5 naudingos programėlės „Samsung“ išmaniesiems laikrodžiams

„Samsung“ išmanieji laikrodžiai ne be priežasties yra vieni populiariausių įrenginių. Juose galima rasti begalę programėlių, skirtų bendrauti ar net stebėti savo sveikatos parametrus. „Bitės Profas“ Andrius Archangelskis „Galaxy Watch“ turėtojams rekomenduoja 5 programėles, padėsiančias dar labiau išplėsti turimo įrenginio galimybes.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Su „Google Pinigine“ atlikite apmokėjimus parduotuvėse tiesiai per savo išmanųjį „Galaxy Watch“ laikrodį.
  • Palengvinkite savo apsipirkimus sudarę pirkinių sąrašą išmaniajame „Galaxy Watch“ laikrodyje.
  • Klausykitės mėgstamos muzikos ir valdykite savo grojaraštį atsisiuntę „YouTube Music“ ir „Spotify“ programėles.
  • Žaiskite loginius žaidimus savo „Galaxy Watch“ įrenginyje.
  • Klausykitės audio knygų bei tinklalaidžių per „Audible“ programėlę.
 

„Nors ir „Samsung Galaxy Watch“ serijos laikrodžiai turi daug funkcijų, tačiau į juos verta atsisiųsti ir papildomų programėlių. Dalis jų ne tik palengvins apsipirkimus parduotuvėse, bet ir jūsų pomėgius padarys dar lengviau prieinamus. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog šios siūlomos 5 programėlės veiks tik „Samsung Galaxy Watch 4“ ir naujesnės kartos laikrodžiuose, kadangi joms reikalinga „Wear OS“ operacinė sistema“, – sako „Bitės Profas“ A. Archangelskis.

„Google Piniginė“ – programėlė leidžianti atlikti mokėjimus laikrodžiu

Kaip teigia „Bitės Profas“, „Google Piniginė“ programėlę naudinga įsidiegti kiekvienam „Galaxy Watch“ naudotojui. Turint šią programėlę galėsite naudotis „Google Pay“ mokėjimais tiesiai iš savo laikrodžio.

„Šios programėlės įdiegimas į laikrodį – ypač paprastas. Jums tereiks sekti nurodymus, atsiradusius laikrodžio ekrane, jog prisidėtumėte turimą mokėjimo kortelę prie „Galaxy Watch“ laikrodžio. Itin patogu tai, jog programėlėje visos instrukcijos ir pranešimai pateikiami lietuvių kalba“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Beje, „Bitės Profas“ taip pat įsidiegusiems šią programėlę turi vieną rekomendaciją: „Atsisiuntus „Google Piniginė“ programėlę laikrodį nustatykite taip, jog vos keliais šoninio viršutinio mygtuko paspaudimais aktyvuotumėte kortelę atsiskaitymo metu.“

Instrukcijas, kaip tai padaryti, ir kitus, papildomus „Galaxy Watch“ išmaniųjų laikrodžių naudotojams skirtus patarimus, rasite šiame straipsnyje.

„Bring!“ – maisto prekių pirkinių sąrašas ant riešo

Dar viena programėlė, kurią pravartu turėti savo „Galaxy Watch“ išmaniajame laikrodyje – „Bring!“. Su ja įrenginyje galėsite sudaryti pirkinių sąrašą ir juo be vargo naudotis apsipirkimų metu.

„Įprastai žmonės pirkinių sąrašą sudaro savo išmaniuosiuose telefonuose. Tačiau vaikštant parduotuvėse, nešiojant pirkinių krepšelį ir renkantis produktus ne visada patogu žvilgtelti į telefoną. Tad ši programėlė „Galaxy Watch“ įrenginyje itin pravers, nes prireikus patikrinti pirkinių sąrašą užteks pasižiūrėti į laikrodį, esantį ant riešo“, – sako A. Archangelskis.

„Bitės Profas“ taip pat išskiria, jog šioje programėlėje pirkinius galima kategorizuoti pagal jų paskirtį. Ši galimybė – ypač patogi, nes tai leidžia „Samsung“ laikrodžių turėtojams savo apsipirkimą padaryti kur kas sklandesnį ir paprastesnį.

Muzikos mėgėjams – „YouTube Music“ ir „Spotify“

Taip pat ne paslaptis, kad išmanieji laikrodžiai gali groti muziką ne tik per integruotą garsiakalbį, bet ir per „Bluetooth“ ryšiu prijungtas ausines. Tam, jog galėtumėte dar lengviau valdyti savo grojaraštį ir klausytis mėgstamų dainų ar tinklalaidžių, į laikrodį įdiekite „YouTube Music“ arba „Spotify“ programėles.

„Jei turite bent vienos iš šių programėlių „Premium“ prenumeratą, tuomet rekomenduoju naudojamą programėlę įsidiegti į išmanųjį laikrodį. Be to, jeigu jūsų laikrodis naudoja eSIM, tokiu atveju turint šias programėles „Galaxy Watch“ įrenginyje galėsite leisti muziką net ir tuomet, kada netoliese neturėsite išmaniojo telefono“, – teigia A. Archangelskis.

„2048 for smartwatch“ – lengvas galvosūkis bet kuriuo metu

Norintiems laiką praleisti žaidžiant loginius žaidimus, „Bitės Profas“ turi dar vieną pasiūlymą. Populiarusis „2048“ žaidimas yra prieinamas ne tik išmaniajame telefone, bet ir laikrodyje: „Neabejojama, jog šį žaidimą žino ir jau išbandė daugelis. Tad jei norite įdomiai praleisti laisvą minutę, rekomenduoju atsisiųsti šią programėlę į savo „Galaxy Watch“.“

„Audible“ – knygos ir tinklalaidės jums ant riešo

Žinoma, knygų ir tinklalaidžių mėgėjams, turintiems „Galaxy Watch“, A. Archangelskis taip pat turi gerų žinių. Į šiuos išmaniuosius laikrodžius įsidiegus „Audible“ programėlę galima ne tik klausytis audio knygų, bet ir tinklalaidžių ar net atlikti mokomąsias užduotis.

„Ši programėlė turi didelį archyvą įvairių tinklalaidžių bei įgarsintų knygų. Įsidiegę „Audible“ laikrodyje galėsite klausytis įrašų tiesiai per laikrodį arba per „Bluetooth“ ryšiu prijungtas belaides ausines“, – pabrėžia „Bitės Profas“.

A. Archangelskis taip pat priduria, kad per šią programėlę įsigiję mokamąją knygą „Galaxy Watch“ turėtojai galės klausytis joje nurodomų instrukcijų ir tuo pačiu metu atlikti įvairias užduotis. Ši programėlė puikiai tiks tiek suaugusiems, tiek vaikams siekiant lavinti jų gabumus.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: