TOP 5 geriausi dulkių siurblių robotai

Dulkių siurblių robotų populiarėjimui įtaką daro sparti inovacijų pažanga ir tai, kad žmonės namų ruošai nori skirti kiek įmanoma mažiau laiko. Be abejo, didėjant paklausai atsiranda vis daugiau skirtingomis savybėmis pasižyminčių modelių. „Bitės Profas“ Martynas apžvelgė visus išmaniuosius dulkių siurblius ir išrinko 5 geriausius, kad labiausiai poreikius atitinkantį įrenginį išsirinktumėte lengviau.

Taip lengviau: greitasis skaitymas

  • Dėl automatinės dulkių ištuštinimo stotelės „Roborock S8+“ galima išvalyti nors ir po mėnesio.
  • Dirbtinio intelekto funkcijomis stebina „360 Robot Vacuum Cleaner S7“.
  • Erdvėje puikiai besiorientuojantis „Ecovacs Deebot T9“ gali pasirūpinti tuo, kad namuose švarą net užuostumėte.
  • Patrauklios kainos „Ecovacs Deebot N8“ turi visas svarbiausias šiuolaikines funkcijas.
  • Ekonominės klasės pažiba – „Xiaomi E10“.
 

„Šiuo metu daugelis dulkių siurblių robotų dėl juose įdiegtų išmaniųjų technologijų lengvai orientuojasi aplinkoje, žino patalpų plotus ir net sugeba pastebėti išsibarsčiusius daiktus. Programėlėje pasirinkę pageidaujamus nustatymus, atsipalaiduokite ir laiką skirkite mėgstamai veiklai – jūsų namų švara bus pasirūpinta“, – sako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

„Roborock S8+“ – automatinė dulkių ištuštinimo stotelė ir galia

Žvilgtelėję į šio siurblio roboto kainą neišsigąskite – jis turi automatinę dulkių ištuštinimo stotelę. Naudinga žinoti, kad atskirai toks priedas gali kainuoti triženklę sumą.

„Patikėkite, automatinė dulkių ištuštinimo stotelė yra didelis įrenginio privalumas. Tik pagalvokite, įprastai išmaniuosius dulkių siurblius rankiniu būdu reikia valyti maždaug kas savaitę. Šį pagalbininką galėsite išvalyti praėjus nors ir mėnesiui. Dar noriu paminėti, kad „Roborock S8+“ yra itin galingas, tad pajėgia siurbti net kiliminę dangą“, – sako M. Vrubliauskas.

Skubantiems žmonėms, kurie savo namuose nori palaikyti švarą, tačiau tuo pačiu ja kuo mažiau rūpintis, šis įrenginys – puikus pasirinkimas.

Daugiau apie „Roborock S8+“ sužinosite šio išmaniojo dulkių siurblio aprašyme.

„360 Robot Vacuum Cleaner S7“ – dirbtinio intelekto funkcijos

Šis dulkių siurblys robotas turi itin daug funkcijų – nuo automatinio virtualaus žemėlapio sudarymo ir vandens stiprumo plovimui pasirinkimo iki automatinių kliūčių išvengimo.

„Įrenginys išsiskiria tuo, kaip suvokia aplinką dirbtiniu intelektu. Jūs galite nustatyti ribas, pavyzdžiui, aplink vietą, kur šiuo metu bandote sudėti dėlionę, ir siurblys jų negalės peržengti. Vis dėlto, jei ir pamiršite nustatyti tokią zoną, didelė tikimybė, kad robotas pats ją atpažins ir net pasiūlys uždrausti, kad kitą kartą ten nevažiuotų“, – sako „Bitės Profas“.

Jis priduria, kad išmanusis dulkių siurblys nevažiuos ant laiptų ar kito paviršiaus, kur galėtų nukristi, nes turi specialius jutiklius. Automatiškai nustatymus galintis pasirinkti įrenginys rekomenduojamas dėl gero kainos ir kokybės santykio.

Daugiau apie „360 Robot Vacuum Cleaner S7“ sužinosite šio išmaniojo dulkių siurblio aprašyme.

Taip pat jums gali būti naudinga:

„Ecovacs Deebot T9“ – ne tik švara, bet ir malonus kvapas

Išmanusis dulkių siurblys naudodamas dirbtinį intelektą ir vaizdo kamerą gali atpažinti ant grindų gulinčius daiktus ir jų išvengti. Tam įrenginys taip pat naudoja specialų jutiklį, kurį turi daugelis aukštesnės klasės robotų siurblių.

„Šis jutiklis leidžia dar geriau išvengti kliūčių, nes jas nuskenuoja ir sudaro 3D vaizdą. Išmanusis dulkių siurblys vertas dėmesio ir dėl oro gaiviklio funkcijos. Ji leidžia iškvėpinti namus naudojant 1 iš 3 siūlomų kvapų. Vadinasi, po siurbimo namai liks ne tik švarūs, bet ir kvepiantys“, – sako M. Vrubliauskas.

Papildomai šiam įrenginiui galima įsigyti „Auto-Empty Station“ – stotelę, kurioje siurblys robotas automatiškai ištuština savo dulkių rezervuarą, kad jo nereikėtų valyti net iki 30 dienų.

Daugiau apie „Ecovacs Deebot T9“ sužinosite šio išmaniojo dulkių siurblio aprašyme.

„Ecovacs Deebot N8“ – visos svarbiausios funkcijos

Tai dulkių siurblys robotas, kuris kainuoja mažiau nei pusę tūkstančio, tačiau turi funkcijų, kuriomis gali pasigirti net ir kur kas brangesni konkurentai.

„Pirma, dėl specialios OZMO funkcijos įrenginys grindis vienu metu gali ir siurbti, ir plauti. Antra, jis padidina savo galią užvažiavęs ant kilimo, kad jis taptų kuo švaresnis. Šį išmanųjį dulkių siurblį patogu valdyti „Ecovacs Home“ programėle. Joje galėsite pasirinkti plovimo stiprumą, nustatyti siurbimo žemėlapį ir ribas bei valdyti kitus nustatymus“, – sako „Bitės Profas“.

Prieinamos kainos dulkių siurblys robotas turi šiuolaikines funkcijas. Jas išbandę greičiausiai norėsite pamišti, kaip namų švara rūpinotės anksčiau.

Daugiau apie „Ecovacs Deebot N8“ sužinosite šio išmaniojo dulkių siurblio aprašyme.

„Xiaomi E10“ – ekonominė klasė

Jei ieškote patikimo dulkių siurblio roboto, kurio kaina nesikandžiotų, pasiekėte svarbiausią sąrašo vietą. Žvelgiant į ekonominę įrenginių klasę, „Xiaomi E10“ – bene geriausias pasirinkimas.

„Skirtingai nei kiti pristatyti siurbliai robotai, šis neturi išmaniųjų jutiklių viršutinėje dalyje ir yra vos 8 cm aukščio. Būtent ši savybė įrenginiui leidžia pasiekti sunkiai prieinamas vietas, pavyzdžiui, po lova ar spintelėmis. Be to, išmaniojo dulkių siurblio galia – 4 000 Pa. Tai reiškia, kad jis pajėgus susiurbti ir didesnius nešvarumus, pavyzdžiui, išbertas saulėgrąžas“, – sako M. Vrubliauskas.

Siurblį robotą lengva valdyti korpuso mygtukais ar „Mi Home“ programėle. Dar viena įrenginio naudinga funkcija – plovimas. Jam galima pasirinkti 1 iš 3 drėgnumo režimų.

Daugiau apie „Xiaomi E10“ sužinosite šio išmaniojo dulkių siurblio aprašyme.

Ką dar reikėtų žinoti renkantis išmanųjį dulkių siurblį? Į dažniausiai užduodamus klausimus atsako „Bitės Profas“ Martynas Vrubliauskas.

  • Ar dulkių siurblys robotas neužstrigs privažiavęs aukštesnį kilimą?
 

Privažiavęs aukštesnį kilimą išmanusis dulkių siurblys greičiausiai neužstrigs. Įprastai šie įrenginiai sugeba pervažiuoti iki 3 cm, o kai kurie – net dar didesnio, aukščio kliūtis.

  • Ar reikia kaip nors paruošti patalpas prieš dulkių siurbliui robotui pradedant veikti?
 

Prieš išmaniajam dulkių siurbliui pradedant veikti, nuo grindų rekomenduoju pašalinti visus smulkius daiktus, pavyzdžiui, žaislus ar kojines. Be to, jeigu yra galimybė, užkelkite kėdes ant stalų. Tada įrenginys galės išsiurbti ar išplauti didžiausią patalpų plotą.

  • Ar dulkių siurblys robotas išplaus grindis geriau, jei naudosiu papildomas grindų valymo priemones?
 

Jokiu būdu nepilkite grindų plovimo priemonių į specialų išmaniojo dulkių siurblio vandens rezervuarą, nes tokiu būdu galite ne tik panaikinti jo garantiją, bet ir įrenginį sugadinti.

  • Ar robotas siurblys veiks, jei pamiršiu ištuštinti dulkių surinkimo talpą?
 

Ypač svarbu retkarčiais patikrinti dulkių rezervuarą. Jei jis beveik pilnas, įrenginys nešvarumus gali pradėti stumdyti iš vienos vietos į kitą, o ne juos surinkti. Be to, ne visi išmanieji dulkių siurbliai programėlėje primena apie prisipildžiusią dulkių surinkimo talpą.

  • Ar dulkių siurbliui robotui reikalingas atskiras kroviklis?
 

Išmaniajam dulkių siurbliui atskiras kroviklis nėra būtinas. Šie įrenginiai baterijų atsargas pasipildo savo įkrovimo stotelėse, į kurias grįžta automatiškai baigę darbą. Tam, kad dulkių siurblys robotas būtų įkrautas, tokia stotelė visada turi būti prijungta prie kištukinio lizdo.

Dalinkis straipsniu:

Gaukite pasiūlymą

Mane domina: