„Bitės Profai“ rekomenduoja: TOP 5 geriausi robotai dulkių siurbliai

Sparti inovacijų pažanga ir namų ruošai skiriamo laiko mažėjimas daro įtaką sparčiai augančiam robotų siurblių populiarumui. Didėjant paklausai, tuo pačiu atsiranda vis daugiau skirtumų tarp skirtingų modelių. Todėl „Bitės Profai“ apžvelgė visus rinkoje esančius robotus ir atrinko TOP 5, kad išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį būtų lengviau.
 
Taupydami jūsų laiką, kviečiame su pranešimo turiniu susipažinti lengviau:
  • „Xiaomi Roborock S6 MaxV“ yra vienas galingiausių ir geriausiai namų grindis išvalančių siurblių rinkoje
  • Kiek didesnė talpa bei ypatingas grindų plovimo režimas – „Viomi V2 Pro“
  • „Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ privalumas – priekinė kamera, kuri išmaniojoje programėlėje leis stebėti realų siurblio matomą vaizdą
  • „Xiaomi Roborock S5“ vandens bako talpos užteks išplauti iki 200 kv. m plotą
  • Mažylis „Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2“ – pigiausias, mažiausias ir vienas geriausių

Daugiau apie tai, į kokius robotus siurblius rekomenduoja atkreipti dėmesį „Bitės Profai“, sužinokite toliau skaitydami šį straipsnį.

„Robotai siurbliai leidžia lengviau užtikrinti švarą namuose. Dėl juose įdiegtų išmaniųjų technologijų daugelis šiuo metu rinkoje esančių robotų be vargo orientuojasi jūsų namuose, atpažįsta patalpos plotą ir net geba pastebėti išsibarsčiusius daiktus. Todėl išmaniojoje programėlėje pasirinkę pageidaujamus nustatymus, atsipalaiduokite ir mėgaukitės savo laiku – jūsų namų tvarka bus pasirūpinta“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

Topas atnaujintas 2022 m. gegužę.

„Xiaomi Roborock S6 MaxV“ – efektyvus ir kokybiškas valymas

„Xiaomi Roborock S6 MaxV“ yra vienas galingiausių ir geriausiai namų grindis išvalančių siurblių rinkoje. Todėl šiuo metu tai – geriausias pasirinkimas žmonėms, turintiems namie augintinių.

„Mašininio mokymosi technologija „ReactiveAI“ ir dvi kameros padeda „Xiaomi Roborock S6 MaxV“ orientuotis jūsų namuose ir atpažinti gausybę skirtingų objektų, tokių kaip žaislai, batraiščiai ar gyvūno „dovanėlės“. Juos aptikęs, siurblys tą vietą apvažiuos. O išmaniojoje programėlėje tokios vietos bus pažymėtos kaip nevalytos“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Šis robotas siurblys taip pat palaiko drėgno valymo funkciją. Tokiu būdu surinktos dulkės patenka į atskirą talpą, kuri pritvirtinama prie siurblio nugarinės dalies. Kaip ir daugumą robotų siurblių, taip ir „Xiaomi Roborock S6 MaxV“, lengvai ir paprastai galėsite valdyti išmaniojoje programėlėje: sukurti namų valymo grafiką, nustatyti siurbimo laiką, zonas, į kurias siurblys neturėtų važiuoti, ir kitus parametrus.

Daugiau apie „Xiaomi Roborock S6 MaxV“ sužinosite šio roboto siurblio aprašyme.

„Viomi V2 Pro“ – puikus kainos ir kokybės santykis

Viomi-V2-Pro
 
Siurblys robotas siūlo itin daug funkcijų. Nuo automatinio virtualaus žemėlapio sudarymo bei vandens naudojimo plovimui stiprumo parinkimo iki puikaus iškilusių objektų perlipimo.

„Siurblys išsiskiria savo grindų plovimo technika. „Viomi V2 Pro“ juda per namų plotą nuolat kartodamas „Y“ raidės formą. Tai reiškia, kad grindys išplaunamos kokybiškiau, nes kiekvieną centimetrą robotas pervažiuoja keletą kartų, bet kartu nelieka jokių lygių plovimų linijų, tad kambariai atrodo dar švaresni“, – pastebi išmaniųjų įrenginių ekspertas.

Taip pat „Viomi V2 Pro“ pasižymi didesnėmis vandens bei dulkių rezervuarų talpomis. 600ml talpa dulkėms ir 560ml talpa vandeniui leis įrenginiu rūpintis rečiau nei konkurentais. Taigi, geriausiai šis siurblys tinka tiems, kurie gyvena kiek didesnio ploto namuose arba tiems, kurie robotą valyti namų išleidžia dažnai.

Daugiau apie „Viomi V2 Pro“ sužinosite šio roboto siurblio aprašyme.

„Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ – suvokia aplinką

„Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ su dirbtinio intelekto algoritmais ir kamera gali atpažinti tūkstančius skirtingų namuose išsibarsčiusių daiktų – nuo batų iki elektros laidų – ir jų išvengti. Be to, jame veikia ir specialus „LiDAR“ sensorius, dažnai naudojamas aukštesnės klasės siurbliuose. Jis leidžia siurbliui dar geriau išvengti kambaryje esančių kliūčių, nes kiekvieną jų neskenuoja 3D vaizdu.

„Kitas „Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ privalumas, lyginant su visais apžvalgos siurbliais – priekinė kamera. Tai reiškia, kad išmaniojoje programėlėje galėsite stebėti realų siurblio matomą vaizdą, o prireikus, duoti jam komandą. Ši funkcija pravers turintiems augintinių – naudodamiesi programėle, galėsite juos pakalbinti“, – sako M. Vrubliauskas.

„Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ turi didžiausios talpos bateriją – pilnai įkrautas jis gali dirbti iki 200 min. Šį siurblį, kaip ir kitus, galėsite lengvai ir paprastai valdyti išmaniojoje programėlėje.

Daugiau apie „Ecovacs Deebot Ozmo T8 Aivi“ sužinosite šio roboto siurblio aprašyme.

„Xiaomi Roborock S5 Max“ – skirtingiems grindų paviršiams

„Xiaomi Roborock S5 Max“ yra dar vienas „Roborock“ serijos robotas. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurių namuose daug skirtingų grindų paviršių. „LiDAR“ sensorius ir pažangi žemėlapių sudarymo technologija padeda siurbliui susiorientuoti skirtinguose namų aukštuose, todėl pasiekęs laiptus jis nenuriedės žemyn.

„Visas išmanias siurblio funkcijas galite valdyti telefono programėlėje: sudaryti valymo grafiką ar nurodyti siurbliui neliesti kilimų. „Xiaomi Roborock S5 Max“ palaiko drėgno valymo funkciją ir net leidžia paskirstyti vandenį, atsižvelgiant į plaunamą paviršių“, – aiškina „Bitės“ išmaniųjų įrenginių ekspertas.

„Xiaomi Roborock S5 Max“ pasižymi labai didele vandens bako talpa (290 ml). Jos užteks visam būsto plotui: 65 kv. m ploto patalpą siurblys gali išplauti trissyk, o vienu kartu jis gali sutvarkyti ir 200 kv. m.

Daugiau apie „Xiaomi Roborock S5 Max“ sužinosite šio roboto siurblio aprašyme.

„Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2“ – telpa net ir po spintelėmis

Xioami-mi-robot-vaccum-mop-pro
 
Jei ieškote pigaus, bet gero roboto siurblio – pasiekėte svarbiausią sąrašo vietą.

„Robotas „Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2“ yra, paprastai tariant, geriausias siurblys pigiausių kategorijoje. Priešingai nei kiti sąrašo siurbliai, jis neturi išmanių sensorių viršutinėje dalyje ir yra vos 8.1cm aukščio. Tai leidžia įrenginiui lengvai pasiekti sunkiai prieinamas vietas, net kampus po lova ar spintelėmis. Be to, jis gali pervažiuoti 2cm kliūtis, tad net būdamas mažylis, laidus nesunkiai perlips“, – giria M. Vrubliauskas.

Turint omenyje siurblio dydį, stebėtina, kokia galia ir talpa jis pasižymi. Be to, kitaip nei daugelis pigiausių robotų, šis plauna grindis – tame jame įmontuotas 250ml bakelis ir trijų lygių vandens paskirstymo sistema, sukurta taupyti kiekvieną lašą.

Robotas lengvai valdomas „Mi Home“ programėle arba ant korpuso esančiais mygtukais. Rekomenduoti jį galima tiems, kurie jau senokai nori siurblio roboto, bet nesiryžta į jį daug investuoti. Šį įrenginį perprasite greitai, naudosite paprastai, o mokėsite nedaug.

Daugiau apie „Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2“ sužinosite šio roboto siurblio aprašyme.
 

Jei ieškote kitokiems jūsų poreikiams pritaikyto įrenginio, kviečiame peržiūrėti kitus „Bitės Profų“ paruoštus geriausiųjų penketukus:

geriausi-televizoriai-2

geriausios-ausines

geriausi-laikrodziai-2

 

Ką dar reikėtų žinoti renkantis robotą siurblį:

  • Ar robotas siurblys neužstrigs privažiavęs aukštesnį kilimą ar ant žemės esantį laidą?

Trumpai tariant – ne. Įprastai visi robotai siurbliai sugeba pervažiuoti iki 3 cm, o kai kurie – ir aukštesnę kliūtį.
  • Ar reikia kaip nors paruošti patalpas prieš siurbliui pradedant jas siurbti?

Prieš robotui siurbliui pradedant darbą, rekomenduojama pašalinti visus smulkius daiktus nuo grindų. Taip siurblys galės išsiurbti ar išplauti maksimalų patalpos plotą.
  • Ar robotas siurblys išplaus grindis geriau, jei naudosiu papildomas grindų valymo priemones?

Jokiu būdu nepilkite grindų plovimo priemonių į specialų roboto siurblio vandens rezervuarą, nes tokiu būdu galite ne tik panaikinti garantiją, bet ir sugadinti įrenginį.
  • Ar robotas siurblys veiks, jei pamiršiu ištuštinti dulkių surinkimo talpą?

Labai svarbu nepamiršti retkarčiais patikrinti dulkių surinkimo talpą, nes kai ji beveik pilna, siurblys gali tiesiog stumdyti nešvarumus iš vienos vietos į kitą ir jų nesurinkti. Be to, ne visi siurbliai primena apie prisipildžiusią dulkių surinkimo talpą.
  • Ar robotui siurbliui reikalingas atskiras įkroviklis?

Ne. Visi robotai siurbliai įkraunami savo įkrovimo stotelėje, į kurią siurblys automatiškai grįžta baigęs darbą. Kad prietaisas būtų įkrautas, įkrovimo stotelė visuomet turi būti įjungta į elektros lizdą.

BITĖ | PROFAI salonuose

Šią apžvalgą parengė išmaniųjų įrenginių ekspertai – BITĖS Profai. Jie kasdien rūpinasi, kad platformoje bite.lt/profai sužinotumėte visas technologijų naujienas ir patarimus. Norite su BITĖS Profais pasitarti gyvai? O gal laužote galvą, kaip pakeisti savo išmaniojo įrenginio nustatymus? Užsukite į didžiųjų miestų BITĖS salonus ar paskambinkite jiems telefonu numeriu 1501. BITĖS Profai padeda visų operatorių klientams, o BITĖS klientams - nemokamai.