laikrodyje

Dažnai iš programėlės pavadinimo galime nesunkiai suprasti, kokia jos paskirtis. Vis dėlto šiuo atveju turbūt pagalvojote apie fotografavimą. Jei taip, deja, esate neteisūs.

„Programėlė „Lens for Watch“ skirta naršyti socialiniame tinkle „Instagram“. Dar 2022-ųjų metų rugsėjį išleistas jos atnaujinimas laikrodyje leidžia atlikti kone visus „Instagram“ įprastus veiksmus“, ‒ sako išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Jo teigimu, laikrodyje įdiegus programėlę „Lens for Watch“ galima matyti „Instagram“ gautas žinutes, draugų įrašus ir istorijas. Vis dėlto iš laikrodžio įkelti ir pasidalinti nuotraukomis nėra galimybės.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: